پارک تفریحی Wasit دارای اکوسیستم متنوعی در امتداد تپه‌های شنی ساحلی، نمک‌زارها، برکه‌ها و یک دریاچه بزرگ است. این مرکز برنده جایزه معتبر معماری آقاخان در سال 2019 به دلیل پیشگامی در پروژه ای زیست محیطی شد که زمین های بایر را به اکوسیستم های پر رونق برای گیاهان و جانوران بومی تبدیل کرد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

به دلیل بیش از 200 گونه پرنده و هشت پوست با دوربین دوچشمی، تماشاگران پرنده دوست دارند به مرکز تالاب های اینجا بروند. این پارک تفریحی همچنین میزبان پستانداران کوچک، خزندگان و حشرات مختلف است که آن را به یک مکان گردشگری مهم برای دوستداران حیوانات تبدیل می کند. گردشگران مخصوصاً به اینجا می آیند تا غزال عربی در خطر انقراض، حیوان ملی امارات را ببینند، که در زمین های سخت تر بین تپه های شنی می چرخد ​​یا از گیاهان سرسبز غذا می خورد.

پارک تفریحی Wasit در میان پارکی پر از گیاهان و جانوران پر رونق تفریح کنید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به پارک تفریحی Wasit برویم

اگرچه روز یکشنبه بسته است، اما این پارک تفریحی جزو معدود مراکز حیات وحش است که تا ساعت 6:30 بعد از ظهر باز می‌مانند. برای راحتی بازدیدکنندگان، پارک تفریحی طبیعی Wasit برای کسانی که به‌صورت گروهی یا خانوادگی در حال تور هستند، چرخ‌های گلف ارائه می‌کند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

پس از یک روز پر از کاوش و مشاهده حیات وحش، می‌توانید به یکی از مکان‌های دیدنی شارجه در شب رانندگی کنید. اسکله المجاز واقع در مرکز، برای یک شام خانوادگی بیرون از خانه ایده آل است. اگر به فکر تفریحاتی با بچه ها هستید، توصیه می کنیم از این دو مکان توریستی محبوب در امارات دیدن کنید. با پارک تفریحی شارجه و تجربه‌ای از شهر، کودکان بسیار لذت خواهند برد. در اواسط سال، اسکله المجز میزبان بسیاری از فعالیت های تابستانی برای بچه ها است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *