جزیره النور به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین جاذبه‌های خانوادگی شارجه، به‌خاطر زیست‌کره استوایی پر از پروانه‌های شناور معروف است. خانواده ها می توانند یک میان وعده و نوشیدنی را از کافه ای که غذاهای سالم سرو می کند، تهیه کنند، از غرفه ادبیات یا یک مجسمه زیبا دیدن کنند. این جزیره میزبان چندین تاسیسات هنری، از جمله سازه معروف جهانی OVO است. بهترین قیمت تور شارجه را از سفریتو بخواهید.

در حالی که این شهر به خاطر جشنواره سالانه نور شارجه شهرت دارد، جزیره النور به طور منظم از جاذبه تماشایی مشابهی برخوردار است. در شب، تاسیسات نور و صدا جزیره را به یک سرزمین عجایب الهام‌بخش تبدیل می‌کند. جزیره النور با باغ‌هایی همراه محوطه‌سازی زیبا و زمین بازی بزرگ کودکان برای سرسره، تاب خوردن و مانور بالا رفتن، یکی از پارک‌های محبوب شارجه و یکی از مکان‌های ایده‌آل برای سفر با خانواده است.

جزیره النور که به‌خاطر کلکسیون پروانه‌ها، مناظر نور و صدا شناخته می شود

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به جزیره النور برویم

پیاده‌روی 3.5 کیلومتری این جزیره نیز برای دوندگان عصرگاهی ایجاد شده است تا از ورزش در یکی از دیدنی‌ترین مکان‌های شارجه لذت ببرند. سالی یک بار، جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی را نیز در جشنی از قصه‌ها، افسانه‌ها و اسطوره‌ها به زبان‌های عربی و انگلیسی برگزار می‌کند. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

می توانید سفر خود به جزیره النور را با گشت و گذار در مکان های برتر شارجه در شب همراه کنید. در جزیره ال‌نور بگردید و برای شام در کنار آب در القصبه سوار قایق شوید. تور خود را با قدم زدن در امتداد قرنیز شارجه برای تماشای منظره شبانه زیبایی از معماری مدرن شهر به پایان برسانید.

نکات برجسته مقصد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *