وقتی صحبت از ماجراجویی‌های بیابانی برای سفرهای پیاده روی شارجه به میان می‌آید، از انتخاب خود غافلگیر خواهید شد. این امارت دارای مسیرهایی در مناظر مصنوعات فسیلی، رشته کوه برای فتح قله ها، بیابان هایی با تپه های شنی بی پایان و جنگل های پر از حیوانات کمیاب است. در ملیحا، می‌توانید در حین کاوش در مکان‌های دیدنی معروف مانند سنگ شتر و سنگ فسیلی، به تاریخ پیش از اسلام بپردازید.بهترین قیمت تور شارجه را از سفریتو بخواهید.

برای ارتفاع دوستان، کوه های هاجر در نزدیکی خورفکان مکانی محبوب برای کوهپیمایی است.

یا به کوهنوردی در الضید بروید، جایی که می‌توانید در مزارع درختان نخل قدم بزنید، بینشی در مورد فرهنگ بادیه‌نشین کسب کنید و مسابقه شتر‌سواری را در عمل ببینید. در این میان، جنگل های حرا منطقه ای طبیعی مانند خور کلبا از مکان های ایده آل برای یک ماجراجویی خانوادگی با پای پیاده هستند. کاوش در طبیعت و آموزش کودکان در مورد حیات وحش شارجه یکی از سرگرمی‌های کودکان است.

سفرهای پیاده روی شارجه از میان انبوهی از مسیرهای کوهستانی + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به سفرهای پیاده روی شارجه برویم

یک پیاده روی زیبا را می توان با بسیاری از فعالیت های توریستی شارجه، از جمله تورهای تفریحی معروف صحرا، ترکیب کرد. از اپراتور خود در مورد مسیرهای پیاده روی بپرسید تا از کاوش در بیابان بهترین استفاده را ببرید.

قبل از رفتن به پیاده روی، توصیه می شود از GPS استفاده کنید، لباس های سبک و گشاد بپوشید. ضد آفتاب و کلاه خود را بردارید و از پیاده روی در ماه های گرم و مرطوب از ژوئن تا سپتامبر خودداری کنید.

برای مثال، در ملیحا، می‌توانید مسیرهایی را دنبال کنید که زمانی تاجران برای عبور از صحرا طی می‌کردند و ماجراجویان هنوز هم از آن استفاده می‌کنند. پیاده‌روی با راهنما یا پیاده‌گردی شبانه را با مرکز باستان‌شناسی ملیحا یا یک اپراتور با تجربه مانند Absolute Adventure (www.adventure.ae) در نظر بگیرید.

ملیحا سکوی پرشی خوبی برای پیاده‌روی در اطراف سنگ شتر و سنگ فسیلی است، در حالی که دیبا و کالبا پیاده‌گردی‌های ساحلی و کوهستانی دیدنی دارند. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *