رزرو وقــــــت

سفارت مجارستان

تماس رایگان برای مشاوره تخصصی :

کـارشـنـاسـان

امــــور ویــــزا و ســــــــفــــــــارت

خانم الوند

02141256422

آقای رحیمی

02141256422

خانم آتنا الوند

02141256422

در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.

از زبان مخاطبان

وقت سفارت

بشنوید

مخاطب 1

مخاطب 2

مخاطب 3

مخاطب 4

اطلاعات تماس با وقت سفارت

02141256422

 ایران – تهران – میرداماد. بازار بزرگ میرداماد طبقه دوم واحد 203
همه روزه - 9 صبح تا 5 عصر

وقت سفارت مجارستان

جهت اخذ وقت سفارت مجارستان و به دست آوردن اطلاعات بیشتر دراین‌باره این متن را مطالعه کنید. ویزای مجارستان نیز از انواع گوناگونی برخوردار است که باید برای اخذ هرکدام رزرو وقت سفارت مجارستان را انجام دهید. این کشور در بخش مرکزی اروپا واقع‌شده و سالانه پذیرای گردشگران بسیاری است.

خدمات مجموعه ما در جهت اخذ وقت سفارت مجارستان

برای تعیین وقت سفارت مجارستان در کوتاه‌ترین زمان ممکن با مجموعه ما تماس بگیرید و از خدمات کارشناسان ما استفاده کنید و امور مربوط به رزرو وقت سفارت مجارستان و ویزای مجارستان را انجام دهید.

انواع ویزای مجارستان

انواع روادید مجارستان که به شرح زیر است:

 • ویزای تجاری.
 • ویزای شرکت در همایش و کنفرانس.
 • ویزای تحصیلی.
 • ویزای توریستی.
 • ویزای ورزشی.

دریافت وقت سفارت مجارستان برای اخذ ویزای تحصیلی

چنانچه قصد اخذ ویزای تحصیلی مجارستان را دارید باید نسبت به تعیین وقت سفارت مجارستان اقدام کنید، در این زمان از شما مصاحبه در خصوص سفرتان و انگشت‌نگاری به عمل می‌آید. همچنین باید مدارکی متناسب به ویزای درخواستی خود همراه داشته باشید و به سفارت تحویل دهید.

 • آخرین مدرک تحصیلی با ترجمه مهرشده.
 • دعوت‌نامه از یکی از کالج‌ها در این کشور.
 • هزینه روادید مجارستان که باید نقدی پرداخت شود.
 • مدارکی دال بر شهریه پرداخت‌شده ترم اول دانشگاه در مجارستان.
 • باید مدارکی دال بر پرداخت هزینه‌های خود در مجارستان توسط یکی از والدین ارائه شود.
 • داشتن کپی شناسنامه مادر لازم است.
 • مدرک گواهی اشتغال به کار پدر و یا قیم باید ارائه گردد، این گواهی باید دارای سربرگ محل کار و حاوی مهر و امضا باشد.
 • درصورتی‌که قیم فرد شغل آزاد دارد باید جواز کسب و یا ترجمه روزنامه رسمی حاوی اطلاعات ثبت شرکت ارائه گردد.
 •  اگر قیم سند ملکی دارد می‌تواند به‌عنوان ضمانت همراه با مدارک ارائه دهد.
 • گردش حساب بانکی 6 ماه اخیر قیم باید ترجمه و به سفارت ارائه گردد.
 • یک حساب بانکی به نام محصل باید باز شود و موجودی به میزان لازم در آن وجود داشته باشد.

و …

دریافت وقت سفارت مجارستان برای اقامت از طریق سرمایه‌گذاری

اگر قصد سرمایه‌گذاری در کشور مجارستان را دارید نیز باید جهت اخذ مجوز ورود به این کشور اقدامات لازم را انجام دهید. دریافت وقت سفارت مجارستان اولین قدم برای آغاز مراحل اخذ ویزای سرمایه‌گذاری ست.

بیمه پزشکی و الزام ارائه آن در وقت سفارت مجارستان

باید آگاه باشید که در زمان تعیین وقت سفارت مجارستان بیمه درمانی مسافرتی از مهم‌ترین مدارک می‌باشد و عدم تهیه این بیمه و نبود آن بین مدارک باعث رد درخواست ویزای مجارستان خواهد شد. تاریخ درخواست ویزا باید مطابق با تاریخ بیمه شما باشد و تاریخ بیمه باید تا آخرین روز اقامت شما اعتبار داشته باشد.

ویزای کاری و اخذ وقت سفارت مجارستان

هر شخصی که به‌منظور کار در کشور مجارستان قصد سفر و اقامت در این کشور را دارند نیز باید اقدام به گرفتن ویزای مجارستان کنند. باید گفت در این صورت نیز تعیین وقت سفارت مجارستان ضروری است و بدون این کار و خارج از نوبت درخواست ویزای شما به‌هیچ‌وجه رسیدگی نخواهد شد. داشتن دعوت‌نامه در مورد می‌تواند به تسهیل روند ویزا کمک کند.

دریافت وقت سفارت مجارستان در تهران

زمانی که وقت سفارت مجارستان تعیین شد باید در روز مقرر با تمامی مدارک مور نیاز برای انجام مصاحبه و انجام انگشت‌نگاری در محل سفارت حضور پیدا کند. آدرس سفارت به شرح زیر است:

تهران-خیایان دروس-میدان هدایت-کوچه شاملو-پلاک 10

اغلب سفارت‌خانه‌ها با قوانین خاص خود مدت‌زمانی را برای انجام مراحل صدور ویزا و وقت سفارت طی می‌کند که برای جلوگیری از به وجود آمدن محدودیت زمانی باید چند ماه پیشتر اقدام به رزرو وقت سفارت مجارستان کنید و پیش‌ازاین کار از ساعات کاری کارکنان سفارت مجارستان و روزهای تعطیل آن اطلاعات کسب کنید.

تعیین وقت سفارت مجارستان و آگاهی از تایم‌های کاری سفارت

قسمت صدور ویزای در سفارت مجارستان طی ساعات 9 تا 11 روزهای یکشنبه تا پنج‌شنبه آماده ارائه خدمات به شما متقاضیان می‌باشد.  شما می‌توانید از طریق آنلاین با مسئولین سفارت ارتباط برقرار کنید و برای این کار به سایت سفارت مراجعه کنید.

تعیین وقت سفارت مجارستان و اخذ ویزای توریستی

ویزای توریستی مجارستان نیز مستلزم تعیین وقت سفارت مجارستان می‌باشد.  مجارستان با داشتن طبیعت منحصربه‌فرد و زیبای خود همه‌ساله توریست‌های زیادی را به‌سوی خود جذب می‌کند. در این قسمت مدارکی که نیاز دارید تا به سفارت ارائه کنید شرح داده می‌شود:

 • پاسپورت دارای اعتبار که عمر آن حداقل به 6 ماه می‌رسد.
 • پاسپورت‌های فاقد اعتبار پیشین خود را نیز به همراه داشته باشید.
 • از صفحه‌های پاسپورت خود کپی تهیه نمایید و همراه خود داشته باشید.
 • یک کپی از پاسپورت‌ها پیشین خود تهیه کنید.
 • 2 قطعه عکس رنگی که با پس‌زمینه سفید همراه داشته باشید.
 • اصل شناسنامه به همراه ترجمه آن (مهر دارالترجمه فراموش نشود) که دارای تأییدیه دادگستری و مهر وزارت امور خارجه.
 • هر سفارت به طبق سیاست‌های کاری خود مدارک دیگری برای صدور ویزا از متقاضی بخواهد، سفارت 24 ساعت به شما فرصت می‌دهد تا تهیه و ارائه کنید.
 • باید دل‌بستگی و وابستگی خود را به کشور خود ثابت کنید.
 • بیمه مسافرتی.
 • گواهی اشتغال به کار، گردش مالی و پرینت حساب بانکی.

نکات لازم که در هنگام دریافت وقت سفارت مجارستان باید بدانید:

در روز رزرو شده برای شما باید در سفارت حضور پیدا کنید، به نکات زیر دقت کنید و با دقت بخوانید و به یاد داشته باشید، زیرا که در صورت رعایت نکردن هر یک از نکات زیر باعث رد درخواست شما می‌شود:

 • صداقت را سرلوحه خود قرار دهید، چنانچه افسر مصاحبه‌کننده کوچک‌ترین اثری از دروغ در جواب‌های شما ببیند با مشکل مواجه می‌شوید.
 • تمامی مدارکتان را بررسی کرده و تحویل دهید.
 • هدف سفر  شما با اظهارات ثبت‌شده در دعوت‌نامه همخوانی داشته باشد.
 • در زمان مشخص‌شده در روز مصاحبه در سفارت باشید چنانچه دیر کنید رسیدگی به درخواست شما به زمان دیگری موکول می‌شود، حتی ممکن است مجبور باشید از نو وقت سفارت مجارستان بگیرید.
 • لباس رسمی و ظاهری آراسته داشته باشید، لباس‌هایی که به تن دارید نباید جلب‌توجه کنند و شمارا غیرطبیعی جلوه دهند، چنانچه در رفتار و حرکات شما استرسی مشاهده کنند با پرسیدن سؤالات متعدد صداقت شمارا موردسنجش قرار دهند و کار برای شما کمی سخت می‌شود.

خدمات مجموعه جهت تسهیل دریافت وقت سفارت مجارستان

شما می‌توانید از طریق مجموعه ما خدمات رزرو وقت سفارت مجارستان را دریافت کنید و با سرعت بیشتری این مهم را به‌پیش ببرید. چنانچه زمان کافی برای انجام امور ویزا و وقت سفارت را ندارید و با محدودیت زمانی روبرو هستید می‌توانید از طریق خدمات متخصصین ما این امور را به‌درستی انجام دهید. مجموعه ما خدمات تعیین وقت سفارت مجارستان را جهت تسهیل عملکرد اخذ ویزا ارائه کرده است. لازم به ذکر است که شما باید در روز مصاحبه خود شخصاً به سفارت مراجعه کنید و کسی نمی‌تواند بجای شما در این روز حاضر شود. بامطالعه این مطلب دیگر نگران طی مراحل ویزای خود نباشید کارشناسان ما از ابتدا تا انتهای پروسه سفرتان همراه شما هستند.

دریافت وقت سفارت مجارستان به‌صورت فوری

لازم به ذکر است منظور از وقت سفارت مجارستان فوری بکار بردن روشی خاص و یا انجام کارهای خاصی نمی‌باشد، چنانچه مراحل تعیین وقت سفارت مجارستان و ویزای آن به‌درستی و بدون نقص انجام شود و اطلاعات شما کافی باشد و مدارک خود را بدون کم‌وکاست تهیه کنید می‌توانید سریع‌تر به ویزای خود دست پیدا کنید.

دقت کنید که اشخاص کلاه‌بردار و سودجو با وعده ویزای فوری و یا وقت سفارت فوری سعی در فریب شمارا دارند و تنها از شما مبالغ زیادی دریافت می‌کنند.

وقت سفارت مجارستان و ارائه مدارک اصل

لازم به ذکر است که استفاده از مدارک جعلی و قرار دادن آن بین مدارک و ارائه آن به سفارت ، اسم شمارا وارد لیست سیاه کشورهای شینگن می‌کند و دیگر قادر به تهیه ویزای شینگن و ورود به خاک کشورهای اتحادیه شینگن نخواهید بود. زیرا که مسئولین سفارت خیلی راحت مدارک اصل را از جعلی بودن آن تشخیص می‌دهند و تمامی مدارک را به‌دقت بررسی می‌کنند.

تعیین وقت سفارت مجارستان برای افراد زیر 18 سال

اشخاص متقاضی سفر به خارج از کشور که زیر سن قانونی هستند ملزم به ارائه اجازه‌نامه کتبی و محضری تائید شده توسط قیم یا پدر و مادر خود می‌باشند. در سفرهایی با مقاصد تحصیلی افراد باید تمکن مالی پدر و مادر و یا قیم خود را برای سفارت توسط مدارکی به اثبات برسانند و تمامی مراحل صدور ویزا را همچون انگشت‌نگاری و مصاحبه پست سر بگذارد تا ویزا برای آن‌ها صادر شود.

 دعوت‌نامه کاری و تعیین وقت سفارت مجارستان

چنانچه به دنبال اخذ ویزای کاری مجارستان هستید باید پیش از آن‌وقت سفارت مجارستان را رزرو کنید. وقتی قصد کار در مجارستان را دارید باید از ویزای کاری مجارستان استفاده کنید. سعی کنید در روز مصاحبه با آرامش به سؤالات افسر پاسخ دهید تا موفق به اخذ ویزای کاری مجارستان شوید و زندگی جدیدی را برای خود رقم زنید.

پرداخت هزینه ویزا در وقت سفارت مجارستان تعیین‌شده

در روز مصاحبه حتماً با خود پول نقد به واحد یورو به همراه داشته باشید زیرا که هزینه ویزا توسط سفارت در همان روز نقد دریافت می‌شود و امکان پرداخت باکارت وجود ندارد. به همراه داشتن پول نقدی و پرداخت به‌موقع باعث تسریع روند صدور ویزا می‌شود. لازم به ذکر است که این هزینه‌ها مدام در حال بروز رسانی می‌باشد و تغییر می‌کند برای دانستن آخرین قیمت‌ها می‌توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مجموعه ما و یا آژانس‌های دیگر استفاده کنید.

مدارک عمومی که همه پس از تعیین وقت سفارت مجارستان باید تهیه نمایند:

در زیر لیست مدارک لازم برای صدور ویزا فارغ از نوع ویزا می‌باشد که باید همه متقاضیان آن‌ها از تهیه و تحویل سفارت‌خانه دهند.

 •  بلیت هواپیما رفت‌وبرگشت، توجه کنید که عدم تهیه بلیت برگشت باعث رد درخواست شما خواهد شد و ریسک بالایی دارد.
 • رزرو هتل که باید با تاریخ اقامت شما همخوانی داشته باشد، چنانچه دعوت‌نامه داشته باشید و در آن محل و مدت اقامتتان معلوم باشد نیازی به واچر هتل ندارید.
 • شناسنامه و کپی از صفحات ابتدایی آن.
 • گذرنامه دارای اعتبار.
 • اثبات تمکن مالی.
 • ارائه اسناد ملکی در صورت وجود.
 • ارائه مدارکی معتبر دال بر اثبات هدف سفر.

2 نکته که قبل از دریافت وقت سفارت مجارستان باید بدانید:

 • چنانچه سفر شما به همراه خانواده می‌باشد باید پاسپورت همه اعضای خانواده را ارائه دهید و برای همه به‌صورت جداگانه  اگر به‌صورت خانوادگی سفر می‌کنید گذرنامه‌های تک‌تک افراد باید به‌صورت جداگانه ارائه گردد و برای همه به‌صورت جدا وقت سفارت مجارستان رزرو شود.
 • چنانچه به‌تازگی درخواست ویزای شما رد شده است دوباره اقدام به اخذ ویزا نکنید و از مشورت با متخصصین فعال در این زمینه استفاده کنید.

وقت سفارت مجارستان از نوع تجاری

چنانچه قصد دریافت ویزای تجاری مجارستان را دارید باید یا از طریق حضوری و یا آنلاین اقدام کنید. در مورد ویزای تجاری داشتن دعوت‌نامه از کارفرمای مجارستانی و یا شرکت و موسسه ضروری می‌باشد. در زیر مدارک موردنیاز برای این نوع ویزا را برای شما شرح می‌دهیم:

 • فرم پرشده موجود در سایت سفارت.
 • دعوت‌نامه مناسب نوع ویزا.
 • کپی و اسکن مدارک افراد تحت تکفل که قصد دارند شمارا در این سفر همراهی کنند.
 • پرداخت هزینه سفارت به میزان 60 یورو.
 • همه پاسپورت‌های قبلی را باید همراه مدارک به سفارت ارائه دهید.
 • بیمه سفر که باید تاریخ آن مطابق با طول مدت اقامتتان باشد.
 • عدم سوءپیشینه.
 • عکس رنگی از همه همراهان که در اکثر موارد شامل همسر و فرزندان می‌باشد.
 • پرینت سه‌ماهه گردش حساب بانکی.

دریافت وقت سفارت مجارستان برای اهداف ورزشی  یا فرهنگی

چنانچه هدف از سفر به مجارستان اهداف ورزشی و فرهنگی باشد باید نسبت به تهیه مدارک زیر اقدام کنید و آن‌ها را به افسر مربوطه در سفارت تحویل دهید:

 • کپی پاسپورت و ویزاهای پیش‌ازاین.
 • فرم مربوط به ویزا که در سایت سفارت موجود است باید با اطلاعات صحیح تکمیل شود.
 • 2 قطعه عکس با پس‌زمینه سفید که عمر آن‌ها باید کمتر از 6 ماه باشد.
 • پاسپورت شما باید 3 ماه اعتبار داشته باشد حداقل.
 • پاسپورت و باقی مدارک نباید عمری بیش از 10 سال داشته باشد.
 • پاسپورت باید حداقل دو صفحه سفید داشته باشد.
 • ارائه گواهی کارفرما و پرینت حقوق سه آخر نیز ضروری است.
 • باید مدارکی دال بر محل اقامت خود در تمامی طول اقامت داشته باشید، دقت داشته باشید آدرس این محل باید ذکر شود.
 • باید تاریخ تمامی مدال‌های دریافتی خود را ذکر کنید.
 • رزرو بلیت هواپیمای شما باید به‌صورت رفت‌وبرگشت باشد.
 • ب بیمه مسافرتی درمانی شما از مدارک مهم و غیرقابل‌انکار می‌باشد که در تمامی کشورهای شینگن دارای اعتبار است.

باید بدانید که رزرو وقت سفارت مجارستان ابتدایی‌ترین کار در روند صدور ویزا می‌باشد که در این مقاله در مورد آن صحبت شد. چنانچه ابهام و یا سؤالی برای شما به وجود آمده گوشی تلفن را بردارید و با کارشناسان ما و یا هر موسسه فعال در این زمینه صحبت کنید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید. با عقد قرارداد با ما همه مسئولیت اخذ ویزا و وقت سفارت مجارستان به عهده ماست و کارشناسان مرحله‌به‌مرحله جلو رفتن روند کار را برای شما گزارش می‌دهند. فقط باید توجه داشته باشید که شما در روز مصاحبه خود باید در سفارت حضور پیدا کنید و مدارک را ارائه دهید و مراحل انگشت‌نگاری و مصاحبه را در پیش بگیرید. شما می‌توانید مراحل را به‌صورت آنلاین نیز انجام دهید.

باید گفت که کشور مجارستان بسیار توریستی و پرجاذبه می‌باشد و توریست‌های زیادی به این کشور سفر می‌کنند پس توصیه ما به شما این است که برای به وجود نیامدن مشکل محدودیت زمانی چند ماه زودتر اقدام به تعیین وقت سفارت مجارستان کنید. قوانین هر سفارتخانه با دیگری تفاوت‌هایی دارد که باید به آن دقت کرد و باید به این موارد آگاه باشید تا بتوانید بدون مشکل وقت سفارت مجارستان و ویزای خود را تهیه کنید و سفر خوبی را تجربه کنید.

دسترسی سریع به مطالب این مقاله

سایت وقت سفارت

سایت وقت سفارت به عنوان کارگزار وقت سفارت در تهران فعالیت دارد. برای درخواست ویزای اتحادیه اروپا و تایید مدارک متقاضیان، از مجموعه ما کمک بگیرید. سایت وقت سفارت مستقر در تهران با اخذ مدارک، درخواست ویزا و ارسال آن به تمامی سفارت خانه ها، روند بررسی درخواست ها را تسریع کرده است.

سایت وقت سفارت پس از بررسی مدارک، نتیجه پذیرش یا رد درخواست ویزا را اعلام می کند و ویزای مورد نظر برای افراد صادر می شود. رزرو وقت سفارت یکی از دغدغه های علاقه مندان به سفر به کشورهای خارجی به ویژه آلمان، ایتالیا، هلند و… است.

به دلیل حجم بالای درخواست‌ها و به‌ ویژه افزایش تعداد علاقه‌مندان به درخواست ویزا، بسیاری از سفارت‌ها در ایران نمی‌توانند به متقاضیان وقت ملاقات فوری یا سریع ارائه دهند.

به منظور ساده‌سازی رویه‌ها، سایت وقت سفارت تمامی مراحل درخواست، دریافت، تحویل مدارک را برعهده میگیرد تا متقاضیان کمتر درگیر روند پیچیده سفارت ها شوند.

در نهایت پس از تایید مدارک ویزای صادر شده، می توانید ویزای صادر شده را نیز از طریق سایت وقت سفارت دریافت کنید. برای تعیین وقت و تحویل مدارک ویزا به سایت وقت سفارت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *