مرکز اکتشاف شارجه میزبان محبوب‌ترین فعالیت‌های تابستانی برای بچه‌ها است که دارای هفت حوزه موضوعی است تا حس کنجکاوی علمی را برانگیزد و در عین حال سرگرمی زیادی داشته باشد. به فرزند خود به عنوان شریک آزمایشگاهی در آزمایشات علمی و طراحی شگفت انگیز در دنیای آب بپیوندید. سپس، سرگرمی آنها زا در پارک های موضوعی بیشتر کنید.

بچه‌ها می‌توانند در سرزمین ورزش ماشین‌های کوچک برقی برانند، از دیوارها بالا بروند و با بلوک‌های غول‌پیکر در سرزمین ساخت و ساز چیزی بسازند و به یک جلسه داستان‌گویی جذاب گوش دهند. این مرکز یکی از مکان هایی است که به آموزش کودکان سه تا ۱۲ سال اختصاص دارد. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

مرکز اکتشاف شارجه موزه منحصربه‌فرد برای سرگرمی کودکان + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به مرکز اکتشاف شارجه برویم

در کمتر از پنج دقیقه با ماشین دورتر از مرکز شهر، موزه ماشین، نزدیک به فرودگاه شارجه قرار دارد. برای علاقه مندان به خودرو و طرفداران خودروهای قدیمی، اینجا یکی از محبوب ترین مکان های توریستی شارجه است. مرکز اکتشاف شارجه در جاده فرودگاه شارجه بین مبادلات 4 و 5، روبروی موزه خودروهای کلاسیک شارجه و فرودگاه شارجه واقع شده است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *