جزیره افسانه ها – بهشت مسافران زمان با سواری های هیجان انگیزی که تخیل شما را قوی می‌کند سواری های هیجان انگیز و شگفتی های خارق العاده را در جزیره افسانه ها تجربه کنید، جایی که بازدیدکنندگان به دنیایی سرگرم کننده منتقل می شوند. سواری های زیادی برای همه خانواده وجود دارد. مطمئن شوید که این موارد خاص را از دست ندهید! اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

جزیره افسانه ها شارجه با بیش از 26 سواری هیجان‌انگیز + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

معرفی سرگرمی های جزیره افسانه ها

Eye of the Emirates Wheel:

چرخی غول پیکر که مناظر بی نظیری از امارت ارائه می دهد نماد محبوب شارجه است.این چرخ محبوب با 42 کابین در ارتفاع 60 متری به آسمان می‌رود و یک سواری آرام بر روی پارک و آب های تالاب به شما می‌دهد. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

 

Extreme Adventure and Extreme Kids:

ماجراجویی، هیجان و سرگرمی .تضمین شده را می‌توان. در Extreme Adventure پیدا کرد – یک منطقه بازی بزرگ که. در میان. محیط. طبیعی پنهان شده و مملو .از چندین فعالیت ماجراجویی. است. که برای راضی کردن افراد ریسک‌پذیر. در طراحی شده است. خانواده و دوستان می توانند از یک پل طناب، تاب طناب، دیواره کوهنوردی و تجربه های مختلف ماجراجویی تناسب اندام لذت ببرند.

 

Dragon-Discovery:

اژدهای عظیم چینی در ورودی این حس را القا می کند که این یک سواری معمولی نیست، بلکه یک سواری برای افراد جسور، شجاع و ماجراجو است. برای هیجان نهایی وارد Dragon-Discovery شوید و به ابرها برسید تا شما را به آسمان پرتاب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *