مرکز خرید مگا در شارجه بیش از 150 فروشگاه برای مد، لوازم جانبی، الکترونیک و اسباب بازی ارائه می دهد. با معاملات عالی و انتخاب گسترده ای از مغازه ها، مگا یکی از مکان های توریستی در شارجه است که می توانید در آن همه چیز را از لیست خرید خود حذف کنید. همچنین پیشنهادات بسیار بیشتری نسبت به خرید وجود دارد. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

این مرکز خرید که چهار طبقه دارد، فعالیت کافی برای یک خانواده را در یک روز کامل دارد. Antics Land یک منطقه اختصاصی برای کودکان است که دارای بیش از 30 وسیله سواری، از جمله مینی کشتی و ترن هوایی است. اگر به دنبال کارهای سرگرم کننده تری برای انجام دادن با بچه ها هستید، آنها را به یک ماراتن بازی ویدیویی در آرکید دعوت کنید.

مرکز خرید مگا یک مقصد خرید همه‌جانبه برای تفریح با دوستان و خانواده

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به مرکز خرید مگا شارجه برویم

یا استراحت کنید، یک میان وعده بخورید و به یک کافه بروید، و تماشا کنید که فرزندانتان با فعالیت های تابستانی بسیار که برای بچه ها وجود دارد سرگرم می شوند. سپس به عنوان یک خانواده در یکی از رستوران های متعدد غذا بخورید یا با هم در سینماهای نوو فیلم ببینید. این مرکز خرید تا ساعت 11 شب در روزهای هفته و تا نیمه شب در آخر هفته ها باز است.

این مرکز خرید یکی از محبوب ترین مکان ها برای بازدید شبانه در شارجه است. مرکز خرید مگا همچنین یکی از آسان‌ترین مکان‌ها برای بازدید در شارجه است. چندین گزینه مسیر اتوبوس شارجه برای هر بازه زمانی و یک ایستگاه اتوبوس شارجه درست در کنار مرکز خرید وجود دارد. برای سریع ترین مسیر، از تاکسی شارجه استفاده کنید. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *