نساجی شارجه در نقشه شارجه به عنوان یک مقصد خرید برای هر نوع لباس پوشاک محبوب است. مردم از سرتاسر امارات برای مغازه‌های اینجا به شارجه سفر می‌کنند. که مجموعه‌ای از ابریشم خام، پنبه و پارچه‌های گلدوزی شده را در خود جای داده است. این ردیف از مغازه‌ها با برداشتی مدرن از بازار سنتی عربی. از بیرون منظم به نظر می‌رسند. در داخل، متریال مهره‌ای نفیس، توری سنگین، بهترین ساری‌ها، ابریشم، پارچه‌های طراحی‌شده و موارد دیگر را خواهید یافت که به این بازار شهرت می‌دهد که یکی از بهترین مکان‌ها برای خرید در شارجه است.

نساجی شارجه گنجینه ای از بهترین منسوجات جهان + آدرس و عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به نساجی شارجه  برویم

در حین گشت و گذار، مطمئناً مطابقت دقیقی با هر پارچه یا رنگی که به دنبال آن هستید پیدا خواهید کرد. بازار نساجی باید در لیست شما از کارهایی باشد که باید با بچه ها انجام دهید. حتی بچه‌ها هم چیزی را پیدا می‌کنند که دوست دارند در میان مجموعه‌ای از منسوجات در بافت‌های مختلف و هر رنگ قابل تصوری لباس بپوشند، که تجربه‌ای عالی برای خانواده ایجاد می‌کند. برای پارچه‌های بیشتر، فروشگاه‌های کنار کریک در پارک میدان رولا، روستای الشعب، و مرکز نساجی سوق روبروی مسجد ملک فیصل را جستجو کنید.

در میان تمام مکان های توریستی شارجه، بازار نساجی یکی از فتوژنیک ترین مکان هاست. بنابراین اگر بخواهید می‌توانید برای عکاسی با دوربین به اینجا بیایید. می‌توانید مناظر زیباتری را با پیاده‌روی در نزدیکی شارجه کورنیش و سپس به سمت بازار مرکزی، جایی که مغازه‌های منسوجات و جواهرات بیشتر، و همچنین مصنوعات عربی و عتیقه‌جات وجود دارد، بیابید. بازار مرکزی همچنین یکی از محبوب ترین مکان ها برای بازدید شبانه در شارجه برای خریداران، گردشگران و عکاسان است. پارچه‌فروشی‌ها را در کنار نهر در منطقه الشوویهین و اطراف پارک میدان رولا، همراه با غرفه‌ها در بازار مرکزی، مرکز پارچه‌های سوق السور روبروی مسجد ملک فیصل و روستای الشعب ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *