برای تجربه فراموش نشدنی کمپینگ، پیاده روی یا پیاده روی در امارات متحده عربی، با یک تور تفریحی صحرا به سنگ فسیلی بروید. این مکان اطلاعاتی را در مورد سیاره و گونه های اولیه به همراه فسیل های دریایی در شکاف های سنگ‌ها نشان می دهد. مرکز باستان شناسی ملیحا در همان نزدیکی نیز تورهایی با راهنما ارائه می دهد که به بازدیدکنندگان درک عمیق تری از تاریخ امارات و زندگی اولیه در صحرا ارائه می دهد. بهترین قیمت تور شارجه را از سفریتو بخواهید.

سنگ فسیلی صخره‌ای شاخص که بر فراز تپه‌های ماسه‌ای امارات متحده عربی

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به سنگ فسیلی صخره‌ای شارجه برویم

سنگ فسیلی همچنین یکی از مکان‌های ایده‌آل در نقشه شارجه برای کمپ بیابانی است، جایی که می‌توانید اطراف خود را با دیدنی‌ترین مسیرهای کوهستانی در امارات احاطه کنید، بر روی شن‌های متحرک به رانندگی در تپه‌های شنی بروید و زیر آسمان شب به ستارگان بنگرید. اگر به دنبال طبیعت، تاریخ و ماجراجویی هستید، حتما این مقصد را در لیست مکان های دیدنی خود در شارجه قرار دهید.

سنگ فسیلی که از فاصله 25 کیلومتری به وضوح قابل مشاهده است، در نزدیکی ملیحا، با فاصله یک ساعت رانندگی از شهر شارجه قرار دارد. این منطقه به دلیل مکان‌های باستان‌شناسی بسیار معروف است. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *