Big Red بزرگترین تپه ماسه ای نزدیک به شهر است که آن را به بهترین نقطه برای ورزش های بیابانی و مناظر دیدنی تبدیل می کند. این تپه شنی که در نزدیکی البادیر واقع شده است، به ویژه در تعطیلات آخر هفته برای بازی در تپه، موتورسواری چهارچرخ و اسکی روی شن شلوغ است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

ماجراجویان نیازی به همراه داشتن تجهیزات موتوری ندارند، زیرا خدمات زیادی برای اجاره موتور چهارچرخ، دوچرخه خاکی و کالسکه وجود دارد. با فضاهای بسته برای مبتدیان، کودکان نیز می توانند یک ورزش مهیج را انتخاب کنند. همچنین تفریحات بیشتری برای بچه‌ها در وجود دارد، از جمله پیک‌نیک خانوادگی و تماشای غروب خورشید بر فراز دریایی از شن‌های قرمز.

Big Red بیابانی شاخص برای ماجراجویی در منطقه شارجه امارات

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به Big Red برویم

به عنوان بخشی از تور تفریحی در صحرا، با شرکت‌های تور به Big Red برسید. از طرف دیگر، آنجا رانندگی کنید و کمپ بیابانی خود را در شن‌های نرم برپا کنید. با وجود تپه های شنی زیاد در اطراف، می توانید مسیرهایی را برای پیاده روی کوتاه انتخاب کنید.

البادیر (Big Red) در نزدیکی جاده دبی-هتا E44 در نزدیکی البادیر، در حدود 65 کیلومتری جنوب شرقی مرکز شهر شارجه قرار دارد. بهترین قیمت تور شارجه را از سفریتو بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *