مسجد النور مکانی برای عبادت برای عموم و یک مقصد محبوب گردشگری اسلامی است. اینجا یک مکان دیدنی نمادین در امتداد قرنیز شارجه با گنبدهای آبشاری و دو مناره مرتفع به سبک عثمانی است.  این مسجد به عنوان یک مکان‌های توریستی محبوب شارجه، لباس های سنتی اماراتی را برای بازدیدکنندگان در محوطه ورودی ارائه می دهد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

مسجد النور یکی از محبوب ترین مساجد شارجه در معماری به سبک عثمانی

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به مسجد النور برویم

چه به تنهایی از مسجد دیدن کنید، گروهی بیایید یا با خانواده باشید، این تور بسیار توصیه می شود. راهنماها در مورد فرهنگ اسلامی، تاریخ و میراث امارات و معماری دیدنی مسجد صحبت می کنند. در پایان تور، بزرگسالان و کودکان نیز فرصت دارند تا سوالات خود را مطرح کنند. شما می توانید در مسجد النور عکاسی کنید، پس به همراه داشتن دوربین خود را فراموش نکنید.

مسجد پس‌زمینه‌ای عالی برای یک عکس می‌سازد، بنابراین به عنوان یکی از کارهایی که می‌توانید با بچه‌ها انجام دهید، در اینجا یک عکس خانوادگی بگیرید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

قبل از غروب آفتاب، از جزیره النور که درست آن سوی آب است دیدن کنید. در اینجا می توانید باغ پروانه های معروف و اینستالیشن های هنر معاصر را ببینید. پس از غروب خورشید، به مسجدی. که به زیبایی نورپردازی شده است. نگاهی بیندازید تا معماری مجلل آن را تماشا کنید. این مکان درست در امتداد. کورنیش واقع شده است. همچنین یکی از مکان های محبوب برای. بازدید شب در شارجه است. مردم محلی .اغلب عصرها در مسیر رسیدن. به یکی از پارک های متعدد شارجه از کنار مسجد عبور می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *