رزرو وقــــــت

پرتغال

تماس رایگان برای مشاوره تخصصی :

کـارشـنـاسـان

امــــور ویــــزا و ســــــــفــــــــارت

خانم الوند

02126404990

آقای رحیمی

02126404991

خانم آتنا الوند

02141256422

در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.

از زبان مخاطبان

وقت سفارت

بشنوید

آقای نجار

آقای حسینی

خانم عباسی

آقای حسینی

ثبت درخواست مشاوره رایگان 

اطلاعات تماس با وقت سفارت

02141256422

تهران. میرداماد. خ مفتح جنوبی (نفت جنوبی). خ تابان پلاک 3 واحد 15
همه روزه - 9 صبح تا 5 عصر

وقت سفارت پرتغال

برای دریافت ویزای پرتغال همانند هر کشور عضو پیمان شینگن نیاز به دریافت وقت سفارت پرتغال دارید. در این مطلب ما به بیان چگونگی رزرو وقت سفارت و اخذ ویزای پرتغال و سفر به این کشور می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

دریافت وقت سفارت پرتغال

ویزای پرتغال نیز همانند هر کشوری انواع متفاوتی دارد که در بخش‌های بعدی در مورد آن‌ها توضیح خواهیم داد اما پیش از آن باید بدانید که برای اخذ هر نوع ویزا باید به تعیین وقت سفارت پرتغال اقدام کنید. این امر برای تحویل مدارک شما به سفارت بسیار حیاتی می‌باشد.

مدارک موردنیاز برای تعیین وقت سفارت پرتقال

مدارکی که برای دریافت وقت سفارت پرتغال نیاز دارید کپی یک کپی از صفحه نخست گذرنامه و عکس 4*3 می‌باشد. به یاد داشته باشید که پیش از اقدام برای این کار این مدارک را تهیه کنید

دریافت وقت سفارت پرتغال

روش‌های تعیین وقت سفارت پرتغال

رزرو وقت سفارت پرتغال با دو روش اینترنتی و حضوری صورت می‌گیرد. درروش اینترنتی هزینه و زمان کمتری صرف خواهد شد درصورتی‌که روش مراجعه به سفارت مستلزم صرف هزینه و زمان بیشتری هستید و حتی ممکن است که مجبور باشید تا دوباره به سفارت مراجعه کنید. به همین علت است که توصیه ما به شما استفاده از روش آنلاین اینترنتی می‌باشد تا بتوانید در کمترین زمان و با صرف هزینه کم وقت سفارت پرتغال را دریافت کنید.

زمانی که وقت سفارت پرتغال را رزرو کردید قادر خواهید بود مدارکی را که متناسب با ویزای درخواستی خود تهیه کردید به سفارت تحویل دهید و درراه اخذ ویزای پرتغال مراحل را یک‌به‌یک طی کنید. تمام سعی خود را بکنید که مدارک را کامل و بدون نقص تهیه کنید چراکه ناقص بودن مدارک کار اخذ ویزا را با مشکل مواجه خواهد کرد.

مدارک موردنیاز پس از تعیین وقت سفارت پرتغال

یک نکته اساسی بعد رزرو وقت سفارت پرتغال تهیه مدارک کامل و بدون نقص هست پس مدارک زیر را تهیه و در پرونده خود قرار دهید و به سفارت تحویل دهید. بارها و بارها گفته‌شده که ناقص بودن مدارک باعث کندی روند رسیدگی به درخواست شما می‌باشد. مدارک به شرح زیر است:

 • با دقت پر کردن فرم اخذ روادید، مشخصات خود را در این فرم با دقت تمام وارد کنید تا در روال کار مشکلی پیش نیاید.
 • تحویل عکس تمام‌رخ در زمان وقت سفارت پرتغال جزء ملزومات است و این عکس نباید برای بیش از 6 ماه گذشته باشد، اگر عکس شما قدیمی باشد شک نکنید که وقت خود را هدر داده‌اید.
 • تحویل گذرنامه دارای اعتبار نیز جز< مدارک مهم و ضروری می‌باشد که به افسر مسئول پرونده باید تحویل شود. اعتبار گذرنامه نیز از موارد موردبررسی است و باید 3 ماه اعتبار برای آن باقی‌مانده باشد و دارای امضای صاحب گذرنامه باشد.
 • باید یک کپی از تمام ویزاهایی که پیش‌ازاین داشته‌اید را نیز بین مدارک خود داشته باشید مخصوصاً اگر این ویزاها مربوط به کشورهای عضو شینگن است.
 • تمام صفحات شناسنامه باید ترجمه‌شده در بین مدارک شما باید
 • گذرنامه گذشته خود را که اعتبار ندارند هم همراهتان باشد.
 • همچنین باید مدارکی دال بر چگونگی پرداخت هزینه‌های خود در زمان اقامت در کشور پرتغال ارائه دهید که بنا بر هر نوع ویزا می‌تواند متفاوت باشد. داشتن دعوت‌نامه در این مرحله می‌تواند بسیار مفید باشد.
 • اگر تاجر هستید و یا دارای شغل آزادید مدارک تجاری چون کارت بازرگانی و جواز کسب را بین مدارک خود داشته باشید.
 • چنانچه شغل دولتی دارید باید حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوقی خود را نیز بین مدارکتان باشد. مدارک با توجه به شرایط و شغل هر فرد تفاوت خواهد کرد.
 • اسناد مربوط به مشغول بودن به کار و ارائه سابقه بیمه نیز برای شاغلین بخش خصوصی الزامی است.
 • ضمانت‌نامه بانکی برای هر شخص 25 میلیون تومان باید بین مدارک وجود داشته باشد.
 • مدارکی دال بر رزرو بلیت رفت‌وبرگشت که با تاریخ درخواست ویزا مطابقت داشته باشد.

مدارک موردنیاز پس از تعیین وقت سفارت پرتغال

مدت‌زمان موردنیاز برای تعیین وقت سفارت پرتغال

برای اینکه با محدودیت زمانی روبرو و دچار استرس نشوید بهتر است چند ماه قبل از سفر اقدام به رزرو وقت سفارت پرتغال  کنید تا بتوانید مراحل بعدی را در زمان درست به انجام برسانید و سفر به‌موقع و راحتی داشته باشید.

وقت سفارت پرتغال و ارائه دعوت‌نامه

باید بدانید که داشتن دعوت‌نامه و ارائه آن به سفارت‌خانه در زمان مصاحبه می‌تواند بسیار در صدور ویزا مفید باشد و باعث تائید درخواست ویزای شما باشد. البته نوع دعوت‌نامه شما باید با نوع ویزای شما و مدارک دیگرتان همخوانی داشته باشد. به یاد داشته باشید که دعوت‌کننده شما باید اصل صداقت را در مدارک ارسالی رعایت کند زیرا که اگر افسر مربوطه اشکالی در مدارم مشاهده کند بدون شک شانس ویزا را از دست خواهید داد و دچار دردسر خواهید شد.

تطابق تاریخ دعوت‌نامه و وقت سفارت پرتغال

درصورتی‌که دعوت‌نامه دارید باید توجه داشته باشید که تاریخ دعوت‌نامه شما با تاریخ وقت سفارت پرتغال یکی باشد زیرا اگر تاریخ دعوت‌نامه تا قبل از مصاحبه منقضی شود دیگر فاقد اعتبار خواهد بود. برای جلوگیری از این کار از دعوت‌کننده خواهش کنید تا تاریخ دعوت‌نامه را تا یک ماه بعد از رسیدن به دست شما تنظیم کند.

تطابق تاریخ دعوت‌نامه و وقت سفارت پرتغال

هزینه ویزا و وقت سفارت پرتغال

هزینه ویزا را باید به‌صورت نقد در وقت سفارت پرتغال پیش از مصاحبه پرداخت کنید و امکان پرداخت آن با کارت اعتباری وجود ندارد و باید ارز موردپذیرش این سفارت‌خانه که یورو می‌باشد را بپردازید.

همان‌طور که گفته‌شده هزینه ویزا در زمان‌های مختلف می‌تواند متفاوت باشد اما در حال حاضر قیمت‌ها به شرح زیر می‌باشد:

کودکان 6 تا 12 ساله باید مبلغی معادل 35 یورو ، افرادی که سن بیشتری  از 12دارند ا مستلزم به پرداخت 60 یورو هستند

البته اشخاصی هستند که از پرداخت این هزینه معاف هستند که به شرح زیر می‌باشند:

 1. کودکان زیر 6 سال.
 2. اشخاصی که باهدف تحقیقاتی سفر می‌کنند.
 3. اعضای اتحادیه اروپا

برای داشتن اطلاعات بیشتر و مشاوره با متخصصین ما تماس بگیرید.

خدمات ما در خصوص دریافت وقت سفارت پرتغال

امروزه با پیشرفت فنّاوری دیگر نیازی به حضور در سفارت برای درخواست رزرو وقت سفارت پرتغال نیست و می‌توانید از طریق اینترنت و به‌صورت آنلاین اقدام به این کارکنید.اشخاصی که زمان کافی برای کسب اطلاعات و اقدام برای گرفتن وقت سفارت پرتغال را ندارند می‌توانند از طریق مجموعه ما اقدام کنند تا در کمترین زمان امور مربوطه را انجام دهند

متخصصان ما آماده پاسخگویی به سؤالات شما درباره ویزا و وقت سفارت پرتغال می‌باشند. چنانچه قصد تعیین وقت سفارت پرتغال یا خدمات مربوط به ویزا را دارید می‌توانید از طریق مجموعه ما اقدام کنید تا از نگرانی‌ها و مشکلات کار رهایی پیدا کنید پس با شماره ثبت‌شده در سایت تماس بگیرید. اگر از خدمات ما بهره‌مند شوی فقط در روز مصاحبه باید در سفارتخانه برای تحویل مدارک و انگشت‌نگاری حضور پیدا کنید.

نحوه درخواست وقت سفارت پرتغال

اگر از روش آنلاین استفاده کنید در صورت ارائه درخواست وقت سفارت پرتغال یک پیغام در ایمیل مورداستفاده حاوی تاریخ و زمان دقیق برای مصاحبه دریافت خواهید کرد و باید در زمان مقرر در سفارت حضورداشته باشید. آدرس سفارت پرتغال به شرح زیر می‌باشد:

تهران، دروس ، خیابان هدایت، کوچه روزبه، پلاک 16

عدم حضور در وقت سفارت تعیین‌شده روند رسیدگی به درخواست ویزای شما را به تأخیر می‌اندازد.

ساعات کاری سفارت پرتغال

ساعات کاری سفارت یکشنبه تا پنجشنبه بین ساعات 9 تا 14 می‌باشد چنانچه برای ارائه مدارک به سفارت مراجعه می‌کنید باید بدانید که همه‌روزه از ساعت 12 تا 12:30 برای این کار اختصاص داده‌شده و خارج از این زمان درخواست شما پذیرفته نمی‌شود.

دریافت وقت سفارت پرتغال به‌صورت فوری

اگر قصد صرفه‌جویی در زمان را دارید و می‌خواهید که کار تعیین وقت سفارت پرتغال را در کمترین زمان انجام دهید با متخصصین ما در این زمینه تماس بگیرید و در صورت نبود زمان کافی شما را به بهترین نحوه راهنمایی خواهند کرد.

تهیه مدارک پس از تعیین وقت سفارت پرتغال

هنگامی‌که وقت سفارت پرتغال را تعیین کردید حال باید شروع به تهیه و تکمیل مدارک بپردازید و این کار را با دقت انجام دهید چون هر کاستی باعث رد درخواست شما می‌شود و در خوش‌بینانه‌ترین حالت روند رسیدگی به درخواست شما طولانی‌تر از حالت عادی خواهد شد. مدارک شما بسته به نوع ویزایی درخواستی می‌تواند متفاوت باشد. برای مثال شخصی که قصد دیدار خانواده یا اقوام خود را دارد نمی‌تواند بدون دادن یک دعوت‌نامه قانونی از طرف اقوام یا خانواده خود موفق به دریافت ویزا شود.

انواع ویزای پرتغال

کشور پرتغال نیز همانند هر کشور دیگری انواع مختلفی دارد که همه آن‌ها نیاز به اخذ وقت سفارت پرتغال دارد، در زیر انواع ویزاهای پرتغال را ذکر می‌کنیم:

انواع ویزای پرتغال

 1. ویزای ترانزیت
 2. ویزای عبوری
 3. ویزای تحصیلی
 4. ویزای تجاری
 5. ویزای توریست
 6. ویزای ملی

روند گرفتن وقت سفارت پرتغال برای اخذ تمامی این ویزاها یکسان هست.

نکاتی مهم در خصوص اخذ وقت سفارت پرتغال

یکی از نکات حائز اهمیت که بهتر است در هنگام تعیین وقت سفارت پرتغال به آن توجه کنید این است که سفارت به‌هیچ‌وجه نوبت دسته‌جمعی به هیچ‌کس نمی‌دهد و این مسئله برای سفارت غیرقابل‌قبول خواهد بود. مورد بعدی دقت به ترجمه شدن مدارکتان توسط یک دارالترجمه رسمی می‌باشد، استفاده از مترجم‌هایی که غیررسمی فعالیت می‌کنند می‌تواند برای شخص مشکل‌آفرین باشد. در قدم بعدی پس از دریافت وقت سفارت نسبت به تهیه مدارک متناسب با ویزای خود اقدام کنید . به‌هیچ‌عنوان درج مهر وزارت خانه و دادگستری را از یاد نبرید چون بدون  این مهرها مدارک دارای اعتبار نمی‌باشند. در ادامه مطلب به بیان نکات جانبی در مورد اخذ وقت سفارت پرتغال می‌پردازیم که دانستن آن‌ها می‌تواند به شما کمک کند.

توضیحاتی در خصوص اخذ وقت سفارت پرتغال

در اینجا نکاتی گفته می‌شود که با در نظر گرفتن آن‌ها می‌توانید روند اخذ ویزای درخواست شده خود را آسان کنید

 1. از تمامی اسناد و ترجمه‌هایی را که جمع‌آوری کرده‌اید یک کپی تهیه کنید و در روز مصاحبه همراه خود داشته باشید، باید بدانید که وجود منگنه و پانچ بر روی اسناد شما یک نکته منفی می‌باشد که افسر مصاحبه‌کننده به آن توجه می‌کنند پس از آن‌ها استفاده نکنید و مراقب مدارک خود باشید.
 2. در روز مصاحبه و پیش از مصاحبه شما باید هزینه اخذ روادید پرتغال را پرداخت کنید پس سعی کنید که مبلغ تعیین‌شده را به همراه داشته باشید و حتی کمی بیشتر. ناگفته نماند ارزهایی چون ریال و یا کارت اعتباری کاربردی نخواهد داشت و پرداخت باید به‌صورت ارز یورو باشد. همین‌طور باید بدانید که این هزینه به‌هیچ‌وجه قابل‌استرداد نیست.
 3. در حالت عادی چیزی در حدود دو هفته بعد از تحویل مدارک و مصاحبه قادرید از نتیجه درخواست از طریق سایت سفارت مطلع شوید، البته چنانچه روند اجرای کار را به ما بسپارید کارشناسان ما، شمارا از نتیجه آگاه می‌کنند و نیاز به پیگیری کار از طریق سفارت ندارید.
 4. زمانی که فرم آنلاین رزرو وقت سفارت پرتغال را تکمیل می‌کنید مشخصات خود ازجمله ایمیل خود را به‌درستی وارد کنید، درست  نبودن ایمیل ، امکان دسترسی به‌حساب کاربری شما در سایت سفارت را از شما می‌گیرد.
 5. نکته دیگری که باید به آن دقت کنید این است که ممکن است سفارت از شما مدارک بیشتری بخواهد که باید در اسرع وقت تهیه و به سفارت ارائه دهید، دقت به این مسئله بسیار مهم است ، بی‌دقتی در مورد آن کار شمارا به تأخیر می‌اندازد و حتی ممکن است مجبور به اقدام دوباره برای تمام امور مربوط به ویزا شوید.
 6. بخشی از افراد بر طبق قانون ملزم به انگشت‌نگاری نیستند که عبارت‌اند از: کودکانی زیر 12 سالگی ، اعضای گروه‌های تجاری و مقامات رسمی و دولتی.

توضیحاتی در خصوص اخذ وقت سفارت پرتغال

یک سفر توریستی بی‌نظیر

در روزهای شلوغ و پرمسافر به‌طور طبیعی حجم درخواست وقت سفارت پرتغال افزایش می‌یابد و حتی امکان دارد وقت شما یک ماه بعد داده شود. توصیه می‌شود اگر قصد یک سفر توریستی و سیاحتی را به پرتغال دارید عاقلانه آن است که چند ماه قبل از سفر خود اقدام به اخذ وقت سفارت پرتغال بگیرید تا در زمان‌بندی سفر خود دچار مشکل نشوید. این کشور جاذبه‌های توریستی فراوانی دارد که می‌تواند خاطره‌انگیز باشد.

تمامی خدمات ازجمله رزرو بلیت ،هتل ، تعیین وقت سفارت پرتغال ،اقدامات مربوط به ویزا و … توسط مجموعه و متخصصین ما در این زمینه انجام می‌گیرد و به‌هیچ‌وجه نیاز نیست که نگران این موارد باشید ، فقط گوشی تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید. می‌توانید با خیالی آسوده امور رزرو وقت سفارت پرتغال و ویزای پرتغال را به کارشناسان ما بسپارید.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][vc_row][/vc_row][/vc_row][vc_column][/vc_column][vc_toggle title=”آیا در سفارت پرتفال هر کسی باید به صورت انفرادی درخواست وقت سفارت نماید ؟” style=”round_outline” color=”sky”]در پاسخ به این سوال باید گفت بله.
چون سفارت پرتفال برای هر شخص پرونده ایجاد میکنید به همین خاطر باید برای ورود به سفارت پرتفال حتما به صورت جداگانه وقت سفارت پرتفال را درخواست و اخذ نمود.[/vc_toggle][vc_toggle title=”چه مدارکی باید مورد تایید سفارت پرتفال برسد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]برای اخذ ویزای پرتفال شما باید مدارک هویتی خود که شامل :
• شناسنامه
• کارت ملی
• پاسپورت
و مدارک مالی که شامل :
• نامه تمکن مالی
• نامه گردش حساب
• سهام شرکت
و اسناد ملکی شامل :
• سند منزل
• سند مغازه
• سند زمین
را به همراه داشته باشید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”در صورتی که قبلا ریجکت شده باشم چقدر شانس دریافت ویزای پرتفال وجود دارد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]در صورت ریجکتی شما باید ابتدا در صدد رفع ریجکتی خود باشید. اگر به هر دلیلی امکان رفع ریجکتی نباشد شما میتوانید بعد از گذشت 3 تا 6 ماه درخواست ویزا داشته باشید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”درصد ریجکتی سفارت پرتفال چقدر است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]درصد ریجکتی سفارت پرتفال چقدر است ؟[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا می شود وقت سفارت را به شخص دیگری واگذار کرد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]با توجه به قوانین داخلی سفارت پرتفال در حال حاشر این امکان وجود ندارد چرا وقت سفارت پرتفال شما براساس شماره پاسپورت رزرو و تایید میشود و از آنجای که شماره پاسپورت همچون کد ملی یکتا می باشد واگذاری وقت سفارت پرتفال به شخص دیگر غیر ممکن می باشد[/vc_toggle][vc_toggle title=”ایا می شود وقت سفارت پرتفال را کنسل کرد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]در پاسخ به این سوال میتوان گفت بله .
شما این حق را دارید که وقت رزرو شده خود را کنسل نمایید برای انجام این کار شما از این اموزش میتوانید کمک بگیرید. ( آموزش کنسل کردن وقت سفارت پرتفال )[/vc_toggle][vc_toggle title=”در صورت ریجکت از سفارت پرتفال چه مبالغی برگشت داده می شود ؟” style=”round_outline” color=”sky”]با توجه به قوانین داخلی سفارت پرتفال در صورت ریجکت شدن هیچ هزینه ای از طرف سفارت به مسافر یا مسافران عودت داده نمی شود.[/vc_toggle][vc_toggle title=”در صورت ریجکت شدن از سفارت پرتفال آیا حق اعتراض دارم ؟” style=”round_outline” color=”sky”]در صورت ریجکت شدن از سفارت پرتفال این حق برای شما محفوظ است که اعتراض نمایید برای انجام اعتراض طبق آموزش زیر عمل نمایید. ( اموزش اعتراض به ریجکت شدن سفارت پرتفال )[/vc_toggle][vc_toggle title=”برای سفارت پرتفال رزرو هتل و رزرو پرواز چگونه باید باشد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]
اگر حضور شما در پرتفال به منظور کنفرانس یا شرکت در مراسم خاصی می باشد بهتر است که کانفرم نهایی هتل و پرواز را تهیه نمایید و به سفارت پرتفال ارائه دهید .
و اما اگر حضور شما در پرتفال برای دیدار اقوام یا توریستی می باشد شما میتوانید هم کانفرم نهایی را به سفارت ارائه بدیهید و هم رزرو هتل و پرواز .[/vc_toggle][vc_toggle title=”من اطلاعات لازم برای دریافت وقت سفارت را اشتباه وارد کردم الان چکار باید کرد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]اگر در ثبت اطلاعات خود برای اخذ وقت سفارت پرتفال مواردی را اشتباه درج کرده اید از طریق آموزش زیر میتوانید این مشکل را حل نمایید. ( آموزش تغییر اطلاعات ثبت شده وقت سفارت پرتفال )[/vc_toggle][vc_toggle title=”بعد از ارسال مدارک چند روز بعد وقت سفارت مشخص می شود ؟” style=”round_outline” color=”sky”]بنا به نوع درخواست شما زمان تاییده ای مدارک شما در سفارت پرتفال کاملا متفاوت می باشد. اما در کل تاییده ای اولیه سفارت پرتفال بین 30 دقیقه الی 72 ساعت میتواند طول بکشد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا وقت سفارت به صورت تضمینی می باشد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]بله وقت سفارت پرتفال به صورت تضمینی دریافت می شود و به شما ارائه میگردد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”ایا دریافت وقت سفارت پرتفال برای یک تاریخ مشخص امکان پذیر است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]با توجه اذغام فعلی در درخواست ها به سفارت پرتفال این امکان در حال حاضر وجود ندارد. درخواست شما با توجه به زمان های خالی که در سفارت پرتفال است فقط قابل ارائه می باشد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”هزینه های مربوط به سفارت پرتفال شامل چه مواردی است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]برای دریافت ویزای پرتفال هزینه های متفاوتی وجود دارد که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
• هزینه دریافت وقت سفارت پرتفال
• هزینه ترجمه مدارک
• هزینه سفارت
• هزینه خدمات اضافی
[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا در سفارت پرتفال آشنایی دارید برای سریعتر وقت گرفتن ؟” style=”round_outline” color=”sky”]متاسفانه تعدادی افراد سودجو به بیان این جمله که ما در سفارت پرتفال آشنا داریم هدف در گمراه نمودن مسافران دارند و با جدیدت عرض میکنیم که هیچ شخصی در سفارت پرتفال آشنایی ندارد برای اخذ وقت فوری پرتفال یا دریافت فوری ویزای پرتفال.[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا می شود وقت سفارت پرتفال را به جلو انداخت ؟” style=”round_outline” color=”sky”]متاسفانه این امکان وجود ندارد که وقت سفارت تعیین شده خود را به زمان های زودتری تبدیل کرد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”چند روز مانده به تاریخ سفر باید درخواست وقت سفارت پرتفال بدم ؟” style=”round_outline” color=”sky”]با توجه به شلوغی بین از حد سفارت پرتفال در ایران شما باید حدود 4 الی 6 ماه زودتر از زمان سفر خود درخواست وقت سفارت پرتفال داده باشید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”فرم درخواست سفارت پرتفال به چه زبان باید تکمیل شود ؟” style=”round_outline” color=”sky”]سفارت پرتفال در ایران جزء محدود سفارت های می باشد که مدارک را به زبان فارسی دریافت میکند به همین منظور شما میتوانید مدارک خود را به زبان فارسی تکمیل و ارائه دهید . اما فرم اپلیکیشن به دلیل ساختاری انگلیسی پیشنهاد میشود هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی تکمیل نمایید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدت زمان اعتبار ویزاهای صادر شده از سفارت پرتفال چند وقت می باشد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]ویزاهای که توسط سفارت پرتفال در ایران صادر می شود کاملا متفاوت می باشد اما این مدت زمان میتواند از 10 روز تا 90 روز متغیر باشد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”ایا برای دریافت ویزای پرتفال داشتن دعوتنامه ضروری است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]برای دریافت ویزای کشور پرتفال داشتن دعوتنامه الزامی نیست اما با وجود دعوتنامه پرتفال پروسه دریافت ویزای شما راحتتر خواهد بود و شانس دریافت ویزای پرتفال بالاتر خواهد رفت.[/vc_toggle][vc_toggle title=”هزینه درخواست ویزای پرتفال چقدر است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]هزینه های لازم برای دریافت ویزای پرتفال متغیر می باشد اما مواردی که شما باید برای ویزای پرتفال هزینه کنید شامل:
• هزینه دریافت وقت سفارت پرتفال
• هزینه ترجمه مدارک
• هزینه سفارت
• هزینه خدمات اضافی
[/vc_toggle][vc_toggle title=”شرایط تمدید ویزای پرتفال به چه صورت است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]برای تمدید ویزای پرتفال شما باید دلایل محکمی قابل ارائه داشته باشید و دلایل دیگری هم هست که میتوان با بیان انها ویزای خود رو برای چند روز تمدید کرد که این دلایل عبارتند از :
• سیل
• زلزله
• طوفان
و اگر به دنبال تمدید با زمان بیشتری هستید شما باید دلایل بسیار محکمتری ارائه بدید که میتوان به این موارد اشاره کرد:
• درمان پزشکی
• مرگ خویشاوند نزدیک
• زایمان
البته ناگفته نماند درخواست شما باید توسط مامور مهاجرت تایید گردد که بتوانید در کشور پرتفال چند روز بیشتر بمانید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”درخواست ویزای مولتی از سفارت پرتفال برای بار اول امکان پذیر است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]بله امکان درخواست ویزای مولتی برای اولین بار از سفارت پرتفال امکانپذیر است اما توجه نمایید که سفارت پرتفال این حق دارد دارد که به شما ویزای یکبار ورود یا دوبار ورود و یا مولتی بدهد.
اما بهتر است بدانید معمولا سفارت پرتفال با درخواست مولتی کسانی موافقت میکند که دارای تراول هیستوری زیادی باشند.[/vc_toggle][vc_toggle title=”شرایط درخواست ویزای مولتی به سفارت پرتفال به چه صورت می باشد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]شرایط درخواست ویزای مولتی به سفارت پرتفال به چه صورت می باشد ؟[/vc_toggle][vc_toggle title=”درخواست ویزای فوری به سفارت پرتفال به چه صورت است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]سفارت پرتفال معمولا برای دلایل بشر دوستانه ویزای فوری صادر میکنند که این دلایل شامل :
• بیماری
• مرگ خویشاوند
• و…
لازم به ذکر است که با ارائه مستندات قوی میتوانید ویزای پرتفال فوری بگیرید در غیر این صورت به هیچ عنوان امکانپذیر نمی باشد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدارک لازم سفارت پرتفال برای ویزای پیوست به خانواده چیست ؟” style=”round_outline” color=”sky”]مدارک لازم برای اخذ ویزای پیوست عبارتند از :
• فرم درخواست
• عکس گذرنامه
• گذرنامه شخص ایرانی
• گذرنامه شخص پرتفالی
• سند ازدواج
• وکالت نامه ازدواج
• شناسنامه زوجین
• مدرک زبان A1
• بیمه مسافرتی
[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدت زمان صدور ویزا در سفارت پرتفال چقدر است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]صدور ویزای پرتفال بعد از ورود شما به سفارت پرتفال معمولا بین 14 تا 21 روز زمان میبرد. و در مواقعی هم شاهد بودیم که یک هفته ویزای افراد صادر شده است و یا بیشتر از 21 روز هم صدور ویزا زمان برده است اما در کا زمان 14 تا 21 روز اختصاص دهید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدارک لازم سفارت پرتفال برای ویزای توریستی چیست ؟” style=”round_outline” color=”sky”]توجه: از همه‌ی مدارک باید یک کپی هم موجود باشد. اصل مدارک بعد از مطابقت به شما برگردانده می‌شود و کپی آن‌ها در پرونده‌ شما در سفارت پرتفال می‌ماند.
• شناسنامه ایرانی
• گذرنامه
• سه قطعه عکس رنگی ۴*۶
• اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی
– برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه‌ی آخرین حکم کارگزینی
– برای کارمندان بخش خصوصی‌: گواهی اشتغال به کار
– برای صاحبان شرکت‌های خصوصی: ترجمه‌ی روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه‌ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی.
– برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها: کارت بین‌المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی.
– برای مشاغل آزاد: ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی
• پرینت حساب بانکی
• ترجمه‌ یک سند مالکیت دو سری کپی از اصل مدارک فارسی
• بیمه مسافرتی
• بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت
• واچر قطعی هتل در یک یا چند شهر هتل در پرتفال
[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدارک لازم سفارت پرتفال برای ویزای کاری چیست ؟” style=”round_outline” color=”sky”]
لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• فرم درخواست برای اقامت بلند مدت
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• شناسنامه
• مدرکی دال بر وجود رابطه کاری
• مدارک تحصیلی ایران
• تأییدیه اعتبار مدرک تحصیلی در پرتفال

• مدارک مربوط به سوابق کاری
• رزومه
• گواهی مبنی بر معلومات زبان پرتفالی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر
[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدارک لازم سفارت پرتفال برای ویزای تجاری چیست ؟” style=”round_outline” color=”sky”]
لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• دعوتنامه تجاری
• فرم درخواست برای اقامت بلند مدت
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• شناسنامه
• مدرکی دال بر وجود رابطه کاری
• مدارک مربوط به سوابق کاری
• گواهی مبنی بر معلومات زبان پرتفالی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر
[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدارک لازم سفارت پرتفال برای ویزای تحصیلی چیست ؟” style=”round_outline” color=”sky”]
لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• فرم درخواست
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• اثبات امکان تأمین مالی هزینه های زندگی
• شناسنامه
• مدارک تحصیلی ایران
• تأییدیه اعتبار مدرک تحصیلی در پرتفال
• گواهی مبنی بر معلومات زبان پرتفالی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر

دسترسی سریع به مطالب این مقاله

سایت سفریتو

سایت سفریتو به عنوان کارگزار وقت سفارت در تهران فعالیت دارد. برای درخواست ویزای اتحادیه اروپا و تایید مدارک متقاضیان، از مجموعه ما کمک بگیرید. سایت سفریتو مستقر در تهران با اخذ مدارک، درخواست ویزا و ارسال آن به تمامی سفارت خانه ها، روند بررسی درخواست ها را تسریع کرده است.

سایت سفریتو پس از بررسی مدارک، نتیجه پذیرش یا رد درخواست ویزا را اعلام می کند و ویزای مورد نظر برای افراد صادر می شود. رزرو وقت سفارت یکی از دغدغه های علاقه مندان به سفر به کشورهای خارجی به ویژه آلمان، ایتالیا، هلند و… است.

به دلیل حجم بالای درخواست‌ها و به‌ ویژه افزایش تعداد علاقه‌مندان به درخواست ویزا، بسیاری از سفارت‌ها در ایران نمی‌توانند به متقاضیان وقت ملاقات فوری یا سریع ارائه دهند.

به منظور ساده‌سازی رویه‌ها، سایت وقت سفارت تمامی مراحل درخواست، دریافت، تحویل مدارک را برعهده میگیرد تا متقاضیان کمتر درگیر روند پیچیده سفارت ها شوند.

در نهایت پس از تایید مدارک ویزای صادر شده، می توانید ویزای صادر شده را نیز از طریق سایت سفریتو دریافت کنید. برای تعیین وقت و تحویل مدارک ویزا به سایت سفریتو مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *