آموزش گرفتن وقت تایید مدارک سفارت آلمان

از اینکه سایت سفریتو را انتخاب کرده اید بسیار خرسند هستیم. تا به امروز لطف شما و دیگر هموطنان بوده است که توانسته ایم به این جایگاه در سایت گوگل برسیم و اعتماد این سایت را جلب کنیم. به همین دلیل و رسالت کاری ما، مجموعه سفریتو تمام تلاش خود را میکند که رضایت شما عزیزان را جلب کند.

سایت سفریتو این اطمینان را به شما میدهد که در این مطلب هر آنچه که نیاز است شما درباره وقت تایید مدارک بدانید را کامل در اختیار شما قرار دهد تا با خیالی راحت به هدف خود برسید پس با ما همراه باشید.

آموزش گرفتن وقت تایید مدارک سفارت آلمان

انواع وقت تایید مدارک سفارت آلمان

وقت تایید مدارک برای افراد بسیاری استفاده می شود. از جمله دانشجویی. کاری . ثبت شرکت . اقامت . ازدواج و غیره . هر وقت تایید مدارک برای یک نفر می باشد و امکان یک وقت برای چند نفر نمی باشد و اگر قصد تایید مدارک چند نفر دارید باید به تایید افراد وقت دریافت کنید.

  • وقت تأیید اصل مدارک
  • وقت تایید کپی برابر با اصل
  • وقت درخواست گواهی های کنسولی
  • وقت تأیید امضا
  • وقت مشاوره در امور حق ارث
  • وقت تابعیت و خانواده

نکته: جهت گرفتن گذرنامه، گواهی ولادت و دیگر مدارک و نیز مشاوره و صدور گواهی در خصوص امور بازنشستگی و گواهی جهت درخواست روادید درسفارتخانه های خارجی، نیازی به گرفتن وقت قبلی نمی باشد.

زمان تقریبی باز شدن وقت تایید مدارک

متاسفانه سفارت آلمان در خصوص زمان باز شدن وقت تایید مدارک اصلا روال کاری مشخصی ندارد. و حدودا هر ماه وقت ها یکبار باز می شوند که این زمان دقیق آن مشخص نیست و چون تعداد محدود است خیلی سریع این وقت ها تمکیل می شوند. و طبق تجربه ای که این سالها در این مورد داریم پیشنهاد میکنیم که این کار را به شخصی که تجربه این کار را دارید بسپارید یا به شرکت های که در این زمینه فعال هستند.

هزینه تایید مدارک سفارت آلمان

تایید مدارک در تمامی سفارت ها از جمله سفارت آلمان شامل هزینه می باشد. که این هزینه ها بایستی با یورو پرداخت شود و به هیچ عنوان ریالی مورد قبول نمی باشد.

  • 25 یورو برای شناسنامه ایرانی ، گواهی ولادت، سند ازدواج، سند طلاق، گواهی فوت، گواهی تجرد.
  • 45 یورو برای سایر مدارک ( احکام دادگاه، گواهی سوء پیشینه، سایر گواهی ها ).
  • نکته: اگر مدرکی یا سندی تایید نشود، مثلا به دلیل جعل، ۷۵٪ هزینه ( یعنی ۱۵ و یا ۳۰ یورو ) هزینه اخذ می شود.
  • گذرنامه های ایرانی تایید نمی شوند. فقط کپی آنها می تواند تایید شود.

نحوه گرفتن وقت تایید مدارک سفارت آلمان

برای گرفتن وقت تایید مدارک حتما ابتدا باید انواع وقت ها را کاملا مطالعه کرده باشید چون جای هیچ اشتباهی وجود ندارد و در صورت هرگونه اشتباه به راحتی در روز مراجعه به مشکل خواهید خورد. اما برای گرفتن وقت شما با مراجعه به سایت سفارت آلمان در ایران و در بخش خدمات و سپس روی لینک تایید مدارک کلیک میکنید. آشنایی داشتن به زبان انگلیسی یا آلمانی روند کار شما را راحتتر خواهد کرد. سپس با انتخاب نوع وقت خود و در صورت باز بودن وقت ها به راحتی میتوان انتخاب کرد اما در بیشتر اوقات وقت ها پر هستند. اگر نیازمند وقت فوری هستید همکاران ما در بخش سفارت آلمان این کار را برای شما انجام خواهند داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید