آکواریوم شارجه دارای 20 مخزن است. که محیط‌های آبی محلی مختلف، از صخره‌های. مرجانی و استخرهای صخره‌ای گرفته. تا تالاب‌ها و جنگل‌های حرا را بازسازی می‌کنند. یک راهروی سرپوشیده امکان مشاهده از نزدیک حیوانات دریایی در این زیستگاه ها را فراهم می کند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای داشتن یک تجربه خانوادگی، سعی کنید زمان ملاقات خود را با یک زمان برنامه ریزی شده برای غذا دادن به ماهی هماهنگ کنید. بچه ها خوشحال خواهند شد که در مورد موجودات دریایی بیشتر بیاموزند و روی نمایشگرهای تعاملی بازی کنند. آکواریوم باید در صدر هر فهرستی از چیزهایی باشد که برای بچه ها در شارجه وجود دارد، به خصوص در فهرست سرگرمی کودکان. خانواده‌ها در شارجه اغلب بچه‌ها را به اینجا می‌آورند تا با زندگی دریایی محلی آشنا شوند.

آکواریوم شارجه دنیایی جذاب با بیش از 150 گونه ماهی خاص

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به آکواریوم شارجه برویم

اگر قصد دارید برای شب آکواریوم را به عنوان یکی از مکان‌های دیدنی خود در شارجه برنامه‌ریزی کنید، ابتدا غروب آفتاب را در ساحل زیبای آل خان تماشا کنید. مناظر اینجا به همان اندازه زیبا است اما به طور متمایز با کورنیش شارجه متفاوت است. سپس، قبل از بسته شدن آکواریوم در اواخر عصر. یک تور سریع از آکواریوم داشته باشید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

بلیط شما شامل ورود به موزه دریانوردی شارجه در مجاورت آن است، جایی که می توانید با جزئیات بیشتری نسبت به سایر موزه های شارجه در مورد ساحل اطلاعات کسب کنید. پس از بازدید از این مقاصد، سه مکان محبوب توریستی شارجه را بررسی خواهید کرد.  این آکواریوم اولین مرکز آموزشی دولتی در امارات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *