رزرو وقــــــت

سفارت ایرلند

تماس رایگان برای مشاوره تخصصی :

کـارشـنـاسـان

امــــور ویــــزا و ســــــــفــــــــارت

خانم الوند

02141256422

آقای رحیمی

02141256422

خانم آتنا الوند

02141256422

در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.

از زبان مخاطبان

وقت سفارت

بشنوید

مخاطب 1

مخاطب 2

مخاطب 3

مخاطب 4

اطلاعات تماس با وقت سفارت

02141256422

 ایران – تهران – میرداماد. بازار بزرگ میرداماد طبقه دوم واحد 203
همه روزه - 9 صبح تا 5 عصر

وقت سفارت ایرلند

اخذ وقت سفارت ایرلند و هزینه های آن

از مهمترین اقدامات مهم در اخذ ویزا رزرو وقت سفارت و ارائه مدارک به سفارت کشورها می باشد. سفارت ایرلند نیز ازین قاعده پیروی می کند. روش های متفاوتی برای رزرو وقت سفارت ایرلند وجود دارد. هم به صورت حضوری و هم به روش اینترنتی می توان این وقت را رزرو کرد. این راه ها متناسب با روادید درخواستی شما می تواند متفاوت باشد. برای اخذ ویزای ایرلند باید چند هفته زمان صرف کنید. در این مقاله در مورد ویزا و وقت سفارت ایرلند نکات مهم و مرتبطی را شرح خواهیم داد.

کشور ایرلند

این کشور در بخش غربی اروپا واقع شده است و آمار جمعیت آن در حدود چهار و نیم میلیون می باشد. شهر دوبلین پایتخت ان بوده و در مواردی به آن ایرلند جنوبی نیز گفته می شود زیرا به بخشی از بریتانیا ایرلند شمالی گفته می شود و به این علت دچار خطا نشوند. این کشور با کشورهایی از جمله ایرلند شمالی یا همان بریتانیا و با دریای ایرلند و اقیانوس اطلس مرز مشترک دارد. کشور ایرلند در زمان های گذشته شامل قبایل و نواحی متفاوتی بوده است که این طایفه ها در کشور های همسایه نیز وجود داشتند. زبان مردم این کشور ایرلندی بوده ناگفته نماند که مردم ایرلند به زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم مسلط هستند. ایرلند به علت داشتن آب و هوای معتدل در زمان های دور دارای جنگل های بسیاری بوده که امروزه کمتر به چشم می خورد. آمار بارش در این کشور بالاست . فرهنگ مردم ایرلند بسیار غنی و هنر در این کشور از ارزش بالایی برخوردار است به گونه ای که چهار نفر از نویسندگان نوبل گرفته قرن بیستم در ایرلند متولد شده اند. اقتصاد و صنعت بالای این کشور دلیلی بر حضور گردشگران در این کشور است. میانگین حقوقی مردم ایرلند دارای سطح بالایی می باشد که با درنظر گرفتن هزینه های زندگی این مقدار درآمد کافی می باشد.

نحوه اخذ وقت سفارت ایرلند

از مهمترین موارد در گرفتن ویزا رزو وقت سفارت ایرلند برای تحویل مدارک و درخواست ویزا می باشد.  رزرو وقت سفارت ایرلند را انجام دهید. فرم موجود در سایت را با دقت و کامل پر کنید و در آخر سیستم به شما پیامی به همراه کدی برای شما ارسال می کند. سپس با پرینتی از فرم خود و امضای آن و باقی مدارک در وقت سفارت ایرلند به مامور سفارت تحویل دهید تا درخواست شما مورد بررسی قرار گیرد و مراحل اخذ ویزای ایرلند سپری شود.

فرم تعیین وقت سفارت ایرلند

برای رزرو وقت سفارت ایرلند با انتخاب گزینه درخواست وقت سفارت ایرلند اطلاعات خود را به سفارت ارسال کرده تا مورد بررسی قرار گیرد. در این صفحه باید نوع وقت درخواستی خود را مشخص کنید. دقت کنید که فرم وقت سفارت را باید کامل و همه صفحات آن را پر کنید و بعد از سیو کردن به مراحل بعدی بروید. در آخر کار از سیستم به شما کد رهگیری ارسال می شود که با آن کد می توانید پیگیر تعیین وقت سفارت خود شوید. با داشتن این کد می توانید اطلاعات خود را اصلاح کرده و اشتباهات را برطرف کنید.

اخذ وقت سفارت ایرلند با استفاده از دعوت نامه

یکی از موارد رزرو وقت سفارت ایرلند جهت دعوت نامه های ارسال شده از ایرلند می باشد. در حقیقت دعوتنامه ، نامه ای از سوی خویشان و اعضای خانواده و یا موسسه و شرکتی که قصد جذب شما به عنوان نیروی کار را دارد می باشد که برای شما ارسال می گردد. دعوت نامه در حقیقت تضمینی است که از سوی شخص یا گروهی در کشور هدف برای شخص مورد نظر ارسال میگردد تا نسبت به صدور روادید و آماده کردن شرایط اقامت برای شخص مورد نظر امتیازاتی قائل شوند. داشتن دعوتنامه از سوی شخص و سازمانی در بین مدارک باعت سرعت بخشیدن به روند اخذ ویزای ایرلند می شود و امتیاز خوبی برای شما محسوب می شود. دعوتنامه انواع متفاوتی دارد که هر کدام برای یک نوع ویزا کاربرد دارد و برای هدف خاصی می باشد.

اخذ وقت سفارت ایرلند برای افراد مختلف

همانطور که پیشتر درباره روند گرفتن ویزای ایرلند گفته شد، ویزای این کشور دارای انواع مختلفی می باشد که هرکدام برای هدفی خاص مورد استفاده قرار میگیرد. با اخذ ویزای ایرلند قادر خواهید بود که تا پایان مدت اعتبار ویزا در ایرلند بمانید و امور خود را انجام دهید و حتی می توانید این ویزا را تمدید کنید. رزرو وقت سفارت ایرلند متناسب با هدف سفر شخص به انواع وقت سفارت توریستی ، وقت سفارت کاری ، وقت سفارت تجاری ، وقت سفارت تحصیلی و وقت سفارت ایرلند برای دیدار خویشاوندان تقسیم می شود.

اخذ وقت سفارت ایرلند برای محصلان

بسیاری از متقاضیان ادامه تحصیل برای ادامه تحصیلات خود به ایرلند سفر می کنند و برای اخذ ویزای تحصیلی ایرلند اقدام می کنند. تحصیل کنندگان و اشخاصی که مدارک تحصیلی معتبری از موسسه ها ی مربوطه دارند نیز قادر هستند جهت ادامه تحصیلات خود و یا شرکت در پروژه های تحقیقاتی به ایرلند سفر کنند. در کشور ایرلند موسسات و آموزشگاههای عالی بسیاری وجود دارد که پذیرش دانشجو دارند و این باعث می شود که متقاضیان ادامه تحصیل شانس بالایی در پذیرش توسط این دانشگاهها داشته باشند. باید توجه داشته باشید که به در زمان وقت سفارت ایرلند باید به همراه تمامی مدارک اسناد پذیرش از دانشگاه معتبر در ایرلند که مهر و امضای دانشگاه روی آن باشد را ارائه دهید. چنانچه دانشجویان صلاحیت داشته باشند می توانند از بورسیه های این دانشگاهها نیز بهرمند شوند.

اخذ وقت سفارت ایرلند برای گردشگران

وقت سفارت ایرلند توریستی از جمله پرطرفدارترین وقت سفارت های این کشور می باشد. توریست ها قادرند برای سفر به ایرلند ویزای کوتاه مدت وقت سفارت ایرلند را رزرو کنند و مدارک خود را در آن روز به مامور سفارت ارائه کنند. متقاضیان می توانند با روش اینترنتی وقت سفارت ایرلند را رزرو کنند بدین منظور باید به سایت سفارت مراجعه کرده و وقت سفارت ایرلند را رزرو کنید. گرردشگران به دلیل اینکه ایرلند آب و هوای معتدل و جاذبه های توریستی فراوانی دارد گردشگران بسیاری را به ایرلند جذب می کند.

اخذ وقت سفارت ایرلند برای گردشگران

اخذ وقت سفارت ایرلند برای تاجران

تجار از عمده متقاضیان وقت سفارت ایرلند هستند. این اشخاص با دارا بودن تجارت و حضور فعال در صنعت ایرلند اجازه دارند در این کشور رفت و آمد داشته باشند. تجار با داشتن مجوز رسمی از شرکت و یا ارگانی مربوطه می توانند صادرات و واردات از ایرلند را داشته باشند و در صنعت ایرلند تاثیرگذار باشند. برای اینکار باید مدارک خاصی را ارائه دهید که در ادامه به ان اشاره خواهیم کرد. رزرو وقت سفارت ایرلند برای تجار ساده تر از باقی وقت سفارت ها می باشد. می توانید از طریق سایت رزرو وقت سفارت ایرلند را انجام دهید. مدت اعتبار روادید فعالان تجاری متناسب با تجارت آن ها می تواند کوتاه مدت یا بلند مدت باشد.

اخذ وقت سفارت ایرلند برای کارجویان

روادید کاری ایرلند از پرطرفدارترین ویزاهای ایرلند می باشد که برای اخذ آن وقت سفارت مخصوص به آن را باید تعیین کنید. برای رزرو وقت سفارت ایرلند به سایت این سفارت ایرلند مراجعه کنید و اقدام به تعیین وقت کنید. وقت سفارت ایرلند برای ویزای کار با توجه به کمیاب بودن این ویزا بسیار سخت و دشوار می باشد. هر کشوری در جذب نیروی کار سیاست های خاص خود را دارد که سختگیرانه می باشد. در واقع اولویت هر کشور در جذب نیروی کار از شهروندان خود می باشد. هر شخص دیگری برای کار در ایرلند باید مدارک تحصیلی و سابقه کاری مرتبط را به مامور سفارت ارائه دهند. متقاضیان کار باید با توجه به درییافت دعوت نامه و مدارک پذیرش کاری از موسسه و یا کمپانی در ایرلند اقدام به اخذ وقت سفارت ایرلند بکنند. دعوتنامه شما هم از طریق پست و هم به صورت اینترنتی می تواند برای فرد متقاضی ارسال شود.

مدت زمان مورد نیاز جهت تعیین وقت سفارت ایرلند

با مراجعه به سایت سفارت کشور ایرلند می توانید رزرو وقت سفارت فنلاند را انجام دهید و درخواست خود را برای سفارت بصورت اینترنتی انجام دهید. زمان وقت سفارت با توجه به نوع ویزای درخواستی متفاوت می باشد. دو هفته الی یک ماه زمان نیاز است که درخواست شما مبنی بر تعیین وقت سفارت مورد بررسی قرار گیرد. البته بنا به نوع ویزای درخواستی چون توریستی زمان کمتری نیاز است اما برای ویزای کاری و تحصیلی زمان بیشتری نیاز است تا وقت سفارت ایرلند تعیین شود.

وقت سفارت ایرلند و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا

چنانچه قصد گرفتن وقت سفارت ایرلند را دارید تا مدارک خود را به سفارت ارائه دهید باید به نزدیک ترین سفارت ایرلند مراجعه کنید. مدارک کلی برای اخذ ویزا نیاز است که به شرح زیر می باشد. البته مدارک تخصصی نیز برای هر نوع ویزا وجود دارد که باید تهیه شود و به مامور سفارت ارائه شود.

 • تکمیل فرم در خواست ویزا امضا شده به همراه کپی(این فرم را می توانید به صورت اینترنتی دریافت کنید).
 • باید نامه ای حاوی هدف و مقصود خود از سفر تهیه کنید.
 • چند قطعه عکس برای پاسپورت
 • باید 3 ماه از اعتبار پاسپورت باقی مانده باشد و کپی از تمامی صفحات آن را تهیه کنید.
 • اصل شناسنامه و کپی آن به همراه ترجمه آن
 • اصل سند ازدواج و کپی آن به همراه ترجمه آن
 • اصل و کپی شناسنامه فرزندان به به همراه ترجمه آن
 • نامه ای حاوی برنامه سفر و علت سفر به ایرلند (مکان های مورد نظر برای بازدید)
 • مدارکی که نشان دهد که شما تمکن مالی برای پرداخت خرج و مخارج خود در حین سفر را دارید.
 • واچر هتل کانفرم شده برای کل مدت زمان اقامت و یا در دعوت نامه خانوادگی آدرس خانه میزبان
 • رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • بیمه درمانی مسافرتی
 • ارائه مدرک دال بر رابطه فرد متقاضی با ایران (سند ماکیت خانه و یا مغازه )

مدارک زیر باید اصل و کپی آن به سفارت ارائه شود زیرا که در هنگام بررسی باید جعلی نبودن مدارک شما مورد بررسی قرار گیرد و پس از آن اصل مدارک به متقاضی استرداد می شود. اصل دعوت نامه در کنار باقی مدارک باید به سفارت تسلیم شود تا به مامور بررسی روادید ارائه گردد. اسناد مرتبط به شرایط کاری در ایران: این مورد برای شغل های مختلف متفاوت است. در اینجا به تعدادی از شغل ها و مدارک مورد نیاز اشاره شده است.

وقت سفارت ایرلند و مدارک مورد نیاز برای تاجران:

 • اسناد شرکت
 • قبض پرداخت آخرين ماليات
 • پرینت حساب ۶ماهه

وقت سفارت ایرلند و مدارک مورد نیاز برای افراد بازنشسته:

 • حکم بازنشستگی
 • گردش حساب ۶ماهه

وقت سفارت ایرلند و مدارک مورد نیاز برای کارمندان:

 • گواهی اشتغال به کار
 • فیش حقوقی
 • اسناد بیمه مسافرتی
 • پرینت حساب 6 ماهه بانک

وقت سفارت ایرلند و مدارک مورد نیاز برای افراد دارای کار آزاد:

 • جواز کسب (مغازه و …)
 • رسيد پرداخت آخرين ماليات
 • پرینت حساب ۶ماهه

وقت سفارت ایرلند و مدارک مورد نیاز برای کسانی که سابقه کاری ندارند:

 • برای همسر سند اثبات رابطه خویشاوندی (ترجمه شناسنامه)
 • برای فرزندان سند اثبات رابطه خویشاوندی (ترجمه شناسنامه پدر و فرزندان)
 • مدارک دال بر اشتغال به تحصيل متقاضی
 • اجازه نامه محضری از والدین و قیم خود (در صورتی که فرزند تنها سفر می‌کند)
 • اجازه نامه محضری از یکی والدین (در صورتی که فرزند تنها با يکی از والدين سفر می‌کند)

اخذ وقت سفارت ایرلند و هزینه های آن

با توجه به اینکه سفارت ایرلند در تهران شعبه دارد ایرانیان می توانند با صرف هزینه کمی در سفارت حضور پیدا کنند. هزینه صدور ویزا بسته به نوع آن متفاوت می باشد. جهت برآورد هزینه نهایی سفارت ایرلند باید با روش حضور در سفارت یا در سایت اینترنتی سفارت اقدام کنید. هزینه دقیق با توجه به سیاست های دیپلماتیک معین می شود.

اخذ وقت سفارت ایرلند و هزینه های آن

وقت سفارت ایرلند و آدرس سفارت این کشور در ایران

از آنجا که ایرلند در ایران سفارت خانه دارد با تهیه دعوتنامه و باقی مدارک در وقت سفارت ایرلند تعیین شده به سفارت این کشور مراجعه کنید . ناگفته نماند با توجه به تیره و تار بودن روابط ایران و ایرلند به ایرانیان کمی سخت تر ویزای ایرلند داده می شود و باید بدانید که ایرلند عضو پیمان شینگن نمی باشد و با ویزای آن نمی توان به دیگر کشورهای اروپایی سفر کرد.

وقت سفارت ایرلند در تهران: فرمانیه-کامرانیه شمالی-بن بست ناهید-پلاک 8

تلفن تماس برای اخذ وقت سفارت ایرلند در تهران: 02122297918

وقت سفارت ایرلند و شرایط حضور در سفارت

شرایط صدور ویزای با توجه به داشتن سفارت در ایران مناسب می باشد. چه با مراجعه حضوری و چه از طریق اینترنت شما می توانید فرم وقت درخواست ویزای ایرلند را تکمیل کنید و پرینت آن را بگیرید. در زمان مراجعه به سفارت لباس مناسب و رسمی بپوشید رفتار مناسب و معقول و صحبت کردن با صدای ملایم می تواند تصویر خوبی از شما در ذهن افسر ایجاد کند و شانس شما را بالا ببرد.

نکات مهم در اخذ وقت سفارت ایرلند

در فرآیند اخذ ویزای ایرلند نکات و مواردی است که با رعایت آن ها فرآیند اخذ ویزا تسریع می شود. اخذ وقت سفارت ایرلند معمولا به صورت اینترنتی انجام می گیرد.

نکته1: حداقل 30 روز پیش از حرکت به ایرلند درخواست روادید کنید تا شرایط برای سفر آماده باشد

نکته2: قبض پرداختی هزینه هتل و بلیط رفت و برگشت هواپیما را در بین مدارک خود ارائه دهید.

نکته3: مدتی است که سفارت ایرلند در ایران فرآیند ویزای آنلاین را راه اندازی کرده است.

نکته4:وقت سفارتی که برای شما تعیین می شود مخصوص خود شما می باشد و قابل انتقال به دیگری نمی باشد.

نکته5: تنها کودکان می توانند در اتاق انتظار همراه داشته باشند.

 

دسترسی سریع به مطالب این مقاله

سایت وقت سفارت

سایت وقت سفارت به عنوان کارگزار وقت سفارت در تهران فعالیت دارد. برای درخواست ویزای اتحادیه اروپا و تایید مدارک متقاضیان، از مجموعه ما کمک بگیرید. سایت وقت سفارت مستقر در تهران با اخذ مدارک، درخواست ویزا و ارسال آن به تمامی سفارت خانه ها، روند بررسی درخواست ها را تسریع کرده است.

سایت وقت سفارت پس از بررسی مدارک، نتیجه پذیرش یا رد درخواست ویزا را اعلام می کند و ویزای مورد نظر برای افراد صادر می شود. رزرو وقت سفارت یکی از دغدغه های علاقه مندان به سفر به کشورهای خارجی به ویژه آلمان، ایتالیا، هلند و… است.

به دلیل حجم بالای درخواست‌ها و به‌ ویژه افزایش تعداد علاقه‌مندان به درخواست ویزا، بسیاری از سفارت‌ها در ایران نمی‌توانند به متقاضیان وقت ملاقات فوری یا سریع ارائه دهند.

به منظور ساده‌سازی رویه‌ها، سایت وقت سفارت تمامی مراحل درخواست، دریافت، تحویل مدارک را برعهده میگیرد تا متقاضیان کمتر درگیر روند پیچیده سفارت ها شوند.

در نهایت پس از تایید مدارک ویزای صادر شده، می توانید ویزای صادر شده را نیز از طریق سایت وقت سفارت دریافت کنید. برای تعیین وقت و تحویل مدارک ویزا به سایت وقت سفارت مراجعه کنید.

2 پاسخ

 1. با سلام و ارادت

  خواهشمند است بفرمایید ، آیا شما برای ویزای بازنشستگی/ اقامت / مهاجرت به ایرلند اقدام میفرمایید یا نه؟

  راهنمایی بفرمایید.

  با تشکر

  حسین باقرپور – تهران

  1. سلام . متاسفانه ایرلند جزو کشورهای هستش که به یارانی ها به راحتی ویزا نمیدهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *