بازار الارسح در گذشته بازاری برای بازرگانان ایرانی، هندی و قبایل بادیه نشین بوده است. به عنوان یکی از مکان‌های توریستی محبوب امروزی در شارجه، اینجا اکنون بازاری سرپوشیده با کوچه‌های دارای تهویه مطبوع با درهای چوبی، دیوارهای زیبای آجری مرجانی و فانوس‌های آویزان است که نماد فرهنگ امارات است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

فروشگاه‌های عجیب و غریب همه چیز از صندوق‌های مروارید و قهوه‌دان‌های مسی گرفته. تا جواهرات، عباها و خندوره‌ها را می‌فروشند که بخش‌های مهم لباس سنتی امارات هستند. همچنین می توانید بطری های عطر و بخور برای عطر سنتی عود خریداری کنید. برای دوستداران میراث، این بازار باید در فهرست مکان های دیدنی شارجه قرار گیرد. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

بازار الارسح قدیمی ترین بازار در تاریخ امارات + عکس و آدرس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به بازار الارسح برویم

پس از گشت و گذار در بازار، می توانید خریدهای روز را با یک فنجان قهوه عربی در کافه مرور کنید و در فروشگاه محبوب حلوا، شیرینی های خوشمزه تهیه کنید. این بازار در امتداد قرنیز شارجه، نزدیک به قلب شارجه است. این بازار که به نام بازار المسقوف نیز شناخته می شود، در پشت هتل آل بیت در منطقه میراث شارجه واقع شده است که به موازات نهر شارجه و جاده کورنیش امتداد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *