تور تفریحی شارجه – ماجراجویی واقعی را در بزرگترین تور تفریحی جهان خارج از آفریقا تجربه کنید و از ماجراجویی لذت ببرید که شما را به جنگل‌هایی در شارجه می‌برد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

تور تفریحی شارجه مکان جدیدی برای همه عاشقان ماجراجویی است و یک مقصد گردشگری جدید می‌باشد که توسط اعلیحضرت شیخ دکتر سلطان بن محمد القاسمی، عضو شورای عالی و حاکم شارجه، در 17 فوریه 2022 افتتاح شد.

با وجود مکان‌های زیبایس که در دامان طبیعت قرار دارد، فرصتی نادر برای گردشگران و بازدیدکنندگان برای تماشای حیات وحش بومی آفریقا است.

تور تفریحی شارجه یک مقصد گردشگری جدید برای همه عاشقان ماجراجویی است

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

بازدید از جانوران بومی در تور تفریحی شارجه

جانوران بومی آفریقا بدون حصار در محیطی مشابه محیط طبیعی خود پرسه می زنند. تور تفریحی شارجه میزبان بیش از 120 گونه جانوری است که در آفریقا زندگی می کنند و بیش از 50000 حیوان از پرندگان، خزندگان و پستانداران را شامل می شود. حیواناتی مانند شیر، فیل، زرافه، کرگدن سیاه و سفید، کروکودیل، آهو، گاو نر و بسیاری دیگر از حیوانات در معرض خطر. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

12 محیط مختلف با الهام از تمام نقاط آفریقا، زندگی و زمین این قاره و حیوانات و پرندگانی که در آن زندگی می کنند را نشان می دهد. تور تفریحی شارجه شامل چندین منطقه است که مناطق واقعی آفریقا را شبیه‌سازی می‌کند.

اولین منطقه، “به آفریقا”، بازدیدکنندگان را در یک تجربه پیاده‌روی منحصربه‌فرد برای کشف حیات وحش بومی جزایر و مجمع‌الجزایر پراکنده در امتداد سواحل شرقی آفریقا در اقیانوس هند می‌برد. منطقه دوم، ساحل با بیابان ها، مراتع و حیات وحش متنوع نشان داده شده است. در آفریقا از سواحل اقیانوس اطلس موریتانی در غرب تا اریتره و دریای سرخ در شرق امتداد دارد و یک منطقه انتقالی غنی از حیات وحش بین صحرای Sahara در شمال و ساوانا در جنوب است.

منطقه سوم، ساوانا، در شرق و جنوب آفریقا از ساحل در شمال تا کالاهاری در جنوب غربی امتداد دارد. این علفزار استوایی آفریقایی نیمی از مساحت قاره آفریقا را در بر می گیرد و بیشترین تنوع زیستی روی زمین را در خود جای داده است.

در حالی که منطقه چهارم، سرنگتی، بزرگ‌ترین مهاجرت حیوانات در جهان را هر ساله جشن می‌گیرد، زیرا گروه‌های بزرگی از گیاه‌خواران در سراسر دشت‌های سرنگتی مهاجرت می‌کنند و برای جذب شکارچیان و حیواناتی که از لاشه مردار تغذیه می‌کنند، از رودخانه مارا عبور می‌کنند، یعنی جایی که نیل قرار دارد. تمساح ها در آب های تیره و تار خوابیده اند و یک شکارچی خطرناک برای علفخواران مهاجر هستند.

مناطق مختلف که در این تور می توانید از آن دیدن نمایید

مناطق مختلف که در این تور می توانید از آن دیدن نمایید

منطقه پنجم، Nkorongoro، که از یک دهانه منقرض شده تشکیل شده است، یک اکوسیستم منحصر به فرد و خانه برخی از معروف ترین گونه های آفریقا است.

فعالیت های برجسته

چگونه به تور تفریحی شارجه آنجا برویم.

تور تفریحی شارجه در مساحتی به وسعت 8 کیلومتر مربع است.

در منطقه حفاظت شده البردی در شهر الضید واقع شده است که مساحت آن 16 کیلومتر مربع است و یک نقطه عطف طبیعی و گردشگری در امارات و شارجه محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *