جزیره پرچم در امارات متحده عربی بر روی یک تیر 123 متری که در افتتاحیه در 2 دسامبر 2012 هفتمین بلندترین پرچم جهان نام گرفت قرار دارد. این جزیره به عنوان جشن اتحاد امارات متحده عربی از طریق میله پرچم برجسته خود ایستاده است. جزیره پرچم مقصدی است که در آن طراحی، تناسب اندام و اوقات فراغت را فراهم می‌کنند تا تجربه‌ای بی‌نظیر را برای عموم مردم شارجه و امارات ارائه دهند.

پرچم:

روشنایی قطب و اطراف آن با طراحی منحصر به فرد مشخص می شود. دور تا دور دایره به ارتفاع 3 متر روشنایی دارد. 7 چراغ نصب شده در اطراف تیرک در 7 پایه GRC که نشان دهنده. هفت امارت امارات متحده عربی است و چراغ هایی که در مسیر منتهی به تیر پرچم با ارتفاع 4.2 متر توزیع شده اند.

جزیره پرچم جاذبه ای جدید در قلب شهر + عکس و آدرس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

فروشگاه جونز در جزیره پرچم :

یک فروشگاه غذایی با طیف وسیعی از محصولات ویژه، اتاق پنیر، غذاخوری و اغذیه فروشی. فضای کافه شیک با صندلی در فضای باز مکانی عالی برای میان‌وعده‌های خانوادگی یا شام های آرامش بخش با منوی متنوع و خوشمزه است.

آمفی تئاتر:

آمفی‌تئاتر در جزیره پرچم، میزبان برنامه‌ای از نمایش‌های زنده و کنسرت‌های فرهنگی جذاب و همچنین جشن‌های روز پرچم و روز ملی است.

1971 – فضای طراحی:

1971 با همکاری نزدیک با طراحان، معماران، مدارس و دانشگاه های محلی، نمایشگاه های مختلف و برنامه های عمومی را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *