در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های عمران و معماری و ساختمان بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان

همان طور که می دانیم نمایشگاه های فراوانی به صورت سالانه و یا دوره ای در کشورهای مختلف در سطح بین المللی برگزار می شود. یکی از آنها نمایشگاه عمران و معماری و ساختمان است که در سه لاین مجزا و گاه ترکیبی برگزار می شود. از اسم این نمایشگاه ها مشخص است هدف اصلی بررسی تکنولوزی های جدید در خصوص عمران، معماری و ساخت و ساز باشد.

آشنایی با تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان

لیست انواع تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه عمران و معماری و ساختمان برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای عمان، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، امارات و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه خانه مدرن عمان

نمایشگاه خانه مدرن از تاریخ 28 الی 30 مهر 1398 در شهر مسقط کشور عمان برگزار می شود. نمایشگاه خانه مدرن عمان بزرگ ترین، پربازدیدترین و بزرگ ترین نمایشگاه برای سازندگان و مالکین خانه در عمان محسوب می گردد. با موفقیت استثنایی دوره پیشین، این رویداد برای برپایی دوره جدید با حضور برندهای برجسته، متخصصان صنعت و صدها ایده برای سازندگان و صاحبان خانه آماده می شود. نمایشگاه خانه مدرن عمان فرصت های تجاری موفقیت آمیزی برای تولیدکنندگان و تامین کنندگان محصولات و خدمات بهبود خانه فراهم می نماید. شرکت کنندگان فرصت دسترسی به هزاران سازنده و مالک خانه که در جستجوی راهکارها و ایده های بهبود کیفی منزلشان هستند را خواهند داشت.

تور نمایشگاه بتن آسیا

نمایشگاه بتن آسیا از تاریخ 14 الی 16 شهریور 1398 در شهر بانکوک کشور زیبای تایلند برگزار می شودد. نمایشگاه بتن مهم ترین و اصلی ترین نمایشگاه بتن در فاره آسیا به شمار می رود و شما می توانید در این نمایشگاه با آخرین تحولات صنعت بتن، سطوح بتنی، بتن تزئینی، تولید بتن، مصالح ساختمانی، تجهیزات ساخت و ساز و ماشین آلات ساخت بتن آشنا شوید ومی توانید در این نمایشگاه دانش خود را بروز گردانید و از تحولات جهانی این حوزه مطلع گردید.

در این نمایشگاه شما می توانید با شرکت های مختلف که از سراسر جهان شرکت کرده اند آشنا شوید و مشتریان زیادی را جذب نمایید و محصولات خود را نیز معرفی نمایید. اهمیت ساخت و ساز در جهان امروز به حدی است که نمی توان نسبت به آن بی تفاوت بود واز همین رو برگزاری نمایشگاه های مختلف بتن و صنعت ساختمان ضروری است .کشورهای جهان و از جمله کشورهای حوزه آن تصمیم دارند هزینه بودجه خود را افزایش دهند و در پنج سال آینده چند برابر کنند تا صنعت ساختمان در این کشورها رشد کند.

آشنایی با تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان

تور نمایشگاه صنعت ساختمان لندن (Ecobuild)

نمایشگاه صنعت ساختمان از تاریخ 14 الی 16 اسفند 1397 در شهر لندن کشور انگلیس برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت ساختمان لندن بزرگ ترین و با سابقه ترین رویداد طراحی مقاومت در ساخت ساز و صنعت ساختمان می باشد. این رویداد متخصصان ساخت و ساز را با هدف آموزش به آنها، برقراری ارتباط میان فعالان حرفه ای و به منظور ارائه ایده های جدید و محصولات نوآورانه، به هم متصل می کند. پس از چندین سال دشواری، صنعت ساخت و ساز در حال حاضر در مسیر رشد حرکت می کند، و انتظار می رود که بزرگترین سهم را در بهبود و پیشرفت اقتصاد انگلستان، داشته باشد. این نمایشگاه به طور قاطع با رویکرد مقاوم سازی ساختمان هنوزهم در قلب صنعت ساختمان قرار گرفته است.

پیش بینی می شود که این رویداد، شهر جهانی پیشرو برای ساخت و ساز شود. نمایشگاه صنعت ساختمان لندن Ecobuild قطعاً هم تراز با بخش های در حال گسترش در این صنعت عمل می کند و روی اولویت های بازار از قبیل: خانه سازی، زیرساخت، فناوری و نوآوری متمرکز خواهد شد. این رویداد بستری ایده آل برای طیف وسیعی از فعالان حوزه ی صنعت ساختمان به شمار می آید.

تور نمایشگاه معماری و ساختمان میلان (MADE)

نمایشگاه معماری و ساختمان از تاریخ 22 الی 25 اسفند 1397 در شهر میلان کشور ایتالیا برگزار می گردد. نمایشگاه معماری و ساختمان میلان بزرگ ترین نمایشگاه تجاری بین المللی صنعت ساختمان سازی و معماری است. معماری، ساختمان سازی، بهبودسازی انرژی، بازسازی و نوسازی، راحتی و آسایش داخل خانه، پایداری، نوآوری، زیبایی و ایمنی ارتباط تنگاتنگ روزافزونی با هم یافته اند و نمایشگاه معماری و ساختمان میلان تنها مکان موجود برای پیدا کردن چشم انداز گسترده چندتخصصی مواد، سیستم های ساخت و ساز، پنجره، پوشش ساختمان، پرداخت و سطوح است.

این نمایشگاه دسته های خاصی از بازدیدکنندگان را هدف قرار داده است و مشتریان احتمالی را جذب می کند که به سوی تجربه پیشرفته بین صنعتی جلب می شوند. در کنفرانس ها و برنامه های جانبی این نمایشگاه بیش از ٢٠٠٠ نوآوری در بخش های محصول و راه حل های ساختمانی مورد تاکید قرار خواهند گرفت که توسط شرکت های غرفه دار به نمایش گذاشته شده اند. نمایشگاه معماری و ساختمان میلان جایگاه تجاری ایده آل برای شرکت هایی است که در زمینه ساخت و ساز و ساختمان کار می کنند.

آشنایی با تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان

تور نمایشگاه معماری و ساختمان دوبلین

نمایشگاه معماری و ساختمان از تاریخ 23 الی 25 فروردین 1398 در شهر دوبلین کشور ایرلند برگزار می گردد. نمایشگاه معماری و ساختمان دوبلین بزرگترین نمایشگاه خانه سازی در ایرلند محسوب می شود. این رویداد برای هر شرکتی که علاقه مند به سرمایه گذاری برای گسترش تجارتش است، مناسب خواهد بود. نمایشگاه ساختمان دوبلین رویدادی بی نظیر و راهی فوق العاده برای به نمایش گذاشتن محصولاتتان به تعداد بی شماری مشتری بالقوه به حساب می آید. این نمایشگاه ثابت کرده است که ارزش سرمایه گذاری و سپری کردن وقت برای شرکت شما را دارد. نمایشگاه معماری ایرلند بخش ضروری برنامه بازاریابی سالانه شما به شمار آمده و قطبی برای تمامی سازندگان خانه در ایرلند است.

تقویم تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان

نمایشگاه خانه مدرن عمان: زمان برگزاری از 28 الی 30 مهر 98 می باشد.

نمایشگاه بتن آسیا: زمان برگزاری از 14 الی 16 شهریور 98 می باشد.

نمایشگاه صنعت ساختمان لندن: زمان برگزاری از 14 الی 16 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه معماری و ساختمان میلان: زمان برگزاری از 22 الی 25 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه معماری و ساختمان دوبلین: زمان برگزاری از 23 الی 25 فروردین 98 می باشد.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان

ویزای نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان دارای مراحل و مدارکی خاصی است که با تکمیل کردن آنها سریع می توانید به سفارت ارائه دهید و درخواست ویزای نمایشگاهی دهید، این مدارک شامل موارد زیر می شوند:

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان

دقت کنید که برای رزرو تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان بهتر است که یک ماه زودتر از شزوع نمایشگاه اقدام کنید تا در آرامش ویزای نمایشگاهی برای شما صادر شود و هیچ استرسی در شما ایجاد نشود، عموما افرادی که برای روزهای پایانی برنامه ریزی کرده اند در تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان دچار مشکلات فراوانی می شوند. به طور کلی بهترین زمان برای رزور تور نمایشگاهی عمران و معماری و ساختمان حدودا بیست روز قبل از تاریخ اعلام شده برگزاری نمایشگاه می باشد.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *