موتورسواری چهارچرخه یک فعالیت بسیار محبوب برای گردشگران و افراد محلی در شارجه است. این فعالیت حتی برای تازه واردان ورزش موتوری نیز نسبتاً آسان است. سوار شدن بر روی دریایی از تپه های شنی برای اولین بار تجربه ای فراموش نشدنی است. سنگ فسیلی یک منطقه توصیه شده برای آزمایش موتور چهارچرخ با فضاهای بسته برای افراد در هر سن و توانایی است. به طور فوق العاده، مناطق اطراف اینجا از مهم ترین مکان های باستان شناسی در امارات است. افراد منظم و کارشناسان نیز برای تپه‌های شنی به سنگ فسیلی می آیند.

موتورسواری چهارچرخه ورزش موتوری که برای کاشفان بیابان ساخته شده است.

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به موتورسواری چهارچرخه برویم

منطقه اطراف مرکز باستان شناسی ملیحا دارای چندین اثر باستانی است که تاریخ امارات متحده عربی را آشکار می کند و مکان ایده آل دیگری برای موتورسواری با چهارچرخ و کالسکه سواری در تپه های شنی است.اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

«Big Red» در نزدیکی آن، یکی از مکان‌های معروف برای بازدید در شارجه و مکانی محبوب برای ورزش‌های موتوری است. موتورسواری چهارچرخه اغلب در تورهای تفریحی صحرا گنجانده می‌شود، جایی که می‌توانید دامنه‌های تپه‌های بیابانی را کاوش کنید و مهمان‌نوازی اماراتی را در یک کمپ بیابانی تجربه کنید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

سنگ فسیلی که از فاصله 25 کیلومتری به وضوح قابل مشاهده است، در نزدیکی ملیحا، در فاصله یک ساعت رانندگی از شهر شارجه قرار دارد. همانطور که نزدیک می شوید، این ناحیه را در سمت چپ خود خواهید دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *