هر ساله در سراسر دنیا و بخصوص در کشورهای اروپایی از جمله فرانسه نمایشگاه های مختلفی برگزار می شود که یکی از معتبرترین و معروف ترین آنها نمایشگاه کشاورزی و دامداری پاریس SIA می باشد. همانطور که از نام این نمایشگاه مشخص است، محل برگزاری آن در شهر پاریس و در مرکز نمایشگاهی Paris Expo Porte De Versailles می باشد. این نمایشگاه فوق العاده از بخش های مختلفی تشکیل شده که می توانید از حضور در آن لذت برده و با علم روز در زمینه کشاورزی و دامداری و فناوری های جدید و دستگاه ها و ماشین آلات مرتبط با آن آشنا شوید. و به طور معمول به مدت 9 روز برگزار می گردد.

نمایشگاه کشاورزی و دامداری پاریس SIA

در صورتی که در زمینه کشاورزی و دامداری مشغول به فعالیت هستید و یا در کار تولید دستگاه ها و ماشین آلات مختلف در این دو زمینه هستید، شرکت در این نمایشگاه می تواند برای شما بسیار مفید باشد. با حضور در این نمایشگاه می توانید با سایر متخصصان آشنا شده و فناوری های جدید را ببینید و از آن استفاده نمایید. در این نمایشگاه بخش های مختلفی وجود دارد و محصولات متنوعی به منظور بازدید اراده می شود. محصولات ارائه شده در نمایشگاه کشاورزی و دامداری پاریس SIA عبارتند از محصولات مختلف زراعی و گیاهی و همچنین محصولات باغی و محصولاتی که در طبیعت یافت می شوند.

همچنین در زمینه دامپروری و دامداری حیوانات اهلی مختلف از جمله سگ، اسب و پرندگان و حیوانات مزرعه ای همچون گاو و گوسفند و بز هستند ،در این نمایشگاه می توانید اطلاعات مفیدی بدست آورید.

بخش های مختلف نمایشگاه کشاورزی و دامداری پاریس SIA

نمایشگاه کشاورزی و دامداری پاریس SIA از بخش های مختلفی تشکیل شده که مجموعه بزرگی را در بر می گیرد. بخش های مختلفی که می توانید در این نمایشگاه از آنها بازدید نمایید و یا در آن شرکت کنید عبارت است از 4 بخش زیر:

1- بخش خدمات کشاورزی و تخصصی: در زمینه زراعت و دامپروری صحبت خواهد شد. همچنین به موضوع مهم جنگلداری پرداخته می شود. همچنین در سالن 4 نمایشگاه در رابطه با خدمات، آموزش و توسعه کشاورزی و دامداری صحبت خواهد شد.

2- بخش محصولات گیاهی و زراعی: در این بخش برنامه ها و کارگاه های آموزشی مختلف برگزار می شود و در رابطه با دست یافته های جدید در باغبانی صحبت خواهد شد. همچنین به انواع محصولات کشاورزی و کشاورزی در مقیاس بزرگ پرداخته خواهد شد.

3- بخش مربوط به پرورش دام: در این بخش تعداد زیادی دام با نژادهای مختلف و متنوع به نمایش گذاشته می شود. از حیواناتی که به نمایشگاه آورده می شود می توان به گاو، گوسفند و بز و همچنین اسب از نوع باری و اسبچه، میمون و خرگوش و همچنین قوچ و میش و بسیاری حیوانات دیگر اشاره داشت.

4- بخش مواد خوراکی و آشپزی: این بخش از نمایشگاه یکی از بخش های جذاب و رنگارنگ می باشد که شما را به دنیایی از طعم و مزه دعوت می کند. مزه های جدیدی که شاید تا به آن روز آنها را تجربه نکرده اید. در این بخش و این غرفه ها می توانید محصولات غذایی با کیفیتی را خریداری نمایید و در مسابقاتی که برگزار می شود شرکت کنید. حتی می توانید در فعالیت های آشپزی در صورت تمایل شرکت داشته باشید. قطعا خوردن غذاهای خاص و لذیذ به عنوان ناهار در رستوران های نمایشگاه می تواند یکی از کارهای لذت بخشی باشد که با شرکت در نمایشگاه می توانید انجام دهید.

محصولات ارائه شده در نمایشگاه کشاورزی و دامداری پاریس SIA

از جمله محصولاتی که در نمایشگاه کشاورزی و دامداری پاریس SIA ارائه می شود می توان به انواع محصولات کشاورزی و دامی جهانی، انواع محصولات زراعی، گیاهی و طبیعی، انواع محصولات و تولیدات مناطق مختلف فرانسه و مناطق برون مرزی و سایر کشورها، انواع محصولات و دستاوردها در ارتباط با دامپروری و دامداری، خدمات مربوط به کشاورزی حرفه ای و به روز و همچنین سازه های پایدار در رابطه با این موضوع اشاره داشت.

مزایای شرکت در نمایشگاه SIA

برگزاری نمایشگاه کشاورزی و دامداری پاریس SIA یکی از رویدادهای جهانی با برترین و بالاترین سطح می باشد که زمینه فعالیت در کشاورزی و دامداری را در سراسر دنیا مد نظر قرار می دهد. شما می توانید به راحتی با مدیران و متخصصان در این حوزه از سراسر دنیا ملاقات داشته و اطلاعات و تجارب خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید. در واقع در این نمایشگاه فرصتی خاص برای ملاقات و بازدید از 1050 غرفه و همچنین بازدید از 4000 راس دام بوجود می آید که می توانید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. همچنین می توان از این نمایشگاه به عنوان نمایشگاه نوآوری ها یاد کرد زیرا آخرین ماشین آلات کشاورزی و دستگاه ها و ماشین آلات در ارتباط با دامداری به نمایش گذاشته می شود.

چه کسانی در نمایشگاه SIA پاریس شرکت می کنند

در نمایشگاه کشاورزی و دامداری پاریس SIA افراد زیادی از سراسر دنیا شرکت می کنند. از جمله می توان به متخصصان و مدیران بخش های مختلف کشاورزی اشاره داشت. همچنین کشاورزان محلی و وزارتخانه ها و موسسات تحقیقاتی و پرورش دهندگان مختلف نیز در این نمایشگاه شرکت می کنند. همچنین سازمان های تخصصی و منطقه ای و سندیکاهای کشاورزی نیز در این نمایشگاه شرکت می کنند.

پس همانطور که می بینید شرکت در این نمایشگاه می تواند به شما در زمینه شغلیتان کمک و موجب پیشرفت و موفقیت هرچه بیشتر شما شود زیرا تنها با افراد بلکه با جدیدترین محصولات و علم روز دنیا در این زمینه آشنا شده و زمینه استفاده از تک تک این فناوری ها و روش ها را در کشور خود فراهم نمایید.

موضوع امسال نمایشگاه کشاورزی و دامداری پاریس

در صورتی که امسال قصد شرکت در نمایشگاه کشاورزی و دامداری پاریس SIA را دارید بهتر است در قدم اول با موضوع امسال این نمایشگاه آشنا شوید. موضوع اصلی نمایشگاه که امسال بر پایه آن بنا شده “کشاورزی پویا” می باشد. در واقع برای توضیح کشاورزی پویا می توان به حفاظت از زمین به بهترین شکل ممکن و نوآوری و همچنین تغذیه بهتر اشاره داشت و در این زمینه کلیه موضوع های اقتصادی و اجتماعی و از جمله فنی مد نظر قرار خواهد گرفت.

مدارک مورد نیاز

در صورتی که قصد شرکت در نمایشگاه کشاورزی و دامداری پاریس SIA را دارید، می توانید از طریق تورهایی که مختص برگزاری این نمایشگاه می باشد، استفاده نمایید. برای شرکت در این نمایشگاه نیاز به ارائه و آماده سازی مدارکی به شرح زیر دارید:

1- گذرنامه با حداقل اعتبار 7 ماهه

2- ارائه مدارک شغلی مرتبط که از اعتبار کافی برخوردار باشند

3- ارائه مدارک مالی و یا ملکی معتبر به عنوان ضمانت

4- شناسنامه

البته اینها تنها فهرستی کلی از مدارک مورد نیاز می باشد که از پیش باید آنها را تهیه کرده باشید. در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با بخش مشاوره نمایشگاهی ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را حل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *