در میان محبوب‌ترین مکان‌هایی که در شب در شارجه می‌توان از آن دیدن کرد، القصبه تجربه کاملی برای هر کسی است که به دنبال تور پیاده روی است. این مقصد با پل های عابر پیاده و مجموعه ای در کنار کانال، مطمئناً سرگرمی الهام بخشی برای همه خواهد بود. این مکان به‌عنوان مرکزی برای هنر، نمایشگاه‌ها و رویدادهایی را در مرکز هنری مارایا و تئاتر القصبه برگزار می‌کند. در طول تعطیلات، این منطقه به ویژه با خانواده ها و مسافرانی که برای تماشای نمایش های ویژه در یکی از شلوغ ترین مکان های توریستی شارجه می آیند، شلوغ می‌شود.

والدین اغلب القصبه را برای استراحت در یک کافه انتخاب می کنند، در حالی که فرزندانشان از فواره موزیکال لذت می برند، در منطقه تفریحی کودکان و مرکز بازی آرام سرپوشیده شادی می کنند، یا در بین بسیاری از فعالیت های تابستانی برای بچه ها سرگرم می‌شوند. همچنین کارت آبی برقی و دوچرخه برای کرایه وجود دارد. به طور کلی، القصبه مقصد نهایی برای فعالیت های گروهی و خانوادگی در شارجه است. بهترین قیمت تور شارجه را از سفریتو بخواهید.

القصبه برای غذا، سرگرمی و الهام گرفتن در این مقصد پر جنب و جوش آماده شوید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به القصبه برویم

مسیر دیدنی برای رسیدن به القصبه با قایق سواری از جزیره النور است. همچنین از ایستگاه اتوبوس شارجه به راحتی قابل دسترسی است. می‌توانید از تعدادی تاکسی در شارجه استفاده کنید یا تا نزدیک‌ترین ایستگاه در مسیر اتوبوس شارجه پیاده روی کنید. این کانال یک کیلومتری که در منطقه المجز واقع شده است، تالاب خالد و تالاب آل خان را به هم متصل می کند. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

نکات برجسته مقصد

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *