در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه کشاورزی و دامپروری در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های کشاورزی و دامپروری بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری

نمایشگاه ها و کنگره های بسیاری در زمینه صنعت کشاورزی و دامپروری در کشورهای مختلف سراسر دنیا برگزار می شود. از این رو تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری برای متخصصان و صنعتگران فرصت مناسبی است تا در این زمینه دانش و اطلاعات خود را کامل تر کنند و افرایش دهند. این تور در کشور های مختلفی برقرار می شود که شما در هر زمان و کشوری که راحت تر باشید می توانید انتخاب کنید.

آشنایی با تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری

لیست انواع تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه کشاورزی و دامپروری برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای روسیه، آلمان، فرانسه، ترکیه و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه دامپروری فرانسه (SPACE)

نمایشگاه دامپروری از تاریخ 19 الی 22 شهریور 1398 در شهر رن کشور فرانسه برگزار می گردد. نمایشگاه دامپروری فرانسه (SPACE) دومین نمایشگاه مهم جهان در حوزه دام و طیور به شمار می آید. این نمایشگاه جایگاه تجاری فوق العاده ای است که در آن تاجران حرفه ای می توانند با سیاستگذاران اتحادیه اروپا، وزرای کشاورزی از کشورهای مختلف و تصمیم گیرندگان کلیدی که به دنبال انجام تجارت و گسترش روابط تجاری بین المللی شان هستند، ملاقات کنند.

به علاوه، نمایشگاه دامداری فرانسه رویدادی عالی برای تحقیق و توسعه است و با ایجاد بخش توسعه و تحقیق خود بر “طراحی کار” بیش از پیش می درخشد. در این بخش تاجران و تصمیم گیرندگان در رابطه با جنبه های مختلف سازماندهی کار در مزارع با هم به بحث می نشینند تا بهترین تعادل را بین عوامل کلیدی موفقیت تجارت کشاورزی پیدا کنند. برگزارکنندگان این رویداد به دلیل حجم بالای بازدیدکنندگان، فضای نمایشگاه را به ٦٨٠٠٠ متر مربع افزایش داده اند.

تور نمایشگاه کشاورزی بروکسل (Agribex)

نمایشگاه کشاورزی از تاریخ 12 الی 17 آذر 1398 در شهر بروکسل کشور بلژیک برگزار می گردد. نمایشگاه از اصلی ترین نمایشگاه های کشاورزی در اروپا به حساب می آید. این نمایشگاه رویدادی بین المللی برای کشاورزی، دامداری، باغبانی، پارک ها و فضای سبز است. طی گذشت سال ها، این رویداد منحصر به فرد به مکانی تبدیل شده که مزرعه داران، پیمانکاران، نمایندگان صنعت تامین، نمایندگان دولتی و عموم مردم برای ملاقات با یکدیگر در آن حضور می یابند. نمایشگاه کشاورزی بلژیک مهمترین نمایشگاه کشاورزی این کشور و جایگاهی خاص برای این بخش محسوب می شود. در این نمایشگاه تولیدکنندگانی از صنایع کشاورزی، پرورش دام و طیور، و فضای سبز آخرین محصولاتشان را ارائه می دهند.

آشنایی با تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری

تور نمایشگاه کشاورزی و دامپروری روسیه (YugArgo)

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری از تاریخ 28 آبان الی 1 آذر 1398 در شهر کراسنودار کشور عظیم روسیه برگزار می شود. نمایشگاه دامپروری روسیه نمایشگاه مهمم روسیه برای ماشین آلات و قطعات یدکی ماشین آلات کشاورزی، تجهیزات، فناوری و مواد رشد، پروش دام و طیور، دامپزشکی، پردازش، انتقال و ذخیره محصولات کشاورزی محصوب می شود. نمایشگاه کشاورزی روسیه مکانی موثر برای ارائه محصولات و خدمات به تعداد بیشماری از متخصصان تجارت کشاورزی در جنوب روسیه است. بازدیدکنندگان این نمایشگاه نمایندگانی از شرکت های کشاورزی جنوب روسیه هستند و شامل هلدینگ های کشاورزی، کشاورزان خصوصی، متخصصان پردازش گیاهان، مزارع دامپروری و شرکت های غلات می شوند.

تور نمایشگاه کشاورزی پاریس (SIA)

نمایشگاه کشاورزی از تاریخ 4 الی 12 اسفند 1397 در شهر پاریس کشور فرانسه برگزار می گردد. نمایشگاه کشاورزی پاریس یکی از رویدادهای برتربخش کشاورزی در فرانسه و در سراسر دنیا می باشد. نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس مکانی برای ملاقات متخصصان و مدیران بخش کشاورزی از سراسر دنیا می باشد. پرورش دهندگان، کشاورزان محلی، سازمان های منطقه ای و تخصصی و سندیکاهای حرفه کشاورزی، وزارتخانه ها، موسسات تحقیقاتی و هر بخش مرتبط با کشاورزی در این نمایشگاه حضور دارند.

این نمایشگاه در چهار بخش برگزار می شود: بخش های پرورش دام، محصولات و مواد خوراکی، محصولات کشاورزی، گیاهان، طبیعت و شیوه زندگی، خدمات کشاورزی و تخصصی این نمایشگاه فرصتی برای ملاقات ١٠٥٠ غرفه و بازدید از ٤٠٠٠ راس دام شامل گاو، اسب، بز، گوسفند، سگ و خوک، میمون، اسبچه، پرندگان، حیوانات مزرعه ای و … فراهم می سازد.

تور نمایشگاه کشاورزی باکو (Caspian Agro)

نمایشگاه کشاورزی از تاریخ 25 الی 27 اردیبهشت 1398 در شهر باکو کشور آذربایجان برگزار می شود. نمایشگاه باکو بزرگ ترین بازار منطقه در تولید محصولات کشاورزی و تدارکات غذایی می باشد. این رویداد یکی از پربازدیدترین نمایشگاه ها و تحت پوشش کامل رسانه ها است که در جهت ارتقا توسعه پایدار کشاورزی در منطقه، اجرای تکنیکی فناوری های پیشرفته در کشاورزی صنعتی جمهوری آذربایجان، تبادل تجربیات، تقویت روابط تجاری متقابل و سودمند بین کشاورزی داخلی و خارجی طرح ریزی شده است.

شرکت کنندگان نمایشگاه در اینجا فرصت های ارتباطی بزرگی را با دیگر شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان از دسته های شغلی واردکننده، صادرکننده، توزیع کننده، نمایندگان بخش های عمده و خرده فروشی پیدا می کنند. نمایشگاه کشاورزی باکو فرصتی را جهت کسب اطلاعات درباره کالاها و خدمات، و ملاقات رو در رو با تولیدکنندگان و تأمین کنندگان فراهم می سازد.

آشنایی با تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری

تقویم تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری

نمایشگاه دامپروری فرانسه: زمان برگزاری از 19 الی 22 شهریور 98 می باشد.

نمایشگاه کشاورزی بروکسل: زمان برگزاری از 12 الی 17 آذر 98 می باشد.

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری روسیه: زمان برگزاری از 28 آبان الی 1 آذر 98 می باشد.

نمایشگاه کشاورزی پاریس: زمان برگزاری از 4 الی 12 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه کشاورزی باکو: زمان برگزاری از 25 الی 27 اردیبهشت 98 می باشد.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری

کلیه مدارک مورد نیاز برای ویزایی که بتوانید در تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری شرکت کنید شامل موارد زیر می شوند و باید آنها را به سفارت کشور برگزار کننده نمایشگاه ارسال کنید تا ویزای نمایشگاهی شما صادر شود. توجه داشته باشید که تمام مداک ارسالی به سفارت باید ترجمه انگلیسی شوند و مهر تایید دادگستری نیز داشته باشند. لیست مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای نمایشگاهی عبارتند از:

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی کشاورزی و دامپروری

از آنجایی که اکثر نمایشگاه های کشاورزی و دامپروری در کشورهای اروپایی برگزار می شوند، بنابراین مدت زمان اخذ ویزای کمی طولانی است. ما به شما پیشنهاد می کنیم که 1 ماه قبل از برگزاری نمایشگاه کشاورزی و دامپروری، شما نسبت به رزرو آن اقدام کنید تا قبل از شروع نمایشگاه، ویزای تان صادر شود و بتوانید در تور شرکت کنید.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *