باشگاه سوارکاری – اشتیاق به اسب عمیقاً در فرهنگ محلی و اماراتی ریشه دوانده است. ورزش سوارکاری به قرن ها قبل در تاریخ امارات برمی گردد. در ادای احترام به این موضوع، باشگاه سوارکاری شارجه با امکانات برتر پذیرای سوارکاران و تماشاگران است. دارای یک غرفه بزرگ با 1500 صندلی برای مسابقات اسب دوانی و یکی از بزرگترین امکانات داخلی برای اسب سواری است. بهترین قیمت تور شارجه را از سفریتو بخواهید.

اگر می‌خواهید چند نژاد اصیل را ببینید، اینجا را در لیست مکان‌های دیدنی خود در شارجه قرار دهید و از آنجا دیدن کنید. برای تجربه خانوادگی با اسب ها، برای درس های ارائه شده به باشگاه بیایید. یکی از سرگرمی‌هایی که با بچه‌ها انجام می‌شود این است که در طول کلاس سوارکاری در کنار آنها اسب‌سواری کنید.

باشگاه سوارکاری و مسابقه شارجه مقصدی برای اسب‌سواری و مسابقه‌های داخلی

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به باشگاه سوارکاری برویم

مسابقات این مکان از رویدادهای برجسته شارجه است که از نوامبر تا آوریل برگزار می شود. این باشگاه همچنین میزبان فستیوال سالانه اسب عرب شارجه در ماه دسامبر و جشنواره بین المللی اسب عرب در ماه مارس است. در طول این رویدادها، این باشگاه یکی از محبوب ترین مکان های توریستی در شارجه است. در اواسط سال، درس ها نیز به عنوان بخشی از بسیاری از فعالیت های تابستانی برای بچه ها رایج است.باشگاه سوارکاری و مسابقه شارجه در جاده الضید (جاده فرودگاه شارجه) در Interchange 6 واقع شده است. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *