تنها با 20 دقیقه پیاده روی در کورنیش شارجه واقع در قلب شارجه، مجلس المدفا را می‌یابید، میدانی تاریخی که تنها برج بادگیر امارات متحده عربی دارد. این میدان جایگاه مهمی در تاریخ امارات دارد، زیرا از آن برای گردهمایی روشنفکران و بازرگانان منطقه استفاده می شد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

نام این مجلس – در عربی به معنای محل نشستن است. – از نام مردی که اولین روزنامه کشور را در سال 1927 راه اندازی کرد. گرفته شده است. ابراهیم بن محمد المدفا مرتباً مجلسی را در اینجا تشکیل می داد تا درباره شعر، ادبیات و سیاست بحث کند. بارجیل گرد یا برج باد در زبان انگلیسی، بر خلاف سایر سازه‌های در نوع خود که معمولاً مربع هستند، نیست. برج های بادی نماد فرهنگ باستانی امارات هستند، زمانی این سازه ها برای تهویه طبیعی در ماه های گرم تابستان بسیار مهم بودند.

مجلس المدفا میدانی با برج بادی بی نظیر در کل امارات + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به مجلس المدفا برویم

این برج بادی عتیقه‌های گران‌قیمتی. را در خود جای داده است. از جمله یک صندوق مروارید حکاکی شده. و یک خنجر نقره‌ای تزئین شده. که توسط خانواده المدفا به دولت شارجه اهدا شده است. از آنجایی که ایت میدان در قلب شارجه قرار دارد، فعالیت‌های زیادی در اطراف آن وجود دارد و تفریحاتی برای انجام دادن با بچه‌ها وجود دارد. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

بسیاری از نمایشگاه ها دارای مجسمه و آثار هنری معاصر هستند. فراموش نکنید که از طریق سوق العرشا به آنجا بروید، جایی که می توانید دیدنی هایی مانند مجلس المدفا پیدا کنید. در اینجا، بسیاری از فعالیت های تابستانی برای کودکان و بزرگسالان را خواهید یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *