مرکز پرورش حیوانات وحشی با وجود اینکه حیات وحش شارجه به وفور وجود دارد، منطقه عربی هنوز هم گونه های زیادی دارد که در خطر انقراض هستند. مرکز پرورش حیات وحش در خطر انقراض برای جلوگیری از انقراض این حیوانات کمیاب تاسیس شد. این مرکز مدرن واقع در پارک صحرای شارجه، از علم و تحقیق برای ترویج تکثیر نزدیک به 200 گونه از حیات وحش در معرض خطر عربستان استفاده می کند. پلنگ عربی یکی از داستان های موفقیت آمیز در این مرکز حیات وحش شارجه است که جمعیت این گربه‌سان بزرگ در طبیعت به آرامی از 250 نفر افزایش می یابد.

مرکز پرورش حیوانات وحشی در خطر انقراض عربستان + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به مرکز پرورش حیوانات وحشی برویم

در حالی که این مرکز به روی عموم باز نیست، اما می توانید از این حیوانات در مرکز حیات وحش عربستان دیدن کنید. این حیات وحش باید در فهرست مکان های دیدنی هر علاقه مندان به حیات وحش در شارجه باشد.

این حیوانات در محوطه های بزرگ در فضای باز قرار می گیرند و این مکان را به جایی عالی برای دیدن گربه‌سان بزرگ معروف منطقه از نزدیک تبدیل می کند. غزال بزرگ عربی، جانور ملی امارات متحده عربی نیز یک جاذبه محبوب در اینجا است. در میان تمام پارک‌های شارجه، این پارک بیشترین تفریحات را برای بچه‌ها دارد. پارک بیابانی دارای یک باغ وحش برای حیوانات خانگی است که به طور خاص برای تجربه دوستانه خانواده و کودکان طراحی شده است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *