رزرو وقــــــت

تماس رایگان برای مشاوره تخصصی :

کـارشـنـاسـان

امــــور ویــــزا و ســــــــفــــــــارت

خانم الوند

02141256422

آقای رحیمی

02141256422

خانم آتنا الوند

02141256422

در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.

از زبان مخاطبان

وقت سفارت

بشنوید

مخاطب 1

مخاطب 2

مخاطب 3

مخاطب 4

اطلاعات تماس با وقت سفارت

02141256422

 ایران – تهران – میرداماد. بازار بزرگ میرداماد طبقه دوم واحد 203
همه روزه - 9 صبح تا 5 عصر

وقت سفارت لوکزامبورگ

اطلاعاتی مهم درباره وقت سفارت لوکزامبورگ

چنانچه می خواهید که به کشور لوکزامبورگ سفر کنید، باید روادید لوکزامبورگ را تهیه کنید که برای این کار باید وقت سفارت لوکزامبورگ را تعیین کنید. وقت سفارت برای تحویل مدارک به سفارت و انجام مصاحبه و انگشت نگاری الزامی می باشد.

[aparat id=’Mwnh1′]

آشنایی با کشور لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری کوچک است که در بخش شمالی اروپا واقع شده است . لوکزامبورگ کشوری ثروتمند در اروپا محسوب می شود. جمعیت این کشور 500 هزار نفر می باشد و شرایط اقتصادی و سیاسی با ثباتی دارد. این کشور دارای موسسات مالی و بانک های بسیار قوی می باشد و پایتخت این کشور ثروتمند کوچک شهر لوکزامبورگ می باشد . کشور لوکزامبورگ با کشورهایی چون آلمان، بلژیک و فرانسه هم مرز است. این کشور تنها باز مانده از حکومت دوک نشینی در گذشته می باشد.
سه زبان فرانسوی، آلمانی و لوکزامبورگی از زبان های مردم این کشور می باشد. دین بیشتر مردم لوکزامبورگ مسیحیت کاتولیک می باشد. فرهنگ مردم این کشور بسیار بالا می باشد و این خد دلیلی برای پیشرفت بالای کشور لوکزامبورگ شده است. واحد پولی این کشور همچون اتحادیه اروپا یورو می باشد اما در گذشته فرانک لوکزامبورگی بوده است. مشروطه سلطنتی نوع حکومتی است که بر این کشور حاکم می باشد.
embassy-appointments luxembourg

وقت سفارت لوکزامبورگ

کشور لوکزامبورگ عضو اتحادیه اروپا و همچنین عضو پیمان شینگن می باشد به همین دلیل برای سفر به لوکزامبورگ نیاز به اخذ ویزای شینگن دارید . برای تهیه ویزای شینگن لوکزامبورگ ابتدا باید نسبت به اخذ وقت سفارت لوکزامبورگ اقدام کنید. لازم به ذکر است که کشور لوکزامبورگ در ایران سفارت خانه ندارد و به همین دلیل از ایران نمی توان این کار را انجام داد نزدیکترین کشور به ایران برای تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ کشور ترکیه می باشد. برای تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ باید به ترکیه سفر کنید و به شهر آنکارا رفته و وقت سفارت لوکزامبورگ را تهیه کنید و مدارک تهیه شده را به سفارت لوکزامبورگ جهت بررسی برای صدور ویزای لوکزامبورگ دهید.

مدارک لازم برای ویزای لوکزامبورگ

برای دریافت ویزای لوکزامبورگ باید نسبت به تهیه مدارکی اقدام کنید که از جمله آن ها می توان به : مدارک هویتی چون شناسنامه و کارت ملی ، گذرنامه و عکس می باشد. مدارک شغلی برای کارمندان چون گواهی اشتغال به کار ، سابقه بیمه ، آخرین فیش حقوقی و حکم کارگزینی می باشد. برای اشغالی که شغل آزاد دارند تهیه مدارکی چون جواز کسب ، نام صنف که اثبات کند جواز کسب معتبر می باشد، مدارکی دال بر تمکن مالی که باید ترجمه شده باشند. تمکن مالی شما حداقل باید 50 میلیون و گزدش حساب شما برای 3 ماه اخیر باشد و همه این مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند. از سویی دیگر ارائه اسناد مربوط به معیشت در کشور لوکزامبورگ نیز ضروری است. از این مدارک می توان به پول کافی برای سفر، مدارک مربوط به بیمه درمانی مسافرتی، پرداخت هزینه ویزای لوکزامبورگ این مبلغ به نوع روادید درخواست شده دارد. لازم به ذکر است که برای دریافت این ویزا باید فرم درخواست ویزای شینگن را تکمبل نمایید..
embassy-appointments luxembourg

حضور فرد متقاضی پس از تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ

بعد از اینکه وقت سفارت لوکزامبورگ از طرف سفارت برای شما تعیین شد باید در روز مقرر شده در سفارت لوکزامبورگ حضور پیدا کنید و هرگز دیر نکنید. مدارک تحویلی شما به سفارت در یک جلسه تحلیل شده و صلاحیت شما مورد بررسی قرار می گیرد و چنانچه مورد تائید قرار گیرید ویزای لوکزامبورگ برای شما صادر خواهد شد. وقت سفارت برای انجام انگشت نگاری و مصاحبه از فرد متقاضی تعیین می شود.

انواع ویزای کشور لوکزامبورگ چیست؟

همانطور که ذکر شد به دلیل عضویت لوکزامبورگ در پیمان شینگن برای ورود به خاک این کشور باید ویزای شینگن دریافت کنید. چهار نوع ویزای برای سفر به لوکزامبورگ وجود دارد و آن برای تهیه هر کدام از آنها باید وقت سفارت لوکزامبورگ را رزرو کنید. در زیر به شرح انوع این ویزا و شرایط آن پرداخته ایم: :
ویزای نوع A:
به این ویزای ترانزیت گفته می شود. با داشتن این نوع ویزا فرد حق خروج از فرودگاه را ندارم و فقط می تواند پرواز خود را تغییر دهند و به کشور مقصد پرواز کنند..
ویزای نوع B:
به این ویزا، ویزای عبور گفته می شود. با داشتن این ویزا مسافر قادر خواهد بود از فرودگاه شینگن در کشور لوکزامبورگ و از طریق راه زمینی به کشور غیر شینگنی سفر کند..
ویزای نوع C:
نوعی از ویزا می باشد که با داشتن آن مسافران می توانند در کشور لوگکزامبورگ در مدت مشخصی به تفریح و گردش بپردازند در حقیقت این نوع ویزا، ویزای توریستی می باشد.
ویزای نوع D:
این نوع از ویزا بلند مدت می باشد و اغلب برای تجار و کسانی که قصد تحصیل دارند صادر می شود زیرا با این ویزرا می توانید در طول مدت ویزا چندین بار ورود و خروج به کشور مقصد داشته باشید.

نکات مهم در اخذ ویزای کشور لوکزامبورگ

پیش از تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ باید به شرایط ویزای این کشور باید توجه داشته باشیدو نکات لازم را بدانید. درست است که کشور لوکزامبورگ عضو معاهده شینگن است اما برای اقامت بیش از 3 ماه در این کشور باید بعد از گرفتن وقت سفارت لوکزامبورگ برای اقامت موقت در لوکزامبورگ درخواست دهند.
چنانچه تمام مدت ویزای خود که شامل 3 ماه می باشد به اتمام رسیده باید مجددا ویزای شینگن لوکزامبورگ را دریافت کنید و برای این کار باید به مدت 3 ماه از کشور لوکزامبورگ خارج شوید و سپس دوباره اقدام کنید. چنانچه شرایط خاص و یا دلیل ویزه ای برای ماندن در کشور لوکزامبورگ را دارید پس از تعیین وقت سفارت مدارک خود را به سفارت تحویل دهید و درخواست اقامت یک ساله کنید.

دو نکته مهم درباره ویزای شینگن لوکزامبورگ

پیش از اقدام به تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ و ویزای آن لازم به ذکر است که بدست آوردن ویزای لوکزامبورگ تضمین ورود شما به خاک این کشور نمی باشد و پلیس و مثامات مرزی لوکزامبورگ می توانند بنا به دلایل قانونی مانع ورود شما به خاک این کشور شوند.
برای جلوگیری از این کار متقاضیان ویزای لوکزامبورگ در روز مصاحبه باید به سوالات افسر مربوطه همچون دلیل سفر ، آدرس محل اقامت در طول سفر و مدارک دال بر تمکن مالی و توانایی پرداخت هزینه در طول مدت اقامت در این کشور پاسخ دقیق و روشن دهند.

انواع مهاجرت به کشور لوکزامبورگ

مطمئنا کسانی که قصد رزرو وقت سفارت لوکزامبورگ را دارند و اقدام به اخذ ویزا می کنند اهداف گوناگونی برای سفر به این کشور را دارند برخی افراد قصد مهاجرت دارند انواع مهاجرت به شرح زیر می باشد :
مهاجرت تحصیلی: متقاضیان تحصیل که قصد دارند در دوره های آموزش عالی کشور لوکزامبورگ شرکت داشته باشند و زمان اقامت آن ها از 3 ماه بیشتر است ، لازم است که روادید دانشجویی بگیرند. روادید دانشجویی بلند مدت است و برای دانشجویان پذیرش شده از یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی این کشور است.
مهاجرت برای کار: اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا همچون سوئیس و کرواسی برای کار کردن در این کشور باید ویزای کار در لوکزامبورگ را اخذ کنند . چنانچه اشخاص غیر اروپایی قصد کار در لوکزامبورگ را چه به صورت خود اشتغالی چه با دعوتنامه شغلی دارندابتدا باید وقت سفارت لوکزامبورگ را برای گرفتن گواهی اقامت موقت درخواست کرده و دریافت کنند. مدارک مورد نیاز برای گرفتن این گواهی نامه عبارت اند از : نسخه گواهی شده از گذرنامه معتبر متقاضی، شناسنامه، رزومه کاری،نسخه گواهی دیپلم و مدارک حرفه ای، استشهاد پلیس (گواهی عدم سوء سابقه)، قرارداد کار با تاریخ و امضا شده توسط متقاضی و کارفرما (در صورت وجود)..
مهاجرت برای سرمایه گذاری: با ثبت و تاسیس شرکت در خاک کشور لوکزامبورگ و استخدام در این افراد قادر خواهند بود اقامت دائم کسب کنند. شرکت هایی که سرمایه گذاری قانونی کشور لوکزامبورگ در آن ها انجام می شود، دارای انواع مختلفی چون شرکت با مسئولیت محدود، شرکت با مسئولیت عمومی و همکاری با سهام هستند..
مهاجرت به لوکزامبورگ برای ملحق شدن به خانواده همسراشخاص با شرایط زیر قادر خواهند بود این نوع از ویزا را دریافت کنند: همسر و شریک زندگی که وجاهت کاملا قانونی داشته باشد. فرزندان زیر هجده سال و خانواده همسر، پدر و مادر شریک زندگی و فرزند همسر شامل این قانون می شوند.
مهاجرت از طریق ازدواج با شهروند لوکزامبورگ : این کشور قوانین گوناگونی برای ازدواج دارد. بطور مثال داماد باید بالای سن قانونی یعنی 18 باشد و عروس بالای 16 سال سن داشته باشد. عروس باید اجازه پدر و مادر را داشته باشد. در کشور لوکزامبورگ برای ازدواج باید ازدواج های قبل به جدایی و طلاق رسمی ختم شده باشد. باید یکی از طرفین ازدواج شهروند رسمی لوکزامبورگ باشد.

embassy-appointments luxembourg

مزایای اقامت در کشور لوکزامبورگ

چنانچه وقت سفارت لوکزامبورگ را تعیین کرده اید و قصد اقامت در لوکزامبورگ را دارید باید بدانید که اقامت در لوکزامبورگ مزایای گوناگونی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
سیستم مالیاتی لوکزامبورگ بسیار مدرن و مطلوب است.
سیستم های بانکداری بسیار قانون مند و مطلوب است .
هزینه های زندگی در ان معقولانه می باشد.
امید به زندگی و آینده در این کشور در دنیا بسیار بالا می باشد.
سیستم آموزش عالی این کشور فوق العاده می باشد و کودکان به زبان های آلمانی ، فرانسوی و انگلیسی تعلیم میبینند.

روش های تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ

از آنجا که این کشور در ایران سفارت خانه ندارد برای تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ و طی مراحل اخذ ویزای این کشور باید از طریق کشورهای دیگر اقدام کنید. فردی که وقت سفارت لوکزامبورگ برای او تعیین شده باید سفارت را برای سفر و اقامت خود متقاعد کند . در روز مصاحبه در سفارت اهداف سفر به لوکزامبورگ از شما پرسیده می شود و شما باید به دقت و با صحت کامل پاسخ دهید و مدارک مرتبط با نوع ویزای درخواستی را به افسر مربوطه تحویل دهید و سفارت را متقاعد کنید که پس از اتمام موعد ویزا به این کشور باز خواهید گشت.
چنانچه قصد اخذ ویزای لوکزامبورگ را دارید باید 3 ماه قبل از سفر خود به این کشور اقدام به اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ کنید و در روز مصاحبه در سفارت حاضر باشید. برای تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ هم می توان از طریق مراجعه حضوری و هم بصورت آنلاین اقدام کرد. برای پیش بردن هرچه سریعتر کارها می توانید از روش آنلاین برای تعیین وقت سفارت استفاده کنید. همچنین می توانید به آژانس های گردشگری و موسسات فعال در این زمینه مراجعه کرده و و مدارک خود را به آن ها سپرده و وقت سفارت لوکزامبورگ خود را از طریق آن ها دریافت کنید.

مراحل گرفتن ویزا و وقت سفارت لوکزامبورگ به روش آنلاین

راحت ترین روش برای رزرو وقت سفارت لوکزامبورگ روش آنلاین است. بعد از اینکه وقت سفارت لوکزامبورگ را تهیه کردید چنانچه قصد اخذ ویزا را به صورت آنلاین دارید دیگر احتیاج به مراجعه حضوری نیست و مراحل الکترونیکی می باشد. . تفاوت گرفتن ویزای آنلاین کشور لوکزامبورگ با روش اخذ ویزای حضوری در چگونگی ثبت مدارک است. فرد متقاضی که می خواهد ویزای آنلاین لوکزامبورگ را دریافت کند باید مدارک خود را به صورت اسکن شده روی سایت مربوطه قرار دهد
ابتدا هر شخص باید اکانتی داخل سایت برای خود بسازد و بعد از آن اگر صلاحیت شما مورد تائید قرار گرفت یک کد برای شما ارسال می شود که با استفاده از آن می توانید درخواست آنلاین ویزا دهید. هزینه روادید باید در سایت سفارت پرداخت شود. مدارک خود را اسکن کنید و ارسال کنید بعد از این مرحله کد پیگیری برای شما ارسال شده تا پیگیر درخواست خود باشند. بعد از این در مرحله آخر یک صفحه انگشت نگاری برای شما به نمایش در خواهد آمد که بادی در مدت مشخصی که برای شما تعیین مشود به سفارت لوکزامبورگ رفته و انگشت نگاری را انجام دهید. بعد زا طی تمامی این مراحل که ذکر شد باید منتظر پاسخ سفارت بمانید تا مشخص شود که آیا با ویزای شما موافقت شده یا خیر!
embassy-appointments luxembourg

انواع مدارک برای واخذ ویزای مورد نظر پس از تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ

کسانی که قصد تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ را دارند می توانند با ارائه تعدادی مدارک این امور را سریعتر انجام دهند . از این رو بعد از تعیین وقت سفارت وکزامبورگ در روز مصاحبه باید مدارک خود را ارائه کنید که باید مرتبط با نوع ویزای درخواستی شما باشد. در زیر به ذکر تمامی مدارک پرداخته ایم:

داشتن دعوتنامه از طرف خانواده میزبان

در رابطه با این مورد تحویل دعتوتنامه ای رسمی و معتبر که توسط پلیس مهاجرت مورد تائید و مهرو امضا قرار گرفته است و نیز ارائه مدارک شمناسایی همچون شناسنامه که نسبت خانوادگی شما را اثبات کند..

اخذ وقت سفارت لوکزامبورگ برای ویزای مسابقات ورزشی

در رابطه با این مورد دعوتنامه ای که تنظیم کننده فعالیت های ورزشی باشد باید از طرف کشور لوکزامبورگ برای متقاضی ارسال شود. همچنین ارائه معرفی نامه از طرف سازمان ورزشی در ایران نیز ضروری می باشد.

اخذ وقت سفارت لوکزامبورگ برای ویزای گردشگری

در رابطه با این نوع ویزا و وقت سفارت لوکزامبورگ مدارک احتیاج می باشد که شامل برنامه سفر، واچر هتل و محل اقامت برای مدت زمان اقامت در لوکزامبورگ است.

اخذ وقت سفارت لوکزامبورگ برای ویزای کنفرانس های علمی

جهت اخذ این نوع روادید حتما مدارکی از جمله دعوتنامه رسمی از موسسه مربوطه در این کشور با مهر و امضا و یا خلاصه ای از سخنرانی که توسط فرد درخواست کننده ویزا قرار است در کشور لوکزامبورگ ادا شود..
embassy-appointments luxembourg

عوامل ریجکت شدن ویزای کشور لوکزامبورگ

و در اخر بعد از تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ برای خود باید دلایل رد درخواست خود را از سفارت این کشور را بدانید و در مورد ان ها تحقیق کنید تا دچار مشکل نشوید. در زیر تعدادی از عواملی که باعث رد درخواست ویزا می شود را ذکر کرده ایم:
داشتن سوء پیشینه و کارهای جنایت کارانه: برای حفظ امنیت کشور لوکزامبورگ مسوولین و افسرن سفارت ، مدارک اشخاص درخواست کننده روادید کشور لوکزامبورگ را با دقت مورد بررسی قرار می دهند و در صورت مشاهده هر نوع سوء سابقه با تقاضای او مخالفت خواهد شد.
اسناد و مدارک جعلی: چنانچه برای اخذ ویزا از مدارک جعلی استفاده کنید حتما درخواست شما رد خواهد شد و وارد بلک لیست کشورهای حوزه شینگن شده و دیگر هرگز موفق به اخذ ویزای شینگن نخواهید شد.
توضیحات ناقص به منظور اقامت در لوکزامبورگ: در رزو مصاحبه افسر مربوطه از شخص متقاضی در رابطه با اهداف سفر خود به لوکزامکبورگ سوال می پرسد که باید به دقت و کامل پاسخ داده شود. اگر این توضیحات کامل و قانع کننده نبود مدارک فرد و درخواست ویزای او رد می شود. انواع سفرهایی که اشخاص به کشور لوکزامبورگ دارند شامل سفر های سازمان یافته گروهی یا فردی، سفرهای تجاری و کنفرانس های بین المللی می باشد.
ارائه بیمه نامه نامعتبر: اشخاص درخواست کننده جهت روادید لوکزامبورگ باید بیمه درمانی مسافرتی تهیه کرده و با مدارک ارائه دهند. واجب است که بیمه مسافرتی شخص در تمام مدت زمان اقامت شخص دارای اعتبار باشد. همچنین بیمه نامه ای که شخص مسافر ارائه می کند باید مورد قبول کشور لوکزامبورگ واقع شود.
در دست نداشتن مدارک اسکان: چنانچه شخصی که وقت سفارت لوکزامبورگ را تعیین کرده و به دنبال اخذ ویزای لوکزامبورگ می باشد ، باید مدارک کامل برای اقامت خود مانند رزرو هتل، دعوتنامه ای که توسط میزبان لوکزامبورگی تهیه و ارسال شده و اسناد مرتبط به تور رزرو شده را تحویل سفارت دهد. چنانچه این مدارک وجود نداشته باشد درخواست شخص برای ویزا رد خواهد شد.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دسترسی سریع به مطالب این مقاله

سایت وقت سفارت

سایت وقت سفارت به عنوان کارگزار وقت سفارت در تهران فعالیت دارد. برای درخواست ویزای اتحادیه اروپا و تایید مدارک متقاضیان، از مجموعه ما کمک بگیرید. سایت وقت سفارت مستقر در تهران با اخذ مدارک، درخواست ویزا و ارسال آن به تمامی سفارت خانه ها، روند بررسی درخواست ها را تسریع کرده است.

سایت وقت سفارت پس از بررسی مدارک، نتیجه پذیرش یا رد درخواست ویزا را اعلام می کند و ویزای مورد نظر برای افراد صادر می شود. رزرو وقت سفارت یکی از دغدغه های علاقه مندان به سفر به کشورهای خارجی به ویژه آلمان، ایتالیا، هلند و… است.

به دلیل حجم بالای درخواست‌ها و به‌ ویژه افزایش تعداد علاقه‌مندان به درخواست ویزا، بسیاری از سفارت‌ها در ایران نمی‌توانند به متقاضیان وقت ملاقات فوری یا سریع ارائه دهند.

به منظور ساده‌سازی رویه‌ها، سایت وقت سفارت تمامی مراحل درخواست، دریافت، تحویل مدارک را برعهده میگیرد تا متقاضیان کمتر درگیر روند پیچیده سفارت ها شوند.

در نهایت پس از تایید مدارک ویزای صادر شده، می توانید ویزای صادر شده را نیز از طریق سایت وقت سفارت دریافت کنید. برای تعیین وقت و تحویل مدارک ویزا به سایت وقت سفارت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *