مرکز بازدیدکنندگان ملیحا واقع در منطقه مرکزی امارت، میزبان بسیاری از مکان‌های ماجراجویی و مکان‌های تاریخی در شارجه است. این مرکز همچنین تورهای راهنما از سایت های باستانی مهم را ارائه می دهد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

با یک تور همراه راهنما در مقبره Umm an-Nar، یک قبر مدور از دوران برنز شروع کنید، جایی که می‌توانید در تاریخ تمدن باستانی بادیه‌نشین بسیار قبل از فرهنگ مدرن اماراتی بگردید. سپس به سمت سنگ فسیلی حرکت کنید، یک صخره عظیم که پر از فسیل های دریایی است.

همچنین فرصت‌های متعددی برای ماجراجویی در این منطقه از جمله پیاده‌روی، پیاده‌روی، بازی در تپه، موتورسواری چهارچرخه یا حتی پاراگلایدر از بلندترین قله‌های ملیحا وجود دارد. به یک تور تفریحی در صحرا بروید و در مورد بهترین مکان ها برای راه اندازی یک کمپ بیابانی بپرسید. به خصوص اگر به دنبال یک تجربه “گلامپینگ” هستید، این مرکز می تواند توصیه هایی را ارائه دهد. بازدیدکنندگان دوست دارند یک شب را زیر ستارگان در ملیحا بگذرانند که توسط تشکل هایی از تپه های شنی زیبا احاطه شده است.

مرکز بازدیدکنندگان ملیحا ، تاریخ باستانی امارات را در این مکان باستانی مهم عربی کشف کنید.

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به مرکز بازدیدکنندگان ملیحا برویم

قبل از حرکت، فراموش نکنید که برای نمایشگاه آثار باستانی در مرکز توقف کنید، نمایش های تعاملی را کشف کنید و با یک وعده غذایی خوشمزه در کافه به تور خوذ پایان دهید.

مرکز بازدیدکنندگان ملیحا در ملیحا در نزدیکی Jebel Fayah و 65 کیلومتری جنوب شرقی شهر شارجه واقع شده است. اگر ماشین شخصی خود را ندارید، حمل و نقل برای باژگشت از شارجه در دسترس است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *