سفارت جمهوری چک از جمله سفارت خانه هایی می باشد که در شهر تهران واقع است. توریست ها و گردشگرانی که قصد سفر به کشور جمهوری چک را دارند بایستی از طریق این موسسه اقدام به اخذ ویزا و سفارت جمهوری چک جهت ورود به این کشور نمایند. مراجعه به سفارت خانه جمهوری چک جهت ارائه مدارک الزامی و مصاحبه ضروری می باشد و بایستی در زمان مشخص  در این مرکز حضور داشته باشید.

سفارت جمهوری چک

سفارت جمهوری چک در ایران

کشور جمهوری چک یکی از زیباترین کشورهای اروپایی می باشد که با داشتن جاذبه های بسیار بی نظیر و زیبا هر ساله مقصد مسافران و گردشگران انبوهی قرار می گیرد البته در این میان شاهد سرمایه گذاران بی شماری جهت ثبت شرکت و کارآفرینی در این کشور می باشیم. با توجه به این موضوع که کشور جمهوری چک عضو اتحادیه اروپا بوده و دارای ویزای شینگن می باشد از این جهت شهروندان ایرانی و افرادی که از کشورهای عضو اتحادیه اروپا نمی باشند بایستی ویزای مربوطه کشور جمهوری چک را دریافت کنند.

برای دریافت ویزای جمهوری چک بایستی به سفارت جمهوری چک مراجعه کنند. با توجه به رابطه صمیمی و گرم ایران و جمهوری چک سفارت خانه چک در کشورمان قرار دارد که در بخش های آتی در زمینه آدرس سفارت جمهوری چک و گرفتن وقت سفارت چک اطلاعاتی برای شما دوستان ارائه خواهیم کرد لطفا با ما همراه باشید.

کنسولگری جمهوری چک واقع در شهر تهران جهت رسیدگی به امور حقوقی شهروندان جمهوری چک در خارج کشور و صدور ویزای مربوطه چک برای افرادی که قصد ورود به این کشور را دارند فعالیت می کنند. سفارت جمهوری چک یکی از مهم ترین سفارت های واقع در کشورمان می باشد و دلیل این امر شلوغ بودن و بالا بودن تقاضا جهت سفر به این کشور زیبای اروپایی می باشد.

آدرس سفارت جمهوری چک

برای حضور در سفارت جمهوری چک در ساعت مناسب بایستی تسلط کاملی بر آدرس این موسسه داشته باشید که شهروندان شهرستان ها بایستی با استفاده از اسنپ به این موسسه دسترسی داشته باشند تا بدون اتلاف وقت و از دست دادن وقت سفارت در این مکان حاضر شوند.

آدرس سفارت جمهوری چک در کشور ایران: فرمانیه، خیابان بوستان، کوچه نسترن، شماره ۳۶

تلفن سفارت جمهوری چک: ۲۶۱۱۸۸۵۱-۰۲۱

سفارت جمهوری چک

 

گرفتن وقت سفارت جمهوری چک

گرفتن وقت سفارت جمهوری چک برای دریافت و کسب ویزای جمهوری چک اصلی ترین و اولی ترین گام می باشد. افراد و متقاضیان می توانند با تماس و برقراری ارتباط با آژانس های مسافرتی که در خصوص ارائه مشاوره برای دریافت ویزا فعالیت می کنند به راحتی تمامی مراحل اخذ ویزای جمهوری چک را طی کنند.پس از گرفتن وقت سفارت و مشخص شدن روز حضور متقاضی در سفارت جمهوری چک مصاحبه ای بین مسئولین و متقاضی صورت می پذیرد.

در این مصاحبه سوالاتی در خصوص دلیل سفر و انگیزه از این سفر پرسیده می شود که افراد با حفظ آرامش به تمامی سوالات با قاطعیت جواب داده و می توانند نظر مسئولین را به خود جلب کنند. برای گرفتن وقت سفارت از طریق اینترنتی که بسیار روش راحتی می باشد می توانید اقدام کنید و دیگر نیازی به اقدام حضوری نمی باشد. البته توجه داشته باشید که برای دریافت ویزای خود بایستی چند مرتبه به این موسسه مراجعه کنید. پس از انجام مصاحبه و در صورت مورد تایید بودن شما از تمامی جهات قانونی حدود دو یا سه هفته بعد جواب مثبت برای صدور ویزای متقاضی را ایمیل و یا تلفنی خبر خواهند داد.

مدارک لازم برای گرفتن وقت سفارت جمهوری چک

برای گرفتن سفارت خانه جمهوری چک بایستی یک سری مدارک خواسته را در قسمت مشخص شده درج کنید از جمله کپی شناسنامه و کارت ملی از مهم ترین مدارک ارائه شده در این مرحله می باشد هم چنین برای تکمیل ثبت درخواست و تقاضا بایستی هزینه مربوطه را واریز نمایید در غیر این صورت درخواست شما ثبت نخواهد شد.

پس از تکمیل و ثبت درخواست برای متقاضیان کدی ارسال می شود که از این کد پرینت گرفته و در روز حضور در سفارت جمهوری چک باید به همراه داشته باشید. توجه داشته باشید برای اخذ ویزای جمهوری چک برای تمامی اعضای خانواده باید برای هریک فرم جداگانه ای را پر کنید تنها برای کودکان زیر سنین مشخص شده فرم درخواست الزامی نمی باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *