در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه ساختمان و شهرسازی در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های ساختمان و شهرسازی بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تور نمایشگاهی ساختمان و شهرسازی با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی ساختمان و شهرسازی

نمایشگاه ساختمان و شهرسازی مانند یکی از نمایشگاه های تخصصی می باشد که با توجه به ضرورتی که دارد هر سال در چند کشور مختلف برگزار می شود. این نمایشگاه با هدف اشتراک گزاری تخصص ها و مهارت های شرکت کنندگان برگزار می شود. از آن جایی که سبک معماری و شهرسازی در هر کشوری متفاوت است، شرکت در تور نمایشگاهی ساختمان و شهرسازی  می تواند یک موقعیت بسیار عالی برای آشنا شدن با معماری و سبک شهرسازی دیگر کشورهای مختلف جهان باشد. اگر شما هم صاحب یک کسب و کار و شرکتی در این زمینه هستید می توانید در این نمایشگاه شرکت کنید و استفاده مفید ببرید.

آشنایی با تور نمایشگاهی ساختمان و شهرسازی

لیست انواع تور نمایشگاهی ساختمان و شهرسازی

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه ساختمان و شهرسازی برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی ساختمان و شهرسازی می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای آلمان، چین، روسیه، آمریکا و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه صنعت ساختمان پراگ (FOR ARCH)

نمایشگاه صنعت ساختمان از تاریخ 26 الی 30 شهریور 1398 در شهر پراگ کشور جمهوری چک برگزار می گردد. نمایشگاه پراگ مهم ترین نمایشگاه تجاری در حوزه ساختمان در جمهوری چک است. این نمایشگاه با ٢٦ سال سابقه برگزاری، مهم ترین و پربازدیدترین نمایشگاه صنعت ساختمان در جمهوری چک و یک محل ملاقات موفق برای متخصصان حوزه ساختمان شده است. نمایشگاه صنعت ساختمان چک به دلیل برگزاری در پراگ که یکی از مراکز مهم تجارت اروپای مرکزی است، فرصت منحصر به فردی برای غرفه داران داخلی و خارجی به منظور ارائه محصولات و خدمات خود در شرایط رقابت بین المللی محسوب می شود. نمایشگاه صنعت ساختمان پراگ هر سال نوآوری هایی از حوزه های مختلف مرتبط به صنعت ساختمان را ارائه می کند.

تور نمایشگاه ساختمان کره جنوبی (Korea Build)

نمایشگاه ساختمان از تاریخ 1 الی 5 اسفند 1397 در شهر زیبای سئول کشور کره جنوبی برگزار می گردد. نمایشگاه ساختمان از اصلی ترین نمایشگاه های ساختمان این کشور محسوب می شود. از ١٩٨٦، شرکت ‌کنندگان و خریداران روابطی صمیمانه با نمایشگاه صنعت ساختمان کره جنوبی برقرار کرده‌اند. قابلیت این نمایشگاه در انتقال نتایج عالی که با یک اخلاق کاری صادقانه و استوار بهم پیوسته است، به نمایشگاه اجازه داده تا به عنوان یک برند که هدایتگر راه در توسعه و نمایش خانه‌سازی است، برجسته باشد. در واقع نمایشگاه ساختمان کره بالاترین تعداد شرکت‌ کنندگان و مقیاس نمایشگاه را در صنعت نمایشگاه خانه دارد.

تور نمایشگاه معماری و ساختمان میلان (MADE)

نمایشگاه معماری و ساختمان از تاریخ 22 الی 25 اسفند 1397 در شهر میلان کشور ایتالیا برگزار می گردد. نمایشگاه معماری و ساختمان میلان بزرگ ترین نمایشگاه تجاری بین المللی صنعت ساختمان سازی و معماری است. معماری، ساختمان سازی، بهبودسازی انرژی، بازسازی و نوسازی، راحتی و آسایش داخل خانه، پایداری، نوآوری، زیبایی و ایمنی ارتباط تنگاتنگ روزافزونی با هم یافته اند و نمایشگاه معماری و ساختمان میلان تنها مکان موجود برای پیدا کردن چشم انداز گسترده چندتخصصی مواد، سیستم های ساخت و ساز، پنجره، پوشش ساختمان، پرداخت و سطوح است. این نمایشگاه دسته های خاصی از بازدیدکنندگان را هدف قرار داده است و مشتریان احتمالی را جذب می کند که به سوی تجربه پیشرفته بین صنعتی جلب می شوند.

آشنایی با تور نمایشگاهی ساختمان و شهرسازی

تور نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و معدنی آلمان (Bauma)

نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و معدنی از تاریخ 19 الی 25 فروردین 1398 در شهر مونیخ کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و معدنی آلمان همواره تلاش کرده تا موقعیت خود را در بهترین جایگاه حفظ کند و هم اکنون به عنوان نمایشگاه تجاری پیشرو جهانی در صنعت ساختمان شهرت دارد. نمایشگاه بائوما مونیخ نبض تپنده در میان نمایشگاه های این حوزه ی صنعت می باشد، که این امر نقش Bauma را به عنوان یک پایگاه صنعتی کلیدی و راهنمایی برای نوآوری ها و پیشرفت صنعت ماشین آلات ساخت و ساز و معدنی تایید می کند، زیرا غرفه داران با حضور در این نمایشگاه، بطور همزمان چرخه پیشرفت را همراه با ارائه محصولاتشان طی می کنند.

تور نمایشگاه صنعت ساختمان بارسلون (Construmat)

نمایشگاه صنعت ساختمان از تاریخ 24 الی 27 اردیبهشت 1398 در شهر بارسلونا در کشور دیدنی اسپانیا برگزار می شود. نمایشگاه بارسلون یکی از بهنترین نمایشگاه های صنعتی کشور اسپانیا در زمینه صنعت ساختمان می باشد. این رویداد در حوزه های مختلفی دارای برتری است: روابط برتر چون مرکزی ارتباطی و پلی بین اروپا و نواحی جغرافیایی به سرعت در حال رشد یعنی منطقه مدیترانه، آمریکای لاتین و آفریقا است که بیشترین تاثیر و نفوذ را در آنجا دارد؛ رهبری برتر چون آماده هدایت و سرعت بخشیدن به تغییر نگرش و رفتن از کار ساده ساخت و ساز به سوی ساخت و ساز خلاقانه است، این نمایشگاه به عنوان شریک آینده برتری دارد چون کلیدهای آینده را نشان می دهد. موضوع این نمایشگاه ساخت ساختمان های بزرگ تر، مرتفع تر یا مستحکم تر نیست بلکه ایجاد زندگی بهتر برای انسان ها است.

آشنایی با تور نمایشگاهی ساختمان و شهرسازی

تقویم تور نمایشگاهی ساختمان و شهرسازی

نمایشگاه صنعت ساختمان پراگ: زمان برگزاری از 26 الی 30 شهریور 98 می باشد.

نمایشگاه ساختمان کره جنوبی: زمان برگزاری از 1 الی 5 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه معماری و ساختمان میلان: زمان برگزاری از 22 الی 25 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و معدنی آلمان: زمان برگزاری از 19 الی 25 فروردین 98 می باشد.

نمایشگاه صنعت ساختمان بارسلون: زمان برگزاری از 24 الی 27 اردیبهشت 98 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی ساختمان و شهرسازی

اگر شما در صنعت ساختمان و شهرسازی کسب و کاری دارید می توانید در این نمایشگاه شرکت کنید. برای شرکت در نمایشگاه ساختمان و شهرسازی تنها از طریق دعوتنامه امکان پذیر می باشد. برای دعوتنامه راه های مختلفی وجود دارد اما روشی که مناسب شما باشد این است که با یکی از مسئولین نمایشگاه ارتباط رقرار کنید و درخوایت دعوتنامه خود را ثبت کنید تا اگر شرایط شما با شرایط نمایشگاه هم سان بود دعوتنامه صادر شود، اما اگر قصد داشتن یک غرفه هم داشته باشید باید جداگانه هزینه غرفه را پرداخت کنید تا مسئولین یک غرفه برای شما در نظر بگیرند.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی ساختمان و شهرسازی

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی ساختمان و شهرسازی

مدارکی که برای دریافت ویزای نمایشگاهی لازم دارید شامل موارد زیر می باشد، شامل

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی ساختمان و شهرسازی

ما نمی توانیم زمان خاصی را برای شرکت در تور نمایشگاهی ساختمان و شهرسازی  برای شما متصور باشیم. چون زمان هر نمایشگاهی متغیر است و قطعا نمی توان گفت در چه تاریخی ثبت نام کنید. اما یک راه کلی وجود دارد که برای همه تورهای نمایشگاهی باید پیش بگیرید، این است که باید حداقل یک ماه زودتر از شروع نمایشگاه ساختمان و شهرسازی به رزرو آن اقدام نمایید. چراکه اخذ ویزای نمایشگاهی زمان بر است و حدود یک ماه طول می کشد تا صادر شود.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *