وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ را بدون دردسر بگیرید 

  • اخذ وقت فوری بدون معطلی
  • وقت تضمینی سفارت نروژ
  • پانزده سال سابقه درخشان در خصوص اخذ ویزای نروژ
  • پاسخگویی از 9صبح تا 6 عصر توسط کارشناسان وقت نروژ

برای ارتباط سریع با همکاران ما

از راههای سریع زیر اقدام کنید

کارشناس اول

کارشناس دوم

اطلاعات مهم درباره وقت سفارت نروژ

چنانچه طبق مراحلی که سفارت نروژ گفته پیش بروید می توانید ویزای نروژ را راحت و بدون مشکل دریافت کنید. لازم به ذکر است که مدارک لازم برای دریافت ویزا برا هر نوع از ویزا متفاوت است و حتی به نسبت تقاضا نیز مربوط می باشد. برای انجام سریعتر و راحت تر کارهای خود بهتر است ابتدا اطلاعات کافی برای اخذ وقت سفارت نروژ و ویزای آن کسب کنید سپس اقدام کنید.

اطلاعات مهم درباره وقت سفارت نروژ

دربارهٔ وقت سفارت نروژ

کشور نروژ و ایران توافق نامه های خوبی در زمینه های تجاری و علمی دارند، که امروزه نیز بدون وقفه ادامه دارد. منابع زیادی در پی این توافق نامه به اشتراک دو کشور درآمده که اقامت نروژ و تعیین وقت سفارت نروژ مربوط به بخش کنسولگری می باشد که برنامه های بسیاری در این زمینه برای جلب رضایت مردم اجرا شده است.

کم کردن مراحل رزرو وقت سفارت نروژ حضوری ، یمی از همین برنامه های راهبردی می باشد که فبدبک های مثبتی نیز داشته است.

دانستنی های لازم در مسافرت به نروژ

درخواست کنندگانی که وقت سفارت نروژ را رزرو دارند بدون مشکل کار خود را انجام می دهند زیرا کنسولگزی ظرفیت های پاسخگویی و پیگیریی امور ویزا را بالا برده است.

سفارت نروژ آمادگی خود را برای پاسخگویی به سوالات متقاضیان اقامت موقت و دائم می باشد. اگر می خواهید اقامتی بدون دردسر و دغدغه در نروژ داشته بشید در نهایت دقت تهیه و تکمیل شود.

چنانچه قوانین سفارت نروژ مرتبط با مدارک را به درستی رعایت کنید با هر قصد و هدفی که به نروژ سفر کنید موفق می شوید و اقامت خوبی خواهید داشت. البته ناگفته نماند که سفارت شما را در طول اقامت تنها نخواهد گذاشت و ششما را راهنمایی خواهد کرد.

چگونگی ارتباط با سفارت نروژ

شما از طریق وبسایت و یا ایمیل قادر خواهید بود درخواست های کتبی خود را ارسال کرده و از طریق تماس تلفنی سوالات و مشکلات خود را ومطرح کنید و درخواست خود را پیگیری کنید.

چنانچه قصد تمدید پاسپورت خود را دارید باید حضوری به سفارت مراجعه کنید.اگر قصد اقامت کوتاه مدت و چند روزه را در نروژ دارید کشور مناسبی را برگزیده اید و براحتی می توانید از طریق سفارت اقدام کنید. برای پیگیری امور مهاجرت می توانید از بخش وزارت امنیت اقدام کنید و مرحله به مرحله از تکمیل مراحل کار خود اطمینان حاصل فرمایید.

چگونگی ارتباط با سفارت نروژاطلاعاتی برای همگان در خصوص نروژ

چنانچه مشکلی هم پیش بیاید سفارت نروژ باز هم به تقاضای مشتریان رسیدگی کرده و در صدد رفع مشکل برخواهند آمد، همانطور که تا بحال از پس این امر برآمده و امور متقاضیان را بدرستی به انجام رسانده.

اطلاعاتی با مضمون ساعات کاری کارکنان سفارت و آدرس ایمیل در سایت سفارت موجود می باشند. شما قادر خواهید بود با تماس سوالات خود را بپرسید. سرکنسولی سفارت نروژ علاوه بر ویزا خدمات تجاری ، دفاع از مرز و حقوق شهروندی و اتحادیه کارگری را نیز به خوبی مدیریت می کند.

چنانچه اطلاعات کافی در این باره ندارید، قبل از اقدام برای تعیین وقت نروژ و اقامت در نروژ کارشناسان متخصص در این زمینه را بیابید و با آن ها مشورت کنید تا بطور کامل از روند کار مطلع شوید.

در طول زمان تهیه و تکمیل مدارک باید با صداقت تمام نسبت به تهیه مدارک اقدام کنید.زیرا در صورت مشاهده هرگونه نقص و یا مدرک جعلی این احتمال که بطور کامل شانس اقامت در نروژ را از دست بدهید.

درخواست ویزا از سفارت نروژ

در پی دریافت ویزا می باید ابتدا نسبت به رزرو وقت سفارت نروژ از طریق آژانس ها اقدام کنید و مدارک مورد نیاز متناسب با ویزای درخواستی خود را تهیه کنید. از آنجایی که این مراحل زمان زیادی می برد سفارت و مسوولین سفارت تمام تلاش خود را در صدد رفع مشکل و به اتمام رساندن مراحل کار می کنند و تا حدودی موفق نیز بوده اند.

درخواست ویزای دانشجویی برای دانشجویان و دانش آموزان نسبت به باقی انواع ویزا تفاوت دارد، چراکه امکان دارد بعد از اتمام تحصیل به کشور رخود برمی گردند.

چنانچه قصد اقامت در نروژ را دارید می توانید از طریق موسساتی که این امور را انجام می دهند و می توانید از طریق مشاوران این موسسات اطلاعات بدست آورید و اقدام کنید.

به طور معمول اقامت نروژ و ویزا و وقت سفارت نروژ نسبت به باقی کشورها به مراتب راحت تر است و سرعت رسیدگی به درخواست بیشتر می باشد. زیرا درخواست برای کشور نروژ به مراتب کمتر از دیگر کشورهاست و به همین علت با سرعت بیشتری انجام می پذیرد.

مراحلی برای دریافت وقت از سفارت نروژ

بر طبق قانون این سارتخانه برگه ای برای پر کردن به متقاضی داده می شود که مشخصات اولیه خود را باید ثبت کند. بعد از پر کردن فرم های لازمه ، نوبت به تعیین وقت سفارت نروژ می رسد تا روز مصاحبه تعیین شود. این مراحل همچنین از طریق آژانس ها نیز قابل انجام است.

بعد از دریافت ویزای نروژ می توانید از مزایای حق شهروندی در کشور نروژ استفاده کنید. شهروندان نروژ که در دیگر کشورها اقامت دارندمی توانند از طریق سفارت حقوق شهروندی خود را محقق سازند. ناگفته نماند اشخاصی که مهاجرت غیرقانونی می کنند و ویزا دریافت نمی کنند که این کارعواقب بدی چون تعلق نگرفتن حقوق شهروندی به مهاجران غیرقانونی است.

اشخاصی که بتازگی تصمیم به دریافت اقامت نروژ را گرفته اند باید با دریافت وقت سفارت نروژ مراحل کار را برای اخذ ویزای نروژ به اتمام برسانند. چه برای تحصیل و یا چه برای کار به نروژ سفر می کنید باید بدانید که بسیاری از مردم این کشور را برای زندگی انتخاب می کنند.

مراحلی برای دریافت وقت از سفارت نروژ

دریافت وقت سفارت نروژ

اشخاصی هستند که گاها برای مسافرت کوتاه مدت، به هر دلیل نیاز به ویزای موقت دارند که دریافت وقت نیز در این نوع، مشابه سری های قبلی است و تنها تفاوت در زمان ماندن و مدارک لازم جهت اقامت در نروژ، البته به‌صورت کوتاه مدت است.

اقامت در نروژ آن‌هم به‌صورت موقت دلایل عمده ایی می تواند داشته باشد که بعضا مسافرت‌های تجاری و یا بازدید از خود کشور نروژ نیز می تواند از جمله موارد اقامت در نروژ، به شکل موقت به‌حساب آید.

شرایط درخواست وقت سفارت نروژ

قبل از اینکه بخواهید اقامت در نروژ را بگیرید و به انجام مراحل قانونی بپردازید، بایستی دلیل و هدفی مطمئن برای اقامت در نروژ داشته باشید، این دلیل و هدف می تواند تحصیل یا کار باشد که باید در هنگام اقدام برای درخواست اقامت در نروژ درج گردد. بیمهٔ درمانی مسافرتی خود را حتماً به همراه داشته باشید چرا که یکی از مدارک مهم و موردنیاز است.

گذرنامه و نامه هایی که از سفارت در هنگام مصاحبه برای اقامت در نروژ می گیرید و مدارک دیگری که همگی گویای شرایط موجه شما برای اقامت در نروژ باشد را با خود ببرید.

شرایط ویزای اضافی نروژ

این ویزا مختص کسانی است که قصد دارند به عنوان همراه با کسی به نروژ سفر کنن و یا اینکه شانس دریافت دعوتنامه از نروژ را داشته اند، در زمان مصاحبه برای این نوع از ویزا دعوتنامه را حتما بهمراه مدارک به افسر مربوطه ارائه دهید.

بیشتر کسانی که ویزای اقامت موقت نروژ را دریافت می کنند با استفاده از دعوتنامه ای که از دوستان و یا اعضای خانواده برای آن ها ارسال می شود ویزای نروژ را اخذ می کنند. مدارک لازم برای ویزای اضافی همانند دیگر ویزاهاست با این تفاوت که این نوع ویزا نیاز به دعوتنامه دارد.

دریافت وقت سفارت نروژ باهدف تجاری

چنانچه برای اهداف تجاری به ایت کشور سفر می کنید، محا اجرای اهداف تجاری و اقتصادی ، عنوان شغل، نحوه اجرای عملیات تجاریتان باید کاملا قانونی و واضح و قابل قبول برای سفارت باشد در غیر اینصورت کار شما حتی با وجه تجاری نیز غیرقانونی تلقی می شود و درخواست شما برای ویرا لغو می شود.

تمامی هزینه های اقامت شما در نروژ برعهده شخص کادرفرما می باشد و همچنین مدارکی دال بر این مسئله و مقدار این هزینه باید در بین مدارک شما وجود داشته باشد. شخص متقاضی باید دارای اجازه نامه تجارت در کشور نروژ باشد. تمامی مسائل ذکر شده در گرو تعیین وقت سفارت نروژ می باشد.

دریافت وقت سفارت نروژ باهدف تجاری

دریافت ویزا برای نمایندگان رسمی

زمان هایی وجود دارد که اجلاس و دیدارهای دیپلماتیک مهمی در این کشور برپا می شود و یا اینکه نمایندگان این کشور برای شرکت در جلساتی به دیگر کشورها سفر می کنند در این صورت سفارت برای این نمایندگان ویزا صادر کرده و تمامی کارهای مربوط به این موضوع را خود پیگیری می کنند. اشخاص قادرند با تشریح اهداف سفر خود و احراز هویت خود موفق به دریافت این نول از ویزای نروژ شوند.

ناگفته نماند که اقامت  این نمایندگان رسمی در کشور نروژ می باید دعوتنامه تائید شده و معتبر از طرف هیئت مسول برگزاری اجلاس در بین مدارک خود داشته باشند زیرا که قانون برای همه یکسان است.

سؤالات متداول دربارهٔ ویزای نروژ

کسانی که به دنبال دریافت اقامت در کشور نروژ هستند، پرسش هایی پیرامون گرفتن وقت سفارت نروژ و ویزای این کشور دارند، که آنها مز توانند پاسخ سوالات خود را از مشاورین فعال در این زمینه بپرسند و مشکلات خود را در زمینه دریافت ویزا برطرف نمایند.

همواره متقاضیان سفر به نروژ سوالی را مطرح می کنند که مشتاقانه به دنبال جواب آن هستند و محتوای آن سوال این است که کدام مکان ها در نروز نیاز به ویزا دارد. اشخاصی که قصد سفر و اقامت موقت در نروژ را دارند این سوال را چندین و چندبار می پرسند خب باید گفت که تعداد این مکان ها زیاد نمی باشد.

البته بیشترر مکان ها در نروژ آزاد بوده و می توانید آزادانه در آن به گشت و گذار بپردازید. البته ناگفته نماند که ویزاهای دارای اعتبار خوب و معتبر از آزادی بیشتری برای گشت و گذار در نروژ را دارند.و دارندگان ویزاهای معتبر می توانند از بیشتر مکان های نروژ دیدن کنند.

اهداف مختلف دریافت وقت نروژ

افراد با اهداف مختلف کشور نروز را برای اقامت انتخاب می کنند، زمانی که وقت سفارت نروژ را رزرو می کنید هدف سفر شما بسیار مهم می باشد و باید کاملا قانونی باشد، و تفاوتی ندارد که اقامت شما موقت است یا اقامت دائمی است.

در بالا مواردی را شرح دادیم که شخص متقاضی سفر به نروژ نیت مشخصی دارند اما در بسیاری موارد اشخاص برای اهداف پزشکی و درمانی به نروژ سفر می کنند شرایط متفاوتی دارند اما کاملا واضح است که باید از پشتوانه مالی قوی برخوردار باشند.

کسانی که قصد تحصیل و یا کارآموزی در نروژ را دارند باید پشتوانه مالی دوچندان داشته باشند زیرا که هزینه های آن ها باید پرداخت شود و همچنین گواهینامه پایان تحصیلات خود را باید از نروژ دریافت کنید.

چنانچه شخصی نروژی همسری از دیگر کشورها انتخاب کنند برای همسر آن ها ویزای اقامت در نروژ صادر می شود، رزرو وقت سفارت نروژ برای حمل و نقل و ترانزیت نیز شرایط مخصوص به خود را دارد که برای هر کدام نیاز به مدارک متفاوتی دارید که باید تهیه کنید.

اهداف مختلف دریافت وقت نروژ

آماده شدن برای مصاحبهٔ سفارت نروژ

در روز مصاحبه که در پی رزرو وقت سفارت نروژ برای شما تعیین می شود شما به طور طبیعی احساس استرس و فشار عصبی می کنید اماب اید به خود مسلط باشید و جواب سوالات افسر مربوطه را با دقت بدهید.البته با تمرین با مشاوران سفارت می توانید استرس خود را کاهش دهید و در روز مصاحبه با آرامش روند بهتری را پشت سر بگذارید.

داشتن رزومه مالی قوی و حساب بانکی خوب شانس شما را برای دریافت ویزا افزایش می دهد و تمامی مدارک مورد نیاز برای اقامت در نروژ را با ایمیل برای سفارت ارسال کنید. به یاد داشته باشید که نقص مدارک وقت سفارت نروژ شما را لغو می کند.

در روز مصاحبه و در وقت سفارت از شما در مورد تصمیم به بازگشت به کشورتان پرسیده می شود معمولا دانشجویان و مشغولین به تحصیل پس از اخذ مدرک قصد بازگشت به خانه را دارند، پس با صداقت و بدون نگرانی به سوالات افسر مربوطه پاسخ دهید تا دچار مشکل نشوید. زیرا که عدم صداقت شما توسط افسر براحتی تشخیص داده می شود و دچار مشکل خواهید شد.

توصیه های لازم قبل از مصاحبه سفارت نروژ

مشورت با افراد با تجربه و کارآزموده در این مورد می تواند بسیار از استرس و نگرانی شما بکاهد و شما را در راه رسیدن به هدف خود که دریافت ویزای نروژ است یاری کند. به هیچ وجه در روز مصاحبه دیر نکنید و حتی زودتر از وقت خود رد محل سفارت حضور پیدا کنید. چرا که امکان دارد راهنمایی ها و مشاوره هایی در سفارت به متقاضیان انجام شود که برای شما مفید باشد.

مطالعه کتاب در روز مصاحبه پیش از مصاحبه شما می تواند به نسبت زیادی استرس شما را کاهش دهد و تمرکز شما را برای انجام مصاحبه بالا خواهد برد. به این توصیه ها توجه کنید تا روند مصاحبه را راحت و با سرعت بیشتری به جلو ببرید و بر نگرانی و استرس خود غلبه کنید.

دقت داشته باشید که در روز مصاحبه خود به تنهایی در سفارت حضور پیدا کنید چرا که داشتن یک همراه وجه مناسبی نخواهد داشت و خلوت بودن محل مصاحبه از استرس شما کم خواهد کرد و کار به درستی انجام می شود. و دوباره بازگو میکنیم که مدارکتان باید کامل و صحیح باشد.

بسیاری از افراد قصد اقامت در نروژ هدف نهایی آنهاست، بنابراین به این افراد توصیه می شود که نکات گفته شده در این مقاله را به دقت مطالعه کرده و رعایت کنند بخصوص در امر تهیه مدارک مورد نیاز ویزای خود دقت لازم را داشته باشند  زیرا که این ها نکات اصلی در روز وقت سفارت نروژ ، ویزای نروز و اقامت نروژ می باشد.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

آیا در سفارت نروژ هر کسی باید به صورت انفرادی درخواست وقت سفارت نماید ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله.
چون سفارت نروژ برای هر شخص پرونده ایجاد میکنید به همین خاطر باید برای ورود به سفارت نروژ حتما به صورت جداگانه وقت سفارت نروژ را درخواست و اخذ نمود.

چه مدارکی باید مورد تایید سفارت نروژ برسد ؟

برای اخذ ویزای نروژ شما باید مدارک هویتی خود که شامل :
• شناسنامه
• کارت ملی
• پاسپورت
و مدارک مالی که شامل :
• نامه تمکن مالی
• نامه گردش حساب
• سهام شرکت
و اسناد ملکی شامل :
• سند منزل
• سند مغازه
• سند زمین
را به همراه داشته باشید.

در صورتی که قبلا ریجکت شده باشم چقدر شانس دریافت ویزای نروژ وجود دارد ؟

در صورت ریجکتی شما باید ابتدا در صدد رفع ریجکتی خود باشید. اگر به هر دلیلی امکان رفع ریجکتی نباشد شما میتوانید بعد از گذشت 3 تا 6 ماه درخواست ویزا داشته باشید.

درصد ریجکتی سفارت نروژ چقدر است ؟

درصد ریجکتی سفارت نروژ چقدر است ؟

آیا می شود وقت سفارت را به شخص دیگری واگذار کرد ؟

با توجه به قوانین داخلی سفارت نروژ در حال حاشر این امکان وجود ندارد چرا وقت سفارت نروژ شما براساس شماره پاسپورت رزرو و تایید میشود و از آنجای که شماره پاسپورت همچون کد ملی یکتا می باشد واگذاری وقت سفارت نروژ به شخص دیگر غیر ممکن می باشد

ایا می شود وقت سفارت نروژ را کنسل کرد ؟

در پاسخ به این سوال میتوان گفت بله .
شما این حق را دارید که وقت رزرو شده خود را کنسل نمایید برای انجام این کار شما از این اموزش میتوانید کمک بگیرید. ( آموزش کنسل کردن وقت سفارت نروژ )

در صورت ریجکت از سفارت نروژ چه مبالغی برگشت داده می شود ؟

با توجه به قوانین داخلی سفارت نروژ در صورت ریجکت شدن هیچ هزینه ای از طرف سفارت به مسافر یا مسافران عودت داده نمی شود.

در صورت ریجکت شدن از سفارت نروژ آیا حق اعتراض دارم ؟

در صورت ریجکت شدن از سفارت نروژ این حق برای شما محفوظ است که اعتراض نمایید برای انجام اعتراض طبق آموزش زیر عمل نمایید. ( اموزش اعتراض به ریجکت شدن سفارت نروژ )

برای سفارت نروژ رزرو هتل و رزرو پرواز چگونه باید باشد ؟

اگر حضور شما در نروژ به منظور کنفرانس یا شرکت در مراسم خاصی می باشد بهتر است که کانفرم نهایی هتل و پرواز را تهیه نمایید و به سفارت نروژ ارائه دهید .
و اما اگر حضور شما در نروژ برای دیدار اقوام یا توریستی می باشد شما میتوانید هم کانفرم نهایی را به سفارت ارائه بدیهید و هم رزرو هتل و پرواز .

من اطلاعات لازم برای دریافت وقت سفارت را اشتباه وارد کردم الان چکار باید کرد ؟

اگر در ثبت اطلاعات خود برای اخذ وقت سفارت نروژ مواردی را اشتباه درج کرده اید از طریق آموزش زیر میتوانید این مشکل را حل نمایید. ( آموزش تغییر اطلاعات ثبت شده وقت سفارت نروژ )

بعد از ارسال مدارک چند روز بعد وقت سفارت مشخص می شود ؟

بنا به نوع درخواست شما زمان تاییده ای مدارک شما در سفارت نروژ کاملا متفاوت می باشد. اما در کل تاییده ای اولیه سفارت نروژ بین 30 دقیقه الی 72 ساعت میتواند طول بکشد.

آیا وقت سفارت به صورت تضمینی می باشد ؟

بله وقت سفارت نروژ به صورت تضمینی دریافت می شود و به شما ارائه میگردد.

ایا دریافت وقت سفارت نروژ برای یک تاریخ مشخص امکان پذیر است ؟

با توجه اذغام فعلی در درخواست ها به سفارت نروژ این امکان در حال حاضر وجود ندارد. درخواست شما با توجه به زمان های خالی که در سفارت نروژ است فقط قابل ارائه می باشد.

هزینه های مربوط به سفارت نروژ شامل چه مواردی است ؟

برای دریافت ویزای نروژ هزینه های متفاوتی وجود دارد که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
• هزینه دریافت وقت سفارت نروژ
• هزینه ترجمه مدارک
• هزینه سفارت
• هزینه خدمات اضافی

آیا در سفارت نروژ آشنایی دارید برای سریعتر وقت گرفتن ؟

متاسفانه تعدادی افراد سودجو به بیان این جمله که ما در سفارت نروژ آشنا داریم هدف در گمراه نمودن مسافران دارند و با جدیدت عرض میکنیم که هیچ شخصی در سفارت نروژ آشنایی ندارد برای اخذ وقت فوری نروژ یا دریافت فوری ویزای نروژ.

آیا می شود وقت سفارت نروژ را به جلو انداخت ؟

متاسفانه این امکان وجود ندارد که وقت سفارت تعیین شده خود را به زمان های زودتری تبدیل کرد.

چند روز مانده به تاریخ سفر باید درخواست وقت سفارت نروژ بدم ؟

با توجه به شلوغی بین از حد سفارت نروژ در ایران شما باید حدود 4 الی 6 ماه زودتر از زمان سفر خود درخواست وقت سفارت نروژ داده باشید.

فرم درخواست سفارت نروژ به چه زبان باید تکمیل شود ؟

سفارت نروژ در ایران جزء محدود سفارت های می باشد که مدارک را به زبان فارسی دریافت میکند به همین منظور شما میتوانید مدارک خود را به زبان فارسی تکمیل و ارائه دهید . اما فرم اپلیکیشن به دلیل ساختاری انگلیسی پیشنهاد میشود هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی تکمیل نمایید.

مدت زمان اعتبار ویزاهای صادر شده از سفارت نروژ چند وقت می باشد ؟

ویزاهای که توسط سفارت نروژ در ایران صادر می شود کاملا متفاوت می باشد اما این مدت زمان میتواند از 10 روز تا 90 روز متغیر باشد.

ایا برای دریافت ویزای نروژ داشتن دعوتنامه ضروری است ؟

برای دریافت ویزای کشور نروژ داشتن دعوتنامه الزامی نیست اما با وجود دعوتنامه نروژ پروسه دریافت ویزای شما راحتتر خواهد بود و شانس دریافت ویزای نروژ بالاتر خواهد رفت.

هزینه درخواست ویزای نروژ چقدر است ؟

هزینه های لازم برای دریافت ویزای نروژ متغیر می باشد اما مواردی که شما باید برای ویزای نروژ هزینه کنید شامل:
• هزینه دریافت وقت سفارت نروژ
• هزینه ترجمه مدارک
• هزینه سفارت
• هزینه خدمات اضافی

شرایط تمدید ویزای نروژ به چه صورت است ؟

برای تمدید ویزای نروژ شما باید دلایل محکمی قابل ارائه داشته باشید و دلایل دیگری هم هست که میتوان با بیان انها ویزای خود رو برای چند روز تمدید کرد که این دلایل عبارتند از :
• سیل
• زلزله
• طوفان
و اگر به دنبال تمدید با زمان بیشتری هستید شما باید دلایل بسیار محکمتری ارائه بدید که میتوان به این موارد اشاره کرد:
• درمان پزشکی
• مرگ خویشاوند نزدیک
• زایمان
البته ناگفته نماند درخواست شما باید توسط مامور مهاجرت تایید گردد که بتوانید در کشور نروژ چند روز بیشتر بمانید.

درخواست ویزای مولتی از سفارت نروژ برای بار اول امکان پذیر است ؟

بله امکان درخواست ویزای مولتی برای اولین بار از سفارت نروژ امکانپذیر است اما توجه نمایید که سفارت نروژ این حق دارد دارد که به شما ویزای یکبار ورود یا دوبار ورود و یا مولتی بدهد.
اما بهتر است بدانید معمولا سفارت نروژ با درخواست مولتی کسانی موافقت میکند که دارای تراول هیستوری زیادی باشند.

شرایط درخواست ویزای مولتی به سفارت نروژ به چه صورت می باشد ؟

شرایط درخواست ویزای مولتی به سفارت نروژ به چه صورت می باشد ؟

درخواست ویزای فوری به سفارت نروژ به چه صورت است ؟

سفارت نروژ معمولا برای دلایل بشر دوستانه ویزای فوری صادر میکنند که این دلایل شامل :
• بیماری
• مرگ خویشاوند
• و…
لازم به ذکر است که با ارائه مستندات قوی میتوانید ویزای نروژ فوری بگیرید در غیر این صورت به هیچ عنوان امکانپذیر نمی باشد.

مدارک لازم سفارت نروژ برای ویزای پیوست به خانواده چیست ؟

مدارک لازم برای اخذ ویزای پیوست عبارتند از :
• فرم درخواست
• عکس گذرنامه
• گذرنامه شخص ایرانی
• گذرنامه شخص نروژی
• سند ازدواج
• وکالت نامه ازدواج
• شناسنامه زوجین
• مدرک زبان A1
• بیمه مسافرتی

مدت زمان صدور ویزا در سفارت نروژ چقدر است ؟

صدور ویزای نروژ بعد از ورود شما به سفارت نروژ معمولا بین 14 تا 21 روز زمان میبرد. و در مواقعی هم شاهد بودیم که یک هفته ویزای افراد صادر شده است و یا بیشتر از 21 روز هم صدور ویزا زمان برده است اما در کا زمان 14 تا 21 روز اختصاص دهید.

مدارک لازم سفارت نروژ برای ویزای توریستی چیست ؟

توجه: از همه‌ی مدارک باید یک کپی هم موجود باشد. اصل مدارک بعد از مطابقت به شما برگردانده می‌شود و کپی آن‌ها در پرونده‌ شما در سفارت نروژ می‌ماند.
• شناسنامه ایرانی
• گذرنامه
• سه قطعه عکس رنگی ۴*۶
• اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی
– برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه‌ی آخرین حکم کارگزینی
– برای کارمندان بخش خصوصی‌: گواهی اشتغال به کار
– برای صاحبان شرکت‌های خصوصی: ترجمه‌ی روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه‌ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی.
– برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها: کارت بین‌المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی.
– برای مشاغل آزاد: ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی
• پرینت حساب بانکی
• ترجمه‌ یک سند مالکیت دو سری کپی از اصل مدارک فارسی
• بیمه مسافرتی
• بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت
• واچر قطعی هتل در یک یا چند شهر هتل در نروژ

مدارک لازم سفارت نروژ برای ویزای کاری چیست ؟

لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• فرم درخواست برای اقامت بلند مدت
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• شناسنامه
• مدرکی دال بر وجود رابطه کاری
• مدارک تحصیلی ایران
• تأییدیه اعتبار مدرک تحصیلی در نروژ

• مدارک مربوط به سوابق کاری
• رزومه
• گواهی مبنی بر معلومات زبان نروژی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر

مدارک لازم سفارت نروژ برای ویزای تجاری چیست ؟

لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• دعوتنامه تجاری
• فرم درخواست برای اقامت بلند مدت
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• شناسنامه
• مدرکی دال بر وجود رابطه کاری
• مدارک مربوط به سوابق کاری
• گواهی مبنی بر معلومات زبان نروژی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر

مدارک لازم سفارت نروژ برای ویزای تحصیلی چیست ؟

لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• فرم درخواست
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• اثبات امکان تأمین مالی هزینه های زندگی
• شناسنامه
• مدارک تحصیلی ایران
• تأییدیه اعتبار مدرک تحصیلی در نروژ
• گواهی مبنی بر معلومات زبان نروژی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.