در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه صنعت آلومینیوم در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های صنعت آلومینیوم بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی صنعت آلومینیوم

نمایشگاه صنعت آلومینیوم یکی از نمایشگاه های صنعتی می باشد که مورد استقبال صنعت گران دنیا قرار گرفته است. این نمایشگاه با توجه به تجهیزاتی که نیاز دارد معمولا در کشورهای توسعه یافته برگزار می شود. نمایشگاه صنعت آلومینیوم بسیار گسترده می باشد و دارای بخش های مختلفی می باشد. بخش هایی که این نمایشگا ها زا پوشش می دهند شامل بسته بندی های آلومینیومی، شمش آلومینیوم، آلیاژهای آلومینیومی، ساخت و ساز های آلومینیومی، وسایل آلومینیومی برای صنعت و حمل ونقل، ساخت و تولید ماشین آلات و تجهیزات آلومینیومی، تجهیزات مخابراتی، وسایل برقی خانگی می شود.

آشنایی با تور نمایشگاهی صنعت آلومینیوم

لیست انواع تور نمایشگاهی صنعت آلومینیوم

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه صنعت آلومینیوم برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی صنعت آلومینیوم می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای چین، آلمان، آمریکا، هند و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه صنعت آلومینیوم سائوپائولو (ExpoAluminio)

نمایشگاه صنعت آلومینیوم از تاریخ 12 الی 14 شهریور 1398 در شهر سائوپائولو کشور برزیل برگزار می شود. نمایشگاهی در برزیل در زمینه صنعت آلومینیوم است. در این نمایشگاه کارشناسان از سراسر زنجیره تولید و نیز از بخش های مصرف کننده آلومینیوم مانند بسته بندی، ساخت و ساز عمرانی، حمل و نقل، ماشین آلات و تجهیزات، کالاهای مصرفی و غیره شرکت خواهند کرد.

نمایشگاه صنعت آلومینیوم سائوپائولو امکان دسترسی به بازار رو به رشد و مهم صنعت آلومینیوم در برزیل را فراهم می کند. کنفرانس آلومینیوم نیز برای ارائه و بحث در مورد نوآوری های تکنولوژیک اخیر در تولید آلومینیوم و کاربردهای جدید فلزات برگزار خواهد شد. هدف این کنفرانس رسیدگی به چالش های این بخش در حوزه های ملی و بین المللی است.

تور نمایشگاه صنعت آلومینیوم هند

نمایشگاه صنعت آلومینیوم از تاریخ 16 الی 18 آذر 1398 در شهر بمبئی کشور هند برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت آلومینیوم در این کشور بزرگ ترین و مهم ترین نمایشگاه صنایع آلومینیوم در هند است که هر ٢ سال یکبار برپا می شود. صنعت آلمینیوم هند در این چند سال پیشرفت ببسیاری کرده است که در آینده نیز پیشبینی رشد بیشتر را میتوان کرد. در جهت دستیابی به پشرفته های بیشتر نیاز به سرمایه گزاری در زمینه ماشین آلات و تکنولوژیهای نوین ضروری بنظر میرسد.

در این نمایشگاه آخرین تکنولوژیهای هند در زمینه های استخراج، عملیات حرارتی، ریخته گری و برشکاری در فضایی جذاب به نمایش گزارده خواهد شد. این همایش ملاقات آسان تهیه کنندگان مواد اولیه، تولید کنندگان، صاحبان تکنولوژی، مصرف کنندگان محصولات تمام شده، خام و عمل آوری شده و همچنین تولید کنندگان ماشینهای ماشینکاری، عملیات حرارتی و بطورکلی بخش عمده ای از دست اندر کاران صنایع آلمینیوم از مواد اولیه تا محصول نهایی در یکجا فراهم آورده است. شرکتهای بزرگ هندی و بین المللی در این نایشگاه حضور دارند.

آشنایی با تور نمایشگاهی صنعت آلومینیوم

تور نمایشگاه آلومینیوم آلمان (Aluminium)

نمایشگاه آلومینیوم از تاریخ 15 الی 17 مهر 1398 در شهر دوسلدورف کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه آلومینیوم آلمان یک مجموعه کامل درباره تمامی بخشهای صنعت آلومینیوم میباشد. این مکان، فرصتی بین المللی برای تهیه کنندگان مواد اولیه، محصولات نیمه تمام و تمام شده ، تولید کنندگان ماشین آلات و تجهیزات استخراج، تصفیه و تولید آلومینیوم، تولید کنندگان ماشین آلات، تجارت فلزات سبک، مشاوران، متخصصان، کارشناسان و صاحب نظران این صنعت است.

بیش از ١٨،٠٠٠ بازدید کننده متخصص از سراسر جهان برای آشنایی ودست یابی به متدها و تکنولوژیهای جدید دنیای آلمینیوم، نه تنها از جانب تولید کنندگان مواد خام بلکه با دیدار با کارشناسان و صاحبان پالایشگاه ها، تامین کنندگان وتولید کنندگان قطعات خودرویی، صنایع ساختمانی و تامین کنندگان آخرین فن آوریهای و ماشین آلات روز اکستروژن، عملیات حرارتی، ریخته گری، برش یا پوششدهی سطحی قطعات آلمینیومی خود را به دوسلدورف آلمان میرسانند. سالنها و غرفه های در دسته های زیر طبقه بندی شده اند: غرفه صنایع ریخته گری، غرفه صنایع پوشش دهی و آبکاری، غرفه تجهیزات و فن آوری تولیدات اولیه، غرفه اتصلات و جوشهای آلمینیوم، غرفه صنایع سولار، غرفه منیزیم

تور نمایشگاه آلومینیوم استانبول (ALUEXPO)

نمایشگاه آلومینیوم از تاریخ 18 الی 20 مهر 1398 در شهر استانبول کشور توریستی ترکیه برگزار می شود. نمایشگاه آلومینیوم استانبول نمایشگاه در مورد فن آوری های ماشین آلات و محصولات به آلومینیوم اختصاص داده شده است. در این نمایشگاه به موضوعاتی مانند محصولات ذوب و ریخته گری، ماشین آلات فلزکاری و پردازش پرداخته می شود.

دراین نمایشگاه برای توسعه تجارت در حوزه آلومینیوم فرصت بسیار مناسبی وجود دارد و برترین شرکت ها و تولید کنندگان در این نمایشگاه مشارکت می کنند.این نمایشگاه منحصر به فرد بهترین نمایشگاه در منطقه اوراسیا درحوزه آلومینیوم  به شمار می آید .این نمایشگاه توسط انجمن آلومینیوم ترکیه حمایت می شود و در آن غرفه هایی مانند صنایع ریخته گری، صنایع پوشش دهی و آبکاری، اجاق تجهیزات و تکنولوژی تولید اولیه، اجاق گاز و جوش های آلومینیوم به ارائه محصولات و خدمات می پردازند.

آشنایی با تور نمایشگاهی صنعت آلومینیوم

تقویم تور نمایشگاهی صنعت آلومینیوم

نمایشگاه صنعت آلومینیوم سائوپائولو: زمان برگزاری از 12 الی 14 شهریور 98 می باشد.

نمایشگاه صنعت آلومینیوم هند: زمان برگزاری از 16 الی 18 آذر 98 می باشد.

نمایشگاه آلومینیوم آلمان: زمان برگزاری از 15 الی 17 مهر 98 می باشد.

نمایشگاه آلومینیوم استانبول: زمان برگزاری از 18 الی 20 مهر 98 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی صنعت آلومینیوم

همانطور که می دانید کشورهای اروپایی بسیاری برگزار کننده نمایشگاه های صنعت آلومینیوم هستند. با توجه به اینکه این کشورها در حوزه شینگن قرار دارند بنابراین برای شرکت در این نمایشگاه ها نیاز به دعوتنامه دارید تا بتوانید از نمایشگاه صنعت آلومینیوم استفاده کنید. دعوتنامه از طریق مسئولین نمایشگاه صادر می شود و باید در ابتدا با آنها ارتبط برقرار کنید و مدارکی را ارسال کنید که بتوانند طبق آنها برای شما دعوتنامه نمایشگاهی صادر کنند.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی صنعت آلومینیوم

کلیه مدارک مورد نیاز برای ویزایی که بتوانید در تور نمایشگاهی صنعت آلومینیوم شرکت کنید شامل موارد زیر می شوند و باید آنها را به سفارت کشور برگزار کننده نمایشگاه ارسال کنید تا ویزای نمایشگاهی شما صادر شود. توجه داشته باشید که تمام مداک ارسالی به سفارت باید ترجمه انگلیسی شوند و مهر تایید دادگستری نیز داشته باشند. لیست مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای نمایشگاهی عبارتند از:

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی صنعت آلومینیوم

از آنجایی که اکثر نمایشگاه های صنعت آلومینیوم در کشورهای اروپایی برگزار می شوند، بنابراین مدت زمان اخذ ویزای کمی طولانی است. ما به شما پیشنهاد می کنیم که 1 ماه قبل از برگزاری نمایشگاه صنعت آلومینیوم، شما نسبت به رزرو آن اقدام کنید تا قبل از شروع نمایشگاه، ویزای تان صادر شود و بتوانید در تور شرکت کنید.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *