وقت سفارت دانمارک

وقت سفارت دانمارک

وقت سفارت دانمارک را بدون دردسر بگیرید 

 • اخذ وقت فوری بدون معطلی
 • وقت تضمینی سفارت دانمارک
 • پانزده سال سابقه درخشان در خصوص اخذ ویزای دانمارک
 • پاسخگویی از 9صبح تا 6 عصر توسط کارشناسان وقت دانمارک

برای ارتباط سریع با همکاران ما

از راههای سریع زیر اقدام کنید

کارشناس اول

کارشناس دوم

اطلاعاتی مهم درباره وقت سفارت دانمارک

دانمارک از دسته کشورهای اروپایی است که فعالیت اقتصادی پررونقی دارد. کشور دانمارک با داشتن اقتصاد قوی و جاذبه های گردشگری هرساله پذیرای گردشگران بسیاری از سراسر دنیا می‌باشد. برای سفر به دانمارک ابتدا باید وقت سفارت دانمارک را دریافت کنید. طی کردن پروسه رزرو وقت سفارت دانمارک نیازمند دقت به نکاتی می‌باشد که در این متن ذکرشده پس با دقت آن‌ها را بخوانید.  در این مطلب ما در مورد وقت سفارت دانمارک و مراحل رزرو آن اطلاعاتی در اختیار شما قرا می‌دهیم، تا چنانچه قصد سفر به این کشور را دارید دچار مشکل نشوید پس با ما همراه باشید.

اطلاعاتی مهم درباره وقت سفارت دانمارک

کشور دانمارک

همان‌طور که می‌دانید دانمارک کشوری واقع در اروپا و پایتخت آن شهر کپنهاگت هست. دانمارک از سال 1973عضوی از اتحادیه اروپا و پیمان شینگن می‌باشد. بنابراین برای سفر به این کشور با دریافت ویزای شینگن دیگر مشکلی نخواهید داشت. مسیحیت دین مردم دانمارک است و زبان رسمی آن‌ها زبان دانمارکی است البته ناگفته نماند که به دلیل مراودات اقتصادی و تجاری زیاد این کشور در بازار جهانی مردم دانمارک به زبان انگلیسی تسلط دارند. واحد پول آن‌ها کرون بوده و جمعیت آن حدود 6 میلیون نفر می‌باشد. دانمارک بعد ژاپن دومین کشور دارای خاندان پادشاهی است. محصولات لبنی و گوشتی، دارو و تجهیزات پزشکی، پوست حیواناتی مانند روباه و سمور جزو صادرات این کشور محسوب می‌شود.

سفر به کشور دانمارک

همان‌گونه که در مطالب بالا ذکر شد به علت اینکه دانمارک عضو پیمان شینگن است برای داشتن سفر به این کشور زیبا باید نسبت به اخذ ویزای شینگن اقدام کنید. به همین علت در این متن مراحل تعیین وقت سفارت دانمارک و دریافت ویزای دانمارک به‌طور کامل شرح داده می‌شود. متقاضیان دریافت ویزا و وقت سفارت دانمارک می‌توانند با خواندن این مطلب با مراحل کار آشنا شده و موفق به انجام امور خود شوند. امروزه افراد بسیاری با اهداف مختلف همچون کار و تجارت به دانمارک سفر می‌کنند که تعداد توریست‌ها دراین‌بین بسیار بیشتر می‌باشند.

وقت سفارت دانمارک چیست

بسیاری از افراد هستند که نمی‌دانند به چه علت باید وقت سفارت بگیرند و این کار به چه منظور انجام می‌پذیرد. همان‌طور که پیداست این متن در رابطه به‌وقت سفارت دانمارک و چگونگی رزرو آن و دریافت ویزای دانمارک می‌باشد. گفتنی است که پروسه گرفتن وقت سفارت برای همه کشورها یکسان می‌باشد. متقاضیان سفر به دانمارک باید پیش از سفر خود وقت سفارت دانمارک را رزرو کرده تا مراحل دریافت ویزا را به اتمام برسانند و درخواست ویزای دانمارک دهند تا بتوانند وارد خاک این کشور شوند. بهتر است بدانید که مراحل دریافت ویزا و مدارک آن بسته به نوع ویزای درخواستی شما متفاوت است. در حقیقت وقت سفارت برای تحویل مدارک و درخواست ویزای رزرو می‌شود.

وقت سفارت دانمارک چیست

نحوه دریافت وقت سفارت دانمارک

چنانچه قصد دریافت ویزا را دارید باید نسبت به رزرو وقت سفارت دانمارک اقدام کنید تا در روز مصاحبه که برای شما در نظر گرفته می‌شود مراحل مصاحبه و انگشت‌نگاری انجام شود . بسیار مهم است که بدانید برای حضور در سفارت باید از قبل وقت سفارت دانمارک را رزرو کرده باشید در غیر این صورت به درخواست شما رسیدگی نخواهد شد. برای انجام این کار چند روش وجود دارد که به شرح آن می‌پردازیم. یکی از این روش‌ها مراجعه به سایت سفارت و با بررسی تقویم روزهای خالی یکی از این روزها را انتخاب نموده  و با پرداخت هزینه مشخص‌شده آن درخواست وقت سفارت دانمارک را به‌صورت آنلاین دهید. یکی دیگر از روش‌ها مراجعه حضوری در سفارت می‌باشد.

آدرس سفارت دانمارک در تهران

سفارت دانمارک در ایران، تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از پل صدر، کوچه هدایت، کوچه دشتی، شماره ۱۰ قرار واقع‌شده است

تلفن: ۲۸۱۵۵۰۰۰ / دورنگار: ۲۲۶۴۰۰۰۷ / ایمیل: thramb@um.dkمی‌باشد.

روزهای دوشنبه تا چهارشنبه می‌توانید با مراجعه حضوری به سفارت دانمارک در طی ساعات کاری 9 الی 12 سؤالات و مشکلات خود را مطرح کنید و همچنین می‌توانید با تماس از طریق شماره تلفن سفارت در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه سولات خود را مطرح کنید و پاسخ خود را از مسئولین سفارت دریافت کنید.جدیداً بسیاری از امور مربوط به‌وقت سفارت دانمارک و ویزای این کشور توسط شرکت‌های کارگزار انجام می‌شود. . شرکت کارگزاری سفارت دانمارک در ایران، تهران، خیابان شهید بهشتی، پس از تقاطع سهروردی، شماره ۱۴۵، ساختمان نگین پرواز، طبقه‌ی دوم قرار دارد.

تلفن: ۸۸۱۷۸۸۲۹ / دورنگار: ۸۸۷۵۰۷۴۵ / ایمیل: info@denmark-visa-iran.com

گرفتن وقت سفارت دانمارک برای سفر به این کشور

از ملزومات سفر به هر کشور اخذ ویزای دانمارک می‌باشد و مهم‌ترین مراحل برای دریافت ویزای دانمارک تعیین وقت سفارت دانمارک می‌باشد، پس باید نسبت به رزرو وقت سفارت دانمارک اقدام کنید. در روز مصاحبه شخص متقاضی باید حضور پیدا کند چنانچه پس از مصاحبه و انگشت‌نگاری مورد تائید قرار گیرند ویزای دانمارک آن‌ها صادر می‌شود.

دقت داشته باشید که پیش از حضور در سفارت حتماً وقت سفارت دانمارک رزرو کنید و بدون داشتن وقت برای تحویل مدارک به سفارت مراجعه نکنید

گرفتن وقت سفارت دانمارک برای سفر به این کشور

استفاده از موسسه‌های حقوقی برای دریافت وقت سفارت دانمارک

متقاضیان می‌توانند خود اقدام به رزرو وقت سفارت دانمارک از طریق کنسولگری نمایند و مراحل را خود شخصاً طی کنند. در برخی موارد اشخاص به علت نداشتن زمان کافی و مشغله زیاد امکان انجام این مراحل را ندارند. به همین علت آژانس‌های گردشگری و شرکت‌های فعال در این زمینه می‌توانند امور مربوط به ویزا و وقت سفارت دانمارک را برای متقاضیان انجام داده و پیگیر تمام مراحل کار باشند و شخص درخواست‌کننده ویزا در روز مصاحبه فقط برای امضا و انگشت‌نگاری در وقت سفارت دانمارک در کنسولگری حضور پیدا می‌کند. دراین‌بین شرکت‌ها هزینه ناچیزی بابت انجام خدمات خود از شما دریافت می‌کنند. به‌طورکلی مراجعه و یا تماس با مؤسسات برای انجام امور ویزا و وقت سفارت بهترین و عاقلانه‌ترین کار می‌باشد زیرا کارشناسان باتجربه در این زمینه تمام مشکلات احتمالی در راه اخذ ویزا را برطرف می‌کنند.

دریافت دعوت‌نامه از دانمارک

همه‌ساله مردم با اهداف متفاوتی به دانمارک سفر می‌کنند، داشتن دعوت‌نامه از دانمارک می‌توانند به شما برای گرفتن ویزا کمک کند . انواع دعوت‌نامه همچون دعوت‌نامه‌های  کاری، تحصیلی، نمایشگاهی، خانوادگی، تفریحی، اقامتی و… برای دانمارک وجود دارد. پس از رزرو وقت سفارت دانمارک در روز مصاحبه مدارک خود را ارائه داده و به یاد داشته باشید که دعوت‌نامه نیز باید در بین مدارک شما موجود باشد. البته لازم به ذکر است که داشتن دعوت‌نامه به معنی ویزای صددرصدی نیست و فقط شانس شمارا افزایش می‌دهد.

بررسی تائید صلاحیت توسط سفارت دانمارک

پس‌ازاینکه فرد متقاضی وقت سفارت دانمارک را رزرو کرد و روز مصاحبه برای او مشخص شد باید در روز مقرر در سفارت حضورداشته باشد و دلایل و هدف سفر خود و مدارک لازم برای ویزای را به افسر مربوطه ارائه کند. پس از مصاحبه مدارک و سابقه شما به‌دقت بررسی می‌شود و درخواست شما یا رد و یا پذیرفته می‌شود. پس دریافت وقت سفارت اولین گام در این راه می‌باشد.

عملیات بعد از تائید صلاحیت توسط سفارت دانمارک

در مطلب فوق گفته شد که پس از رزرو وقت سفارت دانمارک و انجام مصاحبه مدارک فرد موردبررسی دقیق قرار می‌گیرد. اگر بعد از انجام مراحل گفته‌شده درخواست شما موردپذیرش واقع شد می‌توانید مراحل بعدی دریافت ویزای خود را انجام دهید.

. لازم به ذکر  است پس‌ازاینکه مدارک و صلاحیت شما مورد تائید واقع شد ، مراحل کمی راحت می‌شود و اشخاص  قادر خواهند بود برای ورود به خاک دانمارک مطمئن‌تر باشند..

مدارک موردنیاز

 • 1) اصل گذرنامه دارای حداقل 6 ماه اعتبار
 • 2) دو قطعه عکس رنگی با زمینه سفید در سایز ۴*۶.
 • 3) بلیت رفت‌وبرگشت هواپیما به این کشور
 • 4) واچر هتل دال برداشتن محل اقامت در تمام مدت حضور در دانمارک
 • 5) کپی کارت ملی
 • 6) کپی از همه صفحات شناسنامه
 • 7) مدارک دال بر تمکن مالی با حداقل 8 میلیون تومان
 • 10) امضا و اثرانگشت درخواست‌کننده
 • 11) فرم درخواست ویزا  پرشده و تایپ‌شده باشد.
 • گذرنامه با یک صفحه خالی برای چاپ ویزای دانمارک.
 • کپی شناسنامه، کارت ملی، واچر هتل و پرواز می‌باید روی برگه‌های مجزا و در کاغذ A4باشد.

مراحل دریافت ویزا دانمارک

پر کردن فرم درخواست ویزای دانمارک جهت گرفتن ویزا از طریق سایت و به شکل آنلاین اولین قدم برای دریافت ویزاست. ازآنجایی‌که دانمارک عضو پیمان شینگن است متقاضیان سفر به دانمارک باید نسبت به اخذ ویزای شینگن اقدام کنند. این برگه‌ها انواع مختلف دارند مانند فرم کوتاه‌مدت، بلندمدت، یک‌بار ورود و چند بار ورود. لازم به ذکر است که هزینه ویزا با توجه به نوع ویزای درخواستی متفاوت می‌باشد. این فرم پس از تکمیل و چاپ در بین مدارک به افسر سفارت تحویل داده می‌شود. سپس مدارک در سفارت به‌دقت بررسی‌شده و تائید یا رد خواهند شد. در روز مصاحبه بعد از انجام مصاحبه و انگشت‌نگاری درصورتی‌که مدارک متقاضی کامل باشد و صلاحیت او تائید شود سفارت ویزای شخص را صادر خواهد کرد و او را واجد شرایط دریافت ویزا می‌داند.

هزینه اخذ ویزا و سفر به دانمارک

هزینه‌های سفر شما به کشور دانمارک در طی مراحل انجام کار از شما دریافت می‌شود. ابتدا هزینه‌ای برای رزرو وقت سفارت دانمارک برای انجام مصاحبه و تحویل مدارک از شما دریافت می‌شود. این هزینه‌ها در سایت سفارت دانمارک بیان‌شده است. پس از دریافت هزینه وقت سفارت دانمارک از شما ، هزینه ویزا نیز ازجمله هزینه‌هایی است که باید پرداخت کنید و می‌توان گفت بیشترین هزینه برای انجام امور خود مربوط به هزینه اخذ ویزا می‌باشد. هزینه‌های بعدی سفر ازجمله رزرو بلیت هواپیما ، رزرو هتل و … می‌باشد. این مسئله ازجمله نکات مهم و مورد توجه هر کس می‌باشد.

هزینه اخذ ویزا و سفر به دانمارک

انواع ویزای دانمارک

همان‌طور که گفتیم ویزاهای متفاوتی برای این کشور صادر می‌شود و این خود از مهم‌ترین مسائلی است که در روز مصاحبه  از متقاضی سفر به دانمارک پرسیده می‌شود. شما باید نوع ویزا و هدف خود از سفر که باید در راستای نوع ویزای شما  باشد را به افسر مربوطه شرح دهید. انواع ویزای کشور دانمارک به شرح زیر است :

 • ویزای کاری و تجاری.
 • ویزای تحصیلی.
 • ویزای توریستی.
 • و انواع دیگر با توجه به شرایط متقاضی

لازم به ذکر است که نوع ویزای درخواستی از جانب شما در تائید و یا رد درخواست ویزای شما بسیار مهم می‌باشد و تأثیر خود را دارد. نکته مهم این است که بدانید بعد از رزرو وقت سفارت دانمارک مهم‌ترین کار اخذ ویزای دانمارک است که باید مورد توجه قرار گیرد.

انواع ویزای دانمارک
انواع ویزای دانمارک

نکات مهم در دریافت وقت سفارت دانمارک

رعایت نکاتی در رزرو وقت سفارت دانمارک بسیار مهم می‌باشد از این موارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

در روز مصاحبه ظاهری آراسته و پاکیزه داشته باشید و به مرتب بودن لباس‌هایی خود دقت کنید. صداقت در پاسخ به سؤالات افسر بسیار مهم می‌باشد. استرس را از خود دور کنید زیرا به ضرر شما خواهد بود. درواقع با دوری از استرس و داشتن ظاهری موجه و آراسته و با قاطعانه پاسخ دادن جدیت و صلاحیت خود را ثابت خواهید کرد. دقت کنید که زیاد صحبت نکنید و به سؤالات جواب کوتاه و مؤدبانه دهید

در روز وقت سفارت دانمارک مدارک را کاملاً و بدون نقص به همراه خود داشته باشید. زیرا که نقص مدارک شانس شمارا برای اخذ ویزای دانمارک از بین می‌برد و شمارا فاقد صلاحیت نشان می‌دهد.

دقت داشته باشید که شما باید تاریخ سفر خود را چه میلادی چه شمسی بدانید ، هدف سفر ، تاریخ خروج از کشور مورد درخواست ویزا و اسم هتل و آدرس آن نیز از مواردی است که باید به‌دقت به خاطر بسپارید. چنانچه قصد دیدار اقوام و یا خانواده و دوستان خود را دارید نسبت آن شخص با شما و شغل و محل زندگی او را نیز کاملاً به یاد داشته باشید.

در وقت سفارت دانمارک یعنی در روز مصاحبه باید به‌موقع در محل سفارت حضورداشته باشید ، داشتن تأخیر وجه خوبی از شما به نمایش نمی‌گذارد سعی کنید کمی زودتر در محل کنسولگری حضورداشته باشید.

بحث پایانی

یکی از مهم‌ترین کارها پیش از سفر به هر کشوری آشنایی با قوانین و مقررات و کسب اطلاعات مفید که طی سفر ممکن است به آن نیاز پیدا کنید می‌باشد. به‌طور مثال دانستن اختلاف ساعت این کشور با کشور ما در حدود 2:30 ساعت می‌باشد.زبان کشور دانمارک ، دانمارکی و واحد پول آن کرون می‌باشد. امید است که با خواندن این مقاله بتوانید با روند رزرو وقت سفارت دانمارک و مراحل اخذ ویزا  به‌طور کامل آشنا شوید و امور خود را در مورد ویزای دانمارک به‌راحتی انجام دهید.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

آیا در سفارت دانمارک هر کسی باید به صورت انفرادی درخواست وقت سفارت نماید ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله.
چون سفارت دانمارک برای هر شخص پرونده ایجاد میکنید به همین خاطر باید برای ورود به سفارت دانمارک حتما به صورت جداگانه وقت سفارت دانمارک را درخواست و اخذ نمود.

چه مدارکی باید مورد تایید سفارت دانمارک برسد ؟

برای اخذ ویزای دانمارک شما باید مدارک هویتی خود که شامل :
• شناسنامه
• کارت ملی
• پاسپورت
و مدارک مالی که شامل :
• نامه تمکن مالی
• نامه گردش حساب
• سهام شرکت
و اسناد ملکی شامل :
• سند منزل
• سند مغازه
• سند زمین
را به همراه داشته باشید.

در صورتی که قبلا ریجکت شده باشم چقدر شانس دریافت ویزای دانمارک وجود دارد ؟

در صورت ریجکتی شما باید ابتدا در صدد رفع ریجکتی خود باشید. اگر به هر دلیلی امکان رفع ریجکتی نباشد شما میتوانید بعد از گذشت 3 تا 6 ماه درخواست ویزا داشته باشید.

درصد ریجکتی سفارت دانمارک چقدر است ؟

درصد ریجکتی سفارت دانمارک چقدر است ؟

آیا می شود وقت سفارت را به شخص دیگری واگذار کرد ؟

با توجه به قوانین داخلی سفارت دانمارک در حال حاشر این امکان وجود ندارد چرا وقت سفارت دانمارک شما براساس شماره پاسپورت رزرو و تایید میشود و از آنجای که شماره پاسپورت همچون کد ملی یکتا می باشد واگذاری وقت سفارت دانمارک به شخص دیگر غیر ممکن می باشد

ایا می شود وقت سفارت دانمارک را کنسل کرد ؟

در پاسخ به این سوال میتوان گفت بله .
شما این حق را دارید که وقت رزرو شده خود را کنسل نمایید برای انجام این کار شما از این اموزش میتوانید کمک بگیرید. ( آموزش کنسل کردن وقت سفارت دانمارک )

در صورت ریجکت از سفارت دانمارک چه مبالغی برگشت داده می شود ؟

با توجه به قوانین داخلی سفارت دانمارک در صورت ریجکت شدن هیچ هزینه ای از طرف سفارت به مسافر یا مسافران عودت داده نمی شود.

در صورت ریجکت شدن از سفارت دانمارک آیا حق اعتراض دارم ؟

در صورت ریجکت شدن از سفارت دانمارک این حق برای شما محفوظ است که اعتراض نمایید برای انجام اعتراض طبق آموزش زیر عمل نمایید. ( اموزش اعتراض به ریجکت شدن سفارت دانمارک )

برای سفارت دانمارک رزرو هتل و رزرو پرواز چگونه باید باشد ؟

اگر حضور شما در دانمارک به منظور کنفرانس یا شرکت در مراسم خاصی می باشد بهتر است که کانفرم نهایی هتل و پرواز را تهیه نمایید و به سفارت دانمارک ارائه دهید .
و اما اگر حضور شما در دانمارک برای دیدار اقوام یا توریستی می باشد شما میتوانید هم کانفرم نهایی را به سفارت ارائه بدیهید و هم رزرو هتل و پرواز .

من اطلاعات لازم برای دریافت وقت سفارت را اشتباه وارد کردم الان چکار باید کرد ؟

اگر در ثبت اطلاعات خود برای اخذ وقت سفارت دانمارک مواردی را اشتباه درج کرده اید از طریق آموزش زیر میتوانید این مشکل را حل نمایید. ( آموزش تغییر اطلاعات ثبت شده وقت سفارت دانمارک )

بعد از ارسال مدارک چند روز بعد وقت سفارت مشخص می شود ؟

بنا به نوع درخواست شما زمان تاییده ای مدارک شما در سفارت دانمارک کاملا متفاوت می باشد. اما در کل تاییده ای اولیه سفارت دانمارک بین 30 دقیقه الی 72 ساعت میتواند طول بکشد.

آیا وقت سفارت به صورت تضمینی می باشد ؟

بله وقت سفارت دانمارک به صورت تضمینی دریافت می شود و به شما ارائه میگردد.

ایا دریافت وقت سفارت دانمارک برای یک تاریخ مشخص امکان پذیر است ؟

با توجه اذغام فعلی در درخواست ها به سفارت دانمارک این امکان در حال حاضر وجود ندارد. درخواست شما با توجه به زمان های خالی که در سفارت دانمارک است فقط قابل ارائه می باشد.

هزینه های مربوط به سفارت دانمارک شامل چه مواردی است ؟

برای دریافت ویزای دانمارک هزینه های متفاوتی وجود دارد که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
• هزینه دریافت وقت سفارت دانمارک
• هزینه ترجمه مدارک
• هزینه سفارت
• هزینه خدمات اضافی

آیا در سفارت دانمارک آشنایی دارید برای سریعتر وقت گرفتن ؟

متاسفانه تعدادی افراد سودجو به بیان این جمله که ما در سفارت دانمارک آشنا داریم هدف در گمراه نمودن مسافران دارند و با جدیدت عرض میکنیم که هیچ شخصی در سفارت دانمارک آشنایی ندارد برای اخذ وقت فوری دانمارک یا دریافت فوری ویزای دانمارک.

آیا می شود وقت سفارت دانمارک را به جلو انداخت ؟

متاسفانه این امکان وجود ندارد که وقت سفارت تعیین شده خود را به زمان های زودتری تبدیل کرد.

چند روز مانده به تاریخ سفر باید درخواست وقت سفارت دانمارک بدم ؟

با توجه به شلوغی بین از حد سفارت دانمارک در ایران شما باید حدود 4 الی 6 ماه زودتر از زمان سفر خود درخواست وقت سفارت دانمارک داده باشید.

فرم درخواست سفارت دانمارک به چه زبان باید تکمیل شود ؟

سفارت دانمارک در ایران جزء محدود سفارت های می باشد که مدارک را به زبان فارسی دریافت میکند به همین منظور شما میتوانید مدارک خود را به زبان فارسی تکمیل و ارائه دهید . اما فرم اپلیکیشن به دلیل ساختاری انگلیسی پیشنهاد میشود هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی تکمیل نمایید.

مدت زمان اعتبار ویزاهای صادر شده از سفارت دانمارک چند وقت می باشد ؟

ویزاهای که توسط سفارت دانمارک در ایران صادر می شود کاملا متفاوت می باشد اما این مدت زمان میتواند از 10 روز تا 90 روز متغیر باشد.

ایا برای دریافت ویزای دانمارک داشتن دعوتنامه ضروری است ؟

برای دریافت ویزای کشور دانمارک داشتن دعوتنامه الزامی نیست اما با وجود دعوتنامه دانمارک پروسه دریافت ویزای شما راحتتر خواهد بود و شانس دریافت ویزای دانمارک بالاتر خواهد رفت.

هزینه درخواست ویزای دانمارک چقدر است ؟

هزینه های لازم برای دریافت ویزای دانمارک متغیر می باشد اما مواردی که شما باید برای ویزای دانمارک هزینه کنید شامل:
• هزینه دریافت وقت سفارت دانمارک
• هزینه ترجمه مدارک
• هزینه سفارت
• هزینه خدمات اضافی

شرایط تمدید ویزای دانمارک به چه صورت است ؟

برای تمدید ویزای دانمارک شما باید دلایل محکمی قابل ارائه داشته باشید و دلایل دیگری هم هست که میتوان با بیان انها ویزای خود رو برای چند روز تمدید کرد که این دلایل عبارتند از :
• سیل
• زلزله
• طوفان
و اگر به دنبال تمدید با زمان بیشتری هستید شما باید دلایل بسیار محکمتری ارائه بدید که میتوان به این موارد اشاره کرد:
• درمان پزشکی
• مرگ خویشاوند نزدیک
• زایمان
البته ناگفته نماند درخواست شما باید توسط مامور مهاجرت تایید گردد که بتوانید در کشور دانمارک چند روز بیشتر بمانید.

درخواست ویزای مولتی از سفارت دانمارک برای بار اول امکان پذیر است ؟

بله امکان درخواست ویزای مولتی برای اولین بار از سفارت دانمارک امکانپذیر است اما توجه نمایید که سفارت دانمارک این حق دارد دارد که به شما ویزای یکبار ورود یا دوبار ورود و یا مولتی بدهد.
اما بهتر است بدانید معمولا سفارت دانمارک با درخواست مولتی کسانی موافقت میکند که دارای تراول هیستوری زیادی باشند.

شرایط درخواست ویزای مولتی به سفارت دانمارک به چه صورت می باشد ؟

شرایط درخواست ویزای مولتی به سفارت دانمارک به چه صورت می باشد ؟

درخواست ویزای فوری به سفارت دانمارک به چه صورت است ؟

سفارت دانمارک معمولا برای دلایل بشر دوستانه ویزای فوری صادر میکنند که این دلایل شامل :
• بیماری
• مرگ خویشاوند
• و…
لازم به ذکر است که با ارائه مستندات قوی میتوانید ویزای دانمارک فوری بگیرید در غیر این صورت به هیچ عنوان امکانپذیر نمی باشد.

مدارک لازم سفارت دانمارک برای ویزای پیوست به خانواده چیست ؟

مدارک لازم برای اخذ ویزای پیوست عبارتند از :
• فرم درخواست
• عکس گذرنامه
• گذرنامه شخص ایرانی
• گذرنامه شخص دانمارکی
• سند ازدواج
• وکالت نامه ازدواج
• شناسنامه زوجین
• مدرک زبان A1
• بیمه مسافرتی

مدت زمان صدور ویزا در سفارت دانمارک چقدر است ؟

صدور ویزای دانمارک بعد از ورود شما به سفارت دانمارک معمولا بین 14 تا 21 روز زمان میبرد. و در مواقعی هم شاهد بودیم که یک هفته ویزای افراد صادر شده است و یا بیشتر از 21 روز هم صدور ویزا زمان برده است اما در کا زمان 14 تا 21 روز اختصاص دهید.

مدارک لازم سفارت دانمارک برای ویزای توریستی چیست ؟

توجه: از همه‌ی مدارک باید یک کپی هم موجود باشد. اصل مدارک بعد از مطابقت به شما برگردانده می‌شود و کپی آن‌ها در پرونده‌ شما در سفارت دانمارک می‌ماند.
• شناسنامه ایرانی
• گذرنامه
• سه قطعه عکس رنگی ۴*۶
• اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی
– برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه‌ی آخرین حکم کارگزینی
– برای کارمندان بخش خصوصی‌: گواهی اشتغال به کار
– برای صاحبان شرکت‌های خصوصی: ترجمه‌ی روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه‌ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی.
– برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها: کارت بین‌المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی.
– برای مشاغل آزاد: ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی
• پرینت حساب بانکی
• ترجمه‌ یک سند مالکیت دو سری کپی از اصل مدارک فارسی
• بیمه مسافرتی
• بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت
• واچر قطعی هتل در یک یا چند شهر هتل در دانمارک

مدارک لازم سفارت دانمارک برای ویزای کاری چیست ؟

لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• فرم درخواست برای اقامت بلند مدت
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• شناسنامه
• مدرکی دال بر وجود رابطه کاری
• مدارک تحصیلی ایران
• تأییدیه اعتبار مدرک تحصیلی در دانمارک

• مدارک مربوط به سوابق کاری
• رزومه
• گواهی مبنی بر معلومات زبان دانمارکی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر

مدارک لازم سفارت دانمارک برای ویزای تجاری چیست ؟

لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• دعوتنامه تجاری
• فرم درخواست برای اقامت بلند مدت
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• شناسنامه
• مدرکی دال بر وجود رابطه کاری
• مدارک مربوط به سوابق کاری
• گواهی مبنی بر معلومات زبان دانمارکی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر

مدارک لازم سفارت دانمارک برای ویزای تحصیلی چیست ؟

لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• فرم درخواست
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• اثبات امکان تأمین مالی هزینه های زندگی
• شناسنامه
• مدارک تحصیلی ایران
• تأییدیه اعتبار مدرک تحصیلی در دانمارک
• گواهی مبنی بر معلومات زبان دانمارکی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.