مرکز پرندگان شکاری کلبا – قبایل بادیه‌نشین سنت دیرینه‌ای در شکار با پرندگان شکاری دارند و شاهین‌بازی امروزه به عنوان یک ورزش محبوب از زمان‌های دور به یادگار مانده است. مرکز پرندگان شکاری Kalba دارای منطقه پرواز آزاد است، همراه با پرندگانی که جغدها، عقاب‌ها، کرکس‌ها و البته شاهین‌ها را در خود جای می‌دهد. این مرکز با استفاده از نمایش زنده، بازدیدکنندگان را با میزبانی از گونه‌های شکارچی بومی آشنا می‌کند و چشم‌اندازی وسیع از حیات وحش منطقه نمایان می‌کند. بهترین قیمت تور شارجه را از سفریتو بخواهید.

مرکز پرندگان شکاری کلبا پرواز انواع پرندگان عرب را تماشا کنید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

تجربه ی بازدید خانوادگی در مرکز پرندگان شکاری کلبا

برای داشتن یک تجربه خانوادگی و همین طور برای آشنایی با حیات وحش فرزندان خود را به شارجه ببرید. در مورد اهمیت پرندگان شکارچی مانند شاهین، پرنده ملی امارات متحده عربی، و شکارچیان وحشی مهاجر مانند جغد، عقاب، عقاب خالدار بزرگ، و کرکسبیشتر بیاموزید. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

این مرکز در ذخیره‌گاه طبیعی Kalba، یکی از مکان‌های دیدنی شارجه، واقع شده است. پس از بازدید از مرکز، قدم بزنید تا از آب و هوای دلپذیر Kalba لذت ببرید. Kalba با انواع مکان‌های دیدنی و حیات وحش بی نظیر یکی از معروف ترین پارک های ملی شارجه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *