در میان تمام پارک‌های شارجه، مزرعه کودکان یکی از مکان‌های مورد علاقه خانواده است. محوطه‌هایی با شتر، الاغ، اسب عرب، پونی، گاو، بز و گوسفند، حوضچه اردک و گفتگوهای آموزنده در مورد هر حیوانی که وجود دارد.

اواسط سال زمان محبوبی برای این مرکز است و خانواده‌ها مشتاق شرکت در چندین فعالیت تابستانی برای بچه‌ها هستند، فعالیت‌هایی از جمله غذا دادن به حیوانات مزرعه و لذت بردن از اسب سواری و شتر سواری. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

مزرعه کودکان باغ وحشی برای حیوانات خانگی که برای کودکان ساخته شده است

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به مزرعه کودکان برویم

مزرعه کودکان در پارک صحرایی شارجه، یکی از جاذبه های گردشگری شارجه که باید حتماً از آن دیدن کنید، درست در کنار مرکز پرورش حیوانات در حال انقراض قرار دارد. برای بینش در مورد حیات وحش شارجه، از این ذخیره‌گاه طبیعی شبیه‌سازی‌شده بازدید کنید.

این حیوانات، از مکان‌ها و ذخایر طبیعی مختلف در شبه جزیره عربستان، در مرکز حیات وحش عربستان قابل مشاهده هستند. کسانی که به دنبال دیدن غزال بزرگ عربی، حیوان ملی امارات هستند، باید حتما این مقصد را در لیست مکان های خود در شارجه قرار دهند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *