وکیل مهاجرت به آمریکا

متقاضیان متعددی به طور سالانه اقدام به مهاجرت به کشورهای آمریکایی می‌نمایند. از این رو ما می خواهیم در مورد موضوعات مرتبط با وکیل مهاجرت به آمریکا از جمله شرایط یک وکیل خوب، هزینه‌های وکیل مهاجرت به آمریکا و انواع وکیل مهاجرت به آمریکا توضیحاتی بیان کنیم. با این وجود اگر شما هم می خواهید به آمریکا مهاجرت نماید بهتر است با ما همراه باشید.

معرفی وکیل مهاجرت به آمریکا

از جمله مهم ترین کشورهای توسعه یافته در دنیا که سالانه متقاضیان زیادی برای مهاجرت دارد، کشور آمریکا می باشد. همانطور که می‌دانید این کشور با شرایط خوب زندگی که دارد و امکانات رفاهی عالی و همچنین دارا بودن دانشگاه های معتبر موجب شده که مقصد اصلی بسیاری از مهاجران قرار بگیرد اما نکته حائز اهمیتی که در مورد مهاجرت به این کشور وجود دارد این است که مهاجرت به کشوری همچون آمریکا طبیعتاً امری دشوار بوده مخصوصاً اگر عزیزان از کشور ایران قصد مهاجرت به آمریکا را داشته باشند. با توجه به دردسرهایی که در این راه وجود دارد بهتر است همه افراد از وکیل مهاجرت به آمریکا که سابقه طولانی و تجربه لازم در این زمینه را دارد کمک بگیرند. این افراد به طور کلی با تمام قوانین اقتصادی، شرایط زندگی، قوانین اجتماعی و قوانین کار آمریکا آشنایی داشته و می توانند شما را در این امر یاری کنند.

وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا چه کسی است؟

سوالی که ممکن است در اینجا برای شما پیش بیاید این است که وکیل مهاجرت به آمریکا چه کسی می باشد و اینکه چه فردی می تواند در انجام این امور شما را راهنمایی کند. توجه داشته باشید که به طور کلی وکیل مهاجرت نماینده شما در انجام امور مهاجرتی بوده که وکالت شما را برعهده داشته و می تواند در انجام کارهای مهاجرت به آمریکا شما را کمک کند. توجه داشته باشید افرادی که قصد مهاجرت قانونی به کشور آمریکا را داشته باشند باید به یک وکیل آگاه که به قوانین کشور آمریکا و سفارتخانه ها آشنایی و اطلاع کامل دارد مراجعه کنند. وکیل مهاجرت به آمریکا باید مطابق قانون با قوانین حقوق منطبق باشد و از نظر قانون وکیل محسوب شود.

مشاور مهاجرت با وکیل مهاجرت به آمریکا چه تفاوتی دارد؟

همانطور که گفته شد وکیل مهاجرت می‌تواند در روند اجرای امورات جهت مهاجرت متقاضی به وی کمک کند و وکیل مهاجرت توانایی شرکت در مصاحبه مهاجرت را با موکل خود دارد. همچنین اگر پرونده مهاجرت متقاضی با شکست روبرو شد وکیل اجازه درخواست بررسی قضایی را دارد و می‌تواند نسبت به رای صادر شده متقاضی دادخواست بدهد این امر مهم ترین تفاوتی است که بین مشاوره مهاجرت و وکیل مهاجرت وجود دارد، زیرا مشاور مهاجرت امکان این کار را ندارد. دقت داشته باشید که مشاوران مهاجرتی آمریکا برای اینکه بتوانند فعالیت های خود را در زمینه مهاجرت به آمریکا آغاز کنند باید جذب اعضای مشاوران و شورای تنظیم و مقررات باشند در حالیکه وکلا به صورت مجزا و مستقل می توانند فعالیت های حقوقی مهاجرتی خود را انجام دهند.

مشاور مهاجرت با وکیل مهاجرت به آمریکا چه تفاوتی دارد؟

چرا لازم است وکیل مهاجرت به آمریکا داشته باشید؟

از آنجایی که برای مهاجرت به آمریکا راه های متعددی وجود دارد لازم است که از یک وکیل مجرب و باتجربه در این زمینه کمک گرفته شود تا متقاضی بتواند بهترین راه را برای مهاجرت به کشور آمریکا انتخاب نماید. همچنین با استفاده از راهنمایی های وکیل مهاجرت به آمریکا می‌توانید روند اجرای پرونده خود را مورد بررسی قرار دهید. از طرفی همانطور که گفته شد مهاجرت به کشور آمریکا کمی مشکل می باشد و آمریکا  جزو کشورهایی می باشد که به سختی مهاجرت به آن صورت می پذیرد، از این رو هر فردی که بخواهد نسبت به مهاجرت به کشور آمریکا اقدام کند لازم است وکیل مهاجرت بگیرد تا روند امورات مهاجرتی وی سریع تر انجام پذیرد.

مزایای حضور وکیل مهاجرت به آمریکا

اشخاصی که قصد مهاجرت به آمریکا یا دیگر کشورهای خارجی را داشته باشند به طور حتم در مورد حضور وکیل مهاجرت به آمریکا سوالاتی برای آنها پیش خواهد آمد. مثلا اینکه حضور این وکلا می توانند چه مزایایی و چه تاثیری در روند کار های مهاجرتی این افراد داشته باشد. توجه داشته باشید با مراجعه به یک وکیل مهاجرت متخصص که در زمینه مهاجرت تجربه کافی داشته باشد کار های مهاجرت به کشور آمریکا برای شما سریعتر و راحت تر انجام خواهد شد. همچنین حضور این وکلا موجب می‌شود که متقاضیان به افراد کلاهبردار اعتماد نکرده و برای انجام کارهای مهاجرت به افراد سودجو روی نیاورند .از طرفی با راهنمایی هایی که وکلای مهاجرت به متقاضیان مهاجرت به آمریکا می کنند کلیه کارهای لازم برای متقاضیان روشن شده و از این رو افراد می‌توانند به آسانی از کشور خود خارج شده و در آمریکا تابعیت بگیرند. از دیگر مزیت های وکیل مهاجرت آمریکا این است که با کمک گرفتن از این اشخاص متقاضی می تواند بدون صرف هزینه های اضافی به افراد مختلف، کارهای لازم برای مهاجرت را انجام دهد.

مزایای حضور وکیل مهاجرت به آمریکا

ویژگی های وکیل خوب برای مهاجرت به آمریکا

هنگامی که افراد قصد مهاجرت به آمریکا و گرفتن وکیل مهاجرت به آمریکا را می نمایند در وهله اول سوالی که برای آن‌ها پیش می‌آید این است که چه ویژگی هایی باید در یک وکیل مهاجرت متخصص وجود داشته باشد تا متقاضی بتواند به راحتی و بدون دردسر از کشور خود به آمریکا مهاجرت نماید. توجه داشته باشید هنگامی که به دفتر کار وکیل مهاجرت مراجعه نمایید باید حواستان به پروانه وکالت دادگستری، پروانه موسسه حقوقی و مجوز انجام حقوق بین المللی باشد. همچنین توجه داشته باشید که وکیل مهاجرت به آمریکا باید با قوانین کشور آمریکا و سفارتخانه این کشور آشنایی داشته باشد.لازم است بدانید که این حساسیت ها به خاطر این است که بعضی از افراد بدون داشتن پروانه وکالت اقدام به مشاوره و وکالت می‌کنند که این کار جرم بوده و چنین فردی حق وکالت ندارد.

مهاجرت بدون داشتن وکیل مهاجرت به آمریکا

مهاجرت بدون داشتن وکیل مهاجرت به آمریکا امری است که ممکن است برای بعضی افراد با موفقیت روبرو شود اما توجه داشته باشید که برای همه صادق نبوده و بسیاری از افراد در این باره به مشکلاتی بر می خورند. اگر پرونده مهاجرتی شما پیچیده باشد به طور حتم تنها با داشتن وکیل مهاجرت به آمریکا می توانید به موفقیت دست پیدا کنید از این رو پیشنهاد ما به شما این است که با انتخاب یک وکیل مجرب در هزینه های مهاجرتی می توانید صرفه جویی کرده و در کمترین زمان ممکن اقدامات لازم برای مهاجرت به کشور آمریکا را انجام دهید. همچنین نکته حائز اهمیت دیگری که وجود دارد این است که اگر امورات مهاجرتی شما به درستی انجام نشود ممکن است پرونده شما رد شده و در بعضی مواقع برای مدت زمانی و یا برای همیشه از مهاجرت به کشورهای خارجی از جمله آمریکا منع شوید.

وکیل مهاجرت به آمریکا در ایران

در کشور ایران شخصی با سمت عنوان شغلی وکیل مهاجرت به آمریکا و یا به هر کشور دیگری وجود نداشته و در این کشور بر اساس قانون وکلاء، کلیه وکلای دادگستری صلاحیت اظهار نظر در مسائل مهاجرتی و مشاوره دادن به افراد  در مورد مسائل حقوقی را دارند زیرا هر آنچه که یک وکیل مهاجرت باید بداند از قبیل مواردی چون اخذ ویزای تحصیلی، اخذ ویزای کار، مهاجرت به کشور آمریکا و دیگر کشورها، قوانین پناهندگی و… در دانشگاه حقوق تدریس شده و افراد در هنگام تحصیل با این قوانین آشنا می شوند. توجه داشته باشید که در هنگامی که می خواهید در کشور ایران وکیل مهاجرت به آمریکا بگیرید باید به شخصی مراجعه کنید که از کانون وکلای دادگستری یا هیئت اجرایی مشاور و وکلای دادگستری قوه قضاییه پروانه وکالت داشته باشد.

وکیل مهاجرت به آمریکا در ایران

انواع وکیل مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به کشور آمریکا از طرق مختلفی انجام می پذیرد که این امر موجب شده انواع وکیل مهاجرت به آمریکا از جمله وکیل مهاجرت برای محصلان، وکیل مهاجرت برای ویزای کار، وکیل مهاجرت برای پزشکان، وکیل مهاجرت برای پناهندگان و …موجود بوده تا هر فرد بتواند بنا به اینکه از چه طریقی می خواهد به آمریکا مهاجرت کند وکیل مورد نظر خود را انتخاب نماید. لازم است افرادی که می‌خواهند از طریق ویزای کار به آمریکا مهاجرت نمایند اقدام به گرفتن وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای کار کنند زیرا به طور حتم این وکیل اطلاعات بسیار جامعی از قوانین کار در آمریکا و شرایط مهاجرت افراد با داشتن ویزای کار دارد.

هزینه های وکیل مهاجرت به آمریکا

هزینه های وکیل مهاجرت به آمریکا یکی از مهمترین مواردی است که افراد قبل از هر اقدامی با آن توجه می نمایند. در اینجا نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است که لازم است قبل از سپردن پرونده خود به وکیل مهاجرت به آمریکا در مورد هزینه مبلغ نهایی این پروژه با یکدیگر به توافق برسید، زیرا برای وکلای مهاجرت دستمزد خاصی تعیین نشده بلکه با توجه به تجربه و تخصص وکیل هزینه ای معین می‌شود که طبیعتاً هر چه این وکلا تجربه بیشتری داشته باشند هزینه بیشتری دریافت خواهند کرد. اما لازم است بدانید که در این جا اگر ابتدا اقدام به گرفتن وکیل با تجربه و متخصصی برای مهاجرت به آمریکا کنید مطمئنا از هدر رفتن زمان و هزینه های اضافه جلوگیری خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.