در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور استرالیا در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی استرالیا و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های استرالیا بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی استرالیا با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور استرالیا

شما پیش از حضور در نمایشگاه های استرالیا بهتر است، معیارهایی را برای خود در نظر بگیرید و براساس آن ها در تور نمایشگاهی استرالیا شرکت کنید. برای مثال ابتدا باید اطلاعات کاملی در مورد غرفه خود در نمایشگاه استرالیا به دست بیاورید که وسعت آن چقدر است و چگونه باید آن را دیزاین کنید. سپس باید بدانید بهتر است چه محصولاتی را در معرض دید عموم قرار دهید، تا بتوانید مشتری های بیش تری را در نمایشگاه استرالیا جذب کنید.

اصولاً نمایشگاه های استرالیا برای عموم به عنوان بازدید کننده و برای شرکت های تخصصی به عنوان غرفه دار برگزار می شوند. اگر شما قصد بازدید از این نمایشگاه ها را دارید به راحتی می توانید از تور نمایشگاهی استرالیا استفاده کنید. در غیر این صورت برای این که بخواهید در نمایشگاه غرفه ای داشته باشید و محصولات تان را در معرض دید عموم قرار دهید، باید صاحب یک شرکت یا تولید کننده باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور استرالیا

 لیست انواع تورهای نمایشگاهی استرالیا

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور استرالیا برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی استرالیا می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه تجهیزات پزشکی، نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی، نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه ایمنی در کار سیدنی

نمایشگاه ایمنی در کار از تاریخ  19 الی 20 شهریور 1398 در شهر سیدنی کشور استرالیا برگزار می گردد. نمایشگاه ایمنی در کار سیدنی تنها رویداد در استرالیا است که به سلامت و ایمنی و امنیت در کارگاه ها و محیط های کاری اختصاص داده شده است. با جذب بیش از ٥٠٠٠ مدیر در زمینه ی سلامت و ایمنی در کار از بخش های مختلف استرالیا، نمایشگاه ایمنی در کار سیدنی بزرگترین نمایشگاه در نوع خود به شمار می آید و کسانی که شغل آنها به گونه ای با ایمنی خود و یا اطرافیانشان درگیراست باید در این نمایشگاه شرکت کنند.

نمایشگاه ایمنی در کار و تورهای نمایشگاهی استرالیا ، که توسط موسسه ایمنی استرالیا، طراحی شده، بر آن است که به نیازهای صنعت ایمنی و سلامت استرالیا پاسخ دهد و در دوره ای سه روزه فرصتی فوق العاده برای یادگیری، ارتباط تجاری با کیفیت فراهم کند و همچنین بهترین فرصت برای یافتن منابع مرتبط با ایمنی برای همه ی افرادی که شغل آنها به نحوی با ایمنی در ارتباط است، باشد. در این رویداد می توانید با هزاران تولید کننده، تامین کننده و تاجرانی ملاقات کنید که در زمینه ایمنی و امنیت و سلامت محیطهای کاری، محصولات، خدمات و راه کارهای جدید و مبتکرانه ارائه می دهند.

تور نمایشگاه آرایشگری و مدل مو استرالیا

نمایشگاه آرایشگری و مدل مو از تاریخ  18 الی 20 خرداد 1398 در شهر سیدنی کشور استرالیا برگزار می گردد. نمایشگاه آرایشگری و مدل مو استرالیا نمایشگاهی صنعتی در نیم کره جنوبی برای صنعت آرایشگری و مو می باشد. با حضور در این نمایشگاه، دنیایی بی نظیر از برندها و محصولات برتر، آموزش هایی در سطح بین المللی و رویدادهایی مهیج را تجربه نمایید. نمایشگاه آرایشگری و مو استرالیا قلب تپنده این صنعت است.

هیچ نمایشگاهی همانند نمایشگاه استرالیا در طول سال برگزار نمی شود و این نمایشگاه به خاطر تنوع و پشتیبانی صنعتی آن در سطح جهانی مشهور می باشد. شرکت کنندگان می توانند در طول سه روز از سمینارهای آموزشی در سطح جهانی با حضور مهمانان بین المللی و نمایش برندهای بزرگ این صنعت بهره مند شوند. نمایشگاه آرایشگری و مدل مو استرالیا سالنی حرفه ای به منظور دیدار با خریداران از سراسر جهان را برای شما به ارمغان می آورد.

تور نمایشگاه غذای اعلاء ملبورن

نمایشگاه غذای اعلاء از تاریخ  18 الی 21 شهریور 1398 در شهر ملبورن کشور استرالیا برگزار می گردد. نمایشگاه غذای اعلا رویداد صنعت خوراکی در شمال استرالیا است و بهترین ایده‌های خوراکی و نوشیدنی را از سراسر جهان به نمایش می ‌گذارد. این نمایشگاه به نیازهای خدمات غذایی پیشرفته برای نیازهای درحال رشد بازار محلی پاسخ می‌دهد و فرصت‌ هایی برای ایجاد شبکه‌ های ارتباطی و ترقی کسب و کار در بازار را فراهم می‌آورد. شکل جدید نمایشگاه منتخبی از ویژگی‌ های جدید مهیج و سمینارها را ارائه می ‌دهد.

آشنایی با نمایشگاه های کشور استرالیا

تور نمایشگاه بین المللی فیلم ملبورن

نمایشگاه بین المللی فیلم ملبورن از تاریخ  10 الی 27 مرداد 1398 در شهر ملبورن کشور استرالیا برگزار می گردد. جشنواره بین المللی فیلم ملبورن (MIFF) در سال 1952 میلادی تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین جشنواره های فیلم در بزرگترین جشنواره نیمکره جنوبی است. این جشنواره مخاطبی گسترده، اختصاصی و رو به رشد دارد و به عنوان رویدادی عظیم در تقویم استرالیا از وجهه ای عمومی و معروف برخوردار است.

این جشنواره با برخورداری از یک برنامه اکران فعال و مخاطبی وفادار، رویدادی منحصر به فرد محسوب می شود که ابتکارهای این صنعت فرصت هایی را برای فیلمسازان استرالیایی در بسیاری سطوح فراهم می کند. در سال های اخیر، جشنواره بین المللی فیلم ملبورن به شکل موفقیت آمیزی فعالیت های خود را گسترش داده است تا طیفی از برنامه های متمرکز این صنعت و فیلمساز را پوشش دهد که به این وسیله بتواند تجارت اصلی اش یعنی برنامه اکران را به انجام برساند.

تقویم برگزاری نمایشگاه های استرالیا

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی استرالیا

برای خرید و رزرو تورهای نمایشگاهی استرالیا نمی توان زمان دقیقی را مشخص کرد و این زمان بستگی زیادی به زمان برگزاری آن نمایشگاه دارد. شما باید چند ماه پیش از برگزاری نمایشگاه مورد نظر اقدام به دریافت دعوتنامه از سوی آن نمایشگاه کنید و حداقل 1 ماه قبل از حضور در نمایشگاه برای دریافت ویزای نمایشگاهی استرالیا اقدام کنید. البته اگر دو نمایشگاه با یک موضوع یکسان و سطح کیفیت مشابه در زمان های مختلف در استرالیا برگزار شود، سعی کنید برای حضور در نمایشگاهی ثبت نام کنید که در زمان مناسب سفر به استرالیا برگزار می شود.

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی استرالیا

شرایط دریافت دعوتنامه نمایشگاهی استرالیا

شما برای دریافت دعوتنامه نمایشگاهی استرالیا ابتدا باید تورهای نمایشگاهی استرالیا مرتبط با تخصص و موضوع شرکت خود را از بین تورهای نمایشگاهی استرالیا که برگزار می شوند را پیدا کنید. سپس باید با راه های ارتباطی که در آگهی نمایشگاه مورد نظر درج شده است، با مسئولین برگزاری نمایشگاه ارتباط برقرار کنید و از آن ها بخواهید شما را برای ثبت نام در نمایشگاه راهنمایی بکنند. در ادامه شما باید اطلاعات مربوط به مشخصات خود و اطلاعات مربوط به مشخصات شرکت تان را برای آن ها ارسال کنید و هزینه اجرای یک غرفه را باید پرداخت کنید.

پس از انجام این کارها برای شما دعوتنامه ای از سوی نمایشگاه مورد نظر ارسال خواهد شد و شما می توانید با کمک این دعوتنامه اقدام به دریافت ویزای نمایشگاهی استرالیا کنید. مدارکی که شما برای دریافت دعوتنامه و تور نمایشگاهی استرالیا نیاز دارید، شامل مدارک مربوط به مشخصات شخصی نظیر شناسنامه و کارت شناسایی و هم چنین مدارکی که مشخصات شرکت شما را نشان دهد و نشان دهد شما مالک این شرکت هستید.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی استرالیا

شما برای دریافت ویزای نمایشگاهی به مدارکی نیاز دارید که شامل پاسپورت، کارت ملی، شناسنامه، دعوتنامه نمایشگاهی، مدارکی که نشان دهد، شما از وضعیت مالی مناسبی برخوردار باشید و چند قطعه عکس مورد نیاز می شوند. هم چنین اگر کارت بازرگانی دارید، این کارت را نیز در وقت سفارت استرالیا به همراه داشته باشید چرا که به کارتان می آید و روند مصاحبه سریع تر جلو می رود.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *