رزرو وقــــــت

سفارت نروژ

تماس رایگان برای مشاوره تخصصی :

کـارشـنـاسـان

امــــور ویــــزا و ســــــــفــــــــارت

خانم الوند

02126404990

آقای رحیمی

02126404991

خانم آتنا الوند

02141256422

در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.

از زبان مخاطبان

وقت سفارت

بشنوید

آقای نجار

آقای حسینی

خانم عباسی

آقای حسینی

ثبت درخواست مشاوره رایگان 

اطلاعات تماس با وقت سفارت

02141256422

تهران. میرداماد. خ مفتح جنوبی (نفت جنوبی). خ تابان پلاک 3 واحد 15
همه روزه - 9 صبح تا 5 عصر

وقت سفارت نروژ

چنانچه طبق مراحلی که سفارت نروژ گفته پیش بروید می توانید ویزای نروژ را راحت و بدون مشکل دریافت کنید. لازم به ذکر است که مدارک لازم برای دریافت ویزا برا هر نوع از ویزا متفاوت است و حتی به نسبت تقاضا نیز مربوط می باشد. برای انجام سریعتر و راحت تر کارهای خود بهتر است ابتدا اطلاعات کافی برای اخذ وقت سفارت نروژ و ویزای آن کسب کنید سپس اقدام کنید.

دربارهٔ وقت سفارت نروژ

کشور نروژ و ایران توافق نامه های خوبی در زمینه های تجاری و علمی دارند، که امروزه نیز بدون وقفه ادامه دارد. منابع زیادی در پی این توافق نامه به اشتراک دو کشور درآمده که اقامت نروژ و تعیین وقت سفارت نروژ مربوط به بخش کنسولگری می باشد که برنامه های بسیاری در این زمینه برای جلب رضایت مردم اجرا شده است.

کم کردن مراحل رزرو وقت سفارت نروژ حضوری ، یمی از همین برنامه های راهبردی می باشد که فبدبک های مثبتی نیز داشته است.

دانستنی های لازم در مسافرت به نروژ

درخواست کنندگانی که وقت سفارت نروژ را رزرو دارند بدون مشکل کار خود را انجام می دهند زیرا کنسولگزی ظرفیت های پاسخگویی و پیگیریی امور ویزا را بالا برده است.

سفارت نروژ آمادگی خود را برای پاسخگویی به سوالات متقاضیان اقامت موقت و دائم می باشد. اگر می خواهید اقامتی بدون دردسر و دغدغه در نروژ داشته بشید در نهایت دقت تهیه و تکمیل شود.

چنانچه قوانین سفارت نروژ مرتبط با مدارک را به درستی رعایت کنید با هر قصد و هدفی که به نروژ سفر کنید موفق می شوید و اقامت خوبی خواهید داشت. البته ناگفته نماند که سفارت شما را در طول اقامت تنها نخواهد گذاشت و ششما را راهنمایی خواهد کرد.

چگونگی ارتباط با سفارت نروژ

شما از طریق وبسایت و یا ایمیل قادر خواهید بود درخواست های کتبی خود را ارسال کرده و از طریق تماس تلفنی سوالات و مشکلات خود را ومطرح کنید و درخواست خود را پیگیری کنید.

چنانچه قصد تمدید پاسپورت خود را دارید باید حضوری به سفارت مراجعه کنید.اگر قصد اقامت کوتاه مدت و چند روزه را در نروژ دارید کشور مناسبی را برگزیده اید و براحتی می توانید از طریق سفارت اقدام کنید. برای پیگیری امور مهاجرت می توانید از بخش وزارت امنیت اقدام کنید و مرحله به مرحله از تکمیل مراحل کار خود اطمینان حاصل فرمایید.

اطلاعاتی برای همگان در خصوص نروژ

چنانچه مشکلی هم پیش بیاید سفارت نروژ باز هم به تقاضای مشتریان رسیدگی کرده و در صدد رفع مشکل برخواهند آمد، همانطور که تا بحال از پس این امر برآمده و امور متقاضیان را بدرستی به انجام رسانده.

اطلاعاتی با مضمون ساعات کاری کارکنان سفارت و آدرس ایمیل در سایت سفارت موجود می باشند. شما قادر خواهید بود با تماس سوالات خود را بپرسید. سرکنسولی سفارت نروژ علاوه بر ویزا خدمات تجاری ، دفاع از مرز و حقوق شهروندی و اتحادیه کارگری را نیز به خوبی مدیریت می کند.

چنانچه اطلاعات کافی در این باره ندارید، قبل از اقدام برای تعیین وقت نروژ و اقامت در نروژ کارشناسان متخصص در این زمینه را بیابید و با آن ها مشورت کنید تا بطور کامل از روند کار مطلع شوید.

در طول زمان تهیه و تکمیل مدارک باید با صداقت تمام نسبت به تهیه مدارک اقدام کنید.زیرا در صورت مشاهده هرگونه نقص و یا مدرک جعلی این احتمال که بطور کامل شانس اقامت در نروژ را از دست بدهید.

درخواست ویزا از سفارت نروژ

در پی دریافت ویزا می باید ابتدا نسبت به رزرو وقت سفارت نروژ از طریق آژانس ها اقدام کنید و مدارک مورد نیاز متناسب با ویزای درخواستی خود را تهیه کنید. از آنجایی که این مراحل زمان زیادی می برد سفارت و مسوولین سفارت تمام تلاش خود را در صدد رفع مشکل و به اتمام رساندن مراحل کار می کنند و تا حدودی موفق نیز بوده اند.

درخواست ویزای دانشجویی برای دانشجویان و دانش آموزان نسبت به باقی انواع ویزا تفاوت دارد، چراکه امکان دارد بعد از اتمام تحصیل به کشور رخود برمی گردند.

چنانچه قصد اقامت در نروژ را دارید می توانید از طریق موسساتی که این امور را انجام می دهند و می توانید از طریق مشاوران این موسسات اطلاعات بدست آورید و اقدام کنید.

به طور معمول اقامت نروژ و ویزا و وقت سفارت نروژ نسبت به باقی کشورها به مراتب راحت تر است و سرعت رسیدگی به درخواست بیشتر می باشد. زیرا درخواست برای کشور نروژ به مراتب کمتر از دیگر کشورهاست و به همین علت با سرعت بیشتری انجام می پذیرد.

مراحلی برای دریافت وقت از سفارت نروژ

بر طبق قانون این سارتخانه برگه ای برای پر کردن به متقاضی داده می شود که مشخصات اولیه خود را باید ثبت کند. بعد از پر کردن فرم های لازمه ، نوبت به تعیین وقت سفارت نروژ می رسد تا روز مصاحبه تعیین شود. این مراحل همچنین از طریق آژانس ها نیز قابل انجام است.

بعد از دریافت ویزای نروژ می توانید از مزایای حق شهروندی در کشور نروژ استفاده کنید. شهروندان نروژ که در دیگر کشورها اقامت دارندمی توانند از طریق سفارت حقوق شهروندی خود را محقق سازند. ناگفته نماند اشخاصی که مهاجرت غیرقانونی می کنند و ویزا دریافت نمی کنند که این کارعواقب بدی چون تعلق نگرفتن حقوق شهروندی به مهاجران غیرقانونی است.

اشخاصی که بتازگی تصمیم به دریافت اقامت نروژ را گرفته اند باید با دریافت وقت سفارت نروژ مراحل کار را برای اخذ ویزای نروژ به اتمام برسانند. چه برای تحصیل و یا چه برای کار به نروژ سفر می کنید باید بدانید که بسیاری از مردم این کشور را برای زندگی انتخاب می کنند.

دریافت وقت سفارت نروژ

اشخاصی هستند که گاها برای مسافرت کوتاه مدت، به هر دلیل نیاز به ویزای موقت دارند که دریافت وقت نیز در این نوع، مشابه سری های قبلی است و تنها تفاوت در زمان ماندن و مدارک لازم جهت اقامت در نروژ، البته به‌صورت کوتاه مدت است.

اقامت در نروژ آن‌هم به‌صورت موقت دلایل عمده ایی می تواند داشته باشد که بعضا مسافرت‌های تجاری و یا بازدید از خود کشور نروژ نیز می تواند از جمله موارد اقامت در نروژ، به شکل موقت به‌حساب آید.

شرایط درخواست وقت سفارت نروژ

قبل از اینکه بخواهید اقامت در نروژ را بگیرید و به انجام مراحل قانونی بپردازید، بایستی دلیل و هدفی مطمئن برای اقامت در نروژ داشته باشید، این دلیل و هدف می تواند تحصیل یا کار باشد که باید در هنگام اقدام برای درخواست اقامت در نروژ درج گردد. بیمهٔ درمانی مسافرتی خود را حتماً به همراه داشته باشید چرا که یکی از مدارک مهم و موردنیاز است.

گذرنامه و نامه هایی که از سفارت در هنگام مصاحبه برای اقامت در نروژ می گیرید و مدارک دیگری که همگی گویای شرایط موجه شما برای اقامت در نروژ باشد را با خود ببرید.

شرایط ویزای اضافی نروژ

این ویزا مختص کسانی است که قصد دارند به عنوان همراه با کسی به نروژ سفر کنن و یا اینکه شانس دریافت دعوتنامه از نروژ را داشته اند، در زمان مصاحبه برای این نوع از ویزا دعوتنامه را حتما بهمراه مدارک به افسر مربوطه ارائه دهید.

بیشتر کسانی که ویزای اقامت موقت نروژ را دریافت می کنند با استفاده از دعوتنامه ای که از دوستان و یا اعضای خانواده برای آن ها ارسال می شود ویزای نروژ را اخذ می کنند. مدارک لازم برای ویزای اضافی همانند دیگر ویزاهاست با این تفاوت که این نوع ویزا نیاز به دعوتنامه دارد.

دریافت وقت سفارت نروژ باهدف تجاری

چنانچه برای اهداف تجاری به ایت کشور سفر می کنید، محا اجرای اهداف تجاری و اقتصادی ، عنوان شغل، نحوه اجرای عملیات تجاریتان باید کاملا قانونی و واضح و قابل قبول برای سفارت باشد در غیر اینصورت کار شما حتی با وجه تجاری نیز غیرقانونی تلقی می شود و درخواست شما برای ویرا لغو می شود.

تمامی هزینه های اقامت شما در نروژ برعهده شخص کادرفرما می باشد و همچنین مدارکی دال بر این مسئله و مقدار این هزینه باید در بین مدارک شما وجود داشته باشد. شخص متقاضی باید دارای اجازه نامه تجارت در کشور نروژ باشد. تمامی مسائل ذکر شده در گرو تعیین وقت سفارت نروژ می باشد.

دریافت ویزا برای نمایندگان رسمی

زمان هایی وجود دارد که اجلاس و دیدارهای دیپلماتیک مهمی در این کشور برپا می شود و یا اینکه نمایندگان این کشور برای شرکت در جلساتی به دیگر کشورها سفر می کنند در این صورت سفارت برای این نمایندگان ویزا صادر کرده و تمامی کارهای مربوط به این موضوع را خود پیگیری می کنند. اشخاص قادرند با تشریح اهداف سفر خود و احراز هویت خود موفق به دریافت این نول از ویزای نروژ شوند.

ناگفته نماند که اقامت  این نمایندگان رسمی در کشور نروژ می باید دعوتنامه تائید شده و معتبر از طرف هیئت مسول برگزاری اجلاس در بین مدارک خود داشته باشند زیرا که قانون برای همه یکسان است.

سؤالات متداول دربارهٔ ویزای نروژ

کسانی که به دنبال دریافت اقامت در کشور نروژ هستند، پرسش هایی پیرامون گرفتن وقت سفارت نروژ و ویزای این کشور دارند، که آنها مز توانند پاسخ سوالات خود را از مشاورین فعال در این زمینه بپرسند و مشکلات خود را در زمینه دریافت ویزا برطرف نمایند.

همواره متقاضیان سفر به نروژ سوالی را مطرح می کنند که مشتاقانه به دنبال جواب آن هستند و محتوای آن سوال این است که کدام مکان ها در نروز نیاز به ویزا دارد. اشخاصی که قصد سفر و اقامت موقت در نروژ را دارند این سوال را چندین و چندبار می پرسند خب باید گفت که تعداد این مکان ها زیاد نمی باشد.

البته بیشترر مکان ها در نروژ آزاد بوده و می توانید آزادانه در آن به گشت و گذار بپردازید. البته ناگفته نماند که ویزاهای دارای اعتبار خوب و معتبر از آزادی بیشتری برای گشت و گذار در نروژ را دارند.و دارندگان ویزاهای معتبر می توانند از بیشتر مکان های نروژ دیدن کنند.

اهداف مختلف دریافت وقت نروژ

افراد با اهداف مختلف کشور نروز را برای اقامت انتخاب می کنند، زمانی که وقت سفارت نروژ را رزرو می کنید هدف سفر شما بسیار مهم می باشد و باید کاملا قانونی باشد، و تفاوتی ندارد که اقامت شما موقت است یا اقامت دائمی است.

در بالا مواردی را شرح دادیم که شخص متقاضی سفر به نروژ نیت مشخصی دارند اما در بسیاری موارد اشخاص برای اهداف پزشکی و درمانی به نروژ سفر می کنند شرایط متفاوتی دارند اما کاملا واضح است که باید از پشتوانه مالی قوی برخوردار باشند.

کسانی که قصد تحصیل و یا کارآموزی در نروژ را دارند باید پشتوانه مالی دوچندان داشته باشند زیرا که هزینه های آن ها باید پرداخت شود و همچنین گواهینامه پایان تحصیلات خود را باید از نروژ دریافت کنید.

چنانچه شخصی نروژی همسری از دیگر کشورها انتخاب کنند برای همسر آن ها ویزای اقامت در نروژ صادر می شود، رزرو وقت سفارت نروژ برای حمل و نقل و ترانزیت نیز شرایط مخصوص به خود را دارد که برای هر کدام نیاز به مدارک متفاوتی دارید که باید تهیه کنید.

آماده شدن برای مصاحبهٔ سفارت نروژ

در روز مصاحبه که در پی رزرو وقت سفارت نروژ برای شما تعیین می شود شما به طور طبیعی احساس استرس و فشار عصبی می کنید اماب اید به خود مسلط باشید و جواب سوالات افسر مربوطه را با دقت بدهید.البته با تمرین با مشاوران سفارت می توانید استرس خود را کاهش دهید و در روز مصاحبه با آرامش روند بهتری را پشت سر بگذارید.

داشتن رزومه مالی قوی و حساب بانکی خوب شانس شما را برای دریافت ویزا افزایش می دهد و تمامی مدارک مورد نیاز برای اقامت در نروژ را با ایمیل برای سفارت ارسال کنید. به یاد داشته باشید که نقص مدارک وقت سفارت نروژ شما را لغو می کند.

در روز مصاحبه و در وقت سفارت از شما در مورد تصمیم به بازگشت به کشورتان پرسیده می شود معمولا دانشجویان و مشغولین به تحصیل پس از اخذ مدرک قصد بازگشت به خانه را دارند، پس با صداقت و بدون نگرانی به سوالات افسر مربوطه پاسخ دهید تا دچار مشکل نشوید. زیرا که عدم صداقت شما توسط افسر براحتی تشخیص داده می شود و دچار مشکل خواهید شد.

توصیه های لازم قبل از مصاحبه سفارت نروژ

مشورت با افراد با تجربه و کارآزموده در این مورد می تواند بسیار از استرس و نگرانی شما بکاهد و شما را در راه رسیدن به هدف خود که دریافت ویزای نروژ است یاری کند. به هیچ وجه در روز مصاحبه دیر نکنید و حتی زودتر از وقت خود رد محل سفارت حضور پیدا کنید. چرا که امکان دارد راهنمایی ها و مشاوره هایی در سفارت به متقاضیان انجام شود که برای شما مفید باشد.

مطالعه کتاب در روز مصاحبه پیش از مصاحبه شما می تواند به نسبت زیادی استرس شما را کاهش دهد و تمرکز شما را برای انجام مصاحبه بالا خواهد برد. به این توصیه ها توجه کنید تا روند مصاحبه را راحت و با سرعت بیشتری به جلو ببرید و بر نگرانی و استرس خود غلبه کنید.

دقت داشته باشید که در روز مصاحبه خود به تنهایی در سفارت حضور پیدا کنید چرا که داشتن یک همراه وجه مناسبی نخواهد داشت و خلوت بودن محل مصاحبه از استرس شما کم خواهد کرد و کار به درستی انجام می شود. و دوباره بازگو میکنیم که مدارکتان باید کامل و صحیح باشد.

بسیاری از افراد قصد اقامت در نروژ هدف نهایی آنهاست، بنابراین به این افراد توصیه می شود که نکات گفته شده در این مقاله را به دقت مطالعه کرده و رعایت کنند بخصوص در امر تهیه مدارک مورد نیاز ویزای خود دقت لازم را داشته باشند  زیرا که این ها نکات اصلی در روز وقت سفارت نروژ ، ویزای نروز و اقامت نروژ می باشد.

دسترسی سریع به مطالب این مقاله

سایت سفریتو

سایت سفریتو به عنوان کارگزار وقت سفارت در تهران فعالیت دارد. برای درخواست ویزای اتحادیه اروپا و تایید مدارک متقاضیان، از مجموعه ما کمک بگیرید. سایت سفریتو مستقر در تهران با اخذ مدارک، درخواست ویزا و ارسال آن به تمامی سفارت خانه ها، روند بررسی درخواست ها را تسریع کرده است.

سایت سفریتو پس از بررسی مدارک، نتیجه پذیرش یا رد درخواست ویزا را اعلام می کند و ویزای مورد نظر برای افراد صادر می شود. رزرو وقت سفارت یکی از دغدغه های علاقه مندان به سفر به کشورهای خارجی به ویژه آلمان، ایتالیا، هلند و… است.

به دلیل حجم بالای درخواست‌ها و به‌ ویژه افزایش تعداد علاقه‌مندان به درخواست ویزا، بسیاری از سفارت‌ها در ایران نمی‌توانند به متقاضیان وقت ملاقات فوری یا سریع ارائه دهند.

به منظور ساده‌سازی رویه‌ها، سایت وقت سفارت تمامی مراحل درخواست، دریافت، تحویل مدارک را برعهده میگیرد تا متقاضیان کمتر درگیر روند پیچیده سفارت ها شوند.

در نهایت پس از تایید مدارک ویزای صادر شده، می توانید ویزای صادر شده را نیز از طریق سایت سفریتو دریافت کنید. برای تعیین وقت و تحویل مدارک ویزا به سایت سفریتو مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *