بازار الجبیل که درست در نزدیکی قرنیز شارجه، در کنار مجموعه‌ای از قایق‌های ماهیگیری در آب قرار دارد، به عنوان یک نقطه عطف با گنبدها و ستون‌هایی است که معماری سنتی اسلامی دارند. ماهی‌ها از قایق‌های اطراف حمل می‌شوند و این بازار را به بازار ماهی‌های شارجه تبدیل می‌کند. این بازار همچنین به عنوان بهترین بازار میوه و سبزیجات عمل می کند که محصولات محلی و تازه وارداتی را با قیمت های مناسب ارائه می دهد.

بنابراین، بازار الجبیل یکی از ایده آل ترین مکان ها برای بازدید در شارجه برای خرید مواد غذایی است. اگر به دنبال سرگرمی‌هایی برای بچه ها هستید، این بازار را در لیست مکان هایی قرار دهید که با خانواده می توانید از آنها دیدن کنید. بچه های شما می توانند زمانی که خرید می‌کنید، در حیاط مرکزی بازی کنند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

بازار الجبیل بازاری وسیع برای محصولات تازه مزرعه و صیدهای روزانه.

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به بازار الجبیل برویم

بازار الجبیل یک نمونه عالی از خرید در فرهنگ امارات متحده عربی است که بسیاری از مردم محلی در هر غرفه با خواربارفروشان صحبت می کنند تا بهترین محصول را با بهترین قیمت پیدا کنند. این امر بازار را به یکی از معدود مکان های توریستی شارجه برای تجربه سفر و خرید معتبر تبدیل می کند. اگر سفر خود را برای طلوع خورشید برنامه ریزی کنید، شاهد حراج صید روز خواهید بود که از ساعت 6 صبح شروع می شود. بازار الجبیل بین جاده کورنیش و نهر شارجه، در نزدیکی بازار مرکزی، یا درست در آن سوی پل جزیره فلگ واقع شده است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *