رزرو وقــــــت

سفارت کرواسی

تماس رایگان برای مشاوره تخصصی :

کـارشـنـاسـان

امــــور ویــــزا و ســــــــفــــــــارت

خانم الوند

02141256422

آقای رحیمی

02141256422

خانم آتنا الوند

02141256422

در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.

از زبان مخاطبان

وقت سفارت

بشنوید

مخاطب 1

مخاطب 2

مخاطب 3

مخاطب 4

اطلاعات تماس با وقت سفارت

02141256422

 ایران – تهران – میرداماد. بازار بزرگ میرداماد طبقه دوم واحد 203
همه روزه - 9 صبح تا 5 عصر

وقت سفارت کرواسی

اخذ وقت سفارت کرواسی برای افراد مختلف

امروزه افراد بسیاری برای مهاجرت و سفر به کشورهای اروپایی داوطلب هستند و برای آن اقدام می کنند. با دریافت ویزای مربوط به هدف سفر خود می توانید به هر کشوری در اروپا سفر کنید. برای دریافت ویزای کرواسی باید پیش از ان وقت سفارت کرواسی را دریافت کنید. کشور کرواسی در تهران سفارت دارد به همین علت اخذ ویزا و وقت سفارت کرواسی در ایران امکان پذیر می باشد. روند اخذ ویزای کرواسی چند هفته به طول می انجامد. در این مقاله در مورد وقت سفارت کرواسی و ویزای آن اطلاعاتی در اختیارتان قرار خواهیم داد.

کشور کرواسی

کشور کرواسی در گذشته بخشی از یوگسلاوی  بوده و به تازگی مستقل شده است. این کشور در بخش جنوب مرکزی اروپا واقع شده است. کشور کرواسی با کشور هایی از جمله صربستان، اسلوونی، بوسنی و هرزوگووین و مجارستان مرز مشترک داشته و دارای نقاط مشترک زیادی با کشور های همسایه خود می باشد. پایتخت آن زاگرب می باشد که در حدود 4 1200 هزار نفر جمعیت دارد. مردم این کشور مهمان نواز و بسیار خون گرم و بافرهنگ هستند و مردمی با سواد می باشند زبان اکثر آن ها کروات بوده و بخشی از مردم این کشور به زبان روسی صحبت می کنند. نود درصد مردم این کشور مذهب کاتولیک دارند و باقی مردم از ادیان دیگر می باشند. در بخش جنوبی کرواسی دریای آدریاتیک قرار دارید به همین علت آب و هوای آن مرطوب و مدیترانه ای می باشد.

باتوجه به آب و هوای مدیترانه ای کرواسی ، این کشور از مناطق جنگلی و نیمه جنگلی بسیاری پوشیده شده است. میزاین بارش باران در این کشور بالا می باشد. همچنین این کشور دارای موسسات آموزش عای باکیفیتی و قدیمی می باشد. این کشور دارای 67 دانشگاه بوده و قدیمی ترین آن در حدود 300 سال قدمت دارد. جاذبه های بیشمار این کشور نیز دلیل سفر بسیاری از گردشگران به این کشور می باشد. طبیعت بکر و زیبای این کشور از جاذبه های کرواسی می باشد. برای سفر به این کشور وقت سفارت کرواسی و سپس ویزای کرواسی را دریافت کنید.

کشور کرواسی

اخذ وقت سفارت کرواسی

با توجه به اینکه امکانات لازم برای رزرو وقت سفارت کرواسی وجود ندارد این کار با سختی های خاص خود امکان پذیر می باشد. با توجه به عدم وجود سایت اینترنتی سفارت کرواسی در ایران باید با مراجعه حضوری به سفارت کرواسی نسبت به اخذ وقت سفارت کرواسی اقدام کنید. با دریافت فرم مربوط به اخذ ویزا و تکمیل اطلاعات برای اخذ ویزا و تحویل آن به سفارت می توانید به راحتی ویزای کرواسی را دریافت کنید. به دلیل عدم عضویت کرواسی در اتحادیه اروپا ویزای این کشور شینگن نمی باشد و با اخذ ویزای آن نمی توان به دیگر کشورهای اروپایی سفر کرد. به یاد داشته باشید که فرم اخذ ویزا را با دقت کافی پر کنید در صورت تشخیص مشکل در اطلاعات فرم مربوطه روند دریافت ویزا با مشکل روبرو خواهد شد. در آخر فرم امضا و اثر انگشت خود را درج کنید و همراه مدارک دیگر به سفارت تحویل دهید.

اخذ وقت سفارت کرواسی با استفاده از دعوتنامه

با داشتن دعوتنامه می توانید جهت دریافت ویزای کرواسی اقدام کنید. برای این کار دعوتنامه های مختلفی وجود دارد. دعوتنامه در حقیقت نامه ای از سوی خویشان ، خانواده و یا دوستان و حتی موسسات و شرکت های معتبر می باشد که قصد جذب شما را به عنوان نیروی کار دارند می باشد . استفاده از دعوتنامه یکی از روش های مطمئن برای  اخذ ویزای کرواسی می باشد. دعوتنامه انواع مختلفی دارد که هر کدام برای اخذ ویزای خاصی کاربرد دارد کاملا واضح می باشد که داشتن دعوتنامه کار اخذ ویزای را سرعت می بخشد. دعوت نامه در حقیقت تضمینی است که از سوی فرد یا گروهی در کشور هدف برای درخواست کننده ویزا ارسال می گردد تا نسبت به صدور ویزا و آماده کردن شرایط اقامت برای شخص تسهیلاتی قائل شوند.

اخذ وقت سفارت کرواسی برای افراد مختلف

بسته به هدف سفر شخص به کرواسی انواع ویزای مختلفی وجود دارد . ویزاها متناسب با نوع دعوتنامه ارائه شده از سوی شخص و یا شرکت مورد نظر صادر خواهد شد. انواع مختلف ویزا و دعوتنامه در متن زیر به شرح توضیح داده شده است. مدت هرکدام از این نوع ویزاها و شرایط آن ها متفاوت می باشد. انواع مختلف اخذ وقت سفارت کرواسی شامل وقت سفارت کرواسی جهت سفرهای توریستی، وقت سفارت کرواسی جهت کارجویان، وقت سفارت کرواسی جهت سفر تجار، وقت سفارت کرواسی برای متقاضیان تحصیل و وقت سفارت کرواسی برای ویزای بستگان نزدیک می باشد.

اخذ وقت سفارت کرواسی برای کارجویان

ویزای کاری کرواسی از ویزاهای پرطرفدار کرواسی می باشد. برای رزرو وقت سفارت کرواسی باید از طریق حضور در سفارت کرواسی در تهران اقدام کنید. وقت سفارت کرواسی جهت روادید کار با توجه به نادر بودن این ویزا بسیار دشوار می باشد. متقاضیان کار در کرواسی باید بدانند که ساست های هر کشور برای جذب نیروی کار کمی سخت گیرانه است. یعنی الویت جذب نیرو با شهروندان کرواسی می باشد. اشخاصی که درخواست کار در کشور کرواسی را دارند باید با مدارک تحصیلی و سابقه کاری مرتبط به سفارت کرواسی مراجعه کنند. متقاضیان کار نیز باید با داشتن دعوتنامه مرتبط و داشتن پذیرش از سوی سازمان و شرکت معتبر در کرواسی برای دریافت وقت سفارت کرواسی اقدام کنید.

اخذ وقت سفارت کرواسی برای افراد مختلف

اخذ وقت سفارت کرواسی برای تاجران

تجار بیشترین درخواست وقت سفارت کرواسی را دارند. این افراد با سرمایه گذاری و حضور پویا در صنعت کرواسی می توانند به این کشور سفر کنند. تاجران قادرند با استفاده از اجازه نامه کمپانی یا موسسه مورد نظر اقدام به واردات یا صادرات کالای مورد نظر خود بکنند. مدارکی که تجار باید به سفارت کرواسی ارائه دهند در بخش های بعد توضیح داده می شود. این مدارک نسبت به مدارک باقی ویزاها یاده تر می باشد. برای رزرو وقت سفارت کرواسی برای تجار می توانید هم تلفنی و هم به صورت حضور در سفارت اقدام کنید. ویزای تجاری کرواسی در دو نوع کوتاه مدت و بلند مدت صادر می شود که بسته به نوع تجارت فرد دارد.

اخذ وقت سفارت کرواسی برای محصلان

متقاضیان تحصیل و اشخاصی که دارای مدارک تحصیلی معتبر از موسسات مربوطه هستند قادرند برای تحصیل در کرواسی و یا شرمت در پروژه های تحقیقاتی به کرواسی سفر داشته باشند. دانشگاهها و پژوهشکده های بسیار معتبری در کشور کرواسی وجود دارد که دانشجوی خارجی می پذیرد. برای اخذ چنین ویزایی و پیش از رزرو وقت سفارت کرواسی باید مدارک پذیرش خود را که توسط دانشگاه صادر و ومهرو امضا شده تهیه و به سفارت ارائه دهید. دانشجویان می توانند با داشتن صلاحیت، از بورسیه های متفاوت این کشور نیز استفاده کنند. در این صورت و با داشتن این نوع ویزا افراد فقط در مدت تحصیل و یا پژوهش در کرواسی قادر به رفت و آمد در این کشور هستند.

اخذ وقت سفارت کرواسی برای گردشگران

وقت سفارت توریستی از پرطرفدارترین نوع وقت سفارت کرواسی می باشد که توریست ها رزرو می کنند. مسافران برای اخذ ویزای توریستی کرواسی و ویزای کوتاه مدت و توریستی باید وقت سفارت کرواسی را رزرو کنند و مدارک مورد نظر را به سفارت ارائه کنند. دریافت وقت سفارت کرواسی برای تورست ها هم با روش حضوری و هم با روش تلفنی امکان پذیر می باشد.

از جمله موارد پر طرفدار در اخذ وقت سفارت کرواسی مربوط به گردشگران می باشد. گردشگران می توانند به راحتی برای اخذ ویزای تفریحی و کوتاه مدت اقدام به اخذ وقت سفارت کرده و با ارائه مدارک لازم ویزای مورد نظر را دریافت کنند. اخذ وقت سفارت کرواسی برای گردشگران هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی امکان پذیر می باشد. با توجه به آب و هوای معتدل و جاذبه های گردشگری بسیار، این کشور از بهترین مقاصد گردشگری برای توریست ها می باشد.

اخذ وقت سفارت کرواسی برای بستگان نزدیک

چنانچه شخصی در کشور کرواسی خویشاوند و یا آشنایی دارد می تواند با رزرو وقت سفارت کرواسی و تحویل مدارک مورد نیاز نسبت به اخذ ویزای کرواسی اقدام کند. این اشخاص باید از خویشاوندان درجه یک شخص درخواست کننده باشند تا با تقاضای آن ها موافقت گردد.

وقت سفارت کرواسی و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا

برای تعیین وقت سفارت اسلواکیو تحویل مدارک به سفارت این کشور باید شخصا به سفارت مراجعه کنید و به نزدیک ترین سفارت کرواسی مراجعه کند. مدارک عمومی برای ارائه به سفارت در وقت سفارت کرواسی در پاراگراف زیر نام برده شده است. البته برای روادید های تخصصی مدارک دیگری وجود دارد که با توجه به نوع ویزای درخواستی باید تهیه شود.

 • پر کردن فرم تقاضای روادید امضا شده به همراه یک کپی(این فرم را باید به صورت حضوری دریافت کنید)
 • نامه ای با مضمون هدف سفر شما به کرواسی به تفصیل
 • چند قطعه عکس برای پاسپورت
 • پاسپورت باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد و کپی از تمامی صفحات آن را تهیه کنید
 • اصل شناسنامه و کپی آن که ترجمه شده باشد
 • اصل سند ازدواج و کپی آن که ترجمه شده باشد
 • اصل و کپی شناسنامه فرزندان که ترجمه شده باشد
 • برنامه سفر و دلیل سفر به کرواسی (مکان های مورد نظر برای بازدید)
 • مدارک تمکن مالی دال بر اینکه از پس مخارج اقامت خود برخواهید آمد
 • رزرو هتل برای کل مدت زمان اقامت و یا در دعوت نامه خانوادگی،  آدرس خانه میزبان
 • رزرو بلیط هواپیما
 • بیمه مسافرتی و پزشکی
 • ارائه مدرک دال بر رابطه فرد متقاضی با ایران (سند مالکیت خانه و یا مغازه )

باید اصل و کپی همه مدارک گفته شده ارائه شود تا اصلت آن ها مورد بررسی و تائید شود و پس از آن اصل مدارک به خود شخص استرداد می گردد. همچنین اصل دعوت نامه نیز باید با باقی مدارک به مامور سفارت ارائه شود تا مورد بررسی قرار گیرد. مدارک مرتبط با شرایط کاری در ایران: این مورد برای مشاغل گوناگون متفاوت می باشد. در این بخش در مورد تعدادی از مشاغل و مدارک مورد نیاز صحبت شده است.

اخذ وقت سفارت کرواسی برای افراد مختلف

اخذ وقت سفارت کرواسی و مدارک مورد نیاز برای مشاغل مختلف

روادید کاری نیز ار نوع پرطرفدار ویزا می باشد که اشخاص بسیاری برای استفاده از مزایای آن بدنبال اخذ این نوع ویزا هستند. ویزای کاری نیز برای افراد متفاوت می باشد. بجز مدارک کلی که در بخش های پیشین ذکر شد مدارک مخصوص به هر نوع ویزا نیز باید به سفارت ارائه شود.مدارک مورد نیاز برای هر شغل در زیر ذکر شده است.

 • وقت سفارت کرواسی و مدارک مورد نیاز برای کارمندان:
 • گواهی اشتغال به کار
 • فیش حقوقی
 • مدرک دال بر دارا بودن بیمه درمانی
 • گردش حساب 6 ماهه بانک

وقت سفارت کرواسی و مدارک مورد نیاز برای افراد دارای کار آزاد:

 • جواز  کسب (مغازه و …)
 • مدارک مالیاتی همچون قبض پرداخت آخرين ماليات
 • پرینت حساب ۶ماهه

وقت سفارت کرواسی و مدارک مورد نیاز برای تاجران:

 • اسناد شرکت
 • قبض پرداخت آخرين ماليات
 • پرینت حساب ۶ماهه

وقت سفارت کرواسی و مدارک مورد نیاز برای افراد بازنشسته:

 • حکم بازنشستگی
 • پرینت حساب ۶ماهه

وقت سفارت کرواسی و مدارک مورد نیاز برای کسانی که سابقه کاری ندارند:

 • برای همسر مدارک دال بر رابطه خویشاوندی (ترجمه شناسنامه)
 • برای فرزندان مدارک دال بر رابطه خویشاوندی (ترجمه شناسنامه پدر و فرزندان)
 • مدارک اشتغال به تحصيل
 • اجازه نامه محضری از والدین (در صورتی که فرزند تنها سفر می‌کند)
 • اجازه نامه محضری از والدین (در صورتی که فرزند تنها با يکی از والدين سفر می‌کند)

اخذ وقت سفارت کرواسی و مدت اعتبار ویزا

اعتبار ویزاهای صادره از سفارت کرواسی متفاوت می باشد. مدت روادید توریستی کشور کرواسی 3 ماه می باشدو میتوانید این ویزا را در فرودگاه کرواسی نیز دریافت کنید. روادید کاری و یا تحصیلی با توجه به مدت تحصیل و یا کار در کرواسی متفاوت است.

وقت سفارت کرواسی و هزینه اخذ ویزا

هر نوع از ویزای کرواسی هزینه ای متفاوت دارد. روادید توریستی و تجاری این کشور چیزی در حدود 47 دلار و در صورت کمبود وقت می توانید این نوع ویزا را در فرودگاه اخذ کنید. این نوع از ویزا در همان محل فرودگاه به پاسپورت شما الحاق می شود و مدت آن کمتر می باشد. کسانی که از پرداخت هزینه ویزای کرواسی معاف هستند عبارت است از : کودکان زیر 6 سال، افرادی که تابعیت کروات دارند و افرادی که گذرنامه دیپلماتیک دارند.

نکات مهم در اخذ وقت سفارت کرواسی

در پروسه دریافت ویزای کرواسی موادر مهمی وجود دارد که با دقت و رعایت ان این روند با سرعت بیشتری انجام می شود. تعیین وقت سفارت کرواسی را باید با مراجعه حضوری انجام دهیدو سایتی برای روش آنلاین وجود ندارد.

نکته1: زمانی پیش از حرکت به کرواسی درخواست ویزای کنید تا شرایط برای سفر آماده باشد.

نکته2: واچر هتل کانفرم شده و رزرو بلیط هواپیما را پس از تایید ویزا ارائه کنید.

نکته3: مدت زمان پذیرش درخواست ویزا شما معمولا دو هفته می باشد.

نکته4: اصل و کپی مدارک را به همراه ترجمه رسمی آن ها به سفارت ارائه دهید.

نکته5: فقط اشخاص کم سن و سال اجازه  داشتن همراه در محل انتظار را دارند.

آدرس سفارت کرواسی این کشور در ایران

از آنجایی که کرواسی در ایران سفارت خانه دارد و می توان تعیین وقت سفارت کرواسی را با مراجعه حضوری انجام داد و با داشتن هر نوع از دعوتنامه از کرواسی و مدارک مورد نیاز برای هر نوع ویزای درخواستی می توان به سفارت در وقت سفارت کرواسی مراجعه کرد و مدارک را ارائه داد. آدرس محل سفارت به شرح زیر است.

آدرس سفارت کرواسی در تهران: خیابان پاسداران-بهستان یکم-پلاک 29

تلفن تماس برای اخذ وقت سفارت کرواسی در تهران: 02122589923

 

دسترسی سریع به مطالب این مقاله

سایت وقت سفارت

سایت وقت سفارت به عنوان کارگزار وقت سفارت در تهران فعالیت دارد. برای درخواست ویزای اتحادیه اروپا و تایید مدارک متقاضیان، از مجموعه ما کمک بگیرید. سایت وقت سفارت مستقر در تهران با اخذ مدارک، درخواست ویزا و ارسال آن به تمامی سفارت خانه ها، روند بررسی درخواست ها را تسریع کرده است.

سایت وقت سفارت پس از بررسی مدارک، نتیجه پذیرش یا رد درخواست ویزا را اعلام می کند و ویزای مورد نظر برای افراد صادر می شود. رزرو وقت سفارت یکی از دغدغه های علاقه مندان به سفر به کشورهای خارجی به ویژه آلمان، ایتالیا، هلند و… است.

به دلیل حجم بالای درخواست‌ها و به‌ ویژه افزایش تعداد علاقه‌مندان به درخواست ویزا، بسیاری از سفارت‌ها در ایران نمی‌توانند به متقاضیان وقت ملاقات فوری یا سریع ارائه دهند.

به منظور ساده‌سازی رویه‌ها، سایت وقت سفارت تمامی مراحل درخواست، دریافت، تحویل مدارک را برعهده میگیرد تا متقاضیان کمتر درگیر روند پیچیده سفارت ها شوند.

در نهایت پس از تایید مدارک ویزای صادر شده، می توانید ویزای صادر شده را نیز از طریق سایت وقت سفارت دریافت کنید. برای تعیین وقت و تحویل مدارک ویزا به سایت وقت سفارت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *