وقتی به این فکر می کنید که در شارجه چه کاری انجام دهید، بازار مرکزی باید یکی از اولین اولویت‌های شما باشد. یک نقطه عطف نمادین در نقشه شارجه است و یکی از پرعکس‌ترین ساختمان‌های شهر است. این بازار همچنین نمادی از تاریخ امارات متحده عربی است که بر روی اسکناس پنج درهم برجسته است. بهترین قیمت تور شارجه را از سفریتو بخواهید.

در اینجا با بیش از 600 فروشگاه در دو طبقه، همه چیز از ساعت و لباس مدرن گرفته. تا زیورآلات و سوغاتی های اصیل محلی را خواهید یافت. این بازار مخصوصاً برای علاقه مندان به دکور، یکی از مکان های توریستی شارجه است که باید بازدید کنند. طبقه فوقانی دارای مغازه‌هایی با هنر. صنایع دستی، و تخصص‌های منطقه‌ای مانند منسوجات دستباف و فرش‌ها. و گلیم‌های پیچیده است.

در سمت تالاب، ردیف پر زرق و برقی از مغازه‌ها را خواهید دید که به جواهرات بدوی اصیل، سنگ‌های قیمتی. طلا و الماس اختصاص داده شده‌اند. برخی از صنعتگران در اینجا می توانند طرحی را فقط بر اساس یک شکل اختصاصی بازسازی کنند.

بازار مرکزی مجموعه ای خیره کننده از صنایع دستی را در این بازار پیدا کنید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به بازار مرکزی برویم

ویترین مغازه ها ملیله ای از رنگ ها را تشکیل می دهند که برای کودکان و بزرگسالان به طور یکسان الهام بخش است. بازار مرکزی یک تجربه خرید اصیل یک مرحله ای در خاورمیانه برای همه است و اگر با خانواده به شارجه سفر می کنید، بازدید از آن بسیار توصیه می شود. اگر به فکر کارهای سرگرم کننده با بچه ها هستید، از اینجا یک اسباب بازی دست ساز بخرید. این بازار روزانه تا ساعت 10 شب باز است و یکی از بهترین مکان‌های دیدنی شارجه در شب است.

این بازار در مرکز قرار دارد و قرنیز شارجه در یک پیاده روی کوتاه و مجموعه ای از موزه های شارجه در نزدیکی آن قرار دارد. بازدید خود از بازار مرکزی را با سفر به بنیاد. هنر شارجه یا موزه تمدن اسلامی شارجه ترکیب کنید.  ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *