کشور کرواسی یکی از کشورهای زیبا و کشورهای منطقه ی بالکان می باشد که دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است. امروزه افراد زیادی دوست دارند به این کشور سفر کنند و از زیبایی های آن لذت ببرند. این مسافرین و گردشگران برای سفر خود باید دعوتنامه کرواسی را بگیرند. گرفتن دعوتنامه کرواسی دارای مراحل مختلفی است که هر فرد باید این مراحل را طی کند. افرادی که می خواهند به این کشور زیبا و بی نظیر سفر کنند، با ما همراه شوند تا با مدارک و شرایط گرفتن دعوتنامه این کشور آشنا شوند.

کشور کرواسی

کشور کرواسی یکی از کشورهای اروپایی است که در منطقه بالکان قرار دارد. پایتخت این کشور زاگرب است که به عنوان یکی از شهرهای بزرگ این کشور شناخته شده است. مردم این کشور دارای مذهب مسیحیت کاتولیک می باشند و با زبان رسمی خود یعنی کرواتی صحبت می کنند. این کشور دارای واحد پول کونا است. کشور کرواسی در همسایگی کشورهای اسلوونی، مجارستان، صربستان، بوسنی، هرزگووین، مونته نگرو و دریای آدریاتیک قرار دارد. این کشور دارای جمعیتی برابر با 4 میلیون نفر است و بیشتر مردم این کشور کروات هستند.

کشور کرواسی دارای نظام حکومتی جمهوری پارلمانی، یعنی تک مجلسی است. این کشور عضو اتحادیه اروپا می باشد. مردم این کشور مردمی خونگرم و خانواده دوست می باشند و رابطه خوبی با فامیل های خود دارند. در تمامی رابطه های خانوادگی آنها می توان شاهد احساس نزدیک بود. این کشور دارای اثار تاریخی زیادی است که امروزه تبدیل به یکی از مقاصد گردشگری شده است. این کشور دارای آب و هوای بسیار خوب و مناسبی است. این کشور در فصل تابستان دارای آب و هوای گرم و خشکی می باشد و در فصل زمستان دارای آب و هوای بسیار سرد و خنکی است. حتی در بعضی از مواقع دمای هوا به زیر صفر می رسد.

کشور کرواسی دارای مناطق ساحلی زیادی است و در مناطق ساحلی در فصل تابستان گرم است و در زمستان هوا سرد و ملایم می باشد و به داشتن آب و هوای مدیترانه ای معروف است. بیشتر افراد در زمان سفر به کرواسی دوست دارند در بهترین فصل ها به سفر بروند. بهترین زمان سفر به این کشور زیبا در فصل تابستان است، یعنی ماه های جولای و آگوست می باشد. در صورتی که بخواهید در ماه های کم تراکم سفر کنید، بهتر است شهریور ماه و یا مهرماه به این کشور بروید.

دعوت نامه کرواسی

اگر فردی که دعوتنامه کرواسی را به شما داده است خویشاوند شما می باشد باید، کپی مدارک شناسایی و نسبت خانوادگی ذکر شود و یا اگر شرکت و موسسه خاصی است باید در کنار دعوتنامه مدارکی مبنی بر شرکت و فرد فرستنده دعوتنامه نیز ارائه شود. شما نیز اگر می خواهید ویزای کرواسی را دریافت کنید می توانید با داشتن دعوتنامه کرواسی به راحتی ویزای کرواسی را بگیرید.

انواع دعوتنامه کرواسی

دعوتنامه ها انواع گوناگونی دارد که مهم ترین آنها می توان به دعوتنامه خویشاوندی، دعوتنامه تجاری، دعوتنامه پزشکی جهت درمان، دعوتنامه کاری، دعوتنامه نمایشگاهی و دعوتنامه تحصیلی اشاره کرد.

دعوتنامه کرواسی از نوع خویشاوندی

دعوتنامه کرواسی از نوع توریستی یکی از بهترین و راحت ترین دعوتنامه های کرواسی می باشد. اشخاصی که در کشور کرواسی اقوام و فامیل دارند می توانند با ارائه این نوع دعوتنامه کرواسی ویزای این کشور را بگیرند. افرادی که به فرد متقاضی دعوتنامه کرواسی را می فرستند باید جزء خویشاوندان نزدیک او باشند.

دعوتنامه کرواسی از نوع تحصیلی

کشور کرواسی دانشگاه ها و موسسه های زیادی هستند که فرصت تحصیل برای سایر افراد فراهم می کنند. دانشجویانی که می خواهند در این کشور اروپایی تحصیل کنند می توانند این نوع دعوتنامه کرواسی را درخواست دهند. دعوت نامه تحصیلی کرواسی از طریق موسسات معتبر و مربوطه ارسال می شود. دانشجویان می توانند بورسیه های این کشور را نیز دریافت کنند. با گرفتن این نوع دعوتنامه کرواسی می توانند به راحتی ویزا بگیرند و به این کشور سفر کنند.

دعوت نامه کرواسی از نوع تجاری

افراد تاجر می توانند با فعالان صنعتی در حوزه خود در کشور کرواسی ارتباط برقرار کنند و بعد از توافق با آنها دعوتنامه از نوع تجاری را دریافت کنند. با استفاده از دعوتنامه های تجاری کرواسی شرکت مربوطه می توانید به راحتی ویزای کرواسی را بگیرید. توسط این نوع دعوتنامه کرواسی افراد تاجر می توانند به سهولت تعیین وقت سفارت کرواسی را بگیرند و در کوتاه ترین زمان ویزای انها آماده است.

دعوتنامه کرواسی از نوع کاری

دریافت دعوتنامه کاری از مشکل ترین دعوتنامه های کرواسی می باشد. افراد متقاضی که با هدف کار کردن می خواهند به کشور کرواسی سفر کنند باید از طرف شرکت ها و یا موسسات دولت برایشان دعوت نامه کاری کرواسی ارسال شود. دعوتنامه کرواسی را می توان به سفارت این کشور ارائه داد تا متصدی امور ویزا با بررسی مدارک و دعوت نامه کرواسی ویزا را به فرد بدهد. فرد متقاضی می تواند این دعوت نامه را از طریق پست دریافت کند و به سفارت این کشور ارائه دهد.

دعوتنامه کرواسی از نوع توریستی

افراد گردشگر و توریست برای اینکه بتوانند از تمامی جاذبه های گردشگری و توریستی این کشور بازدید کنند باید ویزای توریستی کشور کرواسی را دریافت کنند. این افراد می توانند با در نظر گرفتن مدت زمان اقامت خود به سفارت کرواسی مراجعه کنند. این افراد فقط کافی است بعد از دریافت وقت سفارت کرواسی ، تمامی مدارک خود را به سفارت ارائه دهند و مصاحبه را انجام دهند. توریستان و گردشگران کشور کرواسی می دانند که این کشور دارای آب و هوای بسیار منحصر بفردی است. جاذبه های گردشگری این کشور بسیار فوق العاده هستند و در هر زمانی می توانند از تمامی این جاذبه ها بازدید کنند و لذت ببرند. البته این افراد می توانند از طریق خویشاوندان خود دعوت نامه ای دریافت کنند تا راحت تر به این کشور بروند.

دعوت نامه کرواسی از نوع نمایشگاهی

یکی از راه های دیگر برای اخد ویزا ارائه دعوتنامه نمایشگاهی است. برای این باید از همکار تجاری خود در این کشور دعوتنامه ای دریافت کنید و یا اینکه از نمایشگاه های ارائه دهنده دعوتنامه خود را به همراه سایر مدارک ارائه دهید. این دعوتنامه برای اخذ ویزا به شما بسیار کمک خواهد کرد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ دعوتنامه کرواسی

شخصی که قصد ارسال دعوتنامه کرواسی را برای فرد متقاضی دارد باید اطلاعاتی از او را در متن دعوت نامه به ثبت برساند، برخی از این اطلاعات عبارتند از: نام و نام خانوادگی کامل دریافت کننده دعوتنامه، تاریخ تولد او، آدرس و شماره تلفن دقیق، نسبت خانوادگی و مدارک لازم برای اثبات آن، هدف فرد متقاضی از سفر به کرواسی که نوع دعوت نامه را نیز تعیین می کند، مدت زمانی که قرار است در این کشور بماند، زمان بازگشت او به کشور مبدا و آدرس دقیق محل اقامت وی. اما در ادامه باید مدارکی هم ارائه دهند عبارتند از:

سفارت کشور کرواسی در تهران

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *