رزرو وقــــــت

سفارت فنلاند

تماس رایگان برای مشاوره تخصصی :

کـارشـنـاسـان

امــــور ویــــزا و ســــــــفــــــــارت

خانم الوند

02141256422

آقای رحیمی

02141256422

خانم آتنا الوند

02141256422

در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.

از زبان مخاطبان

وقت سفارت

بشنوید

مخاطب 1

مخاطب 2

مخاطب 3

مخاطب 4

اطلاعات تماس با وقت سفارت

02141256422

 ایران – تهران – میرداماد. بازار بزرگ میرداماد طبقه دوم واحد 203
همه روزه - 9 صبح تا 5 عصر

وقت سفارت فنلاند

فرهنگ و زبان مرم فنلاند

وقت سفارت فنلاند یکی از وقت های است که خیلی به ندرت اخذ میشود چرا که ایرانیان بسیار کمی در این کشور ساکن هستند و دیگر دلیل ان این است از نظر مثل دیگر کشورهای اروپایی نیست که بتوان از ان دعوتنامه اخذ کرد به همین دلایل ایرانیان هم به ندرت به این کشور سفر میکنند وقت سفارت فنلاند همچون دیگر سفارت های اروپایی نکات بسیار مهمی دارد که در زمان درخواست باید به آنها کاملا توجه کرد. و برای درخواست وقت نیازی نیست به سفارت فنلاند مراجعه نمایید.

اطلاعاتی مهم درباره وقت سفارت فنلاند

در این مطلب بران شدیم تا شما عزیزان را با وقت سفارت فنلاند آشنا کنیم. به علت اینکه کشور فنلاند عضو پیمان شینگن است بنابراین چنانچه قصد سفر به این کشور را دارید باید نسبت به اخذ وقت سفارت فنلاند اقدام کنید. اخذ این ویزا دارای مراحلی می‌باشد که تعیین وقت سفارت فنلاند مهم‌ترین و اولین آن می‌باشد.

اطلاعاتی مهم درباره وقت سفارت فنلاند

کشور فنلاند

فنلاند از شمالی‌ترین کشورهای اروپاست که پایتخت آن شهر هلسینکی می‌باشد. جمعیت این کشور نزدیک به چهار و نیم میلیون است و مردم این کشور به زبان‌های سوئدی و فنلاندی صحبت می‌کنند. واحد پولی این کشور یورو است. دین اکثر مردم فنلاند مسیحیت می‌باشد. کیفیت زندگی مردم در فنلاند از سطح بالایی برخوردار است. ماه آگوست از مناسب‌ترین ماه‌ها برای سفر به فنلاند است. هوا در این ماه‌ها طبق میانگین آماری 17 درجه سانتی گرا می‌باشد. از جاذبه‌های گردشگری این کشور می‌توان به خیابان مانرهایم، موزه‌ی ملی فنلاند، استادیوم المپیک هلسینکی، پارک مرکزی، منطقه‌ی Hietaniemi، کلیسای صخره‌ای، سیومنلینا (Suomenlinna)، موزه‌ی آکسلی گالن-کاللا، جزیره سوراساری، میدان سنا و … اشاره کرد. دیدن این جاذبه‌های زیبا مسلا خالی از لطف نیست و می‌تواند لحظات خوشی را برای شما به ارمغان آورد.

چگونه گرفتن وقت سفارت فنلاند

برای دریافت وقت سفارت فنلاند ابتدا شما باید نوع ویزایی که مد نظر شماست را مشخص نمایید سفارت فنلاند در تهران انواع مختلفی ویزا صادر میکند که هر کدام این این موارد به موردی خاص اشاره دارد شما با مشخص کردن ویزای خود به راحتی وارد مسیر دست خواهید شد اگر شما در انتخاب ویزای خود دچار مشکل شوید احتمال خیلی زیاد پروسه شما به تاخیر زیادی به انجامد. سفارت فنلاند در تهران دارای ویزای زیر است:

 • ویزاهای کوتاه مدت
  • توریستی
  • تجاری
  • دیدار از خانواده
  • نمایشگاهی
  • و غیره
 • ویزاهای بلند مدت
  • تحصیلی
  • کاری
  • ازدواج
  • پیوست
  • و غیره

با شناخت انواع ویزای این کشور براحتی میتوانید درخواست درستی داشت باشید و پروسه ویزای شما سریعا انجام شودو همچنین همکاران ما هم میتوانند در امر درخواست و دریافت وقت سفارت فنلاند در کنار شما به عنوان مشاور و راهنما حضور فعال داشته باشند.

 

سفر به کشور فنلاند

در مطالب بالا شما تا حدودی با کشور فنلاند آشنا شدید. لازم به ذکر است که فنلاند یکی از بهترین کشورهای حوزه اسکاندیناوی می‌باشد. هرساله متقاضیان با اهداف مختلفی به این کشور سفر می‌کنند برای مثال فنلاند با داشتن اقتصاد قوی و پویا هرساله مقصد بسیاری از تجار بوده است. ناگفته نماند فنلاند کشور بسیار زیبا و دیدنی بوده که می‌تواند مقصد خوبی برای سفرهای توریستی شما باشد چنانکه همواره این‌گونه بوده است و همه‌ساله گردشگران زیادی به آن سفر می‌کنند. نکته مهم در سفر به فنلاند انجام مراحل این امر می‌باشد که برای مثال اولین قدم تعیین وقت سفارت فنلاند می‌باشد تا شما بتوانید به کشور فنلاند سفر کنید. در این مطلب مراحل رزروقت سفارت فنلاند برای شما شرح داده می‌شود تا بادانش و اطلاعات کافی اقدام به این کار کنید.

سفر به کشور فنلاند

وقت سفارت فنلاند در تهران و ایران

همان‌طور که می‌دانیم برای سفر به کشورهای دیگر نیاز به رزرو وقت سفارت آن کشور داریم تا مقدمات سفر را برنامه‌ریزی کرد. در اینجا قصد توضیح در مورد وقت سفارت فنلاند در تهران را داریم. همان‌گونه که گفتیم کشور فنلاند همه‌ساله شاهد ورود مسافران بسیاری از کشورهای مختلف است که با اهداف مختلف به این کشور سفر می‌کنند. برای این کار ابتدا باید وقت سفارت فنلاند تعیین شود سپس روز مصاحبه به شما اعلام می گردد و می‌توانید تمام مراحل اخذ ویزا را انجام دهید. به‌ طور کلی باید گفت که تعیین وقت سفارت فنلاند ابتدایی‌ترین قدم در مسیر سفر به این کشور و اخذ ویزای آن است.

وقت سفارت فنلاند در ایران توسط مجموعه سفریتو به صورت کامل انجام میشود خدماتی که شما میتوانید از مجموعه سفریتو اخذ کنید شامل دریافت وقت سفارت، تکمیل مدارک سفارت، پر کردن فرم سفارت، و دهها مورد دیگر که در سفارت فنلاند به آن نیاز خواهید داشت. برای وقت سفارت فنلاند در تهران شما میتوانید به کارگزاری آن واقع در مجموعه هروی سنتر مراجعه کنید.

نحوه دریافت وقت سفارت فنلاند

سؤالی که همواره از سوی متقاضیان پرسیده می‌شود این است که چطور باید وقت سفارت فنلاند را رزرو کرد. رزروقت سفارت فنلاند همچون دیگر کشورهای اروپایی می باش. شما از طریق چند روش می‌توانید این کار را به انجام برسانید وقت سفارت فنلاند را رزرو نمایید. اولین روش مراجعه حضوری خود شخص متقاضی به سفارت فنلاند و اقدام برای رزرو این وقت می‌باشد. دومین روش و آسان‌ترین راه برای رزروقت سفارت فنلاند اقدام از طریق اینترنت و روش آنلاین اقدام به این امر مهم کنید. از مهم‌ترین ویژگی‌های مثبت روش آنلاین صرفه‌جویی در زمان و هزینه شما می‌باشد. شماره‌های سفارت در ادامه ذکر خواهد شد و شما می‌توانید برای به دست آوردن پاسخ سؤالات خود در رابطه با وقت سفارت فنلاند ویزای فنلاند با سفارت تماس بگیرید.

آدرس سفارت فنلاند در تهران

آدرس سفارت فنلاند: تهران، خیابان شریعتی، خیابان میرزا پور، خیابان حدادیان، پلاک ۲ می‌باشد. ساعت کاری کنسولگری از ساعت 9 الی 12 می‌باشد برای رزروقت سفارت فنلاند باید بین این ساعات که گفته شد به سفارت مراجعه کنید. البته اشخاص متقاضی رزروقت سفارت فنلاند قادر هستند با استفاده از سایت سفارت فنلاند وقت سفارت فنلاند را تعیین نمایند.

وب‌سایت: http://www.finland.org.ir . در بین این ساعات 13:30 تا 15:30  سفارت پاسخگوی تماس‌های تلفنی خواهد بود شما می‌توانید در این زمان‌ها با سفارت تماس حاصل نمایید و سؤالات خود را در رابطه با وقت سفارت فنلاند بپرسید. شماره دورنگار: 22236230-021 و شماره تلفن سفارت فنلاند  23512250-021 می‌باشند.

اقدامات و نکات لازم برای دریافت وقت سفارت فنلاند

همان‌گونه که توضیح داده شد برای ورود به خاک کشور فنلاند باید اقداماتی انجام شود تا بدون دردسر و راحت به فنلاند سفر کرد. همان‌طور که گفتیم روش‌های مختلفی برای وقت سفارت فنلاند وجود دارد و می‌توانید از هر روشی که می‌خواهید اقدام کنید. پس‌ازاینکه وقت سفارت فنلاند برای شما رزرو شد شما وارد مرحله مصاحبه خواهید شد و در این مرحله از متقاضیان دلیل و هدف سفر آن‌ها پرسیده می‌شود. بعدازاین مرحله مدارک از شما تحویل گرفته می‌شود و موردبررسی قرار خواهد گرفت. که در بخش‌های بعدی در مورد آن صحبت خواهیم کرد. همان‌طور که می‌دانیم سفر به کشورهای اروپایی ازجمله فنلاند دشواری‌های خود را دارد و باید مدارک معتبر و محکمی برای سفر خود داشته باشید در غیر این صورت ممکن است شانس کمتری داشته باشید.

استفاده از موسسه‌های حقوقی برای دریافت وقت سفارت فنلاند

در مطالب فوق روش دریافت وقت سفارت فنلاند را شرح دادیم. در برخی موارد اشخاص محدودیت زمانی دارند وقت کافی برای رسیدگی شخصی  به امور مربوط به‌وقت سفارت فنلاند و یا ویزای آن را ندارند و دچار مشغله کاری زیادی هستند. به همین جهت آژانس‌های گردشگری و مؤسسات فعال در این زمینه آماده ارائه خدمات در رابطه با تعیین وقت و اخذ ویزا و سایر امور برای سفر به فنلاند می‌باشند. زمانی که از طریق مؤسسات و آژانس‌ها اقدام کنید شما فقط در روز مصاحبه و برای انگشت‌نگاری و انجام مصاحبه در سفارت حضور دارید و تمام مراحل پیشین به عهده کارشناسان این آژانس‌ها می‌باشد.

دریافت دعوت‌نامه از فنلاند

طی تمامی مراحلی که در بالا ذکرشده درنهایت به دریافت وقت سفارت فنلاند ویزای آن خواهد انجامید. برای اخذ ویزای فنلاند شما می‌توانید از روش‌هایی کمک بگیرید تا شانس خود را افزایش دهید. به‌عنوان‌مثال ارائه دعوت‌نامه از طرف اقوام و یا تجاری (از طرف کارفرمای فنلاندی ) می‌تواند یکی از مؤثرترین راه‌ها برای اخذ ویزای فنلاند باشد و شانس شمارا افزایش دهد. انواع دعوت‌نامه‌ها ازجمله  دعوت‌نامه‌های کاری، تجاری، تحصیلی، گردشگری بسیار می‌تواند در ویزای شدن شما مؤثر باشد. البته ناگفته نماند که داشتن دعوت‌نامه فنلاند از الزامات مدارک موردنیاز نیست.

بررسی تائید صلاحیت توسط سفارت فنلاند

همان‌طور که ذکر کردیم بعد از انجام مصاحبه در روز تعیین‌شده برای شما از طرف سفارت و تحویل مدارک شورایی در کنسولگری برای تائید صلاحیت یا رد درخواست شما تشکیل‌شده و مدارک شما موردبررسی قرا می‌گیرد و این شورا تصمیم می‌گیرد که درخواست ویزای شما برای فنلاند تائید و یا رد شود. و لازم به ذکر است که هرچه مدارک قوی‌تر و هدف قانع‌کننده‌تری برای سفر به فنلاند و درخواست ویزای آن داشته باشید شانس شما برای دریافت ویزا بالاتر خواهد رفت.

عملیات بعد از تائید صلاحیت توسط سفارت فنلاند

بعدازاینکه شورای سفارت مدارک و صلاحیت شمارا برای ورود به خاک فنلاند تائید کرد و ویزای فنلاند را دریافت کردید نوبت به انجام مراحل بعدی سفر می‌باشد. این مراحل عبارت‌اند از ارائه مدارک لازم، رزرو بلیت هواپیما ، تهیه واچر هتل و … می‌باشد همان‌گونه  که گفتیم نوع سفر و هدف شما در این مرحله تأثیرگذار خواهد بود.

مدارک لازم برای سفر به فنلاند

 • اصل گذرنامه  با حداقل شش ماه اعتبار
 • دو قطعه عکس ۴*۶؛ عکس باید رنگی با زمینه‌ی سفید
 • بلیت رفت‌وبرگشت هواپیما
 • واچر هتل کانفرم شده
 • کپی کارت ملی
 • کپی از همه صفحات شناسنامه
 • مدارک دال بر تمکن مالی حداقل 8 میلیون تومان
 • امضا و اثرانگشت متقاضی.
 • فرم درخواست ویزا که باید به‌صورت تکمیل‌شده و تایپ‌شده باشد.

چنانچه به دنبال اخذ ویزای تجاری فنلاند هستید باید مدارک زیر را نیز تهیه کنید:.

 • مدارک تمکن مالی شما باید به زبان انگلیسی ترجمه‌شده باشد و مورد تائید بانک صادرکننده باشد.
 •  گذرنامه با حداقل یک صفحه سفید.
 • کپی شناسنامه، کارت ملی، رزرو هتل و پرواز حتماً باید روی برگه‌های جداگانه و در کاغذ  A4باشد.
 • همان‌طور که می‌دانید بعد از رزرو وقت سفارت فنلاند باید در روز مقرر مدارک خود را کامل و بدون نقص به افسر سفارت ارائه دهید.

مراحل دریافت ویزا

مراحل دریافت ویزا به‌صورت زیر می‌باشد:

ابتدا شخص متقاضی ویزای فنلاند باید فرم درخواست ویزا را به‌صورت آنلاین که در سایت سفارت وجود دارد تکمیل کرده و بعد از طریق تقویم داخل  سایت وقت سفارت موردنظر خود را انتخاب کرده و درخواست آن را ارسال نماید. سفارت بعد از تائید وقت سفارت فنلاند روز مصاحبه را برای متقاضی ایمیل خواهد کرد. در روز مقرر شما باید مدارک خود را کامل و بدون کمبود تحویل دهید. در این روز از متقاضی مصاحبه و انگشت‌نگاری به عمل می‌آید.

پس از طی این مراحل چنانچه صلاحیت شخص درخواست‌کننده ویزا  توسط پلیس مهاجرت تائید شود، گذرنامه شخص و باقی مدارک به کنسولگری فنلاند ارسال‌شده ویزا صادر می‌شود. بسیار مهم است که در مصاحبه باصداقت کامل پاسخ افسر را بدهید و هرگز دیر نکنید و حتی پیش از  زمان تعیین‌شده در محل سفارت حضورداشته باشید. چرا که تأخیر وجه خوبی از شما به نمایش نخواهد گذاشت و شانس شمارا پایین خواهد آورد.

مراحل دریافت ویزا به‌صورت زیر می‌باشد:

هزینه اخذ ویزا و سفر به فنلاند

عوامل مختلفی در تعیین هزینه‌های ویزا مؤثر است. به‌عنوان‌مثال اینکه ویزای شما یک با ورود یا چند بار ورود باشد، موقت و یا دائم باشد در هزینه‌های شما تفاوتی ایجاد می‌کند. علاوه برای هزینه دریافت ویزا تعیین وقت سفارت فنلاند نیز هزینه‌ای دارد که باید پرداخت شود.

هنگامی‌که به کشور فنلاند سفر می‌کنید هزینه‌ها فقط شامل وقت سفارت و یا ویزا نیست بلکه در طی سفر خود هزینه‌هایی دارید که باید پرداخت شود این هزینه‌ها شامل تأمین امکانات رفاهی، تفریحی ، اقامتی همانند هزینه هتل ، خوراک و … می‌شوند. لازم به ذکر است این هزینه‌ها بسته به درجه کیفیت آن‌ها نیز متفاوت می‌باشد. توصیه ما به شما در سفر به فنلاند برای کاهش هزینه‌ها رزرو هتل‌های ارزان‌قیمت و انتخاب رستوران‌ها باقیمت پایین‌تر می‌باشد.

انتخاب فروشگاه‌های مواد غذایی باقیمت پایین‌تر برای خرید نیز گزینه‌ای دیگر برای داشتن اقامتی ارزان در فنلاند است . حتی در زمان‌هایی دیده‌شده که افراد برای صرفه‌جویی در هزینه در برون شهرها کمپ برپا کرده و در آن‌ها اقامت می‌کنند. همچنین شما از طریق سایت کوچ سرفینگ نیز می‌توانید اقامتگاه رایگان برای خود پیدا کنید و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید و از خدمات راهنمای محلی نیز در طول اقامت استفاده کنید.

انواع ویزای فنلاند

ویزای فنلاند نیز همچون کشورهای دیگر دارای انواع مختلفی می‌باشد که شامل ویزای کاری و تجاری ، ویزای تفریحی و توریستی ، ویزای دیدار اقوام و اعضای خانواده و … می‌شود. این ویزاها در انواع یک‌بار ورود ، دو بار ورود و چند بار ورود برای متقاضی صادر می‌شوند. لازم به ذکر است این ویزاها هزینه‌های متفاوتی دارند.

انواع ویزای فنلاند

نکات مهم در دریافت وقت سفارت فنلاند

کسب اطلاعات درباره کشور مقصد از ملزومات هر سفری است در این بخش برآن شدیم تا شمارا با نکات مهم سفر به فنلاند آشنا کنیم تا در این کشور اقامت خوب و راحتی داشته باشید. برای مثال شماره اضطراری کشور فنلاند شماره 112 و کد کشور فنلاند +358 می‌باشد.  شدت برق این کشور 230 ولت و 50 هرتز است. اگر در رابطه با شارژ موبایل و یا لپ‌تاپ خود نگران هستید باید بدانید که دوشاخه‌های کشور فنلاند از نوع F  می‌باشد.

ساعت کشور فنلاند یک ساعت و نیم از ما عقب‌تر است. زبان رسمی مردم فنلاند، فنلاندی و سوئدی است واحد پولی آن‌ها یورو می‌باشد.  میانگین درجه هوا در فنلاند 17 درجه سانتی گراد می‌باشد و ماه آگوست بهترین زمان برای سفر به فنلاند می‌باشد.

نکات مهم در دریافت وقت سفارت فنلاند

بحث پایانی

و در پایان باید از قوانین کشور مقصد که در اینجا کشور فنلاند می‌باشد اطلاعاتی کسب کنید تا دچار مشکل نشوید. در ابتدا دقت کنید که در روز مصاحبه دیر نکنید و زودتر از  وقت سفارت فنلاند در سفارت حضورداشته باشید. در وقت مصاحبه به سؤال‌های افسر جواب‌های کوتاه و صریح و صادقانه دهید از توضیح زیاد بپرهیزید. استرس نداشته باشید و با اعتمادبه‌نفس کامل ، تماس چشمی، اطلاعات درست و کافی به سؤالات پاسخ دهید.

ترک کشور فنلاند در موعد مقرر و تاریخ گفته‌شده در ویزا بسیار مهم می‌باشد زیرا که در صورت رعایت نکردن این مسئله کار شما خلاف قانون تلقی شده و جریمه به دنبال خواهد داشت. پیش از سفر به فنلاند از قوانین و مقررات این کشور کاملاً مطلع شوید تا مشکلی طی سفر نداشته باشید. امید است که بامطالعه این متن با روند تعیین وقت سفارت فنلاند به‌طور کامل آشنا شوید و برای اخذ ویزای فنلاند مشکلی نداشته باشید.

تعیین وقت سفارت فنلاند

نحوه گرفتن وقت سفارت فنلاند

گرفتن وقت مصاحبه سفارت فنلاند

فرم درخواست وقت سفارت فنلاند

نحوه وقت گرفتن از سفارت فنلاند

احتمالا شما جزو آن دسته از افرادی هستید که مایلید کارهای مربوط به سفارت فنلاند توسط خود شما انجام شود. پس مطمن باشید این مطلب دقیقا برای شما عزیزان نوشته شده است پس لطفا این مطلب را تا انتها مطالعه کنید و در صورت هرگونه سوال در پایین مطلب پیام بگذارید. تا کارشناسان سفارت فنلاند در کمترین زمان با شما تماس بگیرند.

[aparat id=’Mwnh1′]
دلیل اینکه ما در صفحه اول گوگل قرار داریم این است که مخاطبین ما از اطلاعات ارائه شده در این مطلب کاملا راضی بوده و همین باعث شده است که گوگل ما را به عنوان بهترین پیشنهاد ارائه کند.
ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که مطالب گفته شده در این مطلب به بسیاری از سوالات شما پاسخ داده و راهنمای بسیار قوی خواهد بود که شما عزیزان بتوانید وقت سفارت خود را بگیرید. برای گرفتن وقت سفارت فنلاند با ما همراه باشید.

اموزش گرفتن وقت سفارت فنلاند

انواع وقت سفارت فنلاند

سفارت فنلاند دارای دو نوع وقت کلی است. کوتاه مدت و بلند مدت که هر کدام باز زیر مجموعه خاص خود را دارد. اگر شما قصد دارید که در سفر به کشور فنلاند کمتر از 90 روز اقامت داشته باشید باید از دسته وقت های کوتاه مدت استفاده نمایید. و اگر قصد دارید بیشتر از 90 روز در فنلاند باشید باید از دسته وقت های بلند مدت استفاده کنید.
موردی که در سفارت فنلاند وجود دارد و خیلی از همکاران به شما نخواهند گفت حالا به دلیل عدم آگاهی یا موارد دیگر این است که سفارت فنلاند بالای 95 درصد درخواست های ویزای توریستی خود را ریجکت میکند. و اگر شما دعوتنامه دارید شانس بیشتری خواهید داشت اما تجربه و مشاهدات ما نشان میدهد که بازم هم 80 درصد شانس ریجکتی خواهید داشت.

لیست مدارک لازم برای سفارت فنلاند

سفارت فنلاند با توجه به نوع سفر شما مدارک خاصی طلب میکند که شما عزیزان در روز مصاحبه همراه خود داشته باشید مدارک مورد نیاز سفارت فنلاند عبارتند از

 • لیست مدارک ویزای توریستی فنلاند
 • لیست مدارک ویزای تجاری فنلاند ( مخصوص افرادی که دارای دعوتنامه از شرکت / سازمان / موسسه می باشد )
 • لیست مدارک ویزای بازدید نمایشگاهی فنلاند
 • لیست مدارک ویزای کنگره و سمینار فنلاند
 • لیست مدارک ویزای ماموریت کاری فنلاند
 • لیست مدارک ویزای بازدید از خانواده و دوستان فنلاند ( مخصوص افرادی که دارای دعوتنامه از دوست / فامیل می باشد )
 • لیست مدارک ویزای پزشکی فنلاند
 • لیست مدارک ویزای همراه یک فرد بیمار فنلاند
 • لیست مدارک ویزای رقابت های ورزشی فنلاند
 • لیست مدارک ویزای ترانزیت فرودگاهی فنلاند
 • لیست مدارک ویزای پیوست فنلاند
 • لیست مدارک ویزای تحصیلی فنلاند

تفاوت سفارت های سفارت فنلاند با دیگر سفارت ها

سفارت فنلاند بر خلاف دیگر کشورهای اروپایی دارای سختی های خاص خود می باشد. اگر دعوتنامه از فنلاند ندارید اصلا پیشنهاد نمیکنیم به سفارت مراجعه کنید. نتایج درخواست ها دقیقا بعد از 14 روز به شما اعلام می شود. تمامی مدارک فقط ترجمه باشند قابل قبول است و نیازی به تایید دادگستری یا وزارت امور خارجه ندارد.

قیمت وقت سفارت فنلاند

هزینه وقت سفارت فنلاند در ایران بسیار متفاوت است از 50 هزار تومان گرفته تا 4 میلیون تومان اما در کل نهایت هزینه ای که باید برای گرفتن وقت سفارت و فرم درخواست ویزا پرداخت کنید 200 هزار تومان است. البته هزینه های دیگه ای هم وجود دارد که بایستی در روند ویزا پرداخت کرد که در ادامه بیان خواهیم کرد.

مراحل و شرایط پرداخت هزینه های سفارت فنلاند

بعد از ورود شما به کارگزاری سفارت فنلاند در ایران بایستی هزینه های پرداخت کنید ما در این بخش لیست تمامی هزینه های که باید قبل و بعد از رفتن به سفارت پرداخت نمایید را در اینجا لیست میکنیم که عبارتند از :

 • هزینه وقت سفارت فنلاند 200 هزار تومان.
 • هزینه ترجمه با توجه به تعداد مدارک متغییر است.
 • هزینه کارگزاری سفارت فنلاند 19 یورو.
 • هزینه سفارت سفارت فنلاند برای افراد بین 12 تا 90 سال 60 یورو. برای افراد بین 6تا12 سال 35 یورو. و برای افراد 0تا 6 سال رایگان می باشد.
 • هزینه عکس و کپی از برخی مدارک 50 هزار تومان.
 • هزینه رزرو بیمه بین 40 تا 150 هزار تومان با توجه به سن و تعداد روز اقامت متفاوت است.
 • هزینه رزرو بلیط پرواز قابل استعلام 150 هزار تومان.
 • هزینه رزرو واچر هتل قابل استعلام 150 هزار تومان.

نحوه چگونه گرفتن وقت سفارت فنلاند

گرفتن وقت سفارت کار ساده ای است اما لازمه آن داشتن یکسری پیش زمینه و اطلاعات است که بتوان درست به نتیجه رسید برای گرفتن وقت سفارت فنلاند شما میتوانید از طریق وب سایت کارگزاری سفارت فنلاند در ایران VFS اقدام به اخذ وقت نمایید بعد از مشاهده فرم درخواست وقت سفارت شما باید دقت داشته باشید که از درج اطلاعات اضافه و یا غیرمرتبط پرهیز کنید چرا که همین اطلاعات اشتباه میتواند به راحتی شما عزیزان را در روز مراجعه به کارگزاری سفارت دچار مشکل کند قبل از رفتن به سراغ فرم درخواست وقت بهتر است از زمان حدودی سفر خود و زمان حدودی مراجعه به سفارت اطمینان داشته باشید چرا که سفارت بر اساس این دو آیتم به شما وقت خواهد داد.

 

دسترسی سریع به مطالب این مقاله

سایت وقت سفارت

سایت وقت سفارت به عنوان کارگزار وقت سفارت در تهران فعالیت دارد. برای درخواست ویزای اتحادیه اروپا و تایید مدارک متقاضیان، از مجموعه ما کمک بگیرید. سایت وقت سفارت مستقر در تهران با اخذ مدارک، درخواست ویزا و ارسال آن به تمامی سفارت خانه ها، روند بررسی درخواست ها را تسریع کرده است.

سایت وقت سفارت پس از بررسی مدارک، نتیجه پذیرش یا رد درخواست ویزا را اعلام می کند و ویزای مورد نظر برای افراد صادر می شود. رزرو وقت سفارت یکی از دغدغه های علاقه مندان به سفر به کشورهای خارجی به ویژه آلمان، ایتالیا، هلند و… است.

به دلیل حجم بالای درخواست‌ها و به‌ ویژه افزایش تعداد علاقه‌مندان به درخواست ویزا، بسیاری از سفارت‌ها در ایران نمی‌توانند به متقاضیان وقت ملاقات فوری یا سریع ارائه دهند.

به منظور ساده‌سازی رویه‌ها، سایت وقت سفارت تمامی مراحل درخواست، دریافت، تحویل مدارک را برعهده میگیرد تا متقاضیان کمتر درگیر روند پیچیده سفارت ها شوند.

در نهایت پس از تایید مدارک ویزای صادر شده، می توانید ویزای صادر شده را نیز از طریق سایت وقت سفارت دریافت کنید. برای تعیین وقت و تحویل مدارک ویزا به سایت وقت سفارت مراجعه کنید.

3 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر
   برای گرفتن وقت سفارت فنلاند از دو طریق میتونید اقدام کنید
   1. گرفتن وقت سفارت فنلاند از طریق آژانس مسافرتی
   2. گرفتن وقت سفارت فنلاند از طریق سایت وی اف اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *