حفاظت‌گاه طبیعی القورم با بیش از 500 هکتار جنگل‌های حرا حفاظت‌شده، پناهگاه حیات‌وحش در امارات متحده عربی است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

در محاصره انبوهی از پرندگان و آبزیان، می‌توانید شاه‌ماهی‌های عربی در حال انقراض را ببینید که در محیط حرا حرکت می‌کنند، یا نوک عقابی و لاک‌پشت‌های سبز را که در ساحل مجاور لانه می‌کنند مشاهده کنید. با تورهای قایق‌رانی و پارویی با راهنما، به عمق حفاظت‌گاه طبیعی بروید، یا یک دوربین دوچشمی همراه داشته باشید تا حیات وحش را از فاصله دور ببینید.

ذخیره‌گاه طبیعی القورم شمالی ترین جنگل حرا در جهان + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

حفاظت‌گاه طبیعی القورم مکانی مناسب برای کایاک سواری

اگر به دنبال کایاک سواری هستید، ذخیره‌گاه طبیعی Al Qurm یکی از مکان‌های دیدنی در امارات است. پارو زدن در میان آب های درخشان و پر جنب و جوش با حیات وحش تجربه ای بی نظیر است. برای یک کمپینگ در امارات متحده عربی، یک شب را در اینجا رزرو کنید. کلبا Kingfisher Lodge دارای 20 چادر مجلل است که با پیاده روهایی به هم متصل شده اند که از محوطه لانه لاک پشت ها محافظت می کند.

اگر برای یک سفر برنامه ریزی می کنید، این مقصد ساحل شرقی قطعا یکی از مکان هایی است که در شارجه باید از آن دیدن کنید.شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *