برای مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری باید در ابتدا تمامی شرایط و قوانین را بررسی کنید. با توجه به سیاست های موجود به طور کلی مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری برای ایرانیان کمی پیچیده به نظر می رسد. به طور کلی افرادی که قصد دارند سرمایه خود را وارد کشور آمریکا کنند باید یکسری اصول را رعایت کنند اما به طور کلی مسیر مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری کمی هموارتر از گزینه های دیگر است. در نظر داشته باشید که با مطالعه جدیدترین اخبار در زمینه مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری می توانید اقامتی بسیار مناسب داشته باشید.

شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

زمانی که شخصی بخواهد مهاجرت به آمریکا به روش سرمایه گذاری انجام دهد قطعا یک سری شرایط پیش روی فرد است که باید بررسی شود. در ابتدا باید نشان بدهد که مبلغ 1000000 دلار سرمایه دارد و البته سرمایه موجود را از راه های حق و قانونی بدست آورده است. او باید تعهد به سرمایه کذاری به مبلغ 50000 دلار آمریکا بدهد و همینطور در یک یا چندین پروژه های تجاری و عمرانی شرکت کند. مبلغ یاد شده پس از 5 سال با سود مشخص به وی باز می گردد. به طور کلی چنین شرایط شامل حال افراد مختلفی می شود. که البته باید بتوانند مراحل ثبت نام را به درستی طی کنند.

شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

روش های مهاجرت به آمریکا به روش سرمایه گذاری

برای مهاجرت به کشور آمریکا از روش سرمایه گذاری راه های بسیار گوناگونی وجود دارد که از مهم ترین آنها می توان به ای بی 5 اشاره نمود. این روش از راحت ترین و حتی بهترین روش مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری به شمار می رود. این نوع سرمایه گذاری خیلی با سرعت انجام می شود به این شکل که در نهایت 7 الی 12 ماه زمان نیاز است تا برای همیشه مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری شکل گیرد. در این روش شما نیازی به دریافت مدرک زبان انگلیسی، تحصیلات عالی و همینطور سابقه مدیریت بسیار مطرح نخواهید داشت. در نظر داشته باشید که سرمایه شما با سود و پس از 5 سال به شمار باز می گردد.

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با بیزنس E2

اگر به دنبال روشی سریع برای مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری هستید بهترین گزینه برای شما خرید بیزنس است. در این مسیر در ابتدا اقامت موقت کسب می کنید و سپس اقامت دائم برای شما فراهم می شود. به طور کلی خرید بیزنس در این کشور بسیار سریع و آسام است. شما می توانید در مدت 2 الی 4 ماه همراهان خود را نیز به این کشور ببرید. همراه به معنی همسر قانونی و فرزندان کمتر از 21 سال خواهد بود. ویزای ای 2 تا وقتی که فرد متقاضی در امریکا بیزنسی به اسم خود داشته باشد می تواند تمدید شود.

این ویزا طولانی مدت است اما موقت است و طبق یک سری سیاست ها می تواند تبدیل به اقامت دائم شود. برای مهاجرت به روش سرمایه گذاری با ویزای ای 2 یک سری شرایط وجود دارد در وهله اول فرد متقاضی باید حداقل سرمایه 300000 دلاری داشته باشد او باید نیمی از مبلغ ذکر شده را وارد بیزنس انتخابی خود کند به این مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری و اخذ تابعیت دائمی این کشور بسیار ساده می شود و او می تواند در زمان مشخص به بودجه ای مناسب دست یابد.

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ویزای E2 از پرسرعت ترین راه های اقامت دائمی محسوب شده و در نهایت نیز منجر به تابعیت کامل می شود. درحالیکه شما در این مسیر نیازی به مدرک تحصیلی بالا نبوده و می توانید با حداقل های موجود در این مسیر پای بگذارید. مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با این ویزا نیاز به رعایت شرایط سنی ندارد و همینطور نبود مردک زبان انگلیسی مشکلی ایجاد نمی کند. با توجه به تحقیقات انجام شده مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری از ارزانترین گزینه ها به شمار می آید.

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با بیزنس E2

مهاجرت به آمریکا به روش سرمایه گذاری با ویزای EB3

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ویزای ای بی 3 یکی از راه های نوین به شمار می رود که به نوعی دارای یک شرط بسیار بزرگ است. شما برای این روش نیاز به مدرک ایلتس و همینطور تافل ندارید. این ویزا دارای یک ویژگی بسیار عالی است که در نهایت منجر به دریافت کارت سبز دائم می شود. متقاضی به محض اینکه وارد آمریکا می شوند می توانند گرین کارت خود را دریافت کنند. در این روش فقط فرد متقاضی در خصوص برنامه های موجود تعهد دارد و همراهان او وظیفه ای ندارند.

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ثبت شرکت

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ثبت شرکت از دیگر روش هایی است که می توان به آمریکا مهاجرت نمود. در ابتدا ثبت شرکت در آمریکا باید اینطور بررسی شود که دولت آمریکا یک نظام سرمایه گذاری بسیار عالی و مقتدر دارد. در امریکا امکان ثبت شرکت های سهامی و همینطور شرکت هایی با مسئولیت محدود وجود دارد. به طور کلی انواع شرکت ها را زمانی می تواند در امریکا به ثبت رساند که فرد متقاضی خود در امریکا حضور داشته باشد. شرکت های نوع سهامی را تنهای افرادی که مقیم آمریکا هستند می توانند به ثبت برسانند. مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری در این مسیر نیاز به یک نفر سرپرست دارد نیازی به قید نام سرپرست در اساسنامه نخواهد بود. نیازی به اقامت سرپرست در آمریکا نخواهد بود.

موضوع مهم عدم تشابه نام شرکت با شرکت های دیگر است. طبق بررسی های مشخص شود هزینه سالیانه ای که برای نگهداری شرکت دیده می شود حدود 300 دلار است که سررسید آن اغلب در ماه ژانویه ارائه می شود. کارفرما نیاز به یک کدشناسایی دارد که باید مالیات های ضروری را پرداخت کند. در نظر داشته باشید که افزودن میزان اعتبار و سرمایه اولیه سبب می شود تا افزایش در هزینه ها صورت بگیرد.

ثبت شرکت در ایالت نوادا آمریکا

این ایالت طبق بررسی های انجام شده حدود 12 درصد از شرکت برای افراد غیر مقیم فراهم شده است. باید فرم درخواست شرکت در آمریکا به تایید برسد. شما برای تشکیل پرونده نیاز به هزینه 165 دلاری دارید. و البته نیاز به موافقت ایالت نوادا خواهد بود.

ثبت شرکت در آمریکا و ایالت کالیفرنیا

کالیفرنیا از دسته ایالت هایی است که دارای امنیت تجارتی و همینطور اقتصادی بسیار بالایی است. ثبت شرکت در این ایالت به مدت یک سال زمان می برد و همینطور مدارک مورد تایید و پرونده های موجود طبق زمان دو هفته ای به مرحله ثبت می رسد. برای مهاجرت به آمریکا به روش سرمایه گذاری با ثبت شرکت در ایالت کالیفرنیا با گواهی عدم سوپیشینه ارائه دهید.

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ثبت شرکت

مهاجرت به آمریکا به روش سرمایه گذاری با کارآفرینی

در این روش یک سری معیارها از سوی وزارت امنیت داخلی در امریکا بررسی می شود. قطعا فرد باید بتواند پتانسیل کاری قابل قبولی از خود نشان دهد. کارآفرین خارجی که می خواهد برای اولین بار وارد ایالت متحده شود باید درخواستش را به DHS اعلام کند. اقامت اولیه ای که برای فرد در نظر گرفته می شود به مدت دو سال است. اولین و مهمی گزینه در این مسیر این است که باید ده درصد از پروژه راه اندازی شده را سهیم باشد، در واقع او باید نقش مهم و اجرایی در راه اندازی داشته باشد.

مهاجرت به آمریکا به روش سرمایه گذاری با ویزای H1B

این ویزا برای کارآفرینان است. در این ویزای فرد باید دارای مدرک لیسانس باشد. این ویزای برای کارآفرینانی مناسب است که قصد راه اندازی یک پروژه بسیار بزرگی را دارند. در این مسیر یک سری قوانین وجود دارد که قطعا باید به درستی رعایت شود. اگر فرد از دانشگاهی معتبر درس خوانده باید شانس بیشتری برای مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری از این روش خواهد داشت. فرد باید مجوز عدم محدودیت برای کار در کشور مبدا داشته باشد. گواهی معادل تحصیلی او باید ارائه شود.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *