رزرو وقــــــت

سفارت دانمارک

تماس رایگان برای مشاوره تخصصی :

کـارشـنـاسـان

امــــور ویــــزا و ســــــــفــــــــارت

خانم الوند

02126404990

آقای رحیمی

02126404991

خانم آتنا الوند

02141256422

در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.

از زبان مخاطبان

وقت سفارت

بشنوید

مخاطب 1

مخاطب 2

مخاطب 3

مخاطب 4

اطلاعات تماس با وقت سفارت

02141256422

تهران. میرداماد. خ مفتح جنوبی (نفت جنوبی). خ تابان پلاک 3 واحد 15
همه روزه - 9 صبح تا 5 عصر

وقت سفارت دانمارک

زمان سفارت دانمارک را خود شخص هم میتواند اخذ کند اما ما به عنوان مجموعه ای که اینکار رو به صورت تخصصی انجام میدیم این مورد را پیشنهاد نمیکنیم چرا که اگر در روند درخواست وقت سفارت دانمارک اشتباهی صورت بگیرد به جرات میتوان گفت که شما در زمان حضور در سفارت دچار مشکل خواهید شد اگر قصد سفر به این کشور را دارید باید وقت سفارت دانمارک را با توجه به نوع سفر خود انتخاب کنید چون سفارت دانمارک وقت های بسیاری دارد و امر مورد باعث میشود افراد دچار اشتباه شوند.

اطلاعاتی مهم درباره وقت سفارت دانمارک

دانمارک از دسته کشورهای اروپایی است که فعالیت اقتصادی پررونقی دارد. کشور دانمارک با داشتن اقتصاد قوی و جاذبه های گردشگری هرساله پذیرای گردشگران بسیاری از سراسر دنیا می‌باشد. برای سفر به دانمارک ابتدا باید وقت سفارت دانمارک را دریافت کنید. طی کردن پروسه رزرو وقت سفارت دانمارک نیازمند دقت به نکاتی می‌باشد که در این متن ذکرشده پس با دقت آن‌ها را بخوانید.  در این مطلب ما در مورد وقت سفارت دانمارک و مراحل رزرو آن اطلاعاتی در اختیار شما قرا می‌دهیم، تا چنانچه قصد سفر به این کشور را دارید دچار مشکل نشوید پس با ما همراه باشید.

اطلاعاتی مهم درباره وقت سفارت دانمارک

کشور دانمارک

همان‌طور که می‌دانید دانمارک کشوری واقع در اروپا و پایتخت آن شهر کپنهاگت هست. دانمارک از سال 1973عضوی از اتحادیه اروپا و پیمان شینگن می‌باشد. بنابراین برای سفر به این کشور با دریافت ویزای شینگن دیگر مشکلی نخواهید داشت. مسیحیت دین مردم دانمارک است و زبان رسمی آن‌ها زبان دانمارکی است البته ناگفته نماند که به دلیل مراودات اقتصادی و تجاری زیاد این کشور در بازار جهانی مردم دانمارک به زبان انگلیسی تسلط دارند. واحد پول آن‌ها کرون بوده و جمعیت آن حدود 6 میلیون نفر می‌باشد. دانمارک بعد ژاپن دومین کشور دارای خاندان پادشاهی است. محصولات لبنی و گوشتی، دارو و تجهیزات پزشکی، پوست حیواناتی مانند روباه و سمور جزو صادرات این کشور محسوب می‌شود.

سفر به کشور دانمارک

همان‌گونه که در مطالب بالا ذکر شد به علت اینکه دانمارک عضو پیمان شینگن است برای داشتن سفر به این کشور زیبا باید نسبت به اخذ ویزای شینگن اقدام کنید. به همین علت در این متن مراحل تعیین وقت سفارت دانمارک و دریافت ویزای دانمارک به‌طور کامل شرح داده می‌شود. متقاضیان دریافت ویزا و وقت سفارت دانمارک می‌توانند با خواندن این مطلب با مراحل کار آشنا شده و موفق به انجام امور خود شوند. امروزه افراد بسیاری با اهداف مختلف همچون کار و تجارت به دانمارک سفر می‌کنند که تعداد توریست‌ها دراین‌بین بسیار بیشتر می‌باشند.

وقت سفارت دانمارک چیست

بسیاری از افراد هستند که نمی‌دانند به چه علت باید وقت سفارت بگیرند و این کار به چه منظور انجام می‌پذیرد. همان‌طور که پیداست این متن در رابطه به‌وقت سفارت دانمارک و چگونگی رزرو آن و دریافت ویزای دانمارک می‌باشد. گفتنی است که پروسه گرفتن وقت سفارت برای همه کشورها یکسان می‌باشد. متقاضیان سفر به دانمارک باید پیش از سفر خود وقت سفارت دانمارک را رزرو کرده تا مراحل دریافت ویزا را به اتمام برسانند و درخواست ویزای دانمارک دهند تا بتوانند وارد خاک این کشور شوند. بهتر است بدانید که مراحل دریافت ویزا و مدارک آن بسته به نوع ویزای درخواستی شما متفاوت است. در حقیقت وقت سفارت برای تحویل مدارک و درخواست ویزای رزرو می‌شود.

وقت سفارت دانمارک چیست

نحوه دریافت وقت سفارت دانمارک

چنانچه قصد دریافت ویزا را دارید باید نسبت به رزرو وقت سفارت دانمارک اقدام کنید تا در روز مصاحبه که برای شما در نظر گرفته می‌شود مراحل مصاحبه و انگشت‌نگاری انجام شود . بسیار مهم است که بدانید برای حضور در سفارت باید از قبل وقت سفارت دانمارک را رزرو کرده باشید در غیر این صورت به درخواست شما رسیدگی نخواهد شد. برای انجام این کار چند روش وجود دارد که به شرح آن می‌پردازیم. یکی از این روش‌ها مراجعه به سایت سفارت و با بررسی تقویم روزهای خالی یکی از این روزها را انتخاب نموده  و با پرداخت هزینه مشخص‌شده آن درخواست وقت سفارت دانمارک را به‌صورت آنلاین دهید. یکی دیگر از روش‌ها مراجعه حضوری در سفارت می‌باشد.

آدرس سفارت دانمارک در تهران

سفارت دانمارک در ایران، تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از پل صدر، کوچه هدایت، کوچه دشتی، شماره ۱۰ قرار واقع‌شده است

تلفن: ۲۸۱۵۵۰۰۰ / دورنگار: ۲۲۶۴۰۰۰۷ / ایمیل: thramb@um.dkمی‌باشد.

روزهای دوشنبه تا چهارشنبه می‌توانید با مراجعه حضوری به سفارت دانمارک در طی ساعات کاری 9 الی 12 سؤالات و مشکلات خود را مطرح کنید و همچنین می‌توانید با تماس از طریق شماره تلفن سفارت در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه سولات خود را مطرح کنید و پاسخ خود را از مسئولین سفارت دریافت کنید.جدیداً بسیاری از امور مربوط به‌وقت سفارت دانمارک و ویزای این کشور توسط شرکت‌های کارگزار انجام می‌شود. . شرکت کارگزاری سفارت دانمارک در ایران، تهران، خیابان شهید بهشتی، پس از تقاطع سهروردی، شماره ۱۴۵، ساختمان نگین پرواز، طبقه‌ی دوم قرار دارد.

تلفن: ۸۸۱۷۸۸۲۹ / دورنگار: ۸۸۷۵۰۷۴۵ / ایمیل: info@denmark-visa-iran.com

گرفتن وقت سفارت دانمارک برای سفر به این کشور

از ملزومات سفر به هر کشور اخذ ویزای دانمارک می‌باشد و مهم‌ترین مراحل برای دریافت ویزای دانمارک تعیین وقت سفارت دانمارک می‌باشد، پس باید نسبت به رزرو وقت سفارت دانمارک اقدام کنید. در روز مصاحبه شخص متقاضی باید حضور پیدا کند چنانچه پس از مصاحبه و انگشت‌نگاری مورد تائید قرار گیرند ویزای دانمارک آن‌ها صادر می‌شود.

دقت داشته باشید که پیش از حضور در سفارت حتماً وقت سفارت دانمارک رزرو کنید و بدون داشتن وقت برای تحویل مدارک به سفارت مراجعه نکنید

گرفتن وقت سفارت دانمارک برای سفر به این کشور

استفاده از موسسه‌های حقوقی برای دریافت وقت سفارت دانمارک

متقاضیان می‌توانند خود اقدام به رزرو وقت سفارت دانمارک از طریق کنسولگری نمایند و مراحل را خود شخصاً طی کنند. در برخی موارد اشخاص به علت نداشتن زمان کافی و مشغله زیاد امکان انجام این مراحل را ندارند. به همین علت آژانس‌های گردشگری و شرکت‌های فعال در این زمینه می‌توانند امور مربوط به ویزا و وقت سفارت دانمارک را برای متقاضیان انجام داده و پیگیر تمام مراحل کار باشند و شخص درخواست‌کننده ویزا در روز مصاحبه فقط برای امضا و انگشت‌نگاری در وقت سفارت دانمارک در کنسولگری حضور پیدا می‌کند. دراین‌بین شرکت‌ها هزینه ناچیزی بابت انجام خدمات خود از شما دریافت می‌کنند. به‌طورکلی مراجعه و یا تماس با مؤسسات برای انجام امور ویزا و وقت سفارت بهترین و عاقلانه‌ترین کار می‌باشد زیرا کارشناسان باتجربه در این زمینه تمام مشکلات احتمالی در راه اخذ ویزا را برطرف می‌کنند.

دریافت دعوت‌نامه از دانمارک

همه‌ساله مردم با اهداف متفاوتی به دانمارک سفر می‌کنند، داشتن دعوت‌نامه از دانمارک می‌توانند به شما برای گرفتن ویزا کمک کند . انواع دعوت‌نامه همچون دعوت‌نامه‌های  کاری، تحصیلی، نمایشگاهی، خانوادگی، تفریحی، اقامتی و… برای دانمارک وجود دارد. پس از رزرو وقت سفارت دانمارک در روز مصاحبه مدارک خود را ارائه داده و به یاد داشته باشید که دعوت‌نامه نیز باید در بین مدارک شما موجود باشد. البته لازم به ذکر است که داشتن دعوت‌نامه به معنی ویزای صددرصدی نیست و فقط شانس شمارا افزایش می‌دهد.

بررسی تائید صلاحیت توسط سفارت دانمارک

پس‌ازاینکه فرد متقاضی وقت سفارت دانمارک را رزرو کرد و روز مصاحبه برای او مشخص شد باید در روز مقرر در سفارت حضورداشته باشد و دلایل و هدف سفر خود و مدارک لازم برای ویزای را به افسر مربوطه ارائه کند. پس از مصاحبه مدارک و سابقه شما به‌دقت بررسی می‌شود و درخواست شما یا رد و یا پذیرفته می‌شود. پس دریافت وقت سفارت اولین گام در این راه می‌باشد.

عملیات بعد از تائید صلاحیت توسط سفارت دانمارک

در مطلب فوق گفته شد که پس از رزرو وقت سفارت دانمارک و انجام مصاحبه مدارک فرد موردبررسی دقیق قرار می‌گیرد. اگر بعد از انجام مراحل گفته‌شده درخواست شما موردپذیرش واقع شد می‌توانید مراحل بعدی دریافت ویزای خود را انجام دهید.

. لازم به ذکر  است پس‌ازاینکه مدارک و صلاحیت شما مورد تائید واقع شد ، مراحل کمی راحت می‌شود و اشخاص  قادر خواهند بود برای ورود به خاک دانمارک مطمئن‌تر باشند..

مدارک موردنیاز

 • 1) اصل گذرنامه دارای حداقل 6 ماه اعتبار
 • 2) دو قطعه عکس رنگی با زمینه سفید در سایز ۴*۶.
 • 3) بلیت رفت‌وبرگشت هواپیما به این کشور
 • 4) واچر هتل دال برداشتن محل اقامت در تمام مدت حضور در دانمارک
 • 5) کپی کارت ملی
 • 6) کپی از همه صفحات شناسنامه
 • 7) مدارک دال بر تمکن مالی با حداقل 8 میلیون تومان
 • 10) امضا و اثرانگشت درخواست‌کننده
 • 11) فرم درخواست ویزا  پرشده و تایپ‌شده باشد.
 • گذرنامه با یک صفحه خالی برای چاپ ویزای دانمارک.
 • کپی شناسنامه، کارت ملی، واچر هتل و پرواز می‌باید روی برگه‌های مجزا و در کاغذ A4باشد.

مراحل دریافت ویزا دانمارک

پر کردن فرم درخواست ویزای دانمارک جهت گرفتن ویزا از طریق سایت و به شکل آنلاین اولین قدم برای دریافت ویزاست. ازآنجایی‌که دانمارک عضو پیمان شینگن است متقاضیان سفر به دانمارک باید نسبت به اخذ ویزای شینگن اقدام کنند. این برگه‌ها انواع مختلف دارند مانند فرم کوتاه‌مدت، بلندمدت، یک‌بار ورود و چند بار ورود. لازم به ذکر است که هزینه ویزا با توجه به نوع ویزای درخواستی متفاوت می‌باشد. این فرم پس از تکمیل و چاپ در بین مدارک به افسر سفارت تحویل داده می‌شود. سپس مدارک در سفارت به‌دقت بررسی‌شده و تائید یا رد خواهند شد. در روز مصاحبه بعد از انجام مصاحبه و انگشت‌نگاری درصورتی‌که مدارک متقاضی کامل باشد و صلاحیت او تائید شود سفارت ویزای شخص را صادر خواهد کرد و او را واجد شرایط دریافت ویزا می‌داند.

هزینه اخذ ویزا و سفر به دانمارک

هزینه‌های سفر شما به کشور دانمارک در طی مراحل انجام کار از شما دریافت می‌شود. ابتدا هزینه‌ای برای رزرو وقت سفارت دانمارک برای انجام مصاحبه و تحویل مدارک از شما دریافت می‌شود. این هزینه‌ها در سایت سفارت دانمارک بیان‌شده است. پس از دریافت هزینه وقت سفارت دانمارک از شما ، هزینه ویزا نیز ازجمله هزینه‌هایی است که باید پرداخت کنید و می‌توان گفت بیشترین هزینه برای انجام امور خود مربوط به هزینه اخذ ویزا می‌باشد. هزینه‌های بعدی سفر ازجمله رزرو بلیت هواپیما ، رزرو هتل و … می‌باشد. این مسئله ازجمله نکات مهم و مورد توجه هر کس می‌باشد.

هزینه اخذ ویزا و سفر به دانمارک

انواع ویزای دانمارک

همان‌طور که گفتیم ویزاهای متفاوتی برای این کشور صادر می‌شود و این خود از مهم‌ترین مسائلی است که در روز مصاحبه  از متقاضی سفر به دانمارک پرسیده می‌شود. شما باید نوع ویزا و هدف خود از سفر که باید در راستای نوع ویزای شما  باشد را به افسر مربوطه شرح دهید. انواع ویزای کشور دانمارک به شرح زیر است :

 • ویزای کاری و تجاری.
 • ویزای تحصیلی.
 • ویزای توریستی.
 • و انواع دیگر با توجه به شرایط متقاضی

لازم به ذکر است که نوع ویزای درخواستی از جانب شما در تائید و یا رد درخواست ویزای شما بسیار مهم می‌باشد و تأثیر خود را دارد. نکته مهم این است که بدانید بعد از رزرو وقت سفارت دانمارک مهم‌ترین کار اخذ ویزای دانمارک است که باید مورد توجه قرار گیرد.

انواع ویزای دانمارک
انواع ویزای دانمارک

نکات مهم در دریافت وقت سفارت دانمارک

رعایت نکاتی در رزرو وقت سفارت دانمارک بسیار مهم می‌باشد از این موارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

در روز مصاحبه ظاهری آراسته و پاکیزه داشته باشید و به مرتب بودن لباس‌هایی خود دقت کنید. صداقت در پاسخ به سؤالات افسر بسیار مهم می‌باشد. استرس را از خود دور کنید زیرا به ضرر شما خواهد بود. درواقع با دوری از استرس و داشتن ظاهری موجه و آراسته و با قاطعانه پاسخ دادن جدیت و صلاحیت خود را ثابت خواهید کرد. دقت کنید که زیاد صحبت نکنید و به سؤالات جواب کوتاه و مؤدبانه دهید

در روز وقت سفارت دانمارک مدارک را کاملاً و بدون نقص به همراه خود داشته باشید. زیرا که نقص مدارک شانس شمارا برای اخذ ویزای دانمارک از بین می‌برد و شمارا فاقد صلاحیت نشان می‌دهد.

دقت داشته باشید که شما باید تاریخ سفر خود را چه میلادی چه شمسی بدانید ، هدف سفر ، تاریخ خروج از کشور مورد درخواست ویزا و اسم هتل و آدرس آن نیز از مواردی است که باید به‌دقت به خاطر بسپارید. چنانچه قصد دیدار اقوام و یا خانواده و دوستان خود را دارید نسبت آن شخص با شما و شغل و محل زندگی او را نیز کاملاً به یاد داشته باشید.

در وقت سفارت دانمارک یعنی در روز مصاحبه باید به‌موقع در محل سفارت حضورداشته باشید ، داشتن تأخیر وجه خوبی از شما به نمایش نمی‌گذارد سعی کنید کمی زودتر در محل کنسولگری حضورداشته باشید.

بحث پایانی

یکی از مهم‌ترین کارها پیش از سفر به هر کشوری آشنایی با قوانین و مقررات و کسب اطلاعات مفید که طی سفر ممکن است به آن نیاز پیدا کنید می‌باشد. به‌طور مثال دانستن اختلاف ساعت این کشور با کشور ما در حدود 2:30 ساعت می‌باشد.زبان کشور دانمارک ، دانمارکی و واحد پول آن کرون می‌باشد. امید است که با خواندن این مقاله بتوانید با روند رزرو وقت سفارت دانمارک و مراحل اخذ ویزا  به‌طور کامل آشنا شوید و امور خود را در مورد ویزای دانمارک به‌راحتی انجام دهید.

دسترسی سریع به مطالب این مقاله

سایت وقت سفارت

سایت وقت سفارت به عنوان کارگزار وقت سفارت در تهران فعالیت دارد. برای درخواست ویزای اتحادیه اروپا و تایید مدارک متقاضیان، از مجموعه ما کمک بگیرید. سایت وقت سفارت مستقر در تهران با اخذ مدارک، درخواست ویزا و ارسال آن به تمامی سفارت خانه ها، روند بررسی درخواست ها را تسریع کرده است.

سایت وقت سفارت پس از بررسی مدارک، نتیجه پذیرش یا رد درخواست ویزا را اعلام می کند و ویزای مورد نظر برای افراد صادر می شود. رزرو وقت سفارت یکی از دغدغه های علاقه مندان به سفر به کشورهای خارجی به ویژه آلمان، ایتالیا، هلند و… است.

به دلیل حجم بالای درخواست‌ها و به‌ ویژه افزایش تعداد علاقه‌مندان به درخواست ویزا، بسیاری از سفارت‌ها در ایران نمی‌توانند به متقاضیان وقت ملاقات فوری یا سریع ارائه دهند.

به منظور ساده‌سازی رویه‌ها، سایت وقت سفارت تمامی مراحل درخواست، دریافت، تحویل مدارک را برعهده میگیرد تا متقاضیان کمتر درگیر روند پیچیده سفارت ها شوند.

در نهایت پس از تایید مدارک ویزای صادر شده، می توانید ویزای صادر شده را نیز از طریق سایت وقت سفارت دریافت کنید. برای تعیین وقت و تحویل مدارک ویزا به سایت وقت سفارت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *