خانه حکمت – به عنوان بخشی از جدیدترین جایزه شارجه، پایتخت جهانی کتاب یونسکو در سال 2019، امارت یک کتابخانه جدید افتتاح کرد. خانه حکمت، یک کتابخانه و مرکز فرهنگی با فناوری پیشرفته، قرار است. کاتالیزوری برای یک محله فرهنگی جدید در امارت باشد که دارای بیش از 100000 کتاب است. این کتابخانه دو طبقه در کنار «طومار»، یک اثر هنری عمومی جدید توسط مجسمه‌ساز بریتانیایی «جری جودا»، در خارج از شهر دانشگاه در جاده فرودگاه بین‌المللی شارجه قرار دارد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

خانه حکمت شارجه در بازنگری نقش کتابخانه ها در زندگی آینده کلیدی است

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

معماری خانه ی حکمت شارجه

این ساختمان در میان باغ‌های محوطه‌سازی‌شده قرار دارد و دارای یک سقف «شناور» بزرگ و معلق است. با یک سایبان 15 متری که در طول روز سایه ایجاد می‌کند، در حالی که صفحه‌های آلومینیومی متحرک در بعدازظهرها برای فیلتر کردن آفتاب کم غروب نصب می‌شوند. خانه حکمت در بازاندیشی نقش کتابخانه‌ها در زندگی اجتماعی آیندهذکلیدی است.

و نه تنها آرشیو کتاب و ادبیات است، بلکه یک مرکز اجتماعی برای یادگیری، با پشتیبانی از نوآوری و فناوری با امکاناتی از جمله هزاران کتاب فیزیکی و دیجیتال، فضاهای نمایشگاهی، آزمایشگاه ساخت، ایستگاه های کتاب چاپ بر اساس تقاضا، سالن های بحث و بسیاری موارد دیگر می‌باشد. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *