هدف اصلی افراد در مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک ایجاد اشتغال و به دنبال آن جذب نیروهای متخصص در این کشور می باشد. مهم ترین دلیل برای مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک، سرمایه گذاری راحت در این استان است. اگر دوست دارید که به کشور زیبای کانادا مهاجرت کنید بهترین کار انتخاب استان نیوبرانزویک به عنوان مقصد است، این استان به دلیل موقعیت های شغلی بالایی که دارد به ‌راحتی قابل سرمایه گذاری و درآمدزایی است.

درباره کشور کانادا

کشور کانادا شمالی ترین کشور قاره آمریکا و دومین کشور بزرگ جهان است. کانادا به ۱۰ استان و ۳ قلمرو تقسیم شده ‌است. این درحالیست که کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان محسوب می ‌شود.

آشنایی با استان نیوبرانزویک

اگر خیلی مشتاق رفتن به کشور کانادا هستید و به دنبال راه های آن گشته باشید حتماً چندین بار با عبارت مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک برخورد کرده اید و احتمالاً کنجکاو شده باشید که دربارهٔ استان نیوبرانزویک اطلاعاتی کسب کنید. استان نیوبرانزویک یکی از استان های حاصل خیز و بکر کشور کانادا است، این استان یکی از 4 استان آتلانتیک کانادا محسوب می شود. شهر فردریکتون مرکز این استان و شهر سنت جان از شهرهای بزرگ نیوبرانزویک هستند. طبق قوانین کانادا تمامی شهروندان کانادا می توانند از خدمات بهداشتی رایگان استفاده کنند. جمعیت نیوبرانزویک در حدود 730000 نفر است.

این استان دو زبان رسمی دارد. 35 درصد آنها فرانسوی (که زبان اول محسوب می شود) صحبت می کنند. بسیاری از شرکت ها تمایل دارند تا خدمات مشتریان و خدمات فنی خود را در نیوبرانزویک مستقر کنند زیرا در این استان به نیروی کار با دو زبان دسترسی دارند. اگر به فکر مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک هستید بهتر است زبان خود را تقویت کنید، مردم این استان بزرگ و جذاب اغلب به زبان های فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند. وجود جنگل های سرسبز و پربار در استان نیوبرانزویک باعث شده که عمده‌ترین درآمدهای اقتصادی این کشور از طریق صنعت چوب و بعد از آن با روش ماهی گیری و صنایع معدن باشد.

آشنایی با استان نیوبرانزویک

شرایط تحصیل در استان نیوبرانزویک

استان نیوبرانزویک مانند سایر استان های کانادا از امکانات آموزشی فوق العاده ای برخوردار است. دارندگان اقامت دائم مانند شهروندان این استان فرزاندانشان می توانند که از سن 5 سالگی از مهد کودک شروع کنند و تا پایان دبیرستان از تحصیلات رایگان استفاده کنند. استان نیوبرانزویک مجهز به 7 دانشکده، دو مؤسسه فنی، یک کالج با 11 ساختمان، مدارس خصوصی کارآموزی و چندین کالج مذهبی خصوصی کوچک می باشد. طبق آمارهای گرفته شده استان نیوبرانزویک بالاترین نرخ فارغ التحصیلی از دبیرستان را در کشور کانادا را از آن خود کرده است. از قدیمی ترین دانشگاه های کشور کانادا می توان به New Brunswick اشاره کرد.

مراحل مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک

قبل از اقدام به مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک حتما یک تحقیق کاملی انجام دهید سپس بعد از آن مدارک مورد نیاز را آماده و فراهم کنید تا روند کارتان سرعت بگیرد. از مدارک مهم جهت اخذ ویزا برای مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک می توان به پاسپورت، دو قطعه عکس پرسنلی، مدارک شناسایی، گواهی تمکن مالی، لیست گردش حساب، گواهی شغلی، اسناد مالکیت و … اشاره کرد.

برای مراجعه به سفارت کانادا جهت درخواست مهاجرت به نیوبرانزویک باید به سفارت کشور های مجاور مانند ترکیه مراجعه کنید. بعد از تکمیل مدارک باید اصل آن ها را همراه با یک برگ کپی و فرم های مخصوص سازمان CIC را به سفارت کانادا پست کنید. پس از بررسی های لازم توسط سازمان CIC و تائید مدارک، تاریخ و زمان مصاحبه به شما ایمیل خواهد شد. اگر پرونده مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک تأیید شود، از طرف سازمان مهاجرت کانادا ویزای اقامت دائمی متقاضی تأیید می شود.

مراحل مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک

برنامه های استانی مهاجرتی به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک

متقاضیان قبل از ارائه درخواست خود، به منظور آشنایی بهتر با محیط کسب و کار استان، باید یک سفر تجاری به نیوبرانزویک داشته باشند. هر کدام از روش های مهاجرت کانادا از طریق استان نیوبرانزویک دارای شرایط و نیازهای خاص خود می باشند که در ادامه به شزح آنها می پردازیم.

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک با جذب نیروی کار

اگر به دنبال مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک به روش نیروی کار هستید باید گفت که به شرکت ها و مراکز استخدامی شهر های این استان درخواست خود را اعلام کنید. هزینه های مناسب و کم زندگی، سیستم آموزشی استاندارد، تجهیزات پزشکی و سیستم درمانی پیشرفته و دسترسی راحت به مناطق سرسبز و دریاچه ها و رودها از عواملی است که مهاجرتی به کشور کانادا استان نیوبرانزویک را در ذهن مهاجران قوت می بخشد. سالیانه هزاران نفر برای مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک اقدام می کنند، همانطور که اشاره کردیم راحت ترین راه برای کسب این اقامت، سرمایه گذاری است اما اگر پول کافی برای ایجاد اشتغال ندارید نگران نباشید از دیگر راه های مهاجرتی به استان نیوبرانزویک جذب نیروی کار است که به دو دستهٔ نیروی متخصص تحت حمایت کارفرما و نیروی متخصص تحت حمایت خانواده تقسیم می شود.

مهاجرت به کانادا با استان نیوبرانزویک به روش کارآفرینی

اگر به دنبال مهاجرت به کشور کانادا از طریق استان نیوبرانزویک به روش کارآفرینی هستید باید بگوییم که این روش دارای شرایط عمومی و تخصصی است که تنها واجدین شرایط می توانند درخواست دهند. این برنامه مهاجرت به کانادا مختص فارغ التحصیلان مقاطع ارشد و دکترا از استان نیوبرانزویک می باشد. فرد متقاضی باید رنج سنی 22 تا 55 سال داشته باشد و همچنین در زمینه تحصیلات بالاتر از مقطع دیپلم باشد.

افراد باید بدانند که دانش زبانی انگلیسی  یا فرانسه بسیار مهم و الزامی است. ارائه طرح اقتصادی به همراه پلن کاری خیلی مهم و مزیت محسوب می شود. این شخص باید توانایی پرداخت سرمایه ای به ارزش 300 هزار دلار کانادایی را داشته باشد. اما به طور کلی قبل از شروع کار بهتر است که تحقیقاتی در باب کسب و کار و زندگی قبل از شروع پروسه سرمایه گذاری انجام دهید.

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک به روش کارآفرینی

مهاجرت به کانادا با استان نیوبرانزویک به روش سرمایه گذاری

خوشبختانه تمامی ارگان های دولتی این استان با شما در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک همکاری های لازم را انجام می دهند. مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک را می توانید از طریق سرمایه گذاری در این استان مؤثر کنید، به دلیل سرعت بررسی پرونده های کار آفرینی در استان نیوبرانزویک به راحتی روند کاری و سرمایه گذاری شما طی شده و ویزا و اجازه اقامت شما در کانادا صادر خواهد شد. اما بهتر است قبل از ارائه درخواست خود، به منظور آشنایی بهتر با محیط کسب و کار استان، باید یک سفر تجاری به نیوبرانزویک داشته باشید. چراکه شهردار استان نیوبرانزویک با کاهش مالیات اطمینان بسیاری از سرمایه گذاران را جلب کرده است.

خوشبختانه به دلیل امکانات و تجهیزات پیشرفته ای که در این استان موجود است شما می توانید شرکت و کارخانه های مجهزی تأسیس نمایید و علاوه بر یک شغل پر درآمد اقامت در کانادا را مؤثر کنید. به طور کلی برای سرمایه گذاری حداقل 300 هزار دلار کانادایی سرمایه مورد نیاز است. شما می توانید در زمینه چوب، ماهی گیری، معدن، کشاورزی، صنایع کاغذ سازی، صنعت غذا، نوشیدنی، تجهیزات حمل و نقل و فلزکاری و … سرمایه گذاری خود را شروع کنید.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *