میدان فرهنگی دارای یک پایه 14 متری با مجسمه قرآن کریم است. این میدان نشان دهنده قلب معنوی شهر است. مجسمه ای که توسط مجسمه ساز اسپانیایی ماریناس روبیاس طراحی شده است، توسط تعدادی ساختمان باشکوه در معماری معمولی اسلامی احاطه شده است. این بناهای شارجه در تاریخ امارات متحده عربی، به ویژه دفتر حاکم و مسجد احمد بن حنبل، برجسته هستند. همچنین در این میدان، کاخ فرهنگی قرار دارد که مکانی برای کنسرت ها و رویدادها است. بهترین قیمت تور شارجه را از سفریتو بخواهید.

میدان فرهنگی نمادی از معنویت و فرهنگ امارات + عکس و آدرس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به میدان فرهنگی برویم

وقتیدر شارجه هستید، حتماً در کنار  رانندگی کنید. اینجا یکی از نقاط برجسته در میان بسیاری از مکان های توریستی شارجه است. از آنجایی که مجسمه در یک میدان قرار دارد، می توانید به راحتی بیش از یک بار در آنجا رانندگی کنید. اگر در اینجا به فکر تفریحاتی هستید که با بچه ها انجام دهید، آنها از چند بار دور زدن با ماشین شما لذت خواهند برد. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

میدان فرهنگی یکی از مکان‌های محبوب در شارجه برای بازدید کودکا، به‌ویژه جهت آشنایی با هنر اسلامی است. در شرق مرکز شهر قدیمی قرار دارد. این مکان یک تقاطع شلوغ از پنج جاده اصلی، از جمله جاده اصلی E88 از ساحل شرقی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *