باشگاه گلف و تیراندازی شارجه – این زمین گلف نه حفره ای که توسط پیتر هارادین طراحی شده است. کاملاً روشن است و به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا در شب به خوبی بازی کنند. این زمین مسافتی بیش از 7300 یارد دارد و سه راهی های چندتایی آن را برای گلف بازان با تمام توانایی ها مناسب می کند.

برای علاقه مندان به ورزش گلف، این مقصد یکی از مکان های دیدنی شارجه است. با این حال، این باشگاه چیزی بیش از گلف ارائه می‌دهد، یعنی یک مجموعه ورزشی پیشرفته که دارای استخر بزرگ در فضای باز و همچنین زمین‌های بسکتبال و تنیس است. در اینجا، می توانید در میدان پینت بال وارد عمل شوید، هدف خود را با تیراندازی با کمان آزمایش کنید، یا با یک تفنگ در میدان تیراندازی شلیک کنید. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

باشگاه گلف و تیراندازی شارجه محلی برای گذراندن اوقات فراغت شما

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به باشگاه گلف و تیراندازی شارجه برویم

همچنین تفریحات زیادی برای بچه ها وجود دارد. قبل از بازدید با باشگاه تماس بگیرید و از فعالیت های تابستانی آنها برای بچه ها مطلع شوید. فعالیت در باشگاه تا اواخر شب ادامه دارد، بنابراین به یاد داشته باشید که یکی از مکان‌های هیجان‌انگیز برای بازدید شبانه در شارجه است.

پس از یک روز پر جنب و جوش برای کل خانواده در این کلوپ شارجه، با یک آب‌گرم مجلل و یک وعده غذایی کامل در کافه یا یکی از رستوران ها استراحت کنید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *