همه ساله افراد بسیاری در ایران قصد می کنند که به کشورهای اروپایی سفر کنند. سفر به کشورهای اروپایی باید به صورت حساب شده و با برنامه ریزی دقیق و با آگاهی تمام انجام شود. به این منظور شما نیاز دارید که به یک وکیل مهاجرت به اروپا مراجعه کرده و از آن ها مشاوره بگیرید. وکلا در امور مهاجرت بسیار آگاهند و شما را در این امر یاری می کنند. قبل از اینکه بگوییم وکیل مهاجرت به اروپا چه کسی است ابتدا تعریفی از وکیل را ارائه می دهیم.

یک وکیل چه کسی است و چه کمکی به شما می کند؟

وکیل دادگستری به کسی گفته می شود که آزمون کانون وکلای دادگستری را گذرانده باشد. وکیل شخصی است که از تمامی قوانین مربوط به زمینه ی خود آگاه است و می تواند شما را در امر پیش رو یاری کند. بهتر است قبل از هر کاری از وکلا مشورت بگیرید و با یک پیشگیری ساده از عاقبت کار اطمینان حاصل بفرمایید. نقش وکلا در سرنوشت شما بسیار حساس و کارآمد است.

یک وکیل چه کسی است و چه کمکی به شما می کند؟

وکیل مهاجرت به اروپا چه کسی است؟

وقتی که شما تصمیم می گیرید به کشورهای اروپایی مهاجرت کنید، چالش های بسیاری برای شما بوجود می آید، برای مثال چگونه باید مهاجرت کنیم؟ کدام کشور اروپایی برای مهاجرت بهتر است؟ روند کار چیست؟ از کجا باید شروع کنم؟ اولین مرحله پس از رسیدن به کشور مورد نظر چیست؟ چقدر باید هزینه کنم؟ در کشور مورد نظر چگونه کار پیدا کنم؟ و غیره … این ها قسمتی از سؤالاتی است که ذهن شما را مشغول می کند، یافتن پاسخ این سؤالات به زمان بسیار طولانی نیاز دارد چه بسا که پاسخ ها بسیار متناقض هستند و حتی ممکن است شما را گمراه کرده و به بی راهه بکشانند.

وکیل مهاجرت به اروپا در این امر می تواند یاری دهنده ی شما باشد. این شخص به تمام اطلاعات مهاجرت به کشورهای اروپایی دسترسی دارد و همانند یک بانک اطلاعاتی است. وکیل مهاجرت به اروپا وکالت شما را برای مهاجرت به اروپا بدست می گیرد و راه را برای شما روشن می کند. این روزها قوانین بسیاری در امور مهاجرت وجود دارد، به گونه ای که مهاجرت افراد غیر متخصص بدون مراجعه به وکیل مهاجرت به اروپا امری ناممکن است، استفاده از تجربه ی دوستان و آشنایان برای مهاجرت و یا اتکا به اطلاعات خودتان هیچ کمکی به شما نمی کند، به همین دلیل مراجعه به وکیلی کار آزموده امری بسیار لازم و ضروری است.

یک وکیل مهاجرت به اروپا از تمام روش های مهاجرتی از جمله تحصیل، کاری، ثبت شرکت، سرمایه گذاری، پناهندگی، خرید ملک و روش های دیگر آگاه است و به اطلاعات تمام سفارت خانه ها و قوانین مهاجرتی کشورها آشنایی دارد. این شخص می تواند به صورت قانونی و حقوقی شما را در مهاجرت به اروپا یاری کند. وکیل مهاجرت به اروپا بهترین راه را برای شما انتخاب می کند و تمام نکات مورد نیاز را به شما متذکر می شود.

چرا به دنبال وکیل مهاجرت به اروپا باشیم؟

وکیل مهاجرت همانند یک پزشک می باشد. همانطور که شما در هنگام بیماری به دکتر مراجعه می کنید، در امور مهاجرت نیز باید به یک وکیل مهاجرت مراجعه کنید. وکیل مهاجرت مشاور شما در تمام امور مهاجرتی است و با داشتن وکیلی کار آزموده می توانید بدون شک به بهترین نتیجه برسید.

در کشورهای خارجی مشاوره گرفتن از وکلا برای انجام کلیه ی امور بسیار حیاتی است حتی در برخی از کشورها قوانینی وضع شده است که در صورت مراجعه ننمودن به وکیل و استفاده نکردن از تجربیات و مهارت های او، افراد دو طرف معامله مجرم شناخته شده و در تعقیب قانون قرار می گیرند. انتخاب یک وکیل مهاجرت به اروپا منجر به مهاجرتی مطمئن تر و آسان تر و سربع می شود. اگر قصد مهاجرت به اروپا را دارید بهتر است از وکلای کار آزموده کمک بگیرید.

چرا به دنبال وکیل مهاجرت به اروپا باشیم؟

مزایای استفاده از وکیل مهاجرت به اروپا

انواع وکیل مهاجرت به اروپا کدام است؟

در انتخاب وکیل مناسب باید نهایت دقت را به کار گرفت. شما باید شخصی را انتخاب کنید که دانش کافی داشته و نسبت به شما متعهد باشد. انتخاب وکیلان کم تجربه منجر به طولانی تر شدن پرونده ی مهاجرتی شما یا حتی عدم نتیجه گیری در امور مهاجرتی می شود.

انواع وکیل مهاجرت به اروپا کدام است؟

انواع وکلای مهاجرتی در ایران و خارج از ایران

در اکثر کشورهای خارجی همچون اروپا و کانادا شغلی با عنوان وکیل مهاجرتی تعریف شده است. در کشور ایران مشاوران مهاجرتی همان وکلا محسوب می شوند و فرقی با هم ندارند ولی این تعبیر درستی نیست و این دو واژه کاملاً با هم تفاوت دارند. در کشورهای خارجی وکیل به کسی گفته می شود که آزمون وکالت را گذرانده و در آن قبول شده باشد. این فرد دوره ی کار آموزی 18 ماهه را نیز گذرانده است و به لحاظ حقوقی بالاترین درجه را در امور وکالت دارد. کمک وکیل یا دستیار وکیل شخصی است که بتواند در پاره ای از امور مهاجرتی به وکیل کمک کند. مشاور مهاجرت فردی است که حداقل دارای مدرک کاردانی وکالت باشد و یا حداقل دو تا سه سال سابقه کار مرتبط در دفاتر امور مهاجرتی داشته باشد. این تعابیر در کشورهای خارجی وجود دارد.

در ایران عنوان شغلی به نام وکیل مهارجت وجود ندارد. دادگستری این اجازه را به وکلای دارای صلاحیت می دهد که درباره تمامی مسائل اعم از مهاجرتی، حقوقی، خانوادگی و غیره اظهار نظر کنند. البته این عنوان نوع وکالت با توجه به تجربه وکیل و نوع فعالیت وی تعیین می شود. ولی یک وکیل می تواند از همان ابتدا فیلد کاری خود را تعیین کرده و در آن زمینه فعالیت کند. وقتی که می گوییم کسی وکیل مهاجرت است یعنی او در این امر تجربه ی بسیاری دارد و در پرونده های فراوانی موفق شده است.

شرایط یک وکیل خوب برای مهاجرت به اروپا چیست؟

برای انتخاب یک وکیل مهاجرت به اروپا نیاز دارید که شرایط یک وکیل خوب را بدانید. چه بسا بسیارند افراد سودجویی که با دریافت هزینه های گزاف، ادعای وکالت می کنند. در ابتدای هر امر یک وکیل کار آزموده باید پروانه ی وکالت داشته باشد، در غیر این صورت ممکن است این فرد کلاهبردار باشد. پس اول از هر چیز به پروانه ی وکالت توجه کنید. وکیل مهاجرت کسی است که مدرک دانشگاهی معتبر داشته و پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه، در امتحان وکالت موفق شده است و پس از اخذ 18 ماه دوره ی کارآموزی، و طی تمامی روندهای لازمه، پروانه وکالت خود را اخذ کرده باشد. پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری صادر می شود. برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به اروپا باید بسیار تیزبین باشید و به شرکت های حقوقی معتبر و با مجوز معتبر مراجعه کنید. یک وکیل مهاجرت به اروپا دارای ویژگی هایی است که در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره می شود.

شرایط یک وکیل خوب برای مهاجرت به اروپا چیست؟

ویژگی های یک وکیل مهاجرتی مناسب

1. همانطور که ذکر شد، پروانه ی وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری اولین ویژگی یک وکیل مهاجرت به اروپا است که باید به آن توجه کنید.

2. یک وکیل مهاجرت به اروپا باید پروانه مؤسسه حقوقی معتبر داشته باشد. این پروانه به وکیل حق فعالیت در امور مشاوره و حقوقی را می دهد.

3. یک وکیل مهاجرت بین المللی به کسی گفته می شود که مجوز انجام امور بین المللی را داشته باشد. با این مجوز بین المللی وکیل می تواند با سفارت خانه ها و ادارات مهاجرتی کشور مذکور ارتباط برقرار کند و به شما کمک کند که بهترین تصمیم را بگیرید.

4. وکیل مهاجرت باید از تمامی قوانین کشورها برای امور مهاجرتی آگاه باشد، اطلاعات یک وکیل مهاجرت باید به روز باشد تا در صورت تغییر قوانین بتواند راهنمای خوبی در امر مهاجرت باشد.

5. قبل از انجام امور مهاجرتی باید قراردادی معتبر بین دعاوی حقوقی تنظیم شود و هزینه ی اخذ وکیل نیز به طور کامل مشخص شود.

هزینه های وکیل مهاجرت به اروپا

اگر قصد مهاجرت به اروپا را دارید باید قبل از هر چیز هزینه های خود را برآورد کنید. سپردن امور مهاجرتی خود به وکیلی کار آزموده بسیاری از هزینه های شما را کاهش می دهد. وکیل مهاجرت به اروپا تمامی جوانب را می سنجد و ارزان ترین راه را با توجه به ویژگی های شما بر می گزیند. برای موفقیت در پرونده های مهاجرتی بهتر است تمام مراحل را مو به مو توسط وکیل کار آزموده ی خود طی کنید.

مراحل امور مهاجرتی و هزینه ها

برای اخذ اقامت دائم کشورهای اروپایی باید چندین مراحل را طی کنید. مرحله ی اول انتخاب کشور مقصد است، در این مرحله یک مشاور به شما کمک می کند که چه کشوری بیشتر درخور شرایط شما می باشد. مرحله ی بعدی اقدامات لازم جهت اخذ اقامت موقت و ویزا و سپس اخذ اقامت دائمی و بلند مدت است. هزینه ها در هر مرحله پس از امضای قرارداد، باید کاملاً روشن و شفاف شوند و پرداخت هزینه ها باید به صورت مرحله ای انجام گیرد تا از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری شود.

هزینه هایی که شما در امور مهاجرتی خود انجام می دهید نوعی سرمایه گذاری برای آینده است، شما با اخذ اقامت دائم کشورهای اروپایی می توانید به راحتی مشغول به کار و فعالیت شوید. حتی می توانید تجارت خود را راه اندازی کنید، بستگان خود را دعوت کنید، به تحصیل بپردازید و از تمامی حقوق شهروندی برخوردار شوید.

شما با مراجعه به دفتر حقوقی ما و با مشاوره وکیلان زبده و کار آزموده که به شما در این امر کمک می کنند، می توانید به راحتی اقدام به مهاجرت کنید. وکلای دفتر حقوقی ما بهترین تصمیم را با توجه به شرایط شما پیش رویتان می گذارند و تصمیم گیری را برایتان راحت تر می کنند. تنها کافیست با دفتر ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت بتوانیم با شما مشاوره حضوری کنیم و راه را برای شما روشن سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *