در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور اتریش در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی اتریش و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های اتریش بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی اتریش با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور اتریش

اتریش یکی از کشورهای مرکزی اروپا می باشد که پایتخت آن شهر وین است. زبان مردم اتریش، آلمانی می باشد که از جمله زبان های سخت اما شیرین در دنیا است. جاذبه های گردشگری اتریش از بهترین جاذبه های اروپا به شمار می رود. سفر به این کشور چه برای بازدید از مکان های دیدنی اتریش و چه به خاطر بازدید از نمایشگاه، راه های متفاوتی دارد که یکی از این راه ها سفر از طریق دعوتنامه می باشد که دعوتنامه ها نیز خود انواع متنوعی دارند برای مثال دعوتنامه های تجاری، تحصیلی، خانوادگی، کاری و … چندین نمونه از دعوتنامه ها می باشند.

آشنایی با نمایشگاه های کشور اتریش

لیست انواع تورهای نمایشگاهی اتریش

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در این کشور اتریش برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی اتریش می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه ماشین آلات صنعتی، دارو، طراحی و دکوراسیون داخلی، اتوماسیون هوشمند و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه دارویی اتریش

نمایشگاه دارویی اتریش از تاریخ  4 الی 6 اردیبهشت ۱۳۹۷ در شهر وین کشور اتریش برگزار می گردد. نمایشگاه دارویی اتریش تنها نمایشگاه محصولات دارویی است که در کشور اتریش برگزرا می شود و این نمایشگاه که فرصتی فوق العاده برای گفت و گو با مشتریان و تعامل با تامین کنندگان این صنعت می باشد. با حضور در این فرصت استثنایی، می توانید با گردهمایی با همکاران خود به تبادل اطلاعات بپردازید و دامنه روابط تجاری خود را افزایش دهید.

ارتقای روابط تجاری ارزشمند و معتبر، برگزاری جلسات گفت و گوی مستقیم، از مهم ترین جنبه هایی هستند که منجر به موفقیت همکاری ها در بخش صنعت دارو می شوند. از این فرصت برای ارائه تجارت و محصولات تان به مشتریان خارجی که از این نمایشگاه بازدید می کنند، استفاده کنید و خدمات شرکت  و کالاهای خود را به بازدیکنندگان این بازار آگاهی دهید. شرکت های تجاری بومی، خارجی و بین المللی در نمایشگاه دارویی اتریش محصولات، کالا ها و آخرین دستاوردهای مرتبط با دارو و داروسازی خود را در این نمایشگاه عرضه می کنند. نیازهای شرکت خود را با غرفه داران مطرح کنید و از آنها پیشنهادهایی مناسب برای بهبود شرکت تان دریافت کنید. از این نمایشگاه به عنوان فرصتی در جهت به روز رسانی اطلاعات خود از این صنعت، برقراری روابط جدید تجاری، و دستیابی به آخرین گرایشات این صنعت بهره ببرید.

تور نمایشگاه اتوماسیون هوشمند اتریش

نمایشگاه اتوماسیون هوشمند وین از ۲۵ الی ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ در شهر وین کشور اتریش برگزار می شود. نمایشگاه اتوماسیون هوشمند وین تنها نمایشگاه تجاری فناوری صنعت اتوماسیون است که در کشور اتریش برپا می شود و بر روی اتوماسیون کارخانه ای و فرآیند تمرکز دارد. محصولات و خدمات این نمایشگاه شامل تمام قطعات و اجزا برای تکمیل سیستم ها و راه حل های اتوماسیون یکپارچه می باشند، و طیف کاملی از زمینه های مختلف محصولات اتوماسیون صنعتی را پوشش می دهند.

نمایشگاه اتوماسیون هوشمند وین جایگاهی تجاری برای صنعت اتوماسیون اتریش به شمار می رود و به صورت سالانه برگزار می گردد. این نمایشگاه حدود ٢٧٠ غرفه دار را از ١٤ کشور مختلف برگزار می شود که بسیاری از آن ها رهبران بازار و پیشگامان فناوری می باشند. این نمایشگاه به عنوان یک بازار و صحنه نمایش به شمار می رود.

آشنایی با نمایشگاه های کشور اتریش

تور نمایشگاه طراحی و داکوراسیون داخلی اتریش

نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی اتریش از 18 الی 26 اسفند ۱۳۹۷ در شهر وین کشور اتریش برگزار می شود. نمایشگاه طراحی و داکوراسیون داخلی اتریش تنها رویداد جذابی است که در آن طیف کاملی از نیازها و محصولات مورد نیاز طراحی خانه فراهم شده است، در این نمایشگاه با کیفیت ترین محصولات با استانداردهای سطح بالا ارائه می شوند. در نمایشگاه محصولات با تاکید ویژه بر آخرین روش های طراحی داخلی و دکوراسیون منزل به نمایش می گذارند.

جذابترین و تاثیرگذارترین تورهای نمایشگاهی اتریش که برای دسترسی به آخرین طراحی های روز منزل بهترین مکان است، مبلمان، لوازم دکوری، لوازم سرگرمی خانه، ابزار باغچه و لوازم جانبی و تقریبا همه وسایل منزل را به نمایش گذاشته اند. ٥٠٠ غرفه دار، در فضای نمایشگاهی بیش از ٥٣٠٠٠ متر مربع، جدیدترین محصولات، خدمات، راهکارهای خلاقانه ی تزیئن منزل را برای نیازهای افراد در فضای داخل و بیرون خانه، ارائه می دهند.

تقویم برگزاری نمایشگاه های اتریش

با کسب آگاهی از زمان برگزاری نمایشگاه ها می توانید با تور نمایشگاهی اتریش خود را به مقصد برسانید. در این بخش از مقاله سعی داریم تا شما را به طور مختصر با کشور اتریش آشنا کنیم و همچنین توضیحاتی را در زمینه تور نمایشگاهی اتریش به افرادی که قصد سفر به این کشور و بازدید از نمایشگاه های آن را دارند بدهیم و هر آن چه که نیاز به دانستن است را در اختیار شما قرار می دهیم. زمان برگزاری برخی از نمایشگاه های اتریش به قرار زیر است:

شرایط دریافت دعوتنامه نمایشگاهی اتریش

هر ساله در هر کشورهای مختلف نمایشگاه ها، جشنواره ها و کنفرانس های متعددی برگزار می شود که گاهاً در سطح بین المللی هستند. این نمایشگاه ها همواره از شرکت ها و افراد مرتبط با موضوع نمایشگاه دعوتنامه می فرستند تا از آن ها برای شرکت در نمایشگاه دعوت به عمل آورند. کشور اتریش از جمله کشورهایی است که برگزار کننده نمایشگاه های بین المللی است که اگر بتوانید دعوتنامه ای از یکی از نمایشگاه ها دریافت کنید می توانید به راحتی با تور نمایشگاهی اتریش به این کشور سفر کنید.

از مزایای دریافت دعوتنامه نمایشگاهی این است که می تواند تسهیل کننده کارهای دریافت ویزای شما باشد و راحت تر با تور نمایشگاهی اتریش به این کشور سفر کنید. اکثریت مخاطب نمایشگاه ها افرادی هستند که در خصوص موضوع نمایشگاه تخصص دارند. اغلب نمایشگاه ها دعوتنامه های خود را برای نخبه ها و افراد برجسته در حیطه کاری خود ارسال می کنند. باید به این موضوع نیز توجه کرد که دریافت این دعوتنامه کار بسیار آسانی نیست و شما به تائید مسئولان و عوامل اجرایی نمایشگاه نیازمند هستید.

شرایط دریافت دعوتنامه نمایشگاهی اتریش

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی اتریش

قطعاً اگر بخواهید به این کشور سفر کرده و در تورهای نمایشگاهی اتریش شرکت کنید و از نمایشگاه های آن جا بازدید کنید می توانید جهت دریافت ویزای اتریش به سفارت خانه مراجعه کرده و در این زمینه اقدام کنید، اما احتمال این که تقاضای شما رد شود نیز بسیار است. بعد از دریافت دعوتنامه از نمایشگاه اتریش می توانید برای ثبت نام در تور نمایشگاهی اتریش اقدام کنید و جهت دریافت ویزای نمایشگاهی اتریش، مدارک خود به سفارت اتریش ارائه دهید. البته این نکته را فراموش نکنید که ویزای شما تنها تا تاریخ پایانی برگزاری نمایشگاه فرصت دارد.

مدارک مورد نیازجهت دریافت ویزای نمایشگاهی اتریش

در ذیل مدارکی را که باید با خود به همراه داشته باشید تا به سفارت تحویل دهید را ذکر خواهیم کرد:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *